For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 11:24:29 PM
Quarter-Finals Saprissa Deportivo Saprissa 3:2 CA Independiente de La Chorrera CA Independient
Third Round Adanaspor Adanaspor 3:1 AET Fethiyespor Fethiyespor
Third Round Osmanlispor Osmanlispor FK 5:6 on pens Icel Idmanyurdu Spor Icel Idmanyurdu
Third Round Amed SK Amed SK 4:1 Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
Third Round Kocaelispor Kocaelispor 0:1 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
Third Round Hacettepe Hacettepe Spor 0:4 Denizlispor Denizlispor
Third Round Erzin Spor Erzin Spor 1:4 Inegölspor Inegölspor
Third Round Görelespor Görelespor 4:1 Giresunspor Giresunspor
Third Round Fatsa Belediye Fatsa Belediyespor 0:4 Samsunspor Samsunspor
Third Round
Elazigspor Elazigspor 0:1 Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
Third Round Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 2:0 AET Adana Demirspor Adana Demirspor
Third Round Ankara Demir Ankara Demirspor 1:2 AET Baskent Akademi FK BAK FK
Third Round Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 6:7 on pens Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
Third Round Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 6:4 on pens Sariyer Sariyer
Third Round Manisa FK Manisa FK 2:1 Elazig Belediye Spor FK Elazig Bld FK
Third Round Bandirmaspor Bandirmaspor 2:1 AET Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
Third Round BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 3:0 Erbaaspor Erbaaspor
Third Round Tuzlaspor Tuzlaspor 2:1 Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
Third Round Silivrispor Silivrispor 1:2 GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
Third Round Kirklarelispor Kirklarelispor 1:0 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
Third Round Menemen Spor Menemen Spor 2:1 Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
Third Round Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 1:4 Eyüpspor Eyüpspor
Third Round Pendikspor Pendikspor 0:3 Turgutluspor Turgutluspor
Third Round Istanbulspor Istanbulspor 3:2 AET Pazarspor Pazarspor
Third Round Kahramanmaras Kahramanmarasspor 1:4 Fatih Karagümrük Karagümrük
Third Round Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor 2:1 Eskisehirspor Eskisehirspor
Matchday 6 Real Valladolid Real Valladolid CF 1:1 Granada CF Granada CF
Matchday 6 Real Betis Real Betis Balompié 3:1 Levante UD Levante
Matchday 6
FC Barcelona FC Barcelona 2:1 Villarreal CF Villarreal
Matchday 5 Hellas Verona Hellas Verona 0:0 Udinese Calcio Udinese Calcio
Matchday 5 Brescia Brescia Calcio 1:2 Juventus FC Juventus
Matchday 7 Dijon Dijon FCO 0:0 Olympique Marseille Marseille
Matchday 7 Monaco AS Monaco 3:1 OGC Nice OGC Nice
Matchday 7 SShOR Zenit SShOR Zenit St. Petersburg 1:2 Akademia FK Krasnodar Akad. Krasnodar
Matchday 7 Akademia Loko Akademia Lokomotiv Moskau 3:0 DYuSSh Strogino Moskau DYuSSh Strogino
Matchday 7 Akademia Rubin Akademia Rubin Kazan 1:1 Akademia Zenit St. Petersburg Akademia Zenit
Matchday 7 Saturn-Master Saturn-Master Egorjevsk 2:2 Y. Konoplev Football Akademia Ak. Y. Konoplev
Matchday 7 DYuSSh CSKA DYuSSh CSKA Moskau 0:2 Akademia Chertanovo Moscow Akad Chertanovo
Matchday 7 Akademia Dynamo Akademia Dynamo Moscow 1:2 Akademia Spartak Moscow Akademia FCSM
Matchday 4 FK Mariupol FK Mariupol 0:1 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Third Round APO Atalantis APO Atalantis 2:3 AET Olympiakos Volou Olymp. Volou
Fourth Round PS Kalamata PS Kalamata 4:3 on pens AE Karaiskakis Artas AE Karaiskakis
Fourth Round AO Kavala AO Kavala 2:0 PAE Chania PAE Chania
Fourth Round AO Egaleo AO Egaleo 0:2 GS Ergotelis Ergotelis
Matchday 2 Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 0:2 FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 21 Atlantis FC II Atlantis FC II 0:2 Pallokerho-35 PK-35
Matchday 21 Koivukylän Koivukylän Palloseura 2:3 Club Latino Espanol Latino Espanol
Matchday 21 RiPS Riihimäen Palloseura 3:1 Herttoniemen Toverit Herttoniemen
Matchday 21 Jäps/47 Järvenpään Palloseura II 3:0 Puotinkylän Valtti Valtti
Matchday 21 FC Kuusysi FC Kuusysi 3:1 Jokelan Kisa Jokelan Kisa
Second Round Mlad. Petrinja NK Mladost Petrinja 0:2 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Second Round NK Belisce NK Belisce 3:1 AET RNK Split RNK Split
Second Round Jadran Porec NK Jadran Porec 3:7 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
Second Round NK Kurilovec NK Kurilovec Velika Gorica 2:3 AET NK Istra 1961 NK Istra
Second Round Sloga NG NK Sloga Nova Gradiska 1:2 NK Vinogradar NK Vinogradar
Second Round Zagora NK Zagora Unesic 1:2 AET NK Zadar NK Zadar
Second Round Slav. Pozega NK Slavonija Pozega 1:5 HNK Sibenik HNK Sibenik
Second Round NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo 1:0 HNK Cibalia Vinkovci Cibalia
Second Round NK Opatija NK Opatija 3:1 NK Novigrad NK Novigrad
Matchday 11 NK Bravo NK Bravo 3:3 NS Mura NS Mura
Matchday 24 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 1:2 Sport Club do Recife Sport Recife
Matchday 24 Botafogo-SP Botafogo Futebol Clube (SP) 1:1 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
Matchday 24 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 1:0 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Matchday 24 América-MG América Futebol Clube (MG) 2:0 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Matchday 24 Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 2:2 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 24 Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 2:1 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 24 EC Vitória Esporte Clube Vitória 0:0 Atlético Clube Goianiense Atlético-GO
Matchday 24 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 0:3 Red Bull Bragantino RB Bragantino
Matchday 6 Instituto AC Instituto AC Córdoba 3:0 Club Atlético Tigre Tigre
Matchday 11 Querétaro FC Querétaro FC 1:2 Club Necaxa Necaxa
Matchday 11 Tigres UANL Tigres UANL 0:1 Puebla FC Puebla FC
Matchday 11 Chivas Deportivo Guadalajara 2:4 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 11 León Club León FC 1:1 Atlas Guadalajara Atlas
Semi-Finals Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 1:2 Independiente Medellín Indep. Medellín
Round of 16 Kashima Antlers Kashima Antlers 4:1 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
Round of 16 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 0:2 Honda FC Honda FC
Third Round Dinaz Vyshgorod Dinaz Vyshgorod 0:1 AET FK Oleksandriya FK Oleksandriya
Third Round Kremin Kremin Kremenchuk 2:3 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
Third Round MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 1:0 Chornomorets Odessa Chornomorets
Third Round Bukovyna Bukovyna Chernivtsi 0:2 PFK Lviv PFK Lviv
Third Round FK Minaj FK Minaj 1:0 Volyn Lutsk Volyn Lutsk
Third Round Agrobiznes V. Agrobiznes Volochysk 1:3 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
Third Round Ingulets Ingulets Petrove 7:6 on pens Karpaty Lviv Karpaty
Third Round Alyans Alyans Lypova Dolyna 1:0 Balkany Zorya Balkany Zorya
Third Round Obolon-Brovar Obolon-Brovar Kyiv 0:2 AET Girnyk-Sport Gorishni Plavni Girnyk-Sport
Matchday 12 Aragua FC Aragua FC 1:0 Portuguesa FC Portuguesa FC
Matchday 12 Zamora Zamora FC 0:1 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Matchday 12 Táchira Deportivo Táchira 6:0 AC LALA FC LALA FC
Matchday 12 Zulia FC Zulia FC 2:0 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
Matchday 12 Trujillanos Trujillanos FC 1:2 Estudiantes de Caracas SC Est. Caracas
Matchday 12 Deportivo Lara Deportivo Lara 2:0 Llaneros de Guanare EF Llaneros EF
Matchday 10 Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 2:1 NK Celik Zenica Celik Zenica
Matchday 10 Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 0:3 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Matchday 10 Velez Mostar FK Velez Mostar 2:1 FK Tuzla City FK Tuzla City
Matchday 15 Slavia Slavia Mozyr 0:1 FK Vitebsk Vitebsk
Matchday 15 Gorodeya FK Gorodeya 0:0 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 25 FK Palanga FK Palanga 1:3 FK Riteriai Riteriai
Matchday 25 FC Stumbras FC Stumbras Kaunas 0:3 Suduva Marijampole Suduva
Matchday 5 Paradou AC Paradou AC 1:0 ASO Chlef ASO Chlef
Matchday 5 JS Kabylie JS Kabylie 0:3 CR Belouizdad CR Belouizdad
Matchday 5 CABB Arreridj CA Bordj Bou Arreridj 2:2 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila
Matchday 5 US Biskra US Biskra 1:2 USM Bel Abbès USM Bel Abbès
Matchday 3 Esperance Esperance Tunis 2:0 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif
First Round Wydad AC Wydad Casablanca 1:3 FAR Rabat FAR Rabat
Round of 16 TAS Casablanca Tihad Athlétique Sport de Casablanca 2:1 AET Olympique Dcheira Olymp. Dcheira
Round of 16 Union Touarga Union de Touarga 0:1 IZK Khémisset Khémisset
First Round KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 1:3 Sandecja Nowy Sacz Sandecja
First Round Korona Kielce Korona Kielce 0:1 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
First Round Widzew Lodz Widzew Lodz 2:0 Slask Wroclaw Slask Wroclaw
First Round Stal Rzeszow Stal Rzeszow 0:1 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
First Round Garbarnia Garbarnia Krakow 1:2 Bytovia Bytow Bytovia Bytow
First Round Elana Torun Elana Torun 1:2 Radomiak Radom Radomiak
First Round Chelmianka Chelmianka Chelm 8:7 on pens Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
First Round Hutnik Krakow Hutnik Krakow 2:3 AET Resovia Rzeszów Resovia
First Round Polonia Sroda Polonia Sroda Wielkopolska 0:6 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
First Round Chemik Police Chemik Police 0:4 Stal Stalowa Wola Stalowa Wola
First Round Rekord B-B Rekord Bielsko-Biala 2:1 Concordia Elblag C. Elblag
First Round Blekitni Blekitni Stargard 2:1 Wisla Kraków Wisla Kraków
First Round Gryf Slupsk Gryf Slupsk 1:3 Gornik Leczna Gornik Leczna
First Round Chemik Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz 0:1 Wisla Plock Wisla Plock
First Round Cracovia Cracovia 4:2 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
intermediate stage Concordia Concordia Chiajna 2:3 FC Voluntari FC Voluntari
intermediate stage FC U Craiova FC U Craiova 1948 2:3 AET FC Universitatea Cluj U Cluj
intermediate stage Chindia AFC Chindia Targoviste 0:1 AFC Hermannstadt Hermannstadt
intermediate stage CS Faurei CS Faurei 1:5 CS Mioveni Mioveni
intermediate stage Industria Galda Industria Galda 0:1 Petrolul Ploiesti Petrolul
intermediate stage CSM Resita CSM Resita 0:1 CS U Craiova CS U Craiova
Matchday 30 Memphis 901 Memphis 901 FC 0:1 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
Matchday 31 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors 0:2 Daegu FC Daegu FC
Matchday 31 Sangju Sangmu Sangju Sangmu 2:3 Incheon United Incheon Utd.
Matchday 31 Seongnam FC Seongnam FC 1:0 Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 31 FC Seoul FC Seoul 1:1 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Matchday 31 Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 0:2 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
Matchday 10 NK Radomlje NK Radomlje 3:2 NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
Matchday 10 NK Dob NK Roltek Dob 1:1 FC Koper FC Koper
Matchday 10 NK Bilje Vitanest Bilje 2:1 NK Dravograd NK Dravograd
Matchday 10 NK Krsko NK Krsko 1:1 ND Beltinci Beltinci
Matchday 10 NK Rogaska NK Rogaska 1:0 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
Matchday 10 NK Fuzinar NK Fuzinar 1:1 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
Matchday 10 NK Dekani NK Dekani 0:2 ND Gorica ND Gorica
Matchday 10 NK Krka NK Krka 3:1 NK Brda NK Brda
Third Round Domazlice TJ Jiskra Domazlice 1:3 FK Dukla Prag Dukla Prague
Third Round FC Hlucin FC Hlucin 1:3 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Third Round Loko Vltavin Loko Vltavin 1:4 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
Third Round Slavia Prague SK Slavia Prague 8:0 FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj
Third Round MFK Karvina MFK Karvina 0:2 FK Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
Third Round FC Vysocina FC Vysocina Jihlava 1:2 AC Sparta Praha Sparta Praha
Third Round Slovan Liberec FC Slovan Liberec 3:1 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
Matchday 27 FC Tucson FC Tucson 2:3 Greenville Triumph SC Greenville
Matchday 24 Changwon FC Changwon FC 1:2 Cheonan City Cheonan City
Matchday 24 Daejeon KoRail Daejeon Korea Railroad 2:1 Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power Gyeongju KHNP
Matchday 24 Mokpo City Mokpo City 1:1 Gangneung City Gangneung City
Matchday 24 Gimhae FC Gimhae FC 2:0 Busan Transportation Corp. Busan Trans.Co.
Quarter-Finals FC Gareji FC Gareji 2:1 FC Tbilisi City Tbilisi City
Quarter-Finals Rustavi FC Rustavi 0:0 on pens Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Quarter-Finals FC Merani FC Merani Tbilisi 0:1 on pens FC Saburtalo Saburtalo
Quarter-Finals Merani Martvili Merani Martvili 1:2 on pens FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
Second Round Grazer AK 1902 Grazer AK 1902 1:2 FC Wacker Innsbruck FC Wacker
Second Round Ebreichsdorf ASK Ebreichsdorf 2:1 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
Second Round Gurten Union Gurten 2:0 SV Horn SV Horn
Second Round FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 3:0 FC Juniors OÖ Juniors OÖ
Second Round St. Anna/Aigen USV St. Anna/Aigen 2:0 FC Dornbirn FC Dornbirn
Second Round FC Marchfeld FC Marchfeld Donauauen 1:2 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
Second Round SKU Amstetten SKU Amstetten 4:1 AET FC Blau-Weiss Linz Blau Weiss Linz
Second Round
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 2:1 SV Mattersburg SV Mattersburg
Semi-Finals Al-Jazeera Al-Jazeera (Amman) 0:0 Al-Ahed Al-Ahed
Semi-Finals Hanoi FC Hanoi FC 2:2 April 25 Sports Club April 25 SC
Sixth Round Cercle Brugge Cercle Brugge 0:1 RUS Rebecq RUS Rebecq
Sixth Round Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 3:4 KVC Westerlo KVC Westerlo
Sixth Round KSK Ronse KSK Ronse 0:3 KRC Genk KRC Genk
Third Round Avarta Avarta 2:4 FC Fredericia FC Fredericia
Third Round Hilleröd F Hilleröd Fodbold 3:5 on pens FC Copenhagen FC Copenhagen
Third Round Vejgaard B Vejgaard B 0:6 Aalborg BK Aalborg BK
First Round Trapani U19 Trapani Primavera 0:2 Lazio Primavera Lazio U19
First Round Juve Stabia U19 Juve Stabia Primavera 1:2 Lecce Primavera Lecce U19
First Round Genoa U19 Genoa Primavera 9:8 on pens Empoli Primavera Empoli U19
First Round Entella U19 Virtus Entella Primavera 2:1 Cittadella Primavera Cittadella U19
First Round Brescia U19 Brescia Primavera 1:3 Spezia Primavera Spezia U19
First Round Sampdoria U19 Sampdoria Primavera 4:6 on pens Milan Primavera Milan U19
First Round Sassuolo U19 Sassuolo Primavera 2:0 Pisa Primavera Pisa U19
First Round Livorno U19 Livorno Primavera 2:5 Bologna Primavera Bologna U19
First Round Parma U19 Parma Primavera 1:2 Cremonese Primavera Cremonese U19
First Round Perugia U19 Perugia Primavera 4:5 on pens Salernitana Primavera Salernitana U19
First Round SPAL U19 SPAL Primavera 3:4 AET Hellas Verona Primavera Verona U19
First Round Napoli U19 Napoli Primavera 2:1 AET Cosenza Primavera Cosenza U19
First Round Ascoli U19 Ascoli Picchio Primavera 3:0 Venezia Primavera Venezia U19
Matchday 2 Quick Boys Quick Boys 2:3 AET VV Katwijk Katwijk
Matchday 2 VVOG VVOG Harderwijk 0:2 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
Matchday 2 GVVV GVVV Veenendaal 2:1 Kozakken Boys Kozakken Boys
Matchday 2 ASWH ASWH Ambacht 5:1 SV TEC Tiel SV TEC
Matchday 2 Scheveningen SVV Scheveningen 0:1 Harkemase Boys Harkemase Boys
Matchday 2 ODIN '59 ODIN '59 Heemskerk 4:3 AET BVV Barendrecht Barendrecht
Matchday 2 Noordwijk VV Noordwijk 1:3 on pens Rijnsburgse Boys Rijnsburgse B.
Matchday 2 Achilles Veen Achilles Veen 13:12 on pens HHC Hardenberg HHC Hardenberg
Matchday 11 River Plate River Plate Asunción 0:0 Club Sportivo San Lorenzo CS San Lorenzo
Matchday 11 Nacional Club Nacional Asunción 0:2 Club Guaraní Guaraní
Fifth Round SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 4:6 on pens Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Fifth Round Luch Luch Vladivostok 1:0 Dynamo Moscow Dynamo Moscow
Fifth Round Tom Tomsk Tom Tomsk 4:0 FK Tambov Tambov
Fifth Round Enisey Enisey Krasnoyarsk 1:2 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Fifth Round Alania Vl. Alania Vladikavkaz 1:3 CSKA Moscow CSKA Moscow
Fifth Round Chaika Pes. Chaika Peschanokopskoe 0:1 FK Ufa Ufa
Fifth Round Shinnik Shinnik Yaroslavl 5:4 on pens FC Sochi Sochi
Fifth Round KamAZ KamAZ Naberezhnye Chelny 1:2 Spartak Moscow Spartak Moscow
Fifth Round Mordovia Mordovia Saransk 0:2 FK Rostov Rostov
First Round Iváncsa Iváncsa KSE 0:3 Ferencvárosi TC Ferencváros
First Round Kiskunfélegyház Kiskunfélegyházi HTK 1:5 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
Matchday 21 Kalev Kalev Tallinn 2:3 Kalju FC Kalju FC
Matchday 16 Tabasalu U19 JK Tabasalu U19 11:1 Rakvere JK Tarvas U19 JK Tarvas U19
Third Round Kuressaare FC Kuressaare 1:3 JK Trans Narva JK Trans Narva
group stage Bradford Bradford City 1:2 Manchester City U23 Man City U23
group stage Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 2:4 on pens Leicester City U23 Leicester U23
group stage Macclesfield Macclesfield Town 2:3 Port Vale FC Port Vale
group stage Carlisle United Carlisle United 2:4 Wolverhampton Wanderers U23 Wolves U23
group stage Bristol Rovers Bristol Rovers 2:1 Chelsea FC U23 Chelsea U23
Group Stage Tampines Rovers Tampines Rovers 1:3 Warriors FC Warriors FC
Group Stage LC Sailors Lion City Sailors 1:3 Balestier Khalsa Balestier Khals
Group Stage Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 1:2 Hougang United FC Hougang Utd.
Group Stage DPMM FC Brunei DPMM FC 1:1 Geylang International Geylang
Matchday 13 Boreham Wood Boreham Wood FC 1:2 Notts County Notts County
Matchday 13 Chorley FC Chorley FC 1:3 Barrow AFC Barrow
Matchday 13 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 3:0 Barnet FC Barnet
Matchday 13 Hartlepool Utd. Hartlepool United 1:1 Chesterfield FC Chesterfield FC
Matchday 13 Halifax Town FC Halifax Town 0:1 Harrogate Town Harrogate Town
Matchday 13 Solihull Moors Solihull Moors 2:0 Stockport County Stockport
Matchday 13 Maidenhead Utd. Maidenhead United 1:2 Dover Athletic Dover Athletic
Matchday 13 Torquay United Torquay United FC 2:3 Eastleigh FC Eastleigh FC
Matchday 13 Aldershot Town Aldershot Town 1:3 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 13 Bromley Bromley FC 1:0 Woking FC Woking FC
Matchday 13 Fylde AFC Fylde 3:2 Wrexham AFC Wrexham
Matchday 13 Sutton Utd Sutton United 0:2 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 5 Ascoli Ascoli Calcio 3:0 Spezia Calcio Spezia Calcio
Matchday 5 Cittadella AS Cittadella 2:1 Delfino Pescara 1936 Pescara
Matchday 5 Cosenza Cosenza Calcio 1:1 AS Livorno AS Livorno
Matchday 5 Crotone FC Crotone 2:0 SS Juve Stabia Juve Stabia
Matchday 5 Perugia AC Perugia Calcio 3:1 Frosinone Calcio Frosinone
Matchday 5 AC Pisa AC Pisa 1909 2:3 FC Empoli FC Empoli
Matchday 5 Pordenone Pordenone Calcio 1:1 Benevento Calcio Benevento
Matchday 5 Virtus Entella Virtus Entella 0:2 Venezia FC Venezia
Matchday 6 Ternana Ternana Calcio 1:1 Reggina 1914 Reggina
Matchday 6 Vibonese US Vibonese 3:1 AZ Picerno Picerno
Third Round Watford Watford FC 2:1 Swansea City Swansea
Third Round Colchester Utd. Colchester United 4:3 on pens Tottenham Hotspur Spurs
Third Round Portsmouth Portsmouth FC 0:4 Southampton FC Southampton
Third Round Preston NE Preston North End 0:3 Manchester City Man City
Third Round Luton Luton Town 0:4 Leicester City Leicester
Third Round Sheff Wed Sheffield Wednesday 0:2 Everton FC Everton
Third Round Crawley Town Crawley Town 6:4 on pens Stoke City Stoke City
Third Round
Arsenal Arsenal FC 5:0 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 8 Vitória FC U23 Vitória de Setúbal FC U23 1:1 SL Benfica U23 Benfica U23
Matchday 8 FC Chiasso FC Chiasso 0:2 FC Winterthur FC Winterthur
Matchday 8 FC Aarau FC Aarau 1:1 FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
Matchday 8 FC Schaffhausen FC Schaffhausen 0:2 SC Kriens SC Kriens
Matchday 25 Kalmar FF Kalmar FF 0:2 GIF Sundsvall GIF Sundsvall
Matchday 25 Djurgarden Djurgardens IF 1:0 Falkenbergs FF Falkenberg
Matchday 25 GAIS GAIS Göteborg 0:0 Örgryte IS Örgryte
Matchday 25 Varbergs BoIS Varbergs BoIS 0:0 Jönköpings Södra IF Jönköping
Matchday 23 Atyrau FK Atyrau 1:4 FC Astana FC Astana
Third Round Part. Domaniza Partizan Domaniza 3:6 OFK Dynamo Malzenice Malzenice
Fourth Round Dunajska Luzna OFK Dunajska Luzna 0:3 FC Petrzalka FC Petrzalka
Fourth Round FC Kosice FC Kosice 1:4 on pens AS Trencin AS Trencin
Fourth Round Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov 1:2 FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
Fourth Round Medzibrod Spartak Medzibrod 1:2 MFK Dukla Banska Bystrica Banska Bystrica
Fourth Round TJ Besenov TJ Druzstevnik Besenov 1:7 Tatran Liptovsky Mikulas Liptovsky Mik.
Fourth Round Vysoka n. Kys. Spartak Vysoká nad Kysucou 0:4 SKF Sered SKF Sered
Fourth Round Mladost Kalsa Mladost Kalsa 2:6 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Fourth Round Spis. Podhradie MSK Spisske Podhradie 0:3 FK Poprad FK Poprad
Fourth Round Nove Mesto AFC Nove Mesto nad Vahom 0:4 MSK Zilina MSK Zilina
Fourth Round Marcelova FK Marcelova 0:3 MFK Skalica MFK Skalica
Matchday 10
SC Verl SC Verl 3:0 SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
Matchday 10 SV Rödinghausen SV Rödinghausen 2:0 VfB Homberg VfB Homberg
Matchday 10 Bonner SC Bonner SC 4:1 Sportfreunde Lotte SF Lotte
Matchday 10 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 1:1 Wuppertaler SV Wuppertaler SV
Matchday 2 FC Basel U21 FC Basel 1893 U21 1:1 FC Zürich U21 FC Zürich U21
Matchday 11 Seekirchen SV Seekirchen 3:3 SK Bischofshofen Bischofshofen
Matchday 11 Grödig SV Grödig 1:2 SV Wals-Grünau Wals-Grünau
Matchday 11
A. Salzburg SV Austria Salzburg 3:2 USK Anif USK Anif
Matchday 11 St. Johann TSV St. Johann 1:2 FC Pinzgau Saalfelden Saalfelden
Matchday 11 SAK 1914 Salzburger AK 1914 5:2 SV Kuchl Kuchl
Matchday 3 FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel 1:4 KSV Baunatal KSV Baunatal
Matchday 2 Shahrdari Bam Shahrdari Bam 1:0 Shahrdari Bandar Abbas Bandar Abbas
Matchday 2 Shahid Ghandi Shahid Ghandi Yazd 0:0 Persepolis Genaveh FC Persepolis Gen
Matchday 2 Be'sat K Be'sat Kermanshah 1:2 Naft Gachsaran FC Naft Gachsaran
Matchday 2 Sh. Astara Shahrdari Astara 1:2 Esteghlal Mollasani Est Mosallani
Matchday 2 Hafari Ahvaz Hafari Ahvaz FC 0:1 Naft Omidiyeh FC Naft Omidiyeh
Matchday 2 Arvand Kh Arvand Khorramshahr FC 2:1 Foolad Novin Foolad Novin
Matchday 3 PSV U19 PSV Eindhoven U19 3:0 Sparta Rotterdam U19 Sparta U19
Matchday 3 NEC U19 NEC Nijmegen U19 2:2 AZ Alkmaar U19 AZ Alkmaar U19
Matchday 12 Vitesse U19 Vitesse Arnhem U19 1:3 Ajax Amsterdam U19 Ajax U19
First Round Mornar Bar FK Mornar Bar 0:2 FK Iskra Danilovgrad Iskra D.
Matchday 30 Stallion FC Stallion Laguna FC 9:1 Global Cebu FC Global Cebu FC
Matchday 30 Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo 5:0 Philippine Air Force FC Phil. Air Force
Quarter-Finals Delfín SC Delfín SC 1:0 Independiente Juniors Ind. Jrs.
Quarter-Finals CS Emelec CS Emelec 2:0 Técnico Universitario Técnico U.
Group Stage Tonga U23 Tonga U23 0:8 Vanuatu U23 Vanuatu U23
Group Stage Fiji U23 Fiji U23 3:1 Papua New Guinea U23 PNG U23
Matchday 14 Taiwan Power Taiwan Power Company 3:3 Hang Yuen Hang Yuen
Matchday 2 FC Prishtina FC Prishtina 2:0 KF Dukagjini KF Dukagjini
Matchday 4 Lions Gib Res Lions Gibraltar FC Reserve 2:5 FC Bruno's Magpies Reserve FCB Magpies Res
Matchday 8 Masis FC Masis 2:7 FC Lokomotiv Erewan Lokomotiv
Matchday 8 FC Ani FC Ani 0:1 FC Ararat Yerevan II Ararat II
Matchday 8 Urartu II FC Urartu Erewan II 0:1 FC Ararat-Armenia II Ararat-Arm. II
First Round FV Eppelborn FV Eppelborn 0:7 SV 07 Elversberg SV Elversberg
First Round FK Bratstvo FK Bratstvo 1946 Prigrevica 1:3 FK Mladost Lucani Mladost
First Round OFK Beograd OFK Beograd 3:2 FK Rad Rad
First Round Napredak FK Napredak Krusevac 4:5 on pens FK TSC Backa Topola FK TSC
First Round Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 1:4 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
First Round FK Indjija FK Indjija 2:0 FK Dinamo Vranje Dinamo Vranje
First Round Sindjelic Bg FK Sindjelic Belgrad 4:2 on pens FK Zemun FK Zemun
First Round Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 1:4 FK Radnicki Nis Radnicki Nis
First Round Backa OFK Backa 1:0 FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
Matchday 1 Sassuolo U17 Sassuolo Under 17 1:3 Juventus Under 17 Juventus U17
Matchday 2 Fidelis Andria SSD Fidelis Andria 0:0 Audace Cerignola Cerignola
Second Round Chions APC Chions 0:3 AC Campodarsego Campodarsego
Second Round Montebelluna Calcio Montebelluna 1909 4:5 on pens Union Feltre Union Feltre
Second Round ASD Villafranca ASD Villafranca Veronese 5:3 on pens Virtus Bolzano Virtus Bolzano
Second Round Seregno USD 1913 Seregno Calcio 4:1 FBC Casale Casale
Second Round Caratese US Folgore Caratese 2:0 USD Caravaggio Caravaggio
Second Round Brusaporto A.S.D. Brusaporto 5:4 on pens Villa d'Almè Valbrembana Villa d'Almè
Second Round Chieri ASD Chieri Calcio 3:0 SC Ligorna 1922 Ligorna
Second Round Seravezza Pozzi Seravezza Pozzi Calcio 2:1 US Grosseto 1912 Grosseto
Second Round Grassina ASD Grassina 2:1 CS Scandicci 1908 Scandicci
Second Round San Donato San Donato - Tavarnelle 5:4 on pens Monterosi FC Monterosi
Second Round Mezzolara Mezzolara Calcio 1:0 Vigor Carpaneto Vigor Carpaneto
Second Round Sangiustese ACD Sangiustese 1:2 Montegiorgio Calcio Montegiorgio
Second Round Trastevere Trastevere Calcio 4:5 on pens AS Ostiamare Lido Calcio Ostiamare
Second Round Atletico Fiuggi Atletico Terme Fiuggi 1:2 Portici 1906 Portici
Second Round Savignanese ASD Savignanese 2:1 Matelica Calcio Matelica
Second Round Sanremese Sanremese Calcio 4:2 on pens Savona FBC Savona
Second Round Mantova FC Mantova FC 3:4 Ciliverghe Calcio Ciliverghe
Second Round Mestre AC Mestre 1:4 on pens US Adriese 1906 Adriese 1906
Second Round Francavilla FC Francavilla 1931 0:2 US Città di Fasano Fasano
Second Round Lanusei ASD Lanusei Calcio 0:2 SEF Torres 1903 Torres
Matchday 5 Saipa FC Saipa FC 0:1 Tractor FC Tractor
Matchday 5 Gol Gohar Gol Gohar Sirjan FC 0:1 Sanat Naft FC Sanat Naft
Matchday 5 Naft M.I.S F.C. Naft Masjed Soleyman FC 1:1 Shahr Khodrou FC Sh Khodrou
Matchday 5 Pars Jam Pars Jonoubi Jam 2:2 FC Nassaji Mazandaran FC Nassaji M.
Group Stage Bosnia U17 Bosnia and Herzegovina U17 3:0 Moldova U17 Moldova U17
Group Stage Finland U17 Finland U17 0:0 Czech Republic U17 Czech Rep. U17
Belgium U16 Belgium U16 1:1 Ukraine U16 Ukraine U16
Switzerland U16 Switzerland U16 1:4 Italy U16 Italy U16
Latvia U17 Latvia U17 0:2 Turkey U17 Turkey U17
Ukraine U17 Ukraine U17 3:1 North Macedonia U17 Macedonia U17