For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:19:04 PM
Matchday 5 BIF Reserves Bröndby IF Reserves 7:1 FC Nordsjaelland Reserves FCN Reserves
Matchday 4 RFC Reserves Randers FC Reserves 2:1 Hobro IK Reserves Hobro Reserves
Matchday 6
1. FC Köln 1. FC Köln 0:4 Hertha BSC Hertha BSC
First Round 1º de Agosto CD 1º de Agosto 0:1 Green Eagles FC Green Eagles FC
First Round Horoya AC Horoya AC 3:5 on pens JS Kabylie JS Kabylie
First Round ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 3:0 Asante Kotoko SC Asante Kotoko
First Round Al-Hilal Al-Hilal Omdurman 1:0 Enyimba Aba Enyimba Aba
First Round Wydad AC Wydad Casablanca 4:1 FC Nouadhibou FC Nouadhibou
First Round Djoliba AC Djoliba AC Bamako 1:1 Maranatha FC Maranatha FC
First Round FC San Pedro FC San Pedro 3:0 Santoba FC Santoba FC
First Round CR Belouizdad CR Belouizdad 0:1 Pyramids FC Pyramids FC
First Round CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 0:0 Paradou AC Paradou AC
Matchday 3 Sant Julia UE Sant Julia 1:0 Atlètic Club d'Escaldes AC Escaldes
Matchday 7 Levante Levante UD 1:1 CA Osasuna CA Osasuna
Matchday 7
Sevilla FC Sevilla FC 3:2 Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 6 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 1:1 Hellas Verona Hellas Verona
Matchday 6
AC Milan AC Milan 1:3 ACF Fiorentina Fiorentina
Matchday 8 Marseille Olympique Marseille 1:1 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 11 Krasnodar FK Krasnodar 2:0 Arsenal Tula Arsenal Tula
Matchday 11 CFR Cluj CFR Cluj 3:0 Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 11 CSM Poli Iași CSM Politehnica Iași 1:1 Sepsi Sf. Gheorghe Sepsi Sf. Gh.
Matchday 6
Trabzonspor Trabzonspor 4:1 Besiktas JK Besiktas
Matchday 9 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 0:5 Zorya Lugansk Zorya Lugansk
Matchday 5 AEK Athens AEK Athens 2:2 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Matchday 9 Standard Liège Standard Liège 1:1 RSC Charleroi RSC Charleroi
Matchday 9 KV Oostende KV Oostende 1:1 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
Matchday 11 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 1:0 AC Sparta Praha Sparta Praha
Matchday 11 SönderjyskE SönderjyskE 2:1 Bröndby IF Bröndby IF
Matchday 10 FK TSC FK TSC Backa Topola 2:0 FK Rad Rad
Matchday 10 Proleter FK Proleter Novi Sad 2:0 FK Napredak Krusevac Napredak
Matchday 10 Mladost FK Mladost Lucani 1:2 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Matchday 10 Vozdovac FK Vozdovac 4:1 FK Indjija FK Indjija
Matchday 10 Spartak FK Spartak Subotica 0:1 FK Cukaricki Cukaricki
Matchday 10 NK Istra NK Istra 1961 1:1 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 21 SJK II SJK Seinäjoki II 1:0 Vaasan Palloseura II VPS II
Matchday 17 PK-35 Pallokerho-35 2:1 Club Latino Espanol Latino Espanol
Matchday 25 FC KTP FC KTP 1:0 Musan Salama MuSa
Matchday 11 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora 2:1 CSKA Sofia CSKA Sofia
Matchday 11 Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 2:1 Etar Veliko Tarnovo FK Etar
Matchday 10 Lokomotiv GO FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 3:0 PFK Spartak Pleven Spartak Pleven
Matchday 10 C. Balchik Chernomorets Balchik 1:1 Hebar Pazardzhik Hebar P.
Matchday 7 CS Fola Esch CS Fola Esch 2:0 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Matchday 10 Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 1:3 Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 10 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 1:0 MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 25 RB Bragantino Red Bull Bragantino 2:0 Esporte Clube Vitória EC Vitória
Matchday 22 Internacional Sport Club Internacional 1:1 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 22 Fluminense Fluminense Football Club 2:1 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
Matchday 22 Santos FC Santos FC 2:0 Centro Sportivo Alagoano (AL) Alagoano
Matchday 22 Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 2:1 Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 22 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 1:1 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Matchday 8 Huracán Club Atlético Huracán 0:0 Club Atlético Tucumán CA Tucumán
Matchday 8 Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 0:1 Defensa y Justicia Defensa
Matchday 8 CA Rosario Club Atlético Rosario Central 1:1 Racing Club Racing Club
Matchday 8 Independiente Club Atlético Independiente 3:2 Club Atlético Talleres CA Talleres
Matchday 16 Alianza Atl. Club Alianza Atletico Sullana 3:0 Sport Loreto Sport Loreto
Matchday 16 Dep. Coopsol Deportivo Coopsol 1:2 Santos FC Nazca Santos FC
Matchday 16 Comerciantes Comerciantes Unidos 2:0 Club Atlético Grau Atlético Grau
Matchday 16 Santa Rosa PNP Cultural Santa Rosa 1:0 Club Juan Aurich Juan Aurich
Matchday 7 CD Riestra Club Deportivo Riestra 2:2 Club Atlético Sarmiento (Junin) CA Sarmiento
Matchday 7 Belgrano Club Atlético Belgrano 2:2 Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
Matchday 7 San Martín Club Atlético San Martín (SJ) 1:2 Club Atlético Temperley CA Temperley
Matchday 12 UNAM Pumas UNAM Pumas 2:0 Santos Laguna Santos Laguna
Matchday 12 San Luis Atlético de San Luis 2:3 Club Tijuana Club Tijuana
Matchday 12 Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 1:1 Deportivo Toluca Toluca
Matchday 30 Columbus Crew Columbus Crew SC 2:0 Philadelphia Union Philadelphia
Matchday 30 Chicago Fire Chicago Fire FC 2:2 Toronto FC Toronto FC
Matchday 30 Revolution New England Revolution 2:0 New York City FC NYCFC
Matchday 30 NY Red Bulls New York Red Bulls 0:0 D.C. United D.C. United
Matchday 30 Cincinnati FC Cincinnati 1:1 Orlando City SC Orlando City SC
Matchday 30 Montreal Impact Montreal Impact 1:1 Atlanta United FC Atlanta United
Matchday 30 Kansas Sporting Kansas City 2:2 Portland Timbers Timbers
Matchday 30 Colorado Colorado Rapids 3:0 FC Dallas FC Dallas
Matchday 30 LA Galaxy Los Angeles Galaxy 3:4 Vancouver Whitecaps FC Vancouver
Matchday 30 Quakes San Jose Earthquakes 0:1 Seattle Sounders FC Sounders FC
Matchday 30 Salt Lake Real Salt Lake City 2:1 Houston Dynamo Houston
Matchday 30 Minnesota Utd. Minnesota United FC 1:1 Los Angeles FC Los Angeles FC
Matchday 13 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 3:3 CD América de Cali CD América
Matchday 13 Atl. Nacional Atlético Nacional 1:0 Deportes Tolima Deportes Tolima
Matchday 13 Union Magdalena AD Union Magdalena 1:1 Junior FC Junior FC
Matchday 8 Celaya Celaya FC 0:1 Venados FC Yucatán Venados FC
Matchday 13 Mineros Mineros de Guayana 2:2 Monagas SC Monagas SC
Matchday 23 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1:1 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 3 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan 1:0 Renaissance Zemamra Khemis Zemamra
Matchday 11 FC Koper FC Koper 1:0 Vitanest Bilje NK Bilje
Matchday 29 FC Dila FC Dila Gori 2:1 Chikhura Sachkhere Chikhura
Matchday 30 Timbers 2 Portland Timbers 2 1:2 Austin Bold FC Bold FC
First Round Deveronvale FC Deveronvale FC 1:2 The Spartans FC Spartans
Matchday 12 Libertad Club Libertad Asunción 3:0 Club Sportivo San Lorenzo CS San Lorenzo
Matchday 31 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 4:0 FC Kuressaare Kuressaare
Matchday 31 JK Volta Pohja-Tallinna JK Volta 0:0 Kalju FC U21 Kalju FC U21
Matchday 9 Universitario Universitario de Deportes 1:0 Club Alianza Lima Alianza Lima
Semi-Finals Sligo Rovers Sligo Rovers 0:1 Dundalk FC Dundalk FC
Matchday 6 AS Livorno AS Livorno 2:3 US Salernitana 1919 Salernitana
Matchday 5 Amed SK Amed SK 0:0 Sanliurfaspor Sanliurfaspor
Matchday 5 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 0:1 Samsunspor Samsunspor
Matchday 5 Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 2:1 1922 Konyaspor 1922 Konya
Matchday 5 Sakaryaspor Sakaryaspor 0:0 Ankara Demirspor Ankara Demir
Matchday 22 Audax Italiano Audax Italiano 2:4 CSD Colo Colo Colo Colo
Matchday 22 Cobresal CD Cobresal 1:1 Huachipato FC Huachipato FC
Matchday 22 O'Higgins CD O'Higgins 3:1 Unión La Calera La Calera
Matchday 8 Real Oviedo Real Oviedo 2:2 Real Zaragoza Real Zaragoza
Matchday 8 Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 1:1 CD Mirandés CD Mirandés
Matchday 8 CD Lugo CD Lugo 1:4 CD Tenerife CD Tenerife
Matchday 15 Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 0:0 Fakel Voronezh Fakel Voronezh
Matchday 12 FK Ufa 2 FK Ufa 2 1:0 FK Chelyabinsk Chelyabinsk
Matchday 12 KamAZ KamAZ Naberezhnye Chelny 0:1 Nosta Novotroitsk Nosta
Matchday 7 Portimonense Portimonense SC 0:1 SC Braga Braga
Matchday 7 Rio Ave FC Rio Ave FC 0:1 FC Porto FC Porto
Matchday 6 Menemen Spor Menemen Spor 1:2 Osmanlispor FK Osmanlispor
Matchday 11 Volyn Lutsk Volyn Lutsk 2:1 Agrobiznes Volochysk Agrobiznes V.
Matchday 11 Vendsyssel FF Vendsyssel FF 2:1 HB Köge HB Köge
Matchday 23 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 FF 0:0 Stabæk Fotball Stabæk Fotball
Matchday 23 Molde FK Molde FK 2:1 Lillestrøm SK Lillestrøm SK
Matchday 23 Kristiansund BK Kristiansund BK 2:2 FK Haugesund Haugesund
Matchday 23 Strømsgodset Strømsgodset IF 2:3 Odds BK Odds BK
Matchday 23 Vålerenga Vålerenga Fotball 1:1 Ranheim IL Ranheim IL
Matchday 23 Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 4:0 Tromsø IL Tromsø IL
Matchday 25 Sogndal IL Sogndal IL 0:1 Nest-Sotra IL Nest-Sotra IL
Matchday 25 Ullensaker/Kisa Ullensaker/Kisa IL 2:2 Aalesunds FK Aalesund
Matchday 25 Raufoss IL Raufoss IL 1:0 KFUM-Kameratene Oslo KFUM Oslo
Matchday 25 Notodden Notodden FK 1:1 FK Jerv FK Jerv
Matchday 22 Odds BK II Odds BK II 6:1 FK Senja FK Senja
Matchday 11 Novi Pazar FK Novi Pazar 3:1 FK Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
Matchday 11 Kolubara FK Kolubara Lazarevac 1:0 FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
Matchday 11 Trayal FK Trayal Kruševac 1:1 FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
Matchday 11 FK Zemun FK Zemun 0:2 FK Radnicki Pirot Radnicki Pirot
Matchday 11 Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 2:1 FK Smederevo Smederevo
Matchday 11 Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 3:1 GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
Matchday 11 Odra Opole Odra Opole 1:1 Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
Matchday 21 Kokand 1912 FK Kokand 1912 2:3 Metallurg Bekabad Metallurg Bk.
Matchday 21 Bunyodkor Bunyodkor Tashkent 1:1 FK Bukhara Bukhara
Matchday 21 AGMG Olmaliq FK AGMK Olmaliq 2:1 Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi
Matchday 6 Orihuela CF Orihuela CF 1:1 CE Sabadell CE Sabadell
Matchday 6 FC Barcelona B FC Barcelona B 2:0 Atlético Levante UD Atl. Levante
Matchday 6 UE Cornellà UE Cornellà 1:1 SD Ejea SD Ejea
Matchday 6 CD Castellón CD Castellón 3:1 CF Badalona CF Badalona
Matchday 6 CF La Nucía CF La Nucía 2:1 UE Olot UE Olot
Matchday 5 1928 Bucaspor 1928 Bucaspor 0:2 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
Matchday 5 Cankaya FK Cankaya FK 0:1 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
Matchday 6 Barakaldo CF Barakaldo CF 0:5 Real Sociedad B Real Sociedad B
Matchday 6 CD Guijuelo CD Guijuelo 0:0 CD Calahorra Calahorra
Matchday 6 CD Izarra CD Izarra 0:2 Haro Deportivo Haro Deportivo
Matchday 6 UD Logroñés UD Logroñés 4:0 CD Tudelano CD Tudelano
Matchday 6 CD Badajoz CD Badajoz 1:2 San Fernando CD San Fernando CD
Matchday 6 Recr. Huelva Recreativo Huelva 2:0 CD Don Benito CD Don Benito
Matchday 6 R. B. Linense Real Balompédica Linense 0:1 FC Cartagena FC Cartagena
Matchday 6 Marbella FC Marbella FC 1:1 Atlético Sanluqueño Sanluqueño
Matchday 5 Fethiyespor Fethiyespor 0:0 Payasspor Payasspor
Matchday 10 Comunicaciones Comunicaciones FC 2:1 Sanarate FC Sanarate FC
Matchday 10 Antigua GFC Antigua GFC 1:3 CSD Xelajú MC Xelajú
Matchday 10 Santa Lucía C. Santa Lucía Cotzumalguapa FC 2:2 Deportivo Iztapa Iztapa
Matchday 10 Guastatoya Deportivo Guastatoya 2:1 CSD Municipal CSD Municipal
Matchday 15 LD Alajuelense LD Alajuelense 1:1 Municipal Pérez Zeledón Pérez Zeledón
Matchday 15 Cartaginés CS Cartaginés 4:3 La U Universitarios La U
Matchday 15 ADR Jicaral ADR Jicaral 1:2 CS Herediano Herediano
Matchday 15 Grecia Municipal Grecia 1:1 AD San Carlos AD San Carlos
Matchday 15 Santos FC Santos de Guápiles FC 1:1 Limón FC Limón FC
Matchday 27 CD El Nacional CD El Nacional 0:1 CD América de Quito CD América
Matchday 27 Delfín SC Delfín SC 4:2 Técnico Universitario Técnico U.
Matchday 27 CS Emelec CS Emelec 3:1 CD Olmedo CD Olmedo
Matchday 31 Riga Riga FC 2:0 BFC Daugavpils Daugavpils
Matchday 5 Lynx FC Lynx FC 2:0 FC Bruno's Magpies Bruno's Magpies
Matchday 4 FC Boca Gib  FC Boca Gibraltar 1:1 Mons Calpe SC Mons Calpe
Matchday 9 Lori Vanadzor FC Lori Vanadzor 0:0 FC Shirak Gyumri Shirak Gyumri
Matchday 9 Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia Yerevan 3:1 FC Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan
Matchday 9 FC Van FC Van 0:1 FC Alashkert II Alashkert II
Matchday 9 BKMA Yerevan BKMA Yerevan 2:3 FC West Armenia West Armenia
Matchday 9 Aragats FC Aragats Ashtarak 2:2 FC Ani FC Ani
Matchday 9 L. Artsakh Lernayin Artsakh Goris 3:0 FC Shirak Gyumri II Shirak II
Matchday 9 Pyunik II FC Pyunik Yerevan II 6:0 FC Dilijan FC Dilijan
Matchday 3 Bologna U19 Bologna Primavera 3:2 Chievo Primavera Chievo U19
Matchday 3 Zejtun C. Zejtun Corinthians FC 0:3 Qormi FC QFC
group stage Sweden U17 Sweden U17 2:0 Faroe Islands U17 Faroe U17
group stage Denmark U17 Denmark U17 6:1 Lithuania U17 Lithuania U17
C. Taipei U19 Chinese Taipei (Taiwan) U19 2:1 Hong Kong U19 Hong Kong U19
Botswana Botswana 0:0 Liberia Liberia
Myanmar U19 Myanmar U19 2:1 Gibraltar U19 Gibraltar U19