For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:21:34 PM
Third Round Y. Corumspor Yeni Corumspor 0:1 Kasimpasa Kasimpasa
Third Round Payasspor Payasspor 5:3 on pens Boluspor Boluspor
Third Round Mardin Basak Mardin Büyüksehir Basak Spor 0:2 AET Altay SK Altay SK
Third Round Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 2:0 Ümraniyespor Ümraniyespor
Third Round Muglaspor Muglaspor 1:3 Bursaspor Bursaspor
Third Round 1877 Alemdag 1877 Alemdag Spor 0:3 Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
Third Round Edirnespor Edirnespor 3:4 AET Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
Third Round Erokspor Esenler Erokspor 1:0 Usak Spor AS Usak Spor AS
Third Round Somaspor Somaspor 1:2 Keciörengücü Keciörengücü
Third Round Altinordu Altinordu FK 4:2 on pens 1922 Konyaspor 1922 Konya
Third Round Sanliurfaspor Sanliurfaspor 0:1 AET 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
Third Round Balikesirspor Balikesirspor 0:1 Van Spor FK Van Spor FK
Third Round Adanaspor Adanaspor 3:1 AET Fethiyespor Fethiyespor
Third Round Osmanlispor Osmanlispor FK 5:6 on pens Icel Idmanyurdu Spor Icel Idmanyurdu
Third Round Amed SK Amed SK 4:1 Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
Third Round Kocaelispor Kocaelispor 0:1 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
Matchday 6 Real Valladolid Real Valladolid CF 1:1 Granada CF Granada CF
Matchday 6 Real Betis Real Betis Balompié 3:1 Levante UD Levante
Matchday 6
FC Barcelona FC Barcelona 2:1 Villarreal CF Villarreal
Matchday 5 Hellas Verona Hellas Verona 0:0 Udinese Calcio Udinese Calcio
Matchday 5 Brescia Brescia Calcio 1:2 Juventus FC Juventus
Matchday 7 Dijon FCO Dijon 0:0 Olympique Marseille Marseille
Matchday 7 Monaco AS Monaco 3:1 OGC Nice OGC Nice
Second Round Karlovac 1919 NK Karlovac 1919 0:7 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Second Round NK Hrvace NK Hrvace 1:2 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Second Round Vuteks Sloga NK Vuteks Sloga 0:8 NK Osijek NK Osijek
Second Round NK Oriolik NK Oriolik 0:3 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 20 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 1:0 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Matchday 8 S. Brijeg U19 NK Siroki Brijeg U19 1:0 FK Slavija Sarajevo U19 Slavija S. U19
Matchday 19 FK Panevezys FK Panevezys 2:7 Suduva Marijampole Suduva
Matchday 3 CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 2:1 AS Soliman AS Soliman
Matchday 3 CS Chebba CS Chebba 0:2 Club Africain Tunis Club Africain
Matchday 3 JS Kairouan JS Kairouanaise 2:3 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Matchday 3 US Tataouine US Tataouine 0:1 Union Sportive de Ben Guerdane US Ben Guerdane
Matchday 3 Esperance Esperance Tunis 2:0 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif
Matchday 5 NC Magra NC Magra 1:2 CS Constantine CS Constantine
Matchday 5 Paradou AC Paradou AC 1:0 ASO Chlef ASO Chlef
Matchday 5 JS Kabylie JS Kabylie 0:3 CR Belouizdad CR Belouizdad
Matchday 5 CABB Arreridj CA Bordj Bou Arreridj 2:2 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila
Matchday 5 US Biskra US Biskra 1:2 USM Bel Abbès USM Bel Abbès
Matchday 31 Pohang Steelers FC Pohang Steelers 2:1 Jeju United FC Jeju Utd.
First Round Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 2:3 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
First Round Stal Brzeg Stal Brzeg 1:2 Olimpia Elblag Olimpia Elblag
First Round Lubin II Zaglebie Lubin II 3:5 on pens Miedz Legnica Miedz Legnica
First Round Stilon Stilon Gorzow Wielkopolski 5:1 Olimpia Zambrow O. Zambrow
First Round Ruch Chorzow Ruch Chorzow 6:7 on pens Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
First Round Legia II Legia Warsaw II 2:0 Wigry Suwalki Wigry Suwalki
First Round Chrobry Glogow Chrobry Glogow 0:2 Lech Poznan Lech Poznan
First Round KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 1:3 Sandecja Nowy Sacz Sandecja
First Round Korona Kielce Korona Kielce 0:1 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
First Round Widzew Lodz Widzew Lodz 2:0 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
intermediate stage Flacăra Horezu Flacăra Horezu 0:2 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
intermediate stage Foresta Suceava ACS Foresta Suceava 2:1 Gaz Metan Medias Gaz Metan
intermediate stage UTA Arad UTA Arad 1:3 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest
intermediate stage Metalul B. Metalul Buzau 1:0 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc Miercurea Ciuc
intermediate stage Turnu Magurele Turris Turnu Măgurele 2:3 Academica Clinceni Ac. Clinceni
intermediate stage Chiajna Concordia Chiajna 2:3 FC Voluntari FC Voluntari
intermediate stage Uni. Craiova Universitatea Craiova 2:3 Universitatea Cluj U Cluj
Third Round Baník Sokolov FK Baník Sokolov 0:1 Slezsky FC Opava SFC Opava
Third Round SK Benesov SK Benesov 1:3 1.FC Slovácko Slovácko
Third Round FK Varnsdorf FK Varnsdorf 1:2 FC FASTAV Zlin FC Zlin
Matchday 22 Changwon City Changwon City FC 2:2 Gyeongju KHNP FC Gyeongju KHNP
Matchday 22 Ulsan Dolphin Ulsan Hyundai Mipo Dolphin 3:1 Busan Transportation Corporation FC Busan TC FC
Matchday 22 Daejeon Korail Daejeon Korail FC 0:1 Gangneung City FC Gangneung City
Second Round A. Lustenau SC Austria Lustenau 2:1 AET Floridsdorfer AC FAC
Second Round Grazer AK 1902 Grazer AK 1902 1:2 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
Second Round Ebreichsdorf ASK Ebreichsdorf 2:1 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
Second Round Gurten Union Gurten 2:0 SV Horn SV Horn
Second Round FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 3:0 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
Second Round St. Anna/Aigen USV St. Anna/Aigen 2:0 FC Dornbirn FC Dornbirn
Second Round Marchfeld FC Marchfeld Donauauen 1:2 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
Second Round SKU Amstetten SKU Amstetten 4:1 AET FC Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz
Second Round
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 2:1 SV Mattersburg SV Mattersburg
Semi-Finals Al-Jazeera Al-Jazeera (Amman) 0:0 Al-Ahed Al-Ahed
Sixth Round Cercle Brugge Cercle Brugge 0:1 RUS Rebecq RUS Rebecq
Sixth Round Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 3:4 KVC Westerlo KVC Westerlo
Sixth Round KSK Ronse KSK Ronse 0:3 KRC Genk KRC Genk
Third Round Otterup B&IK Otterup B&IK 0:2 Odense Boldklub Odense BK
First Round Benevento U19 Benevento Primavera 5:0 Crotone Primavera Crotone U19
Matchday 2 Quick Boys Quick Boys 2:3 AET VV Katwijk Katwijk
Matchday 2 VVOG VVOG Harderwijk 0:2 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
Matchday 2 GVVV GVVV Veenendaal 2:1 Kozakken Boys Kozakken Boys
Matchday 2 ASWH ASWH Ambacht 5:1 SV TEC Tiel SV TEC
Matchday 2 Scheveningen SVV Scheveningen 0:1 Harkemase Boys Harkemase Boys
Matchday 2 Odin '59 Odin '59 Heemskerk 4:3 AET BVV Barendrecht Barendrecht
Matchday 2 Noordwijk VV Noordwijk 1:3 on pens Rijnsburgse Boys Rijnsburgse B.
Matchday 2 Achilles Veen Achilles Veen 13:12 on pens HHC Hardenberg HHC Hardenberg
Fourth Round Veria NPS Veria NPS 3:0 APO Levadiakos APO Levadiakos
Fourth Round Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas 1:2 Panachaiki GE Panachaiki
Fourth Round AO Trikala AO Trikala 1:0 Doxa Dramas Doxa Dramas
Matchday 6 CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 4:1 Gimnasia y Esgrima de Mendoza GyE Mendoza
Matchday 6 Dep. Santamarin Deportivo Santamarina 1:2 Defensores de Belgrano Defensores
Matchday 6 Platense Club Atlético Platense 1:0 Club Atlético Belgrano Belgrano
Matchday 21 Kalev Kalev Tallinn 2:3 Nomme Kalju FC Kalju Nömme
group stage Bradford Bradford City 1:2 Manchester City U23 Man City U23
group stage Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 2:4 on pens Leicester City U23 Leicester U23
group stage Macclesfield Macclesfield Town 2:3 Port Vale FC Port Vale
group stage Carlisle United Carlisle United 2:4 Wolverhampton Wanderers U23 Wolves U23
group stage Bristol Rovers Bristol Rovers 2:1 Chelsea FC U23 Chelsea U23
Matchday 13 Boreham Wood Boreham Wood FC 1:2 Notts County Notts County
Matchday 13 Chorley FC Chorley FC 1:3 Barrow AFC Barrow
Matchday 13 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 3:0 Barnet FC Barnet
Matchday 13 Hartlepool Utd. Hartlepool United 1:1 Chesterfield FC Chesterfield FC
Matchday 13 Halifax Town FC Halifax Town 0:1 Harrogate Town Harrogate Town
Matchday 13 Solihull Moors Solihull Moors 2:0 Stockport County Stockport
Matchday 13 Maidenhead Utd. Maidenhead United 1:2 Dover Athletic Dover Athletic
Matchday 13 Torquay United Torquay United FC 2:3 Eastleigh FC Eastleigh FC
Matchday 13 Aldershot Town Aldershot Town 1:3 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 13 Bromley Bromley FC 1:0 Woking FC Woking FC
Matchday 13 Fylde AFC Fylde 3:2 Wrexham AFC Wrexham
Matchday 13 Sutton Utd Sutton United 0:2 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 5 Ascoli Ascoli Calcio 3:0 Spezia Calcio Spezia Calcio
Matchday 5 Cittadella AS Cittadella 2:1 Delfino Pescara 1936 Pescara
Matchday 5 Cosenza Cosenza Calcio 1:1 AS Livorno AS Livorno
Matchday 5 Crotone FC Crotone 2:0 SS Juve Stabia Juve Stabia
Matchday 5 Perugia AC Perugia Calcio 3:1 Frosinone Calcio Frosinone
Matchday 5 AC Pisa AC Pisa 1909 2:3 FC Empoli FC Empoli
Matchday 5 Pordenone Pordenone Calcio 1:1 Benevento Calcio Benevento
Matchday 5 Virtus Entella Virtus Entella 0:2 Venezia FC Venezia
Third Round Watford Watford FC 2:1 Swansea City Swansea
Third Round Colchester Utd. Colchester United 4:3 on pens Tottenham Hotspur Spurs
Third Round Portsmouth Portsmouth FC 0:4 Southampton FC Southampton
Third Round Preston NE Preston North End 0:3 Manchester City Man City
Third Round Luton Luton Town 0:4 Leicester City Leicester
Third Round Sheff Wed Sheffield Wednesday 0:2 Everton FC Everton
Third Round Crawley Town Crawley Town 6:4 on pens Stoke City Stoke City
Third Round
Arsenal Arsenal FC 5:0 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 8 Aves U23 CD Aves U23 2:1 Belenenses SAD U23 Belenenses U23
Matchday 8 Marítimo U23 CS Marítimo U23 4:1 Leixões SC Sub-23 Leixões Sub-23
Matchday 8 Cova Piedade 23 CD Cova da Piedade U23 2:0 Vitória de Guimarães SC U23 Vitória SC U23
Matchday 8 Académica S23 Académica de Coimbra OAF Sub-23 0:0 Estoril Praia U23 Estoril U23
Matchday 8 Sporting CP U23 Sporting CP U23 1:0 Rio Ave FC U23 Rio Ave U23
Matchday 8 Braga U23 SC Braga U23 3:1 CD Feirense Sub-23 Feirense Sub-23
Matchday 8 Vitória FC U23 Vitória de Setúbal FC U23 1:1 SL Benfica U23 Benfica U23
Matchday 8 FC Chiasso FC Chiasso 0:2 FC Winterthur FC Winterthur
Matchday 8 FC Aarau FC Aarau 1:1 FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
Matchday 8 FC Schaffhausen FC Schaffhausen 0:2 SC Kriens SC Kriens
Matchday 25 Kalmar FF Kalmar FF 0:2 GIF Sundsvall GIF Sundsvall
Matchday 25 Djurgarden Djurgardens IF 1:0 Falkenbergs FF Falkenberg
Matchday 25 GAIS GAIS Göteborg 0:0 Örgryte IS Örgryte
Matchday 25 Varbergs BoIS Varbergs BoIS 0:0 Jönköpings Södra IF Jönköping
Third Round Rakytovce FK Rakytovce 1:5 FK Pohronie FK Pohronie
Fourth Round Komarno KFC Komarno 0:2 FC Nitra FC Nitra
Fourth Round Jacovce Druzstevnik Jacovce 0:8 Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 10 SC Verl SC Verl 3:0 SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
Matchday 10 SV Rödinghausen SV Rödinghausen 2:0 VfB Homberg VfB Homberg
Matchday 10 Bonner SC Bonner SC 4:1 Sportfreunde Lotte SF Lotte
Matchday 10 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 1:1 Wuppertaler SV Wuppertaler SV
Matchday 11 Seekirchen SV Seekirchen 3:3 SK Bischofshofen Bischofshofen
Matchday 11 Grödig SV Grödig 1:2 SV Wals-Grünau Wals-Grünau
Matchday 11
A. Salzburg SV Austria Salzburg 3:2 USK Anif USK Anif
Matchday 11 St. Johann TSV St. Johann 1:2 FC Pinzgau Saalfelden Saalfelden
Matchday 11 SAK 1914 Salzburger AK 1914 5:2 SV Kuchl Kuchl
Matchday 3 FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel 1:4 KSV Baunatal KSV Baunatal
Matchday 2 Mes Shahr Babak Mes Shahr Babak FC 0:0 Shahrdari Mahshahr Sh. Mahshahr
Matchday 2 Sh. Babolsar Shohada Babolsar 2:2 Chooka Talesh FC Chooka Talesh
Matchday 2 Miladmehr FC Miladmehr Tehran FC 3:0 Namayandeh Bojnord N. Bojnord
Matchday 2 Caspian Qazvin Caspian Qazvin FC 0:2 Avalan Kamyaran Avalan Kamyaran
Matchday 2 Sh. Hamedan Shahrdari Hamedan 1:0 Mes Novin Kerman Mes Novin
Matchday 2 Kheybar FC Kheybar Khorramabad FC 1:0 Shahrdari Fuman Shahrdari Fuman
Matchday 2 Sardar Bukan Sardar Bukan FC 0:0 Omid Razakan Alborz Omid Razakan
Matchday 3 PSV U19 PSV Eindhoven U19 3:0 Sparta Rotterdam U19 Sparta U19
Matchday 3 NEC U19 NEC Nijmegen U19 2:2 AZ Alkmaar U19 AZ Alkmaar U19
Matchday 7 CA Talleres Club Atlético Talleres 2:1 Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
Matchday 26 Uni. Católica CD Universidad Católica 2:0 Deportivo Cuenca Dep. Cuenca
Quarter-Finals Delfín SC Delfín SC 1:0 Independiente Juniors Ind. Jrs.
Group Stage Samoa U23 Samoa U23 0:5 Solomon Islands U23 Solomon U23
Group Stage New Zealand U23 New Zealand U23 12:0 American Samoa U23 A. Samoa U23
Matchday 4 Lions Gib Res Lions Gibraltar FC Reserve 2:5 FC Bruno's Magpies Reserve FCB Magpies Res
Final Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia Yerevan 3:2 AET Alashkert Yerevan Alashkert
Matchday 8 Shirak II FC Shirak Gyumri II 1:0 FC Pyunik Yerevan II Pyunik II
Matchday 8 West Armenia FC West Armenia 2:1 FC Aragats Ashtarak Aragats
Matchday 8 FC Dilijan FC Dilijan 1:2 Torpedo Erewan Torpedo
Matchday 8 Alashkert II FC Alashkert II 2:4 ZSKA Erewan ZSKA Erewan
Matchday 16 Hel./Jogeva U19 FC Helios Tartu/Jogeva SK Noorus 96 U19 2:1 FC Nomme United U19 FC Nomme U19
Matchday 16 FC Flora U19 FC Flora Tallinn U19 2:1 Jalgpallikool Tammeka U19 JK Tammeka U19
Matchday 16 Levadia U19 Levadia Tallinn U19 4:3 JK Trans Narva U19 Trans Narva U19
Matchday 16 Tabasalu U19 JK Tabasalu U19 11:1 Rakvere JK Tarvas U19 JK Tarvas U19
First Round FV Eppelborn FV Eppelborn 0:7 SV 07 Elversberg SV Elversberg
Matchday 20 Arema FC Arema FC 4:0 PSS Sleman PSS Sleman
Matchday 20 Kalteng Putra Kalteng Putra FC 0:0 PSIS Semarang PSIS
Matchday 20 Madura United Madura United FC 2:1 Persela Lamongan Persela
Matchday 20 Persebaya Persebaya Surabaya 1:1 Bali United FC Bali United
Matchday 3 Al Sailiya Al Sailiya Sport Club 1:3 Al Sadd Sports Club Al Sadd
Matchday 6 AmaZulu FC AmaZulu FC 0:2 Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
Turkey U17 Turkey U17 0:2 Senegal U17 Senegal U17
Spain U17 Spain U17 2:3 Estonia U17 Estonia U17
Bosnia U18 Bosnia and Herzegovina U18 0:1 Slovakia U18 Slovakia U18
Switzerland U17 Switzerland U17 4:4 Austria U17 Austria U17
Belgium U16 Belgium U16 1:1 Ukraine U16 Ukraine U16
Switzerland U16 Switzerland U16 1:4 Italy U16 Italy U16