For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 10:13:24 AM
Matchday 4
RB Leipzig RB Leipzig 1:1 Bayern Munich Bayern Munich
Matchday 4
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 0:3 SC Freiburg SC Freiburg
Matchday 4
FC Barcelona FC Barcelona 5:2 Valencia CF Valencia
Matchday 4 Real Sociedad Real Sociedad 2:0 Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 4 Alavés Deportivo Alavés 0:1 Sevilla FC Sevilla FC
Matchday 4 Celta de Vigo Celta de Vigo 0:2 Granada CF Granada CF
Matchday 4 SD Eibar SD Eibar 1:2 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
Matchday 5
Norwich Norwich City 3:2 Manchester City Man City
Matchday 5 Watford Watford FC 2:2 Arsenal FC Arsenal
Matchday 5 Bournemouth AFC Bournemouth 3:1 Everton FC Everton
Matchday 3
Inter Inter Milan 1:0 Udinese Calcio Udinese Calcio
Matchday 3
SSC Napoli SSC Napoli 2:0 UC Sampdoria Sampdoria
Matchday 3 Genoa Genoa CFC 1:2 Atalanta BC Atalanta
Matchday 3 SPAL SPAL 2:1 SS Lazio Lazio
Matchday 3 Parma Parma Calcio 1913 1:3 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
Matchday 3 Brescia Brescia Calcio 3:4 Bologna FC 1909 Bologna
Matchday 6
Ajax Ajax Amsterdam 4:1 SC Heerenveen Heerenveen
Matchday 6
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 5:0 Vitesse Arnhem Vitesse
Matchday 6 AZ Alkmaar AZ Alkmaar 5:1 Sparta Rotterdam Sparta R.
Matchday 6
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 3:2 ADO Den Haag ADO Den Haag
Matchday 6 FC Utrecht FC Utrecht 3:1 FC Emmen FC Emmen
Matchday 6 Heracles Almelo Heracles Almelo 4:1 Willem II Tilburg Willem II
Matchday 6 VVV-Venlo VVV-Venlo 2:1 FC Groningen FC Groningen
Matchday 6 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 2:3 Twente Enschede FC Twente FC
Matchday 6 PEC Zwolle PEC Zwolle 6:2 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Matchday 5 Benfica SL Benfica 2:0 Gil Vicente FC Gil Vicente
Matchday 5 Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 5:1 Desportivo Aves Desportivo Aves
Matchday 5 Rio Ave FC Rio Ave FC 2:4 CD Tondela Tondela
Matchday 5 Santa Clara CD Santa Clara 2:0 Moreirense FC Moreirense
Matchday 5 Marítimo CS Marítimo 1:3 Belenenses SAD Belenenses SAD
Matchday 5 Montpellier HSC Montpellier 2:1 OGC Nice OGC Nice
Matchday 5 Stade Brest 29 Stade Brest 29 0:0 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 5 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 2:2 FC Toulouse Toulouse
Matchday 5 G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 2:0 FC Metz FC Metz
Matchday 5 FC Nantes FC Nantes 1:0 Stade Reims Reims
Matchday 5 Dijon FCO Dijon 0:0 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Matchday 19 Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 1:0 Santos FC Santos FC
Matchday 19 Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 1:0 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
Matchday 19 Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 1:3 Sport Club Internacional Internacional
Matchday 19 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 0:1 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
Matchday 19 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 1:2 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 19 Ceará SC Ceará Sporting Club 0:0 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 7 RSC Anderlecht RSC Anderlecht 1:2 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
Matchday 7 Cercle Brugge Cercle Brugge 0:2 Club Brugge KV Club Brugge
Matchday 7 KV Oostende KV Oostende 1:4 Standard Liège Standard Liège
Matchday 7 KAS Eupen KAS Eupen 1:1 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
Matchday 7 Sint-Truiden Sint-Truidense VV 1:1 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
Matchday 9 Sochi FC Sochi 0:1 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Matchday 9 Tambov FK Tambov 0:2 CSKA Moscow CSKA Moscow
Matchday 9 Orenburg FK Orenburg 2:1 Rubin Kazan Rubin Kazan
Matchday 6 Huracán Club Atlético Huracán 0:4 Club Atlético River Plate River Plate
Matchday 6 CA Colón Club Atlético Colón 2:1 Club Atlético San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
Matchday 6 Gimnasia Club de Gimnasia y Esgrima La Plata 1:2 Racing Club Racing Club
Matchday 6 Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 0:1 Asociación Atlética Argentinos Juniors Argentinos Jrs.
Matchday 6 Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 1:2 Defensa y Justicia Defensa
Matchday 6 Arsenal FC Arsenal Fútbol Club 4:1 Club Atlético Unión CA Unión
Matchday 7 Barnsley FC Barnsley FC 0:2 Leeds United Leeds
Matchday 7 Huddersfield Huddersfield Town 0:2 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 9 Monterrey CF Monterrey 0:2 Club Necaxa Necaxa
Matchday 9 América CF América 1:1 UNAM Pumas UNAM Pumas
Matchday 9 Chivas Deportivo Guadalajara 1:0 Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 9 León Club León FC 3:1 FC Juárez FC Juárez
Matchday 7 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 1:2 Desna Chernigiv Desna
Matchday 7 FK Mariupol FK Mariupol 1:1 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
Matchday 4 Gaziantep FK Gaziantep FK 3:2 Besiktas JK Besiktas
Matchday 4 C. Rizespor Caykur Rizespor 0:0 Göztepe Göztepe
Matchday 4
Antalyaspor Antalyaspor 2:2 Kayserispor Kayserispor
Matchday 4
Ankaragücü MKE Ankaragücü 0:4 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 28 Atlanta United Atlanta United FC 1:3 Columbus Crew SC Columbus Crew
Matchday 28 Philadelphia Philadelphia Union 1:1 Los Angeles FC Los Angeles FC
Matchday 28 NYCFC New York City FC 2:1 San Jose Earthquakes Quakes
Matchday 28 Montreal Impact Montreal Impact 0:1 FC Cincinnati Cincinnati
Matchday 28 Chicago Fire Chicago Fire FC 4:0 FC Dallas FC Dallas
Matchday 28 Orlando City SC Orlando City SC 3:3 New England Revolution Revolution
Matchday 28 Vancouver Vancouver Whitecaps FC 2:1 Houston Dynamo Houston
Matchday 3 Ahli Al-Ahli Jeddah 1:2 Al-Wahda Mekka Al-Wahda
Matchday 3 Al-Hazm Al-Hazm 0:6 Al-Ettifaq Al-Ettifaq
Matchday 3 Abha Abha Club 1:1 Al-Raed Al-Raed
Matchday 3 Olympiacos Olympiacos Piraeus 5:0 Volos NPS Volos NPS
Matchday 3 Atromitos Athen Atromitos Athen 2:3 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Matchday 3 OFI Crete OFI Crete 3:1 Panetolikos GFS Panetolikos
Matchday 5 Cádiz CF Cádiz CF 2:0 Girona FC Girona
Matchday 5 UD Las Palmas UD Las Palmas 0:3 UD Almería UD Almería
Matchday 5 Albacete Albacete Balompié 0:4 CD Tenerife CD Tenerife
Matchday 5 Real Oviedo Real Oviedo 0:2 Elche CF Elche CF
Matchday 5 Ponferradina SD Ponferradina 1:1 AD Alcorcón Alcorcón
Matchday 8 Red Star Red Star Belgrade 2:1 FK Indjija FK Indjija
Matchday 8 Proleter FK Proleter Novi Sad 0:3 FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 8 Vozdovac FK Vozdovac 2:2 FK Cukaricki Cukaricki
Matchday 8 Radnik FK Radnik Surdulica 1:4 FK Napredak Krusevac Napredak
Matchday 8 Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 3:0 FK Rad Rad
Matchday 3 Crotone FC Crotone 0:0 FC Empoli FC Empoli
Matchday 3 Cosenza Cosenza Calcio 1:2 Delfino Pescara 1936 Pescara
Matchday 3 Venezia Venezia FC 0:2 Chievo Verona Chievo Verona
Matchday 9 Hobro IK Hobro IK 2:1 FC Copenhagen FC Copenhagen
Matchday 9 Lyngby BK Lyngby BK 0:3 FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 9 Aarhus GF Aarhus GF 3:0 Aalborg BK Aalborg BK
Matchday 9 Esbjerg fB Esbjerg fB 0:3 Randers FC Randers FC
Second Round Meyrin FC Meyrin FC 0:3 FC Basel 1893 FC Basel
Second Round FC Wil 1900 FC Wil 1900 1:2 FC Zürich FC Zürich
Second Round FC Aarau FC Aarau 1:2 FC Sion FC Sion
Second Round
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 3:0 FC Lugano FC Lugano
Second Round FC Wohlen FC Wohlen 0:4 FC Luzern FC Luzern
Second Round Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais 0:1 FC Thun FC Thun
Second Round AC Bellinzona AC Bellinzona 1:2 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Second Round FC Bassecourt FC Bassecourt 0:3 FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
Matchday 24 WH Zall Wuhan Zall 1:0 Dalian Professional DL Pro
Matchday 24 SH Shenhua Shanghai Greenland Shenhua 0:3 Tianjin Teda TJ Teda
Matchday 6
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 3:3 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
Matchday 6
VfL Bochum VfL Bochum 2:2 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Matchday 6
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 1:0 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Matchday 9 FC Zlin FC FASTAV Zlin 0:2 AC Sparta Praha Sparta Praha
Matchday 9 Slavia Prague SK Slavia Prague 3:0 1.FC Slovácko Slovácko
Matchday 9 Banik Ostrava FC Banik Ostrava 2:1 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
Matchday 9 MFK Karvina MFK Karvina 0:0 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 7
Rapid Vienna Rapid Vienna 5:0 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
Matchday 7
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 3:0 Austria Vienna Austria Vienna
Matchday 7
SCR Altach SC Rheindorf Altach 6:0 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Matchday 4 FC Barcelona B FC Barcelona B 2:2 AE Prat AE Prat
Matchday 4 UE Llagostera UE Llagostera 0:3 Villarreal CF B Villarreal CF B
Matchday 4 CD Ebro CD Ebro 0:2 Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
Matchday 4 Valencia B Valencia Mestalla 0:0 CF La Nucía CF La Nucía
Matchday 4 FC Andorra FC Andorra 3:0 SD Ejea SD Ejea
Matchday 9 Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 2:0 Etar Veliko Tarnovo FK Etar
Matchday 9 FK Dunav FK Dunav Ruse 0:0 Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 4 RM Castilla Real Madrid Castilla 0:0 UP Langreo UP Langreo
Matchday 4 Atl. Madrid B Atlético Madrid B 4:0 Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
Matchday 4 UD Ibiza UD Ibiza 2:1 Pontevedra CF Pontevedra
Matchday 4 Oviedo Vetusta Real Oviedo Vetusta 2:2 CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
Matchday 4 Getafe CF B Getafe CF B 0:1 Penya Deportiva Santa Eulalia Penya Deportiva
Matchday 4 Atl. Baleares Atlético Baleares 3:2 UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
Matchday 4 Celta Vigo B Celta Vigo B 0:2 Marino Luanco Marino Luanco
Matchday 4 Sporting B Sporting de Gijón B 0:1 Coruxo FC Coruxo FC
Matchday 4 Racing Ferrol Racing Ferrol 1:1 Internacional de Madrid Inter de Madrid
Matchday 4 UD Melilla UD Melilla 0:0 Las Rozas CF Las Rozas CF
Matchday 26 FC Astana FC Astana 2:1 Shakhter Karaganda Shakhter K.
Matchday 26 Kairat Almaty Kairat Almaty 4:1 Zhetysu Taldykorgan Zhetysu
Matchday 26 Ordabasy Ordabasy Shymkent 0:2 Kaysar Kyzylorda Kaysar
Matchday 26 Tobol Kostanay Tobol Kostanay 1:0 Okzhetpes Kokshetau Okzhetpes
Matchday 26 Aktobe FK Aktobe 3:2 FK Atyrau Atyrau
Matchday 26 Irtysh Irtysh Pavlodar 1:0 FK Taraz Taraz
Matchday 25 Delfín SC Delfín SC 1:2 Barcelona SC Guayaquil Barcelona SC
Matchday 25 SD Aucas SD Aucas 3:0 CD América de Quito CD América
Matchday 25 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 3:0 Fuerza Amarilla SC Fuerza Amarilla
Matchday 11 Union Magdalena AD Union Magdalena 1:2 Deportes Tolima Deportes Tolima
Matchday 11 Atl. Nacional Atlético Nacional 2:3 Cúcuta Deportivo Cúcuta Dep.
Matchday 11 Once Caldas Once Caldas 0:1 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
Matchday 11 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 1:0 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Matchday 8 HNK Gorica HNK Gorica 0:0 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 8 NK Osijek NK Osijek 2:2 NK Varazdin NK Varazdin
Matchday 23 Malmö FF Malmö FF 1:0 IFK Norrköping Norrköping
Matchday 23 Hammarby Hammarby IF 6:2 IFK Göteborg IFK Göteborg
Matchday 23 Häcken BK Häcken 1:2 AIK AIK
Matchday 6 Paksi FC Paksi FC 0:4 Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 3 Qatar SC Qatar Sports Club 1:3 Al Gharafa Sports Club Al Gharafa
First Round Cano Sport Cano Sport 0:2 El Ahly Cairo El Ahly
First Round Asante Kotoko Asante Kotoko SC 2:0 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
First Round Génération Foot Génération Foot 2:1 Zamalek SC Zamalek
First Round Elect-Sport FC Elect-Sport FC 1:1 Esperance Tunis Esperance
First Round JS Kabylie JS Kabylie 2:0 Horoya AC Horoya AC
First Round Fosa Juniors Fosa Juniors FC 0:0 TP Mazembe TP Mazembe
First Round Enyimba Aba Enyimba Aba 0:0 Al-Hilal Omdurman Al-Hilal
Matchday 29 FC Seoul FC Seoul 3:1 Incheon United Incheon Utd.
Matchday 29 Seongnam FC Seongnam FC 0:0 Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
Matchday 29 Gangwon FC Gangwon FC 2:0 Jeju United Jeju Utd.
First Round Pyramids FC Pyramids FC 1:1 CR Belouizdad CR Belouizdad
First Round Al-Ittihad Al-Ittihad Tripoli 1:1 Hassania d'Agadir Hassania
First Round Malindi Malindi SC 1:4 El Masry SC El Masry
First Round RB Bolton City Roche-Bois Bolton City 1:2 Zanaco FC Zanaco FC
First Round Maranatha FC Maranatha FC 1:2 Djoliba AC Bamako Djoliba AC
First Round Azam FC Azam FC 0:1 Triangle United FC Triangle United
First Round TS Galaxy FC TS Galaxy FC 1:0 CNaPS Sport CNaPS Sport
First Round ESAE FC ESAE FC 0:0 Salitas Football School Salitas
Matchday 1 Peñarol CA Peñarol 1:0 Defensor Sporting Club Defensor
Matchday 1 River Plate Atletico River Plate Montevideo 3:1 Montevideo Wanderers Wanderers
Matchday 1 CA Fénix CA Fénix 2:2 Juventud de Las Piedras Juventud
Matchday 1 CA Cerro Club Atlético Cerro 1:0 Racing Club de Montevideo Racing Club
Matchday 32 Yokohama FC Yokohama FC 0:0 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 32 Kagoshima Utd. Kagoshima United 0:3 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
Matchday 3 AEK Larnaca AEK Larnaca 2:2 Omonia Nicosia Omonia Nikosia
Matchday 3 Apol. Limassol Apollon Limassol 3:2 Pafos FC Pafos FC
Matchday 3 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 1:1 Ethnikos Achnas Ethnikos
Matchday 3 H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 0:1 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
Matchday 3 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 1:1 Sektzia Ness Ziona Ness Ziona
Matchday 3 Hapoel Hadera Hapoel Hadera 4:0 Hapoel Raanana Hapoel Raanana
Matchday 21 UdeConce Universidad Concepción 3:1 CSD Colo Colo Colo Colo
Matchday 21 Española Unión Española 1:1 Club Universidad de Chile U. de Chile
Matchday 21 CD Iquique Club Deportes Iquique 1:3 Audax Italiano Audax Italiano
Matchday 19 Navbahor Navbahor Namangan 0:1 Pakhtakor Tashkent Pakhtakor
Matchday 19 Loko Tashkent Lokomotiv Tashkent 1:1 Metallurg Bekabad Metallurg Bk.
Matchday 19 Kokand 1912 FK Kokand 1912 3:0 Bunyodkor Tashkent Bunyodkor
Matchday 9 Dinamo Bucarest FC Dinamo Bucharest 1:1 FC Botosani FC Botosani
Matchday 9 FC Poli Iasi FC Politehnica Iasi 0:0 FC Hermannstadt FC Hermannstadt
Matchday 5 SuperSport Utd. SuperSport United 3:3 Cape Town City FC Cape Town City
Matchday 5 Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 0:1 Polokwane City FC Polokwane City
Matchday 5 Bloemfontein Bloemfontein Celtic 2:1 Stellenbosch FC Stellenbosch FC
Matchday 5 Black Leopards Black Leopards FC 0:2 Baroka FC Baroka FC
Matchday 9 Sol de América Club Sol de América 0:1 Club Guaraní Guaraní
Matchday 9 Nacional Club Nacional Asunción 3:0 Deportivo Capiatá CD Capiatá
Matchday 21 Rosenborg BK Rosenborg BK 3:1 Lillestrøm SK Lillestrøm SK
Matchday 8 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 0:0 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Matchday 8 Korona Kielce Korona Kielce 1:1 Wisla Kraków Wisla Kraków
Matchday 8 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 1:0 LKS Lodz LKS Lodz
Matchday 6 Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 2:1 Club Atlético Zacatepec Zacatepec
Matchday 6 Cimarrones Cimarrones de Sonora 2:1 Venados FC Yucatán Venados FC
Matchday 6 Cafetaleros Cafetaleros de Chiapas 1:1 Loros de la Universidad de Colima Loros
Matchday 6 Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 2:0 Lommel SK Lommel SK
Matchday 6 KSV Roeselare KSV Roeselare 0:5 Royal Excelsior Virton RE Virton
Matchday 4 Monza AC Monza 1:0 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
Matchday 4 Juventus U23 Juventus U23 2:2 Aurora Pro Patria Pro Patria
Matchday 4 Olbia Olbia Calcio 1905 0:3 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
Matchday 4 Lecco Calcio Lecco 1912 0:2 Robur Siena Siena
Matchday 4 Carrarese Carrarese Calcio 1908 2:1 US Pistoiese 1921 Pistoiese
Matchday 4 Pergolettese US Pergolettese 1932 1:1 SS Arezzo Arezzo
Matchday 4 Pontedera US Città di Pontedera 0:0 Novara Calcio 1908 Novara
Matchday 4 Renate AC Renate 2:1 Como 1907 Como
Matchday 4 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 0:0 US Pianese Pianese
Matchday 4 Gozzano AC Gozzano 1:1 AS Giana Erminio Giana Erminio
Matchday 3 Naft M.I.S F.C. Naft Masjed Soleyman FC 1:1 Esteghlal FC Esteghlal FC
Matchday 3 Zob Ahan Zob Ahan Esfahan 0:0 Tractor FC Tractor
Matchday 3 Saipa FC Saipa FC 4:3 FC Nassaji Mazandaran FC Nassaji M.
Matchday 3 Shahin Bushehr Shahin Bushehr FC 1:1 Paykan FC Paykan FC
Matchday 13 Armavir FK Armavir 1:1 Chertanovo Moscow Chertanovo
Matchday 7 Universitario Universitario de Deportes 2:0 Deportivo Binacional Binacional
Matchday 7 USM Porres Universidad San Martín de Porres 1:1 FBC Melgar FBC Melgar
Matchday 7 Club UTC UTC Cajamarca 1:1 Club Alianza Lima Alianza Lima
Matchday 7 AD Cantolao Academia Deportiva Cantolao 1:0 Universidad César Vallejo César Vallejo
Matchday 9 NK Maribor NK Maribor 2:1 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
Matchday 9 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 2:2 NK Celje NK Celje
Matchday 9 NK Triglav NK Triglav Kranj 2:3 NK Domzale NK Domzale
Matchday 21 BATE Borisov BATE Borisov 2:1 FK Gorodeya Gorodeya
Matchday 21 Isloch Isloch Minskiy Rayon 0:1 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 21 Slavia Slavia Mozyr 2:2 Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
Matchday 1 FUS Rabat FUS Rabat 1:0 Ittihad Tanger Ittihad Tanger
Matchday 1 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan 2:0 FAR Rabat FAR Rabat
Matchday 8
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 1:2 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Matchday 8
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 2:3 Hallescher FC Hallescher FC
Matchday 4 Sabah FK Sabah FK 0:1 FK Qabala FK Qabala
Matchday 4 Keshla Keshla FK 1:2 FK Sabail FK Sabail
Matchday 22 EC Vitória Esporte Clube Vitória 0:1 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 22 Paraná Paraná Clube 0:0 Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
Matchday 27 Bucheon FC Bucheon FC 1995 1:1 Suwon FC Suwon FC
Matchday 27 Ansan Greeners Ansan Greeners 1:3 FC Anyang FC Anyang
Matchday 27 Gwangju FC Gwangju FC 3:1 Asan Mugunghwa (2017-2019) Asan Mugunghwa
Matchday 5 Farense SC Farense 3:0 UD Vilafranquense Vilafranquense
Matchday 5 Feirense CD Feirense 1:0 GD Chaves Chaves
Matchday 5 Coimbra Académica Coimbra 1:2 CD Nacional Nacional
Matchday 5 Covilhã SC Covilhã 2:3 Leixões SC Leixões
Matchday 4 Bursaspor Bursaspor 3:1 Osmanlispor FK Osmanlispor
Matchday 4 Altinordu Altinordu FK 4:1 Eskisehirspor Eskisehirspor
Matchday 4 Boluspor Boluspor 0:2 Altay SK Altay SK
Matchday 4 Istanbulspor Istanbulspor 2:1 Giresunspor Giresunspor
Matchday 10 Caracas FC Caracas FC 1:0 Monagas SC Monagas SC
Matchday 10 Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 2:1 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
Matchday 10 Táchira Deportivo Táchira 2:2 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 10 Zulia FC Zulia FC 4:1 Mineros de Guayana Mineros
Matchday 10 Deportivo Lara Deportivo Lara 2:0 AC LALA FC LALA FC
Matchday 10 Llaneros EF Llaneros de Guanare EF 1:0 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Matchday 4 Bilbao Athletic Bilbao Athletic 4:0 Salamanca CF UDS Salamanca CF
Matchday 4 CD Izarra CD Izarra 1:1 Real Sociedad B Real Sociedad B
Matchday 4 Arenas Club Arenas Club 0:3 Real Valladolid B Valladolid B
Matchday 4 Burgos CF Burgos CF 0:1 CD Calahorra Calahorra
Matchday 4 SD Leioa SD Leioa 1:3 Barakaldo CF Barakaldo CF
Matchday 4 CD Guijuelo CD Guijuelo 1:0 Deportivo Alavés B Depor. Alavés B
Matchday 4 Unionistas CF Unionistas CF 2:1 Haro Deportivo Haro Deportivo
Matchday 4 Padova Calcio Padova 0:0 Carpi FC 1909 Carpi
Matchday 4 Südtirol FC Südtirol 0:3 Reggio Audace FC Reggio Audace
Matchday 4 Cesena Cesena FC 3:2 US Triestina Triestina
Matchday 4 LR Vicenza LR Vicenza Virtus 2:0 Rimini FC Rimini
Matchday 4 Feralpisalò Feralpisalò 2:1 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
Matchday 4 Ravenna Ravenna FC 2:1 Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
Matchday 4 Sambenedettese US Sambenedettese 2:1 FC Arzignano Valchiampo Arzignano
Matchday 4 Imolese Imolese Calcio 1919 0:1 Modena FC 2018 Modena
Matchday 4 AS Gubbio AS Gubbio 1910 1:1 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
Matchday 4 Piacenza Piacenza Calcio 1919 0:1 Fermana FC Fermana
Matchday 8 FK Senica FK Senica 0:1 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 8 Michalovce MFK Zemplin Michalovce 2:1 AS Trencin AS Trencin
Matchday 8 Ruzomberok MFK Ruzomberok 1:1 SKF Sered SKF Sered
Matchday 8 Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 0:0 MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 6 TOP Oss TOP Oss 1:2 Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
Matchday 4 Ternana Ternana Calcio 0:2 SS Monopoli 1966 Monopoli
Matchday 4 Catanzaro US Catanzaro 3:1 Sicula Leonzio Sicula Leonzio
Matchday 4 Catania Calcio Catania 1:0 AS Viterbese Castrense Viterbese
Matchday 4 Teramo Teramo Calcio 1913 2:0 Cavese 1919 Cavese
Matchday 4 Picerno AZ Picerno 2:3 US Avellino 1912 Avellino
Matchday 4 Bisceglie AS Bisceglie 1913 0:3 Potenza Calcio Potenza
Matchday 4 Casertana Casertana FC 6:1 FC Rieti Rieti
Matchday 4 Paganese Paganese Calcio 1926 2:2 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
Matchday 4 Vibonese US Vibonese 3:0 Rende Calcio 1968 Rende
Matchday 27 WIT Georgia WIT Georgia Tbilisi 0:3 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Matchday 4 Marbella FC Marbella FC 3:2 Mérida AD Mérida AD
Matchday 4 Recre Granada Recreativo Granada 2:1 CP Villarrobledo CP Villarrobledo
Matchday 4 Sevilla Atl. Sevilla Atlético 0:1 Cádiz CF B Cádiz B
Matchday 4 Villarrubia CF Villarrubia CF 1:1 CF Talavera de la Reina CF Talavera
Matchday 4 KF Laçi KF Laçi 1:0 FK Partizani FK Partizani
Matchday 4 FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh 2:1 FK Kukësi FK Kukësi
Matchday 8 Viktoria Zizkov FK Viktoria Zizkov 1:2 FC Hradec Králové Hradec Králové
Matchday 8 Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim 2:1 MFK Vitkovice Vitkovice
Matchday 8 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 3:1 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
Matchday 5 CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 1:0 Club Villa Dálmine Villa Dálmine
Matchday 5 Brown Adrogue Brown de Adrogue 0:3 Instituto AC Córdoba Instituto AC
Matchday 5 Nueva Chicago Nueva Chicago 2:2 Club Atlético Atlanta Atlanta
Matchday 5 Quilmes Quilmes Atlético Club 3:1 CA All Boys Buenos Aires All Boys
Matchday 5 Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 1:0 Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
Matchday 5 CA Alvarado CA Alvarado 2:0 Club Atlético Platense Platense
Matchday 5 Defensores Defensores de Belgrano 3:2 Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
Matchday 28 San Antonio FC San Antonio FC 3:1 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
Matchday 28 New Mexico Utd. New Mexico United 3:1 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
Matchday 28 Orange County Orange County SC 2:0 El Paso Locomotive FC El Paso
Matchday 28 Hartford Hartford Athletic 0:1 Louisville City FC Louisville City
Matchday 28 Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 1:0 Charleston Battery Charleston
Matchday 28 Phoenix Rising Phoenix Rising FC 4:1 Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
Matchday 28 Indy Eleven Indy Eleven 2:1 Philadelphia Union II Union II
Matchday 28 Real Monarchs Real Monarchs SLC 5:1 Portland Timbers 2 Timbers 2
Matchday 28 Kansas City II Sporting Kansas City II 1:0 North Carolina FC North Carolina
Matchday 28 TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 1:1 Atlanta United 2 ATL UTD 2
Matchday 28 Las Vegas Las Vegas Lights FC 3:1 Fresno FC Fresno
First Round KuPS Kuopion Palloseura 1:0 HJK Helsinki HJK Helsinki
First Round Ilves Ilves Tampere 0:2 FC Honka FC Honka
First Round FC Inter FC Inter Turku 2:0 IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Matchday 7 Juniors OÖ FC Juniors OÖ 0:5 FC Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz
Matchday 10 Saprissa Deportivo Saprissa 4:0 La U Universitarios La U
Matchday 9 Vejle BK Vejle Boldklub 3:0 Hvidovre IF Hvidovre IF
Matchday 9 HB Köge HB Köge 1:1 Naestved Boldklub Naestved BK
Matchday 9 FC Roskilde FC Roskilde 3:1 Nyköbing FC Nyköbing FC
Matchday 7 SCM FC Arges SCM FC Arges 0:2 FC Rapid 1923 Rapid 1923
Matchday 7 UTA Arad UTA Arad 1:1 CS Mioveni CS Mioveni
Matchday 6 Ararat Yerevan FC Ararat Yerevan 1:0 FC Noah Erewan FC Noah
Matchday 9 Veles Moskau Veles Moskau 1:1 FK Leningradets Leningradets
Matchday 9 Torpedo Vl. Torpedo Vladimir 2:1 Lokomotiv-Kazanka Moskow Kazanka
Matchday 9 Murom FK Murom 3:0 Pskov-747 Pskov-747
Matchday 14 Dep. Coopsol Deportivo Coopsol 0:0 Club Atlético Grau Atlético Grau
Matchday 14 Santos FC Santos FC Nazca 0:2 Club Juan Aurich Juan Aurich
Matchday 10 Zvezda Perm Zvezda Perm 2:1 Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk
Matchday 10 FK Ufa 2 FK Ufa 2 1:3 KamAZ Naberezhnye Chelny KamAZ
Matchday 10 Lada Togliatti Lada Togliatti 1:1 FK Tyumen Tyumen
Matchday 10 Nosta Nosta Novotroitsk 0:1 Akron Togliatti Akron Togliatti
Matchday 10 Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad 1:0 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
Matchday 18 Persija Jakarta Persija Jakarta 2:1 PSIS Semarang PSIS
Matchday 18 Persipura Persipura Jayapura 2:0 Persela Lamongan Persela
Matchday 18 Badak Lampung Perseru Badak Lampung FC 1:1 PSM Makassar PSM Makassar
Matchday 5 Aluminium Arak Aluminium Arak FC 1:0 Esteghlal Khuzestan Esteghlal Khz.
Matchday 5 Sorkhpooshan Sorkhpooshan Samasha Pakdasht 2:3 Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan
Matchday 5 Qashqai Shiraz Qashqai Shiraz 0:2 Fajr Sepasi Shiraz Fajr Sepasi
Matchday 5 Damash Gilan Damash Gilan FC 0:0 Mes Kerman Mes Kerman
Matchday 5 Arman Gohar Arman Gohar Sirjan 2:2 Baadraan Tehran Baadraan
Matchday 5 Malavan Malavan of Bandar Anzali 2:3 Khosheh Talaei Saveh Khosheh Talaei
Matchday 5 Rayka Babol Rayka Babol 1:1 Golreyhan Alborz FC Golreyhan FC
Matchday 5 Elmoadab FC Elmoadab FC 0:2 Sepidrood Rasht FC Sepidrood
Matchday 5 Niroye Zamini Niroye Zamini FC 1:1 Navad Urmia FC Navad Urmia FC
Matchday 27 Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 3:1 Trat FC Trat FC
Matchday 27 Chainat FC Chainat Hornbill FC 1:0 Sukhothai FC Sukhothai FC
Matchday 27 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 2:0 Chiangmai FC Chiangmai FC
Matchday 27 PTT Rayong PTT Rayong 2:0 Suphanburi FC Suphanburi FC
Matchday 8 MTK Budapest MTK Budapest 1:0 Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
Matchday 8 Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 0:2 Vasas FC Vasas FC
Matchday 8 Szolnok Szolnoki MÁV FC 0:2 ETO FC Győr ETO FC Győr
Matchday 8 Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 1:2 Dorogi FC Dorog
Matchday 8 Haladás Szombathelyi Haladás 0:1 Soroksár SC Soroksár
Matchday 8 Budafoki MTE Budafoki MTE 1:3 FC Ajka FC Ajka
Matchday 8 BFC Siófok BFC Siófok 2:0 Budaörsi SC Budaörs
Matchday 8 Vác Vác FC 0:0 Duna Aszfalt Tiszakécskei LC Tiszakécske
Matchday 23 Hanoi FC Hanoi FC 5:2 VIETTEL FC VIETTEL FC
Matchday 23 B.Binh Duong FC BECAMEX Binh Duong FC 1:5 Song Lam Nghe An FC SL Nghe An FC
Matchday 24 Khanh Hoa B.V.N SANNA Khanh Hoa BIEN VIET NAM FC 3:0 DUOC NAM HA Nam Dinh FC D.N.H. Nam Dinh
Matchday 7 OFK Titograd OFK Titograd 2:1 Buducnost Podgorica B. Podgorica
Matchday 7 Iskra D. FK Iskra Danilovgrad 0:2 Kom Podgorica Kom Podgorica
Matchday 29 RFS FK RFS 6:0 Spartaks Jurmala Spartaks
Matchday 9 Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:1 Warta Poznan Warta Poznan
Matchday 9 Miedz Legnica Miedz Legnica 2:2 Olimpia Grudziadz Olimpia Grudz.
Matchday 9 P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 0:1 Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
Matchday 9 GKS Tychy GKS Tychy 2:1 Wigry Suwalki Wigry Suwalki
Matchday 9 GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 1:0 Chrobry Glogow Chrobry Glogow
Matchday 9 Graficar Graficar Belgrad 3:1 FK Radnicki Pirot Radnicki Pirot
Matchday 9 Novi Pazar FK Novi Pazar 2:1 FK Zemun FK Zemun
Matchday 21 Milsami Orhei FC Milsami Orhei 0:0 CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta
Matchday 21 Sfintul Gheor. FC Sfintul Gheorghe 1:0 Dinamo-Auto Tiraspol Dinamo-Auto
Matchday 22 Strømmen IF Strømmen IF 0:0 IK Start Start
Matchday 22 FK Jerv FK Jerv 1:0 Raufoss IL Raufoss IL
Matchday 22 KFUM Oslo KFUM-Kameratene Oslo 2:1 Skeid Oslo Skeid Oslo
Matchday 22 Nest-Sotra IL Nest-Sotra IL 2:0 Tromsdalen UIL Tromsdalen
Matchday 3 Gzira Utd Gzira United FC 1:1 Sliema Wanderers Sliema Wander.
Matchday 3 Sirens FC Sirens FC 2:1 Hibernians FC Hibernians FC
Matchday 3 Birkirkara FC Birkirkara FC 3:3 Balzan FC Balzan FC
Matchday 3 Senglea Ath. Senglea Athletic FC 2:1 Mosta FC Mosta FC
Matchday 17 Albion FC Albion FC 0:0 IA Sud America Montevideo Sud America
Matchday 8 Schalke 04 II FC Schalke 04 II 1:0 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
Matchday 9 Khimki 2 FK Khimki 2 1:5 Zorkiy Krasnogorsk Zorkiy
Matchday 9 Dinamo M II Dinamo Moscow II 6:0 FK Ufa II Ufa II
Matchday 9 Krasnodar II FK Krasnodar II 1:3 Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
Matchday 3 Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 6:3 Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
Matchday 3 Kirklarelispor Kirklarelispor 1:1 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
Matchday 3 Inegölspor Inegölspor 1:0 Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
Matchday 3 Amed SK Amed SK 0:0 Hacettepe Spor Hacettepe
Matchday 3 Corum FK Corum Futbol Kulübü 0:1 Gümüshanespor Gümüshanespor
Matchday 28 LN SY Urban Liaoning Shenyang Urban 1:0 Hebei Olle Elite HB Olle Elite
Matchday 28 TZ Yuanda Taizhou Yuanda 6:0 Yanbian Beiguo (-2019) YB Beiguo
Matchday 28 QD Jonoon Qingdao Jonoon 0:1 Dalian Chanjoy (-2019) DL Chanjoy
Matchday 28 IM Caoshangfei Inner Mongolia Caoshangfei 3:2 Xi'an Daxing Chongde XA D. Chongde
Matchday 28 BD Yingli ETS Baoding Yingli ETS (-2020) 0:1 Zibo Cuju ZB Cuju
Matchday 28 SX Longjin Shanxi Longjin 0:1 Jiangsu Yancheng Dingli JS Yancheng
Matchday 28 YC Helanshan Yinchuan Helanshan (-2019) 2:1 Beijing IT BJ IT
Matchday 28 JL Baijia Jilin Baijia (-2019) 2:0 Qingdao Red Lions QD Red Lions
Matchday 9 FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 1:3 FC Gießen FC Gießen
Matchday 9 Volyn Lutsk Volyn Lutsk 2:2 Balkany Zorya Balkany Zorya
Matchday 11 Pacific FC Pacific FC 1:0 FC Edmonton FC Edmonton
Matchday 8
Energie Cottbus FC Energie Cottbus 3:2 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
Matchday 8 Altglienicke VSG Altglienicke 3:2 BSG Chemie Leipzig Chemie Leipzig
Matchday 8 U. Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde 2:2