For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 4:47:47 AM
Group Stage Lithuania Lithuania 1:5 Portugal Portugal
Group Stage Luxembourg Luxembourg 1:3 Serbia Serbia
Group Stage England England 5:3 Kosovo Kosovo
Group Stage Montenegro Montenegro 0:3 Czech Republic Czech Republic
Group Stage Albania Albania 4:2 Iceland Iceland
Group Stage France France 3:0 Andorra Andorra
Group Stage Moldova Moldova 0:4 Turkey Turkey
Second Round Icel Idmanyurdu Icel Idmanyurdu Spor 1:0 Serik Belediyespor Serik Belediye
Second Round Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor 7:5 on pens Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
Second Round 1954 Kelkit Bld 1954 Kelkit Belediyespor 1:0 Ofspor Ofspor
Second Round Görelespor Görelespor 3:0 Yomra Spor Yomra Spor
Second Round M.Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 0:5 Elazig Belediye Spor FK Elazig Bld FK
Second Round Cizre Spor Cizre Spor 6:7 on pens Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
Second Round Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 1:2 Siirt Il Özel Idaresi Spor Siirt Idare
Second Round Batman Petrol Batman Petrolspor 1:3 Mardin Büyüksehir Basak Spor Mardin Basak
Second Round 1074 Cankiri 1074 Cankiri Spor 5:2 Kastamonu Özel Idare Köy Hizmetleri Spor Kastamonu Idare
Second Round Cankaya FK Cankaya FK 1:4 Kirikkale Büyük Anadolu Spor Büyük Anadolu
Second Round Altindag Bld Altindag Belediye Spor 1:2 Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959
Second Round Tokatspor Tokatspor 0:2 Erbaaspor Erbaaspor
Second Round Erzin Spor Erzin Spor 3:1 Kilis Belediye Spor Kilis Belediye
Second Round Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 0:1 Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
Second Round Kozan Spor FK Kozan Spor FK 0:3 Payasspor Payasspor
Second Round Silivrispor Silivrispor 2:0 AET Bursa Yildirim Spor Bursa Yildirim
Second Round Maltepespor Maltepespor 1:3 Esenler Erokspor Erokspor
Second Round Sile Yildizspor Sile Yildizspor 1:2 AET Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
Second Round Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 1:0 Halide Edip Adivarspor Adivar SK
Second Round Bayrampasa Bayrampasa Spor 4:1 Bigaspor Bigaspor
Second Round Düzce Spor Düzce Spor 0:2 Darica Genclerbirligi Darica GB
Second Round Manisaspor Manisaspor 1:2 Turgutluspor Turgutluspor
Second Round Tavsanli Linyit TKI Tavsanli Linyitspor 0:1 Somaspor Somaspor
Second Round 1928 Bucaspor 1928 Bucaspor 5:7 on pens Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
Matchday 18 Atletico Malmi MPS/Atletico Malmi 1:1 Laajasalon Palloseura LPS
Matchday 19 Ekenäs IF II Ekenäs IF II 4:2 FC Finnkurd FC Finnkurd
Matchday 19 Jäps/47 Järvenpään Palloseura II 3:3 Riihimäen Palloseura RiPS
Round of 16 NK Tolmin NK Tolmin 0:6 NK Celje NK Celje
Round of 16 NK Radomlje NK Radomlje 3:2 AET ND Gorica ND Gorica
Matchday 10 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 5:0 SpVgg Landshut SpVgg Landshut
Third Round TSGV Waldstetten TSGV Waldstetten 1:4 1.Göppinger Sportverein 1.Göppinger SV
Third Round SV Zimmern SV Zimmern 4:5 on pens Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
Third Round Stuttg. Kickers Stuttgarter Kickers 2:1 VfR Aalen VfR Aalen
Matchday 22 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 3:1 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Matchday 22 América-MG América Futebol Clube (MG) 2:1 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Matchday 16 Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 3:0 Fluminense Football Club Fluminense
Round of 16 CA Colón Club Atlético Colón 5:4 on pens Club Atlético Tucumán CA Tucumán
Matchday 9 Estudiantes Estudiantes de Mérida 1:2 Caracas FC Caracas FC
Matchday 9 Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 0:1 Metropolitanos FC Metropolitanos
Matchday 9 Portuguesa FC Portuguesa FC 1:0 Deportivo Lara Deportivo Lara
Matchday 9 LALA FC AC LALA FC 0:4 Llaneros de Guanare EF Llaneros EF
Matchday 7 Zeljeznicar U19 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 2:1 FK Olimpik Sarajevo U19 FK Olimpik U19
Matchday 2 FK Krupa U19 FK Krupa na Vrbasu U19 0:0 NK Travnik U19 Travnik U19
Matchday 6 Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 2:0 NK Siroki Brijeg U17 S. Brijeg U17
Matchday 4 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila 2:1 MC Oran MC Oran
Matchday 28 Reno FC Reno 1868 FC 5:0 Tacoma Defiance Tacoma Defiance
Matchday 25 North Texas SC North Texas Soccer Club 4:0 Richmond Kickers Richmond Kicker
Matchday 5 Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 1:0 Cefn Druids AFC Cefn Druids
Matchday 5 The New Saints The New Saints FC 2:1 Newtown AFC Newtown
Second Round B1908 Amager B1908 Amager 2:5 Hvidovre IF Hvidovre IF
Second Round FC Sönderborg FC Sönderborg 0:4 Viborg FF Viborg FF
Second Round Marstal/Rise IF Marstal/Rise IF 2:6 AET Aarhus GF Aarhus GF
Second Round Nörresundby FB Nörresundby FB 0:8 Aalborg BK Aalborg BK
Matchday 14 Tabasalu U19 JK Tabasalu U19 1:0 Jalgpallikool Tammeka U19 JK Tammeka U19
Second Round Grimsby Town Grimsby Town 5:4 on pens Macclesfield Town Macclesfield
Matchday 9 Chelyabinsk FK Chelyabinsk 1:0 Akron Togliatti Akron Togliatti
Matchday 9 Lada Togliatti Lada Togliatti 0:3 Nosta Novotroitsk Nosta
Matchday 9 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk 1:0 Ural 2 Ekaterinburg Ural 2
Matchday 9 Tyumen FK Tyumen 2:2 FK Ufa 2 FK Ufa 2
Matchday 9 KamAZ KamAZ Naberezhnye Chelny 1:0 Zvezda Perm Zvezda Perm
Matchday 1 SFC Opava U19 Slezsky FC Opava U19 2:3 SK Sigma Olomouc U19 Olomouc U19
Matchday 8 Sotra SK Sotra SK 1:1 Elverum Fotball Elverum
Matchday 4 NK Osijek II NK Osijek II 2:0 NK Kustosija Zagreb NK Kustosija Zagreb
Matchday 1 Korona Kielce II Korona Kielce II 6:2 Podlasie Biala Podlaska Podlasie B.P.
Third Round FK Salkova FK Salkova 1:5 AS Trencin AS Trencin
Third Round Dunajska Luzna OFK Dunajska Luzna 7:0 FK Lokomotiva Devinska Nova Ves Dev. Nova Ves
Third Round TJ Besenov TJ Druzstevnik Besenov 2:0 FK Slovan Levice Levice
Third Round Kolarovo FK Kolarovo 4:5 on pens FK Marcelova Marcelova
Third Round Jacovce Druzstevnik Jacovce 2:0 MFK Aleksince MFK Aleksince
Third Round TJ Radimov Druzstevnik Radimov 1:0 TJ Slavoj Boleraz Boleraz
Third Round Tatran Krásno TJ Tatran Krásno nad Kysucou 0:4 Spartak Trnava Spartak Trnava
Third Round Vysoka n. Kys. Spartak Vysoká nad Kysucou 9:8 on pens MSK Puchov Puchov
Third Round Agrifop Stakcin Agrifop Stakcin 2:5 Spartak Medzilaborce S. Medzilaborce
Third Round Vranov MFK Vranov nad Toplou 4:5 on pens NFL Partizan Bardejov Bardejov
Third Round FK Kechnec FK Kechnec 1:3 on pens Mladost Kalsa Mladost Kalsa
Third Round Spis. Podhradie MSK Spisske Podhradie 1:0 FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
Third Round Sar. Michalany OSFK Sarisske Michalany 0:2 FC Kosice FC Kosice
Third Round Tatran Presov 1.FC Tatran Presov 0:2 FK Poprad FK Poprad
Third Round Strecno FK Strecno 1:10 MFK Dukla Banska Bystrica Banska Bystrica
Third Round FC Pata FC Pata 1:2 FC Petrzalka FC Petrzalka
Third Round Horna Krupa Bestrent Horna Krupa 2:4 MFK Skalica MFK Skalica
Matchday 6 FC Wettswil FC Wettswil-Bonstetten 1:1 FC Kosova FC Kosova
Matchday 12 Herediano CS Herediano 0:0 La U Universitarios La U
Round of 16 FC Memmingen FC Memmingen 2:0 FV Illertissen FV Illertissen
Matchday 26 Phil. Air Force Philippine Air Force FC 4:1 Global Cebu FC Global Cebu FC
Matchday 4 Escola U19 FCB Escola Varsovia U19 2:3 Gornik Zabrze U19 Gornik U19
Group Stage Turks-Caicos Turks and Caicos Islands 0:3 Guadeloupe Guadeloupe
Group Stage Puerto Rico Puerto Rico 0:5 Guatemala Guatemala
Group Stage Montserrat Montserrat 1:1 Saint Lucia Saint Lucia
Group Stage Dominican Rep. Dominican Republic 1:0 El Salvador El Salvador
Group Stage Haiti Haiti 1:1 Curaçao Curaçao
Group Stage Cuba Cuba 0:1 Canada Canada
First Round Rwanda Rwanda 7:0 Seychelles Seychelles
First Round Togo Togo 2:0 Comoros Comoros
First Round Guinea-Bissau Guinea-Bissau 2:1 São Tomé and Príncipe São Tomé and P.
First Round Namibia Namibia 2:0 Eritrea Eritrea
First Round Sudan Sudan 0:0 Chad Chad
Group Stage Yemen Yemen 2:2 Saudi Arabia Saudi Arabia
Group Stage Qatar Qatar 0:0 India India
Qualifying Round Stupcanica NK Stupcanica Olovo 0:1 FK Buducnost Banovici FK Buducnost
Qualifying Round FK Klis FK Klis Buturović Polje 0:4 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
Qualifying Round Igman Konjic FK Igman Konjic 1:3 FK Radnik Hadzici Radnik Hadzici
Qualifying Round Olimp. Sarajevo FK Olimpik Sarajevo 3:1 FK Gorazde FK Gorazde
Qualifying Round NK Ljubuski NK Ljubuški 7:0 HNK Capljina HNK Capljina
Matchday 22 Hanoi FC Hanoi FC 6:1 DUOC NAM HA Nam Dinh FC D.N.H. Nam Dinh
Matchday 19 Alga Bishkek Alga Bishkek 4:1 Leader-Champion Issyk-Kol Leader-Champion
Matchday 1 Avan Academy Avan Academy U18 9:0 FC Ararat Erewan Youth Ararat Youth
Matchday 1 Alashkert U18 Alashkert U18 0:5 FC Lokomotiv Yerevan U18 Lokomotiv U18
Matchday 1 FC Pyunik U18 FC Pyunik Erewan U18 2:1 FC Shirak Gyumri U18 Shirak U18
Matchday 1 Ararat-Arm. U18 FC Ararat-Armenia U18 3:1 FC Pyunik-2 U18 FC Pyunik-2 U18
Matchday 4 Bisamberg 1.FC Bisamberg 2:1 ASV Vösendorf Vösendorf
First Round SG Rennerod SG Rennerod/Irmtraut 0:1 Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
First Round SG Sauertal SG Sauertal-Ralingen 2:0 SG Saartal Irsch SG Saartal
Matchday 11 PSM Makassar PSM Makassar 0:1 PSIS Semarang PSIS
Matchday 12 Badak Lampung Perseru Badak Lampung FC 1:1 Persela Lamongan Persela
Matchday 11 Persipura Persipura Jayapura 2:0 Persija Jakarta Persija Jakarta
Matchday 3 Caravaggio USD Caravaggio 0:2 Legnano AC Legnano
Matchday 3 Inveruno US Inveruno 2:0 USD Castellanzese 1921 Castellanzese
Matchday 3 Levico Terme US Levico Terme 0:3 ASD NibionnOggiono NibionnOggiono
Matchday 3 Milano City Milano City FC 0:1 US Folgore Caratese Caratese
Matchday 3 Scanzorosciate USD Scanzorosciate 1:1 Tritium Calcio 1908 Tritium
Matchday 3 Sondrio Sondrio Calcio 1:0 Virtus Bolzano Virtus Bolzano
Matchday 3 Villa d'Almè Villa d'Almè Valbrembana 2:1 Dro Alto Garda Calcio Dro Alto Garda
Matchday 3 Adriese 1906 US Adriese 1906 1:0 AC Este 1920 Este
Matchday 3 Ambrosiana GSD Ambrosiana 2:0 AC Vigasio Vigasio
Matchday 3 Caldiero Caldiero Terme 1:0 ASD Villafranca Veronese ASD Villafranca
Matchday 3 Campodarsego ACD Campodarsego 0:0 AC Delta Porto Tolle Delta PT
Matchday 3 Cartigliano ASD Cartigliano 2:1 Union Feltre Union Feltre
Matchday 3 Chions APC Chions 2:2 AC Mestre Mestre
Matchday 3 Legnago FC Legnago Salus 0:0 Calcio Montebelluna 1909 Montebelluna
Matchday 3 Luparense Luparense FC 1:1 San Luigi Calcio San Luigi
Matchday 3 Clodiense Clodiense SSD 2:0 Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane
First Round Cerignola Audace Cerignola 3:1 FBC Gravina Gravina
Qualifying Round Palermo SSD Palermo 3:5 on pens Calcio Biancavilla 1990 Biancavilla
group stage Poland U21 Poland U21 4:0 Estonia U21 Estonia U21
group stage Finland U21 Finland U21 1:1 Northern Ireland U21 N. Ireland U21
Group Stage Sweden U21 Sweden U21 1:3 Republic of Ireland U21 Ireland U21
Group Stage Italy U21 Italy U21 5:0 Luxembourg U21 Luxembourg U21
Group Stage Azerbaijan U21 Azerbaijan U21 0:3 Georgia U21 Georgia U21
Group Stage Liechtenst. U21 Liechtenstein U21 0:5 Switzerland U21 Switzerland U21
group stage Denmark U21 Denmark U21 2:1 Romania U21 Romania U21
group stage Serbia U21 Serbia U21 1:1 Latvia U21 Latvia U21
group stage Belarus U21 Belarus U21 0:2 Portugal U21 Portugal U21
group stage Netherlands U21 Netherlands U21 5:1 Cyprus U21 Cyprus U21
group stage Bulgaria U21 Bulgaria U21 0:0 Russia U21 Russia U21
group stage Spain U21 Spain U21 2:0 Montenegro U21 Montenegro U21
group stage Croatia U21 Croatia U21 1:2 Scotland U21 Scotland U21
group stage Wales U21 Wales U21 1:5 Germany U21 Germany U21
group stage Belgium U21 Belgium U21 0:0 Bosnia and Herzegovina U21 Bosnia U21
Jordan Jordan 2:4 Paraguay Paraguay
Netherlands U19 Netherlands U19 4:0 Portugal U19 Portugal U19
Tunisia Tunisia 1:2 Ivory Coast Ivory Coast
Hungary U21 Hungary U21 0:3 Norway U21 Norway U21
England U18 England U18 2:0 South Korea U17 South Korea U17
Ireland Republic of Ireland 3:1 Bulgaria Bulgaria
Ukraine Ukraine 2:2 Nigeria Nigeria
Morocco Morocco 1:0 Niger Niger
Colombia Colombia 0:0 Venezuela Venezuela
Ecuador Ecuador 3:0 Bolivia Bolivia
USA United States 1:1 Uruguay Uruguay
Honduras Honduras 2:1 Chile Chile
Argentina Argentina 4:0 Mexico Mexico
Brazil Brazil 0:1 Peru Peru