For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 11:25:09 PM
Quarter-Finals Waterhouse Waterhouse FC 0:2 CD Motagua Tegucigalpa CD Motagua
Third Round Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 4:0 Darica Genclerbirligi Darica GB
Third Round Karabükspor Kardemir Karabükspor 6:7 on pens Gümüshanespor Gümüshanespor
Third Round Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 0:1 Bayrampasa Spor Bayrampasa
Third Round Göztepe Göztepe 3:0 Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959
Third Round Büyük Anadolu Kirikkale Büyük Anadolu Spor 0:4 Gaziantep FK Gaziantep FK
Third Round Hatayspor Hatayspor 0:1 Siirt Il Özel Idaresi Spor Siirt Idare
Third Round
Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 2:0 Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
Third Round Akhisarspor Akhisarspor 2:4 on pens Bayburt Özel Idare Spor Bayburt Idare
Matchday 6 CD Leganés CD Leganés 1:1 Athletic Bilbao Athletic
Matchday 6 RCD Mallorca RCD Mallorca 0:2 Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 6
Valencia Valencia CF 3:3 Getafe CF Getafe
Matchday 6
Real Madrid Real Madrid 2:0 CA Osasuna CA Osasuna
Matchday 5
AS Roma AS Roma 0:2 Atalanta BC Atalanta
Matchday 5 Fiorentina ACF Fiorentina 2:1 UC Sampdoria Sampdoria
Matchday 5 Genoa Genoa CFC 0:0 Bologna FC 1909 Bologna
Matchday 5
Inter Inter Milan 1:0 SS Lazio Lazio
Matchday 5
SSC Napoli SSC Napoli 0:1 Cagliari Calcio Cagliari Calcio
Matchday 5 Parma Parma Calcio 1913 1:0 US Sassuolo Sassuolo
Matchday 5 SPAL SPAL 1:3 US Lecce Lecce
Matchday 7 Stade Brest 29 Stade Brest 29 2:2 Olympique Lyon Olympique Lyon
Matchday 7 FC Nantes FC Nantes 1:0 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 7 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 0:1 FC Metz FC Metz
Matchday 7 Montpellier Montpellier HSC 1:0 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Matchday 7 Toulouse FC Toulouse 0:2 SCO Angers SCO Angers
Matchday 7 LOSC Lille LOSC Lille 2:0 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Matchday 7 Amiens SC Amiens SC 1:3 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Matchday 7 Paris SG Paris Saint-Germain 0:2 Stade Reims Reims
Matchday 4
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 3:1 FC Groningen FC Groningen
Matchday 4
Ajax Ajax Amsterdam 5:0 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Matchday 8
FC Basel FC Basel 1893 4:0 FC Zürich FC Zürich
Matchday 8
FC Sion FC Sion 1:2 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Matchday 8
FC Thun FC Thun 1:1 BSC Young Boys BSC Young Boys
Fourth Round Panthiraikos Panthiraikos AO 1:2 AO Platanias Platanias
Matchday 1 Couvin-Mariemb. RES Couvin-Mariembourg-Fraire 0:0 CS Onhaye CS Onhaye
Matchday 3 Vozdovac FK Vozdovac 1:3 Red Star Belgrade Red Star
Matchday 21 FCJ Blackbird FC Jyväskylä Blackbird 1:3 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä
Matchday 21 Leppävaaran Leppävaaran Pallo 3:0 FC HooGee FC HooGee
Matchday 21 FC Viikingit II FC Viikingit II 11:3 Hyvinkään PS Hyvinkään PS
Second Round HNK Gorica HNK Gorica 8:0 NK Zagreb NK Zagreb
Second Round NK Varazdin NK Varazdin 4:2 NK Rudes NK Rudes
Matchday 11 NK Domzale NK Domzale 1:4 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Matchday 11 NK Maribor NK Maribor 5:0 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Matchday 11 NK Triglav NK Triglav Kranj 1:0 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
Matchday 2 Titus Petange Union Titus Petange 2:0 F91 Dudelange F91 Dudelange
Matchday 9 Landolfsh./Seu. TSV Landolfshausen/Seulingen 3:1 1.SC Göttingen 05 Göttingen 05
Matchday 9 B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 1:7 FSV Jägersburg FSV Jägersburg
Matchday 9 Quierschied SpVgg Quierschied 6:1 SV Rot-Weiß Hasborn RW Hasborn
Matchday 9 VfL Primstal VfL Primstal 1:3 SV Auersmacher Auersmacher
Matchday 9 VfB Dillingen VfB Dillingen 1:1 SV Mettlach SV Mettlach
Matchday 9 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach 2:4 SF Köllerbach SF Köllerbach
Matchday 9 SV Saar 05 SV Saar 05 Saarbrücken 2:0 FV Bischmisheim FV Bischmisheim
Matchday 9 FC Homburg II FC 08 Homburg II 0:3 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
Matchday 21 SG Kinzenbach SG Kinzenbach 3:2 SSV Langenaubach Langenaubach
Matchday 9 BW Papenburg Blau-Weiß Papenburg 3:1 SV Bevern SV Bevern
Semi-Finals Dep. Coopsol Deportivo Coopsol 1:3 Club Atlético Grau Atlético Grau
Semi-Finals Sport Huancayo Sport Huancayo 2:0 Academia Deportiva Cantolao AD Cantolao
Matchday 24 Paraná Paraná Clube 1:1 Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
Matchday 21 Ceará SC Ceará Sporting Club 0:0 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
Matchday 21 EC Bahia Esporte Clube Bahia 2:0 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 21 Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 3:1 Sport Club Internacional Internacional
Matchday 21 São Paulo São Paulo Futebol Clube 0:1 Goiás Esporte Clube Goiás EC
Matchday 6 Barracas C. Club Atlético Barracas Central 1:0 Argentino Agropecuario Agropecuario
Round of 16 CA Estudiantes CA Estudiantes (Buenos Aires) 5:4 on pens Real Pilar Fútbol Club Real Pilar FC
Matchday 11 FC Juárez FC Juárez 1:1 CF América América
Matchday 11 Santos Laguna Santos Laguna 5:0 Tiburones Rojos de Veracruz Tiburones Rojos
Matchday 11 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 1:1 CF Monterrey Monterrey
Matchday 11 Club Tijuana Club Tijuana 3:2 Club Atlético Morelia Morelia
Matchday 30 NYCFC New York City FC 4:1 Atlanta United FC Atlanta United
Matchday 30 Minnesota Utd. Minnesota United FC 2:1 Sporting Kansas City Kansas
Matchday 30 Salt Lake Real Salt Lake City 1:2 Los Angeles Galaxy LA Galaxy
Matchday 30 Los Angeles FC Los Angeles FC 3:1 Houston Dynamo Houston
Matchday 30 Timbers Portland Timbers 2:2 New England Revolution Revolution
Matchday 30 Quakes San Jose Earthquakes 1:2 Philadelphia Union Philadelphia
Semi-Finals Deportivo Cali Deportivo Cali 2:1 Deportes Tolima Deportes Tolima
Matchday 10 FK Sarajevo FK Sarajevo 1:0 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
Matchday 10 Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 3:2 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Matchday 10 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 6:0 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
Matchday 12 Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 2:1 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 2 Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba Sports Club 1:3 Sharjah Cultural Sports Club Sharjah FC
Matchday 2 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC 1:1 FC Baniyas FC Baniyas
Matchday 25 Zalgiris Zalgiris Vilnius 4:0 Atlantas Klaipeda Atlantas
Matchday 18 Dynamo Brest Dynamo Brest 1:1 BATE Borisov BATE Borisov
Round of 16 CA Khénifra Chabab Atlas Khénifra 2:1 Renaissance Zemamra Khemis Zemamra
Round of 16 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem 2:0 Chabab Soualem Chabab Soualem
Round of 16 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan 4:3 on pens Racing Casablanca RAC Casablanca
Matchday 3 US Monastir US Monastir 1:0 Stade Tunisien Stade Tunisien
Matchday 2 Harras Hodoud Harras El Hodoud 2:2 Wadi Degla FC Wadi Degla
First Round GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 1:0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
First Round Pogon Siedlce Pogon Siedlce 1:0 Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
First Round GKS Belchatow GKS Belchatow 0:2 GKS Tychy GKS Tychy
First Round GKS Katowice GKS Katowice 5:3 on pens Warta Poznan Warta Poznan
First Round Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz 0:3 Stal Mielec Stal Mielec
First Round Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 0:1 Rakow Czestochowa Rakow
First Round P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 0:2 Legia Warszawa Legia Warszawa
First Round Unia Skierniewice Unia Skierniewice 1:5 AET Piast Gliwice Piast Gliwice
First Round Odra Opole Odra Opole 1:0 Arka Gdynia Arka Gdynia
Third Round Banik Ostrava FC Banik Ostrava 2:0 FC Hradec Králové Hradec Králové
Semi-Finals Karosta FK Karosta 0:5 FK Jelgava Jelgava
intermediate stage FC Botosani FC Botosani 6:4 on pens CFR Cluj CFR Cluj
intermediate stage Sanatatea Sanatatea Cluj 1:0 FC Viitorul Constanța FC Viitorul
intermediate stage Ripensia Ripensia Timisoara 1:4 Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi OSK
intermediate stage Rapid 1923 FC Rapid 1923 0:1 CSM Politehnica Iași CSM Poli Iași
Matchday 30 ATL UTD 2 Atlanta United 2 2:1 Indy Eleven Indy Eleven
Matchday 30 Loudoun United Loudoun United FC 4:1 Sporting Kansas City II Kansas City II
Matchday 30 Tulsa FC Tulsa 4:3 San Antonio FC San Antonio FC
Second Round Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria 1:4 LASK LASK
Second Round A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 2:4 AET SK Sturm Graz Sturm Graz
Second Round
WSG Tirol WSG Tirol 5:2 Austria Vienna Austria Vienna
Second Round ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg 0:6 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Second Round Hertha Wels WSC Hertha Wels 1:4 SC Rheindorf Altach SCR Altach
Second Round Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 3:4 SV Ried SV Ried
Second Round
Rapid Vienna Rapid Vienna 1:2 AET Red Bull Salzburg RB Salzburg
Semi-Finals Independiente Independiente del Valle 2:2 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Quarter-Finals Kilmarnock FC Kilmarnock FC 5:4 on pens Hibernian FC Hibernian FC
Quarter-Finals Celtic Celtic FC 5:0 Partick Thistle FC Partick Thistle
Quarter-Finals Livingston FC Livingston FC 0:1 Rangers FC Rangers
Quarter-Finals Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 5:2 on pens Aberdeen FC Aberdeen FC
Sixth Round Royal Cappellen Royal Cappellen FC 3:5 on pens KAS Eupen KAS Eupen
Sixth Round Zulte Waregem SV Zulte Waregem 4:2 KFC Duffel KFC Duffel
Sixth Round Rupel Boom FC Rupel Boom 2:3 RSC Charleroi RSC Charleroi
Sixth Round Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 3:0 RCS Verlaine RCS Verlaine
Sixth Round RFC Seraing RFC Seraing 1:3 KV Kortrijk KV Kortrijk
Sixth Round KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 0:2 KV Oostende KV Oostende
Sixth Round Francs Borains Royal Francs Borains 0:3 Club Brugge KV Club Brugge
Sixth Round Sint-Truiden Sint-Truidense VV 2:0 AET Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
Sixth Round Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 0:4 KAA Gent KAA Gent
Sixth Round Dessel Sport KFC Dessel Sport 0:1 Royal Excel Mouscron Mouscron
Sixth Round Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 2:3 AET RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Third Round BK Marienlyst Boldklubben Marienlyst 2:5 Esbjerg fB Esbjerg fB
Third Round Akademisk BK Akademisk Boldklub 3:1 AET Viborg FF Viborg FF
Third Round Hvidovre IF Hvidovre IF 2:4 AET SönderjyskE SönderjyskE
Third Round HB Köge HB Köge 1:0 Nyköbing FC Nyköbing FC
Third Round Skive IK Skive IK 2:3 AET Bröndby IF Bröndby IF
Third Round VSK Aarhus VSK Aarhus 1:3 AET Aarhus GF Aarhus GF
Matchday 2 Westlandia RKVV Westlandia 5:6 on pens OFC Oostzaan OFC Oostzaan
Matchday 2 Spakenburg SV Spakenburg 2:0 SDO Bussum SDO Bussum
Matchday 2 SV Oss '20 SV Oss '20 5:1 CVV de Jodan Boys Jodan Boys
Matchday 2 Dongen VV Dongen 1:2 Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
Matchday 2 VV Duno VV Duno Doorwerth 2:3 HV & CV Quick Quick DH
Matchday 2 EVV Echt EVV Echt 4:5 on pens Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
Matchday 2 SP Silvolde Sportclub Silvolde 2:3 VV Goes VV Goes
Matchday 2 ADO '20 ADO '20 Heemskerk 0:2 Fortuna Wormerveer Fortuna Worm.
Matchday 2 Groene Ster RKSV Groene Ster 2:0 VV Kloetinge VV Kloetinge
Matchday 2 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 0:1 De Treffers De Treffers
Fifth Round Chertanovo Chertanovo Moscow 0:2 AET FK Orenburg Orenburg
Fifth Round Khimki FK Khimki 3:0 Rubin Kazan Rubin Kazan
Fifth Round Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 1:0 FK Krasnodar Krasnodar
Fifth Round Fakel Voronezh Fakel Voronezh 1:2 Arsenal Tula Arsenal Tula
Fifth Round Chernomorets N. Chernomorets Novorossijsk 0:2 Ural Yekaterinburg Ural
Fifth Round Torpedo Moscow Torpedo Moscow 2:0 Krylya Sovetov Samara KS Samara
Fifth Round Baltika Baltika Kaliningrad 5:2 on pens Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Matchday 4 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97 4:2  FC Alisontia Steinsel Steinsel
Matchday 11 Libertad Club Libertad Asunción 2:0 Deportivo Capiatá CD Capiatá
Matchday 11 Olimpia Olimpia Asunción 2:0 Club Sol de América Sol de América
Matchday 22 FC Flora FC Flora Tallinn 3:0 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
Round of 16 SC ReUnited SC ReUnited 1:2 Kohtla-Järve JK Järve II JK Järve II
group stage Fleetwood Fleetwood Town 5:4 on pens Liverpool FC U23 Liverpool U23
Matchday 5 Trapani Trapani Calcio 0:0 US Cremonese Cremonese
Matchday 5 Salernitana US Salernitana 1919 1:1 Chievo Verona Chievo Verona
Matchday 6 Como Como 1907 0:0 SS Arezzo Arezzo
Matchday 6 Gozzano AC Gozzano 1:2 Novara Calcio 1908 Novara
Matchday 6 Pistoiese US Pistoiese 1921 0:0 AC Renate Renate
Matchday 6 Pro Patria Aurora Pro Patria 2:0 US Pianese Pianese
Matchday 6 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 1:1 Juventus U23 Juventus U23
Matchday 6 Monza AC Monza 0:2 Robur Siena Siena
Matchday 6 Pergolettese US Pergolettese 1932 1:2 Calcio Lecco 1912 Lecco
Matchday 6 Pontedera US Città di Pontedera 1:1 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
Matchday 6 Carrarese Carrarese Calcio 1908 4:2 Olbia Calcio 1905 Olbia
Matchday 6 Feralpisalò Feralpisalò 1:3 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
Matchday 6 LR Vicenza LR Vicenza Virtus 0:0 Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
Matchday 6 Rimini Rimini FC 1:1 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
Matchday 6 Sambenedettese US Sambenedettese 1:1 Modena FC 2018 Modena
Matchday 6 Südtirol FC Südtirol 3:0 Fermana FC Fermana
Matchday 6 Imolese Imolese Calcio 1919 1:3 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
Matchday 6 Padova Calcio Padova 1:0 Cesena FC Cesena
Matchday 6 Piacenza Piacenza Calcio 1919 3:1 Ravenna FC Ravenna
Matchday 6 Reggiana AC Reggiana 1919 2:0 Carpi FC 1909 Carpi
Matchday 6 Triestina US Triestina 3:0 FC Arzignano Valchiampo Arzignano
Matchday 6 Avellino US Avellino 1912 0:1 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
Matchday 6 Bisceglie AS Bisceglie 1913 0:0 Casertana FC Casertana
Matchday 6 Paganese Paganese Calcio 1926 5:1 Rende Calcio 1968 Rende
Matchday 6 Teramo Teramo Calcio 1913 1:1 US Viterbese 1908 Viterbese
Matchday 6 Bari SSC Bari 1:1 SS Monopoli 1966 Monopoli
Matchday 6 Catania Calcio Catania 4:0 Cavese 1919 Cavese
Matchday 6 Catanzaro US Catanzaro 2:0 FC Rieti Rieti
Matchday 6 Potenza Potenza Calcio 0:0 Sicula Leonzio Sicula Leonzio
Third Round
Wolves Wolverhampton Wanderers 5:3 on pens Reading FC Reading
Third Round Oxford United Oxford United 4:0 West Ham United West Ham
Third Round Brighton Brighton & Hove Albion 1:3 Aston Villa Aston Villa
Third Round Sheffield Utd. Sheffield United 0:1 Sunderland AFC Sunderland
Third Round Burton Albion Burton Albion 2:0 AFC Bournemouth Bournemouth
Third Round MK Dons Milton Keynes Dons 0:2 Liverpool FC Liverpool
Third Round
Chelsea Chelsea FC 7:1 Grimsby Town Grimsby Town
Third Round
Man Utd Manchester United 6:5 on pens Rochdale AFC Rochdale
Group Stage Gil Vicente Gil Vicente FC 1:2 Portimonense SC Portimonense
Group Stage Benfica SL Benfica 0:0 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
Group Stage FC Porto FC Porto 1:0 CD Santa Clara Santa Clara
Matchday 8
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 2:1 Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
Matchday 8 FC Wil 1900 FC Wil 1900 4:1 FC Vaduz FC Vaduz
Quarter-Finals Ranheim IL Ranheim IL 3:0 Fram Larvik Fram Larvik
Quarter-Finals Mjøndalen Mjøndalen IF 1:3 FK Haugesund Haugesund
Matchday 7 Motor Lublin Motor Lublin 4:1 Podlasie Biala Podlaska Podlasie B.P.
Matchday 25 Örebro SK Örebro SK 2:0 Östersunds FK Östersund
Matchday 25 Häcken BK Häcken 1:2 IF Elfsborg Elfsborg
Matchday 25 AIK AIK 1:0 IFK Göteborg IFK Göteborg
Matchday 25 Sirius IK Sirius 1:3 Hammarby IF Hammarby
Matchday 25 Trelleborg Trelleborgs FF 0:3 Mjällby AIF Mjällby
Matchday 25 Brommapojkarna IF Brommapojkarna 0:3 IK Frej Frej
Matchday 25 Östers IF Östers IF 1:0 Halmstads BK Halmstad
Matchday 25 Norrby Norrby IF 1:0 Västerås SK Västerås SK
Matchday 25 Syrianska FC Syrianska FC 1:2 Dalkurd FF Dalkurd
Semi-Finals AGMG Olmaliq FK AGMK Olmaliq 3:1 Bunyodkor Tashkent Bunyodkor
Semi-Finals Pakhtakor Pakhtakor Tashkent 2:1 Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi
Fourth Round TJ Radimov Druzstevnik Radimov 0:2 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 5 H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 1:1 Sektzia Ness Ziona Ness Ziona
Matchday 5 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 3:0 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
final Toronto FC Toronto FC 2:3 on pens Montreal Impact Montreal Impact
Matchday 9 Hannover 96 II Hannover 96 II 2:2 HSC Hannover HSC Hannover
Matchday 10 RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 3:1 TuS Haltern TuS Haltern
Matchday 10 M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 0:2 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
Matchday 8 Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais 2:1 FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
Matchday 8 AC Bellinzona AC Bellinzona 0:1 Etoile Carouge FC Etoile Carouge
Matchday 7 Meyrin FC Meyrin FC 2:1 FC Echallens Région FC Echallens
Matchday 6 SSV Reutlingen SSV Reutlingen 05 1:1 VfB Stuttgart II Stuttgart II
Matchday 3 Groningen U19 FC Groningen U19 5:1 SC Heerenveen U19 Heerenveen U19
Matchday 3 FC Utrecht U19 FC Utrecht U19 3:1 ADO Den Haag U19 ADO U19
Matchday 3 FC Twente U19 FC Twente Enschede U19 4:2 NAC Breda U19 NAC Breda U19
Matchday 12 Feyenoord U19 Feyenoord U19 4:2 Almere City FC U19 Almere City U19
Round of 16 SV Gonsenheim SV Gonsenheim 0:3 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
Matchday 3 K. Offenb. U19 Kickers Offenbach U19 2:6 Eintracht Frankfurt U19 Frankfurt U19
Matchday 6 FC Sursee FC Sursee 4:2 FC Emmenbrücke FC Emmenbrücke
Matchday 5 Europa FC Europa FC 2:2 St Joseph's FC St Joseph's FC
Matchday 1 Pyunik Yerevan FC Pyunik Yerevan 3:1 FC Lori Vanadzor Lori Vanadzor
Matchday 23 EB/Streymur EB/Streymur 1:0 HB Tórshavn HB Tórshavn
Matchday 23 Skála IF Skála IF 0:1 Víkingur Göta Víkingur Göta
First Round Cukaricki FK Cukaricki 3:1 OFK Zarkovo Zarkovo
First Round Macva FK Macva Sabac 1:0 FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
First Round Spartak FK Spartak Subotica 2:0 FK Novi Pazar Novi Pazar
First Round Trayal FK Trayal Kruševac 2:3 FK Radnik Surdulica Radnik
Matchday 1 Atalanta U17 Atalanta Bergamo U17 2:0 Cremonese Under 17 Cremonese U17
Matchday 23 SH Shenhua Shanghai Greenland Shenhua 2:1 Shenzhen FC SZ FC
Second Round Pro Sesto SSD Pro Sesto 1:2 US Inveruno Inveruno
Second Round Racing Aprilia FC Aprilia Racing Club 4:3 on pens Vis Artena Vis Artena
Second Round Tolentino Tolentino Calcio 3:1 ASD Cannara Cannara
Second Round Foggia Calcio Foggia 1920 3:1 Polisportiva Vastogirardi Vastogirardi
Second Round Avezzano Avezzano Calcio 0:1 Pineto Calcio Pineto
Second Round Ponsacco FC Ponsacco 1920 4:2 AC Tuttocuoio Tuttocuoio
Matchday 5 Umm Salal Umm Salal Sport Club 2:1 Al Wakrah Sports Club Al Wakrah
Matchday 5 Persepolis Persepolis FC 0:2 Sepahan FC Sepahan
Matchday 5 Machine Sazi Machine Sazi Tabriz 4:2 Shahin Bushehr FC Shahin Bushehr
Matchday 5 Foolad Foolad FC 0:0 Paykan FC Paykan FC
Matchday 5 Zob Ahan Zob Ahan Esfahan 2:2 Esteghlal FC Esteghlal FC
Bosnia U18 Bosnia and Herzegovina U18 1:1 Slovakia U18 Slovakia U18
Switzerland U16 Switzerland U16 3:1 Italy U16 Italy U16
Turkey U17 Turkey U17 4:0 Guatemala U17 Guatemala U17
France U16 France U16 2:1 Wales U16 Wales U16
Switzerland U17 Switzerland U17 4:1 Austria U17 Austria U17
Belgium U16 Belgium U16 2:0 Ukraine U16 Ukraine U16