For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 4:57:49 AM
Group Stage KRC Genk KRC Genk 0:0 SSC Napoli SSC Napoli
Group Stage Slavia Prague SK Slavia Prague 0:2 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Group Stage
Liverpool Liverpool FC 4:3 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Group Stage
FC Barcelona FC Barcelona 2:1 Inter Milan Inter
Group Stage
RB Leipzig RB Leipzig 0:2 Olympique Lyon Olympique Lyon
Group Stage Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 3:1 SL Benfica Benfica
Group Stage LOSC Lille LOSC Lille 1:2 Chelsea FC Chelsea
Group Stage
Valencia Valencia CF 0:3 Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 7
MSV Duisburg MSV Duisburg 1:3 SV Meppen SV Meppen
group stage FC Astana FC Astana 1:2 FK Partizan Belgrade Partizan
First Round Slovan UEFA U19 Slovan Bratislava UEFA U19 1:0 PFK Ludogorets Razgrad UEFA U19 Ludogorets
First Round MTK UEFA U19 MTK Budapest UEFA U19 1:1 HSK Zrinjski Mostar UEFA U19 Mostar
First Round ÍA UEFA U19 ÍA Akranes UEFA U19 4:0 Levadia Tallinn UEFA U19 Levadia Tallinn
First Round IF Elfsborg IF Elfsborg UEFA U19 1:2 FC Midtjylland UEFA U19 FC Midtjylland
First Round Sogndal U19 Sogndal IL UEFA U19 3:1 FC Honka UEFA U19 FC Honka
First Round Bohemians Bohemian Football Club Dublin UEFA U19 1:1 PAOK Thessaloniki UEFA U19 PAOK
First Round Young Boys BSC Young Boys UEFA U19 3:3 Glasgow Rangers UEFA U19 Rangers UYL
Quarter-Finals CD Motagua CD Motagua Tegucigalpa 0:0 Waterhouse FC Waterhouse
Matchday 8 Akademia Zenit Akademia Zenit St. Petersburg 1:2 Akademia Dynamo Moscow Akademia Dynamo
Semi-Finals Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 1:1 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
Matchday 8 Halle-Ammendorf BSV Halle-Ammendorf 2:1 VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
Matchday 8 Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 2:0 SV Kelbra SV Kelbra
Matchday 8 Bitterfeld-W. 1.FC Bitterfeld-Wolfen 2:1 FSV Barleben 1911 FSV Barleben
Matchday 8 Eintr. Elster SV Eintracht Elster 1:1 Haldensleber SC Haldensleber SC
Matchday 8 Edelw. Arnstedt SV Edelweiß Arnstedt 0:5 Fortuna Magdeburg Fort. Magdeburg
Matchday 8 SV BW Zorbau SV Blau-Weiß Zorbau 2:0 SV 1890 Westerhausen SV Westerhausen
Matchday 8 Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 1:0 SG Rot-Weiß Thalheim RW Thalheim
Matchday 8 FCE Wernigerode Einheit Wernigerode 1:1 SV Dessau 05 SV Dessau 05
Round of 16 Stuttg. Kickers Stuttgarter Kickers 5:6 on pens TSG Balingen TSG Balingen
Round of 16 L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 2:3 VfB Stuttgart II Stuttgart II
Round of 16 Hofherrnweiler TSG Hofherrnweiler 2:3 1.Göppinger Sportverein 1.Göppinger SV
Round of 16 FV Löchgau FV Löchgau 4:3 AET VfL Sindelfingen Sindelfingen
Round of 16 Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 0:1 FV Ravensburg FV Ravensburg
Round of 16 TSV Pfedelbach TSV Pfedelbach 2:1 VfL Nagold VfL Nagold
Matchday 8 SV Warnemünde SV Warnemünde 3:0 TSV Bützow TSV Bützow
Matchday 8 SGA Boizenburg SG Aufbau Boizenburg 2:4 Penzliner SV Penzliner SV
Matchday 21 SV Bauerbach SV Bauerbach 4:6 FC Gießen II FC Gießen II
Matchday 21 FV Breidenbach FV Breidenbach 3:1 FC Waldbrunn FC Waldbrunn
Matchday 21 Waldgirmes II SC Waldgirmes II 0:4 VfB Marburg VfB Marburg
Matchday 21 RSV Weyer RSV Weyer 1:5 FC Cleeberg FC Cleeberg
Matchday 21 SV Zeilsheim SV Zeilsheim 4:0 Germania Schwanheim G. Schwanheim
Matchday 21 FC Ederbergland FC Ederbergland 5:0 FC TuBa Pohlheim TuBa Pohlheim
Matchday 10 VfL Oythe VfL Oythe 4:2 SV Falke Steinfeld Falke Steinfeld
Matchday 13 Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 3:1 SV Union Lohne SV Union Lohne
Matchday 15 BV Essen BV Essen 1:1 SV Bevern SV Bevern
Matchday 10 SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 1:1 SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
Matchday 10 FSV Salmrohr FSV Salmrohr 5:1 SG Hochwald/Zerf SG Hochwald
Matchday 10 SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 1:1 TSV Emmelshausen TSV Emmelshsn.
Matchday 10 VfB Wissen VfB Wissen 2:2 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 10 SV Morbach SV Morbach 4:0 SG Schneifel/Stadtkyll SG Schneifel
Matchday 10 Ahrweiler BC Ahrweiler BC 5:0 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
Matchday 10 SG 99 Andernach SG 99 Andernach 1:3 SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
Matchday 10 Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 5:2 TuS Mayen TuS Mayen
Matchday 8 Füchse Berlin Reinickendorfer Füchse 2:2 Berliner SC Berliner SC
Matchday 8 TuS Makkabi TuS Makkabi Berlin 2:0 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
Matchday 8 Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 2:3 SV Sparta Lichtenberg SV Sparta
Matchday 8 Hilalspor Hilalspor Berlin 1:5 Eintracht Mahlsdorf E. Mahlsdorf
Matchday 8 Fort. Biesdorf VfB Fortuna Biesdorf 2:4 SD Croatia Berlin Croatia Berlin
Matchday 8 Berlin United Berlin United 0:3 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
Matchday 8 Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 6:0 FC Brandenburg 03 FC Brandenburg
Matchday 8 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888 1:4 Frohnauer SC Frohnauer SC
Matchday 10 FCA Walldorf II FC-Astoria Walldorf II 1:0 FC Germania Friedrichstal Friedrichstal
Matchday 10 VfR Mannheim VfR Mannheim 1:2 VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt
Matchday 10 Durlach-Aue SpVgg Durlach-Aue 1:3 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen
Matchday 10 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf 2:0 TSV Wieblingen TSV Wieblingen
Matchday 10 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal 1:1 TSG 62/09 Weinheim TSG Weinheim
Matchday 10 ATSV Mutschelb. ATSV Mutschelbach 4:1 FV Fortuna Kirchfeld Fort. Kirchfeld
Matchday 10 SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz 3:1 VfB Eppingen VfB Eppingen
Matchday 10 SV Spielberg SV Spielberg 0:2 FC Olympia 1919 Kirrlach FC Kirrlach
Matchday 10 W. Mannheim II SV Waldhof Mannheim II 0:2 Fortuna Heddesheim F. Heddesheim
Matchday 15 SV Neukirchen SV Neukirchen b. Hl. Blut 1:1 TSV Kareth-Lappersdorf TSV Kareth
Matchday 15 TV Aiglsbach TV Aiglsbach 0:1 FC Tegernheim FC Tegernheim
Matchday 15 Bad Kötzting 1.FC Bad Kötzting 2:1 SV Grafenwöhr SV Grafenwöhr
Matchday 15 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf 1:1 SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
Matchday 15 VfB Straubing VfB Straubing 4:0 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd
Matchday 15 BSC Woffenbach BSC Woffenbach 2:1 ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
Matchday 15 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach 1:2 TSV Bogen TSV Bogen
Matchday 15 F. Regensburg SV Fortuna Regensburg 2:3 ASV Neumarkt ASV Neumarkt
Matchday 15 SpVgg Lam SpVgg Lam 0:1 TSV Seebach TSV Seebach
Matchday 10 FC Wangen 05 FC Wangen 05 0:2 TSG Backnang TSG Backnang
Matchday 10 TSV Essingen TSV Essingen 3:0 1.FC Normannia Gmünd Normannia Gmünd
Matchday 7 FC Huchting FC Huchting 6:2 SV Grohn SV Grohn
Matchday 1 DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 3:3 SG Findorff SG Findorff
Matchday 14 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 0:0 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
Matchday 7 Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 3:3 SC Gitter SC Gitter
Matchday 10 TSV Buch TSV Buch (Bay.) 3:0 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
Matchday 14 SV Mitterteich SV Mitterteich 3:0 Kickers Selb Kickers Selb
Matchday 2 FC Verden 04 FC Verden 04 1:0 SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
Matchday 14 SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 0:2 SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
Matchday 11 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II 1:2 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
Matchday 11 Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 1:3 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
Matchday 11 Vikt. Urberach FC Viktoria 09 Urberach 1:1 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
Matchday 11 RW Frankfurt SG Rot-Weiß Frankfurt 3:4 Rot-Weiß Darmstadt RW Darmstadt
Matchday 11 Großkrotzenburg Germania Großkrotzenburg 3:1 Germania Ober-Roden Ober-Roden
Matchday 11 SV der Bosnier SV der Bosnier Frankfurt 0:5 JSK Rodgau JSK Rodgau
Matchday 11 Unter-Flockenb. SV Unter-Flockenbach 4:0 SpVgg Neu-Isenburg Neu-Isenburg
Matchday 11 Unterabsteinach SG Unter-Abtsteinach 2:1 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
Matchday 4 MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt 0:4 TSV Nordmark Satrup Nordmark Satrup
Matchday 8 SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen 4:1 Sportfreunde Hamborn 07 Hamborn 07
Matchday 9 Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 4:0 YEG Hassel YEG Hassel
Fourth Round Groß Borstel SV Groß Borstel 2:4 TSV Sasel TSV Sasel
Fourth Round Wellingsbüttel TSC Wellingsbüttel 1:2 Concordia Hamburg Concordia
Fourth Round SV Lieth SV Lieth 3:4 ASV Hamburg ASV Hamburg
Fourth Round SV Curslack-N. SV Curslack-Neuengamme 2:3 Meiendorfer SV Meiendorfer SV
Fourth Round SC Egenbüttel SC Egenbüttel 1:2 SV Halstenbek-Rellingen SV Halstenbek
Fourth Round SC Victoria SC Victoria Hamburg 6:7 on pens Altona 93 Altona 93
Fourth Round SV Börnsen SV Börnsen 2:6 SV Rugenbergen SV Rugenbergen
Fourth Round UH-Adler UH-Adler Hamburg 2:5 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
Fourth Round SC Teutonia 10 SC Teutonia 10 Altona 0:5 Eintracht Norderstedt E. Norderstedt
Fourth Round Hausbruch-N. Hausbruch-Neugrabener TS 1:2 SC Schwarzenbek SC Schwarzenbek
Fourth Round Niendorfer TSV Niendorfer TSV 2:3 FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
Fourth Round Eimsbütteler TV Eimsbütteler TV 2:3 HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
Fourth Round SV Hamwarde SV Hamwarde 7:4 on pens SC Sternschanze SC Sternschanze
Quarter-Finals SV Drochtersen SV Drochtersen/Assel 1:3 Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
Quarter-Finals VfB Oldenburg VfB Oldenburg 6:1 Hannoverscher SC HSC Hannover
Second Round Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09 0:1 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
Quarter-Finals Spelle-Venhaus SC Spelle-Venhaus 1:0 Kickers Emden Kickers Emden
Quarter-Finals Heeslinger SC Heeslinger SC 5:6 on pens FC Hagen/Uthlede Hagen/Uthlede
Quarter-Finals Wolfenbüttel MTV Wolfenbüttel 2:5 on pens MTV Gifhorn MTV Gifhorn
Quarter-Finals VfV Hildesheim VfV Borussia 06 Hildesheim 4:5 MTV Eintracht Celle MTVE Celle
Round of 16 OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven 3:2 Brinkumer SV Brinkumer SV
Matchday 21 Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 1:2 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 21 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 0:1 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Matchday 7 CA Mitre Club Atlético Mitre 4:2 Club Atlético Barracas Central Barracas C.
group stage Toluca Deportivo Toluca 2:0 Tiburones Rojos de Veracruz Tiburones Rojos
Group Stage FC Juárez FC Juárez 1:0 CF Atlante Atlante
group stage Querétaro FC Querétaro FC 2:1 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
group stage San Luis Atlético de San Luis 0:4 UNAM Pumas UNAM Pumas
Matchday 14 Alianza Petrol. Alianza Petrolera 0:0 Atlético Nacional Atl. Nacional
Matchday 14 CD América CD América de Cali 0:1 CD Atlético Huila Atlético Huila
Matchday 14 Cúcuta Dep. Cúcuta Deportivo 3:1 Millonarios FC Millonarios
Matchday 3 Zulia FC Zulia FC 0:2 Aragua FC Aragua FC
Matchday 3 Al-Jazira Al-Jazira (Abu Dhabi) 0:0 FC Shabab Al-Ahli Dubai Shabab Dubai
Matchday 3 Al-Nasr Al-Nasr (Dubai) 1:2 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC
Matchday 4 CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 1:0 US Tataouine US Tataouine
Round of 16 Hassania Hassania d'Agadir 1:0 AS Salé Salé
Matchday 2 El Ahly El Ahly Cairo 4:0 Entag El Harby Entag El Harby
Matchday 2 Tanta SC Tanta SC 1:2 Pyramids FC Pyramids FC
Matchday 3 FUS Rabat FUS Rabat 1:1 Renaissance de Berkane RS Berkane
Matchday 23 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 2:1 FC Saburtalo Saburtalo
Matchday 31 Ottawa Fury Ottawa Fury FC 1:0 Indy Eleven Indy Eleven
Matchday 31 El Paso El Paso Locomotive FC 2:1 Fresno FC Fresno
Matchday 31 Sacramento FC Sacramento Republic FC 2:2 Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
Matchday 30 Gyeongnam FC Gyeongnam FC 1:1 Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Motors
Matchday 28 Richmond Kicker Richmond Kickers 1:2 Toronto FC II Toronto FC II
Matchday 10 Barnsley FC Barnsley FC 2:2 Derby County Derby
Matchday 10 Brentford Brentford FC 1:1 Bristol City Bristol City
Matchday 10 Cardiff Cardiff City 3:0 Queens Park Rangers QPR
Matchday 10 Charlton Charlton Athletic 1:2 Swansea City Swansea
Matchday 10 Luton Luton Town 1:1 Millwall FC Millwall
Third Round Hellerup IK Hellerup IK 0:1 Silkeborg IF Silkeborg IF
Matchday 29 JK Tabasalu JK Tabasalu 0:2 FC Nomme United Nomme United
Matchday 25 Trat FC Trat FC 1:1 Chonburi FC Chonburi FC
Matchday 25 PTT Rayong PTT Rayong 2:2 Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Matchday 9 Cádiz CF Cádiz CF 1:0 SD Huesca SD Huesca
Matchday 9 CD Mirandés CD Mirandés 1:1 CD Lugo CD Lugo
Matchday 9 Ponferradina SD Ponferradina 0:2 UD Las Palmas UD Las Palmas
Matchday 9 CD Tenerife CD Tenerife 0:1 Real Oviedo Real Oviedo
Matchday 8 HB Köge HB Köge 0:0 Vejle Boldklub Vejle BK
Matchday 14 Cavalry FC Cavalry FC 4:1 Valour FC Valour FC
Matchday 14 FC Edmonton FC Edmonton 0:1 Forge FC Forge FC
Matchday 14 Pacific FC Pacific FC 1:1 HFX Wanderers FC HFX Wanderers
Matchday 12 M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 3:2 Rot-Weiss Essen RW Essen
Matchday 12 SV Elversberg SV 07 Elversberg 1:0 FSV Frankfurt FSV Frankfurt
Matchday 12 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 2:1 FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau
Matchday 11 Malacateco CD Malacateco 1:0 Deportivo Guastatoya Guastatoya
Matchday 11 CSD Municipal CSD Municipal 2:2 Antigua GFC Antigua GFC
Matchday 11 Iztapa Deportivo Iztapa 4:0 Deportivo Siquinalá Siquinalá
Matchday 11 Deportivo Mixco Deportivo Mixco 0:1 Santa Lucía Cotzumalguapa FC Santa Lucía C.
Matchday 11 Sanarate FC Sanarate FC 2:1 Cobán Imperial Cobán Imperial
Matchday 11 KSV Baunatal KSV Baunatal 1:0 Eintracht Stadtallendorf Stadtallendorf
Matchday 11 VfB Ginsheim VfB Ginsheim 1:1 FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel
Matchday 11 Hessen Kassel KSV Hessen Kassel 2:2 SV Rot-Weiß Hadamar RW Hadamar
Matchday 11 FSV Fernwald FSV Fernwald 2:4 SV Rot-Weiss Walldorf RW Walldorf
Matchday 11 FC Hanau 93 FC Hanau 93 1:4 Türkgücü Friedberg Türk. Friedbg.
Matchday 11 SV Steinbach SV Steinbach 1:2 SC Viktoria 06 Griesheim Vikt. Griesheim
Matchday 11 FC Eddersheim FC Eddersheim 2:2 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt
Matchday 14 FC Deisenhofen FC Deisenhofen 3:1 SV Pullach SV Pullach
Matchday 14 FC Pipinsried FC Pipinsried 5:0 SSV Jahn Regensburg II Regensburg II
Matchday 11 TuS Dassendorf TuS Dassendorf 1:0 Bramfelder SV Bramfelder SV
Matchday 9 SC Paderborn II SC Paderborn 07 II 2:0 TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
Matchday 8 Victoria Seelow SV Victoria Seelow 1:1 TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz
Matchday 8 Greifswalder FC Greifswalder FC 1:1 Blau-Weiß 90 Berlin BW Berlin
Matchday 8 FC Eilenburg FC Eilenburg 5:3 FSV Wacker Nordhausen II Nordhausen II
Matchday 8 Sandersdorf Union Sandersdorf 5:1 FSV Martinroda FSV Martinroda
Matchday 8 1.FC Merseburg 1.FC Merseburg 3:1 FC Grimma FC Grimma
Matchday 2 Leher TS Leher TS Bremerhaven 2:1 SV Werder Bremen III W. Bremen III
Matchday 6 VfL Oldenburg VfL Oldenburg 2:1 Arminia Hannover Arm. Hannover
Round of 16 Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 2:1 SC Hessen Dreieich Hessen Dreieich
Round of 16 SG Waldsolms SG Waldsolms 5:3 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen
Round of 16 Freiburger FC Freiburger FC 7:2 FC Teningen FC Teningen
Round of 16 Bahlinger SC Bahlinger SC 2:3 SV Oberachern SV Oberachern
Round of 16 FC Denzlingen FC Denzlingen 3:2 FC Radolfzell FC Radolfzell
Round of 16 SC Durbachtal SC Durbachtal 0:1 VfR Stockach VfR Stockach
Round of 16 Schutterwald FV Schutterwald 0:4 1.FC Rielasingen-Arlen Rielasingen
Round of 16 Kehler FV Kehler FV 07 2:0 DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
Round of 16 SV Oberwolfach SV Oberwolfach 3:2 SV Weil SV Weil
Round of 16 SC Lahr SC Lahr 4:0 FC 08 Villingen FC 08 Villingen
Quarter-Finals Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 2:1 FV Dudenhofen FV Dudenhofen
Matchday 9 VfL Bochum U17 VfL Bochum U17 1:1 Borussia Mönchengladbach U17 M'gladbach U17
Matchday 8 St. Pölten U18 AKA St. Pölten U18 4:3 AKA LASK Juniors OÖ U18 AKA OÖ U18
Matchday 9 Veyrier Sports FC Veyrier Sports 4:0 FC Amical Saint-Prex FC Saint-Prex
Matchday 3 AC Taverne AC Taverne 3:1 FC Emmenbrücke FC Emmenbrücke
Quarter-Finals SV Heimstetten SV Heimstetten 1:4 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Quarter-Finals FC Memmingen FC Memmingen 5:1 SV Schalding-Heining SV Schalding
Quarter-Finals Aschaffenburg SV Viktoria Aschaffenburg 2:1 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
Matchday 9 Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19 0:0 Lech Poznan U19 Lech U19
Semi-Finals Barcelona SC Barcelona SC Guayaquil 4:1 Delfín SC Delfín SC
Round of 16 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 6:1 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Round of 16 Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 3:2 FK Sarajevo FK Sarajevo
Matchday 8 FC Drita FC Drita Gjilan 5:1 KF Vushtrria KF Vushtrria
Matchday 8 KF Flamurtari KF Flamurtari Prishtinë 1:4 SC Gjilani SC Gjilani
Matchday 4 Leopoldsdorf SC Leopoldsdorf/Mfd. 1:0 TSU Obergänserndorf Obergänsernd.
First Round Wolfersweiler SG Wolfersweiler-Gimbsweiler 1:3 SV Losheim SV Losheim
First Round SG Erbach SG Erbach 2:1 VfB Tünsdorf VfB Tünsdorf
First Round SSV Überherrn SSV Überherrn 1:6 VfL Primstal VfL Primstal
First Round SSV Pachten SSV Pachten 3:2 SG Lebach/Landsweiler SG Lebach
First Round SV Rohrbach SV Rohrbach (Saar) 4:3 on pens SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
First Round FV Biesingen FV Biesingen 0:4 Hellas Bildstock Hellas Bildst.
First Round Perl-Besch SG Perl-Besch 2:0 SV Habach SV Habach
First Round TuS Nohfelden TuS Nohfelden 4:1 SV Weiskirchen Konfeld Weiskirchen
First Round Palatia Limbach FC Palatia Limbach 0:6 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
First Round Merchweiler SV Preußen Merchweiler 3:1 AET FC Rastpfuhl FC Rastpfuhl
First Round SC Roden SC Roden 0:3 1.FC Lautenbach 1.FC Lautenbach
First Round SV Karlsbrunn SV Karlsbrunn 2:8 SF Köllerbach SF Köllerbach
First Round SG Rehlingen SG Rehlingen-Fremersdorf 4:7 AET SV Auersmacher Auersmacher
First Round SV Felsberg SV Felsberg 0:6 SpVgg Quierschied Quierschied
First Round RW Hasborn SV Rot-Weiß Hasborn 2:3 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
First Round FSG Parr FSG Parr-Altheim 1:5 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
First Round Ballweiler-We. SG Ballweiler-Wecklingen 2:0 SG Thalexweiler/Aschbach SG Thalexweiler
First Round SV Bliesmengen SV Bliesmengen-Bolchen 6:4 on pens SV Mettlach SV Mettlach
First Round FC Freisen FC Freisen 1:2 FV Bischmisheim FV Bischmisheim
First Round SG Marpingen SG Marpingen-Urexweiler 0:2 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach
First Round SV Bubach SV Bubach-Calmesweiler 2:1 FC Kutzhof FC Kutzhof
First Round SV Gersweiler SV Gersweiler 0:3 FSV Jägersburg FSV Jägersburg
First Round SC Reisbach SC Reisbach 1:2 FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
First Round SV Hülzweiler SV Hülzweiler 2:3 FV Siersburg FV Siersburg
First Round FV 08 Püttlingen FV 08 Püttlingen 0:2 SC Altenkessel SC Altenkessel
Matchday 22 VfR Neuburg/D. VfR Neuburg/Donau 1:1 TSV Gilching-Argelsried TSV Gilching-A.
Second Round Crema AC Crema 1908 1:0 ASD Fanfulla Fanfulla
Matchday 6 Al Duhail Al Duhail Sports Club 2:1 Al Sailiya Sport Club Al Sailiya
Matchday 8 Black Leopards Black Leopards FC 1:2 Mamelodi Sundowns FC Sundowns
Matchday 8 Maritzburg Utd. Maritzburg United FC 1:0 Baroka FC Baroka FC
Matchday 8 Polokwane City Polokwane City FC 0:2 Stellenbosch FC Stellenbosch FC
group stage Denmark U17 Denmark U17 5:1 Sweden U17 Sweden U17
group stage Lithuania U17 Lithuania U17 4:1 Faroe Islands U17 Faroe U17
Bangladesh Bangladesh 2:0 Bhutan Bhutan
Mexico Mexico 2:0 Trinidad and Tobago Trinidad