For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 4:52:43 PM
Group Stage Qarabag Agdam Qarabağ Ağdam 0:3 Sevilla FC Sevilla FC
Group Stage APOEL Nicosia APOEL Nicosia 3:4 F91 Dudelange F91 Dudelange
Group Stage Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 1:0 Malmö FF Malmö FF
Group Stage FC Copenhagen FC Copenhagen 1:0 FC Lugano FC Lugano
Group Stage
FC Basel FC Basel 1893 5:0 FK Krasnodar Krasnodar
Group Stage Getafe Getafe CF 1:0 Trabzonspor Trabzonspor
Group Stage
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 3:2 Sporting CP Sporting CP
Group Stage
LASK LASK 1:0 Rosenborg BK Rosenborg BK
Group Stage Stade Rennais Stade Rennais FC 1:1 Celtic FC Celtic
Group Stage CFR Cluj CFR Cluj 2:1 SS Lazio Lazio
Group Stage
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 0:3 Arsenal FC Arsenal
Group Stage Standard Liège Standard Liège 2:0 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
Group Stage FC Porto FC Porto 2:1 BSC Young Boys BSC Young Boys
Group Stage Rangers Rangers FC 1:0 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Group Stage Espanyol RCD Espanyol Barcelona 1:1 Ferencvárosi TC Ferencváros
Group Stage Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 5:1 CSKA Moscow CSKA Moscow
group stage
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 3:1 FK Oleksandriya FK Oleksandriya
group stage KAA Gent KAA Gent 3:2 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
group stage
AS Roma AS Roma 4:0 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
group stage
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 0:4 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
group stage
Wolves Wolverhampton Wanderers 0:1 SC Braga Braga
group stage Slo. Bratislava Slovan Bratislava 4:2 Besiktas JK Besiktas
group stage
Man Utd Manchester United 1:0 FC Astana FC Astana
group stage Partizan FK Partizan Belgrade 2:2 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Matchday 10 FK Tambov II FK Tambov II 1:1 FK Rostov II Rostov II
Matchday 10 Ufa FK Ufa 1:0 Spartak Moscow Spartak Moscow
Matchday 20 PEPO PEPO Lappeenranta 8:1 Sudet Kouvola Sudet
Matchday 20 Töölön Taisto Töölön Taisto 0:4 Atlantis FC Atlantis FC
Matchday 20 Ponnistajat Malmin Ponnistajat 4:2 Tuusulan Palloseura Tuusulan
Matchday 20 Leppävaaran Leppävaaran Pallo 3:0 Koivukylän Palloseura Koivukylän
Matchday 20 FC HooGee FC HooGee 0:6 Pallokerho-35 PK-35
Matchday 20 FC Futura FC Futura 2:1 Järvenpään Palloseura II Jäps/47
Matchday 20 Herttoniemen Herttoniemen Toverit 1:4 FC Kontu FC Kontu
Second Round VPS Vaasan Palloseura 1:2 FC Lahti FC Lahti
Matchday 9 Kariana Erden Kariana Erden 2:2 OFK Pirin Blagoevgrad OFK Pirin
Matchday 9 Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 3:0 FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv GO
Matchday 9 Neftochimik Neftochimik Burgas 1:0 Chernomorets Balchik C. Balchik
Matchday 10 Cherno More Cherno More Varna 2:0 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Matchday 13 F. Regensburg SV Fortuna Regensburg 3:3 ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
Matchday 23 Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 2:2 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Second Round E. de San Luis Estudiantes de San Luis 2:0 Club Atlético Barracas Central Barracas C.
Matchday 6 Gimnasia (J) Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) 0:0 Quilmes Atlético Club Quilmes
Matchday 4 Damac FC Damac FC 1:1 Al-Shabab Riyadh Shabab
Matchday 4 Al-Feiha Al-Feiha FC 0:1 Al-Wahda Mekka Al-Wahda
Matchday 7 Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 2:0 Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros
Matchday 1 Sharjah FC Sharjah Cultural Sports Club 2:0 Khor Fakkan Khor Fakkan
Matchday 1 FC Baniyas FC Baniyas 2:2 Ajman Club Ajman Club
Matchday 1 Al-Ain FC Al-Ain FC 3:2 Al Ittihad Kalba Sports Club Ittihad Kalba
Matchday 1 Fujairah SC Al-Fujairah SC 1:0 Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
Matchday 22 Torpedo Minsk Torpedo Minsk 0:3 BATE Borisov BATE Borisov
Matchday 22 FK Minsk FK Minsk 1:0 Slavia Mozyr Slavia
Matchday 28 Dinamo Batumi Dinamo Batumi 1:0 FC Saburtalo Saburtalo
Matchday 28 Rustavi FC Rustavi 2:1 FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
Matchday 28 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi 2:0 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Matchday 23 Changwon FC Changwon FC 1:0 Gimhae FC Gimhae FC
Matchday 23 Cheonan City Cheonan City 2:1 Gangneung City Gangneung City
Semi-Finals CA Colón Club Atlético Colón 2:1 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Matchday 2 Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 1:1 CA Fénix CA Fénix
Matchday 2 Boston River Club Atlético Boston River 2:2 Club Atlético Cerro CA Cerro
Matchday 2 Danubio FC Danubio FC 0:1 Club Plaza Colonia Plaza Colonia
Matchday 2 Wanderers Montevideo Wanderers 0:1 Club Nacional Nacional
Matchday 10 CD Capiatá Deportivo Capiatá 0:1 River Plate Asunción River Plate
Matchday 29 JK Tammeka U21 Jalgpallikool Tammeka U21 2:0 Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
Matchday 29 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21 6:1 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
Matchday 29 JK Welco Tartu JK Welco 4:0 Rakvere JK Tarvas Rakvere Tarvas
Matchday 29 Kalju FC U21 Kalju FC U21 1:1 Viimsi JK Viimsi JK
Matchday 29 JK Volta Pohja-Tallinna JK Volta 0:7 Paide Linnameeskond U21 Paide U21
Matchday 6 Elche CF Elche CF 1:1 CD Tenerife CD Tenerife
Matchday 6 Real Oviedo Real Oviedo 1:1 Extremadura UD Extremadura
Matchday 6 UD Las Palmas UD Las Palmas 1:0 Sporting Gijón Sporting Gijón
Matchday 14 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 2:0 Enisey Krasnoyarsk Enisey
Matchday 10 Sakhalin Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk 3:2 FK Novosibirsk Novosibirsk
Matchday 10 Chita FK Chita 3:0 Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul
Matchday 10 Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk 1:3 Irtysh Omsk Irtysh Omsk
Matchday 8 U Cluj Universitatea Cluj 4:0 Petrolul Ploiesti Petrolul
Matchday 11 KamAZ KamAZ Naberezhnye Chelny 4:0 Lada Togliatti Lada Togliatti
Matchday 7 Vitória SC U23 Vitória de Guimarães SC U23 2:2 FC Famalicão U23 Famalicão U23
Matchday 7 Estoril U23 Estoril Praia U23 1:0 CD Cova da Piedade U23 Cova Piedade 23
Matchday 7 Rio Ave U23 Rio Ave FC U23 1:2 CD Aves U23 Aves U23
Matchday 10 Agrobiznes V. Agrobiznes Volochysk 2:1 Avangard Kramatorsk Avangard K.
Matchday 10 MFK Metalurg MFK Metalurg Zaporizhya 0:2 FK Minaj FK Minaj
Matchday 7 SFC Opava U19 Slezsky FC Opava U19 3:2 FK Pardubice U19 Pardubice U19
Matchday 7 Karvina U19 MFK Karvina U19 0:2 SK Slavia Prag U19 SK Slavia Prag U19
Matchday 7 Olomouc U19 SK Sigma Olomouc U19 1:3 FC Viktoria Plzen U19 Vikt. Plzen U19
Matchday 9 Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 6:1 FC MSA Dolni Benesov Dolni Benesov
Matchday 9 HS Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz 0:2 FC Banik Ostrava B Ostrava B
Matchday 9 Vitkovice MFK Vitkovice 4:0 FK Baník Sokolov Baník Sokolov
Matchday 7 Kraluv Dvur FK Kraluv Dvur 2:0 Loko Vltavin Loko Vltavin
Matchday 10 Vejle BK Vejle Boldklub 2:0 FC Roskilde FC Roskilde
Matchday 8 Viborg FF Viborg FF 1:1 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Matchday 10 Sindjelic Bg FK Sindjelic Belgrad 2:1 FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
Matchday 9 NKP Podhale Podhale Nowy Targ 1:2 Wólczanka Wólka Pelkinska Wólczanka
Matchday 20 Dinamo Dinamo Samarqand 0:1 FK Andijon FK Andijon
Matchday 20 Kokand 1912 FK Kokand 1912 1:1 Lokomotiv Tashkent Loko Tashkent
Matchday 20 Surkhon Surkhon Termiz 1:0 FK AGMK Olmaliq AGMG Olmaliq
Matchday 5 Ramat haSharon Hapoel Ramat haSharon 1:0 Maccabi Ahi Nazareth M. Ahi Nazareth
Matchday 5 M. Petah Tikva Maccabi Petah Tikva 3:0 Beitar Tel Aviv Bat Yam B TLV Bat Yam
Matchday 5 SC Kfar Qasem SC Kfar Qasem 0:0 Hapoel Ramat Gan H. Ramat Gan
Matchday 5 Hapoel Acre Hapoel Acre 2:1 Ihud Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
Matchday 5 H. Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil 0:1 Hapoel Rishon leZion H Rishon leZion
Matchday 9 Berliner AK Berliner AK 07 2:2 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 13 Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón 0:1 Deportivo Saprissa Saprissa
Matchday 12 FC Pipinsried FC Pipinsried 3:1 FC Ismaning FC Ismaning
Matchday 10 FC Kosice FC Kosice 5:0 MFK Ruzomberok B Ruzomberok B
Matchday 10 Podbrezova FK Zeleziarne Podbrezova 2:1 NFL Partizan Bardejov Bardejov
Matchday 2 Sparta U19 Sparta Rotterdam U19 3:1 Vitesse Arnhem U19 Vitesse U19
Matchday 8 Donau Linz ASKÖ Donau Linz 2:1 Union Edelweiß Linz Edelweiß
Matchday 8 Mondsee Union Mondsee 0:0 ASK St. Valentin St. Valentin
Matchday 8 Weißkirchen Union Weißkirchen 1:2 ASKÖ Oedt ASKÖ Oedt
Matchday 8 St. Florian Union St. Florian 0:0 Union Perg Union Perg
Matchday 1 Al-Nejmeh Al-Nejmeh 1:0 Al-Ansar Al-Ansar
Matchday 25 Thanh Hoa FC Thanh Hoa FC 1:3 VIETTEL FC VIETTEL FC
Matchday 25 HCM City Ho Chi Minh City FC 1:2 HOANG ANH Gia Lai FC H.A. Gia Lai FC
Matchday 25 Khanh Hoa B.V.N SANNA Khanh Hoa BIEN VIET NAM FC 0:0 Sai Gon FC Sai Gon FC
Matchday 24 H.A. Gia Lai FC HOANG ANH Gia Lai FC 5:1 Hai Phong FC Hai Phong FC
Matchday 24 Quang Ninh FC Than Quang Ninh FC 1:1 Quang Nam FC Quang Nam FC
Matchday 24 VIETTEL FC VIETTEL FC 2:1 BECAMEX Binh Duong FC B.Binh Duong FC
Matchday 2 Lincoln FC Lincoln Red Imps FC 9:1 FC College 1975 FC College 1975
Matchday 2 FC Boca Gib  FC Boca Gibraltar 1:3 Lynx FC Lynx FC
Matchday 4 FC Dilijan FC Dilijan 3:2 BKMA Yerevan BKMA Yerevan
Matchday 2 Empoli U19 Empoli Primavera 1:2 Cagliari Primavera Cagliari U19
Matchday 2 Verona U19 Hellas Verona Primavera 3:1 SPAL Primavera SPAL U19
Matchday 2 Spezia U19 Spezia Primavera 3:0 Cremonese Primavera Cremonese U19
Matchday 2 Juve Stabia U19 Juve Stabia Primavera 0:3 Crotone Primavera Crotone U19
Matchday 19 PSIS PSIS Semarang 0:4 Persebaya Surabaya Persebaya
Matchday 19 Persela Persela Lamongan 2:0 Arema FC Arema FC
Matchday 25 CQ Dangdai Lif. Chongqing Dangdai Lifan 1:2 Jiangsu Suning JS Suning
Matchday 4 Al Gharafa Al Gharafa Sports Club 3:1 Al Ahli Sports Club Al Ahli
Matchday 4 Al Sadd Al Sadd Sports Club 2:1 Umm Salal Sport Club Umm Salal
Matchday 22 Sfintul Gheor. FC Sfintul Gheorghe 3:0 FC Milsami Orhei Milsami Orhei
Matchday 4 Tractor Tractor FC 1:0 Gol Gohar Sirjan FC Gol Gohar
Matchday 4 Sh Khodrou Shahr Khodrou FC 0:1 Foolad FC Foolad
Matchday 4 Pars Jam Pars Jonoubi Jam 3:2 Saipa FC Saipa FC
Matchday 4 Paykan FC Paykan FC 6:2 Machine Sazi Tabriz Machine Sazi
Matchday 4 Sepahan Sepahan FC 0:0 Naft Masjed Soleyman FC Naft M.I.S F.C.
Matchday 4 FC Nassaji M. FC Nassaji Mazandaran 2:0 Shahin Bushehr FC Shahin Bushehr
Matchday 4 Sanat Naft Sanat Naft FC 1:1 Zob Ahan Esfahan Zob Ahan
Poland U16 Poland U16 3:2 Turkey U16 Turkey U16
Netherlands U17 Netherlands U17 1:0 France U17 France U17
Luxembourg U19 Luxembourg U19 1:0 Malta U19 Malta U19
Spain U17 Spain U17 5:1 Slovenia U17 Slovenia U17