For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 2:36:20 PM
Group Stage
Real Madrid Real Madrid 2:2 Club Brugge KV Club Brugge
Group Stage Atalanta Atalanta BC 1:2 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Group Stage Galatasaray Galatasaray SK 0:1 Paris Saint-Germain Paris SG
Group Stage Red Star Red Star Belgrade 3:1 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Group Stage
Spurs Tottenham Hotspur 2:7 Bayern Munich Bayern Munich
Group Stage
Man City Manchester City 2:0 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Group Stage
Juventus Juventus FC 3:0 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
Group Stage Loko Moscow Lokomotiv Moscow 0:2 Atlético Madrid Atlético Madrid
Group Stage Bergamo UYL Atalanta Bergamo UEFA U19 2:2 Shakhtar Donetsk UEFA U19 Shakhtar D.
Group Stage Loko Moscow Lokomotiv Moscow UEFA U19 2:3 Atlético Madrid UEFA U19 Atlético Madrid
Group Stage Juventus FC Juventus FC UEFA U19 4:1 Bayer 04 Leverkusen UEFA U19 Bay. Leverkusen
Group Stage Galatasaray Galatasaray SK UEFA U19 1:5 Paris Saint-Germain UEFA U19 Paris
Group Stage Madrid UEFA U19 Real Madrid UEFA U19 3:0 Club Brugge UEFA U19 Club Brugge
Group Stage Man City Manchester City UEFA U19 2:2 GNK Dinamo Zagreb UEFA U19 Dinamo Zagreb
Group Stage Tottenham Tottenham Hotspur UEFA U19 1:4 Bayern Munich UEFA U19 FC Bayern
Group Stage Red Star Red Star Belgrade UEFA U19 2:1 Olympiacos Piraeus UEFA U19 Olympiacos U19
Matchday 6 Den Bosch U21 FC Den Bosch U21 4:2 Excelsior Rotterdam U21 Excelsior U21
Second Round NK Buje NK Buje Zigante tartufi 0:11 HNK Rijeka HNK Rijeka
Matchday 22 Goiás EC Goiás Esporte Clube 1:0 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
Matchday 22 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 0:2 Esporte Clube Bahia EC Bahia
Matchday 22 Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 1:0 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 14 Envigado Envigado FC 1:3 Once Caldas Once Caldas
Matchday 2 Ittihad Al-Ittihad Jeddah 3:1 Al-Taawon Taawon
Semi-Finals Brisbane Strikers FC Brisbane Strikers FC 1:5 Melbourne City FC Melbourne City
Matchday 2 El Ittihad Ittihad Alexandria 1:0 El Gouna FC El Gouna
Matchday 31 Kansas City II Sporting Kansas City II 3:1 Birmingham Legion FC Legion FC
Third Round Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 4:2 MFK Chrudim Chrudim
Third Round FK Jablonec FK Jablonec 3:2 FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
Third Round FK Teplice FK Teplice 2:1 FK Fotbal Trinec Fotbal Trinec
Third Round Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 4:2 SK Lisen SK Lisen
Matchday 31 Seoul E-Land Seoul E-Land FC 1:1 Asan Mugunghwa FC Asan Mugunghwa
Matchday 31 Gwangju FC Gwangju FC 2:1 Ansan Greeners FC Ansan Greeners
Matchday 26 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 2:0 AC Goianiense (GO) Atlético-GO
Matchday 10 Middlesbrough Middlesbrough FC 1:1 Preston North End Preston NE
Matchday 10 Wigan Wigan Athletic 1:0 Birmingham City Birmingham
Matchday 10 Leeds Leeds United 1:0 West Bromwich Albion West Brom
Matchday 10 Hull City Hull City 1:0 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 10 Blackburn Blackburn Rovers 1:1 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 10 Stoke City Stoke City 0:1 Huddersfield Town Huddersfield
Matchday 10 Reading Reading FC 1:4 Fulham FC Fulham
Semi-Finals Al Sadd Al Sadd Sports Club 1:4 Al-Hilal Riyadh Hilal
Semi-Finals Al-Ahed Al-Ahed 1:0 Al-Jazeera (Amman) Al-Jazeera
Third Round Viby IF Viby IF 1:0 Vanlöse IF Vanlöse IF
Matchday 7 GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza 0:0 CA All Boys Buenos Aires All Boys
Matchday 7 CA Estudiantes CA Estudiantes (Buenos Aires) 1:2 Club Atlético Platense Platense
Matchday 23 FC Maardu Maardu Linnameeskond 1:4 Nomme Kalju FC Kalju Nömme
group stage Walsall Walsall FC 1:0 Southampton FC U23 Southampton U23
group stage Peterborough Peterborough United 1:0 Arsenal FC U23 Arsenal U23
group stage Rochdale Rochdale AFC 6:4 on pens Bolton Wanderers Bolton
group stage Morecambe FC Morecambe FC 6:7 on pens Wolverhampton Wanderers U23 Wolves U23
group stage Lincoln City Lincoln City 0:1 Manchester United U23 Man Utd U23
group stage Crawley Town Crawley Town 1:2 Norwich City U23 Norwich U23
group stage Southend United Southend United 0:2 Brighton & Hove Albion U23 Brighton U23
group stage MK Dons Milton Keynes Dons 1:0 Fulham FC U23 Fulham U23
group stage Burton Albion Burton Albion 0:2 Everton FC U23 Everton U23
Matchday 10 Solihull Moors Solihull Moors 3:1 Wrexham AFC Wrexham
Matchday 10 Fylde AFC Fylde 0:4 Barnet FC Barnet
Matchday 9 Albacete Albacete Balompié 0:0 Racing Santander Racing
Matchday 9 Extremadura Extremadura UD 2:0 Elche CF Elche CF
Matchday 9 CD Numancia CD Numancia 1:0 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
Matchday 9 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:1 AD Alcorcón Alcorcón
Matchday 9 Petr. Ploiesti Petrolul Ploiesti 0:0 CS Mioveni CS Mioveni
Matchday 9 Rio Ave U23 Rio Ave FC U23 3:1 CS Marítimo U23 Marítimo U23
Matchday 26 Jönköping Jönköpings Södra IF 0:0 Mjällby AIF Mjällby
Matchday 26 Norrby Norrby IF 0:1 GAIS Göteborg GAIS
Matchday 21 Pakhtakor Pakhtakor Tashkent 3:0 Sogdiana Jizzakh Sogdiana
Matchday 21 Qizilqum Qizilqum Zarafshan 1:1 Lokomotiv Tashkent Loko Tashkent
Matchday 21 Navbahor Navbahor Namangan 1:0 Dinamo Samarqand Dinamo
Matchday 7 Sturm Graz II SK Sturm Graz II 1:2 Union Gurten Gurten
Matchday 3 Bandar Abbas Shahrdari Bandar Abbas 3:1 Shohada Babolsar Sh. Babolsar
Matchday 3 N. Bojnord Namayandeh Bojnord 1:1 Arvand Khorramshahr FC Arvand Kh
Matchday 3 Naft Gachsaran Naft Gachsaran FC 1:0 Hafari Ahvaz FC Hafari Ahvaz
Matchday 3 Shahrdari Fuman Shahrdari Fuman 2:2 Miladmehr Tehran FC Miladmehr FC
Matchday 3 Chooka Talesh Chooka Talesh FC 2:1 Be'sat Kermanshah Be'sat K
Matchday 3 Avalan Kamyaran Avalan Kamyaran 0:0 Shahid Ghandi Yazd Shahid Ghandi
Matchday 3 Est Mosallani Esteghlal Mollasani 1:0 Shahrdari Hamedan Sh. Hamedan
Matchday 3 Foolad Novin Foolad Novin 2:2 Shahrdari Astara Sh. Astara
Matchday 3 Naft Omidiyeh Naft Omidiyeh FC 1:1 Mes Shahr Babak FC Mes Shahr Babak
Matchday 7 Feyenoord U19 Feyenoord U19 2:2 NEC Nijmegen U19 NEC U19
Matchday 8 Vitesse U19 Vitesse Arnhem U19 1:4 FC Groningen U19 Groningen U19
Matchday 8 Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 1:0 Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
Matchday 8 CA Colón Club Atlético Colón 1:0 Asociación Atlética Argentinos Juniors Argentinos Jrs.
Matchday 6 AKA Austria U18 AKA Austria Wien U18 4:2 AKA Rapid Wien U18 AKA Rapid U18
Matchday 6 AKA Austria U16 AKA Austria Wien U16 3:5 AKA Rapid Wien U16 AKA Rapid U16
Matchday 27 Independiente Independiente del Valle 0:1 LDU Quito LDU Quito
Matchday 3 Lee Man Lee Man 3:30 PM Kitchee SC Kitchee
Matchday 9 Ararat II FC Ararat Yerevan II 7:2 FC Masis Masis
Matchday 9 Lokomotiv FC Lokomotiv Erewan 2:0 FC Urartu Erewan II Urartu II
Matchday 9 Ararat-Arm. II FC Ararat-Armenia II 1:1 FC Sevan FC Sevan
Matchday 17 Trans Narva U19 JK Trans Narva U19 7:3 FC Flora Tallinn U19 FC Flora U19
Matchday 17 JK Tammeka U19 Jalgpallikool Tammeka U19 4:0 FC Helios Tartu/Jogeva SK Noorus 96 U19 Hel./Jogeva U19
Matchday 17 FC Nomme U19 FC Nomme United U19 1:2 FCI Tallinn U19 FCI Tallinn U19
First Round TuS Herrensohr TuS Herrensohr 3:2 FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach
First Round FV Schwalbach FV Schwalbach 0:8 FC 08 Homburg FC 08 Homburg
First Round Großrosseln SC 1910 Großrosseln 2:4 AET SV Röchling Völklingen SV Röchling
First Round SV Humes SV Humes 1:2 SV Schwarzenbach SV Schwarzenb.
First Round Gerlfangen-F. SV Gerlfangen-Fürweiler 1:2 FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
Group Stage Czech Rep. U17 Czech Republic U17 4:1 Bosnia and Herzegovina U17 Bosnia U17
Group Stage Moldova U17 Moldova U17 0:3 Finland U17 Finland U17
Matchday 8 Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 2:0 Lamontville Golden Arrows Golden Arrows
Matchday 8 AmaZulu FC AmaZulu FC 2:1 Cape Town City FC Cape Town City
Matchday 8 Chippa United Chippa United 0:1 Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC