For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:31:23 PM
Group Stage
BSC Young Boys BSC Young Boys 2:1 Rangers FC Rangers
Group Stage
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 2:0 FC Porto FC Porto
Group Stage CSKA Moscow CSKA Moscow 0:2 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
Group Stage Ferencváros Ferencvárosi TC 0:3 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
group stage Saint-Étienne AS Saint-Étienne 1:1 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
group stage FK Oleksandriya FK Oleksandriya 1:1 KAA Gent KAA Gent
group stage
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 1:1 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
group stage
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 1:1 AS Roma AS Roma
group stage
Besiktas Besiktas JK 0:1 Wolverhampton Wanderers Wolves
group stage Braga SC Braga 2:2 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
group stage AZ Alkmaar AZ Alkmaar 0:0 Manchester United Man Utd
Group Stage
Sevilla FC Sevilla FC 1:0 APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Group Stage F91 Dudelange F91 Dudelange 1:4 Qarabağ Ağdam Qarabag Agdam
Group Stage Malmö FF Malmö FF 1:1 FC Copenhagen FC Copenhagen
Group Stage
FC Lugano FC Lugano 0:0 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Group Stage Krasnodar FK Krasnodar 1:2 Getafe CF Getafe
Group Stage
Trabzonspor Trabzonspor 2:2 FC Basel 1893 FC Basel
Group Stage Sporting CP Sporting CP 2:1 LASK LASK
Group Stage Rosenborg BK Rosenborg BK 1:4 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Group Stage
Lazio SS Lazio 2:1 Stade Rennais FC Stade Rennais
Group Stage Celtic Celtic FC 2:0 CFR Cluj CFR Cluj
Group Stage
Arsenal Arsenal FC 4:0 Standard Liège Standard Liège
Group Stage Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 0:1 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Quarter-Finals AD San Carlos AD San Carlos 1:0 Alianza FC Alianza FC
Quarter-Finals Comunicaciones Comunicaciones FC 0:0 CD Olimpia Olimpia
Matchday 12 FK Sochi II FK Sochi II 2:3 Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
Matchday 12 Rubin Kazan II Rubin Kazan II 2:3 FK Tambov II FK Tambov II
Matchday 12 Orenburg II FK Orenburg II 1:3 Dynamo Moscow II Dynamo M II
Matchday 12 Ufa II FK Ufa II 1:5 Akhmat Grozny II Akhmat II
Matchday 12 FC Botosani FC Botosani 1:1 Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi OSK
Matchday 26 MYPA Myllykosken Pallo -47 3:2 Tampereen Pallo-Veikot TPV
Matchday 12 Slavia Sofia Slavia Sofia 1:0 FC Tsarsko Selo Sofia FC Tsarsko Selo
Matchday 26 América-MG América Futebol Clube (MG) 1:0 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 26 EC Vitória Esporte Clube Vitória 2:2 Sport Club do Recife Sport Recife
Matchday 8 Instituto AC Instituto AC Córdoba 1:1 Quilmes Atlético Club Quilmes
Matchday 14 Patriotas Boyacá Patriotas FC 1:1 AD Union Magdalena Union Magdalena
Matchday 14 Junior FC Junior FC 1:0 CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
Matchday 14 Deportes Tolima Deportes Tolima 5:2 Deportivo Cali Deportivo Cali
Matchday 14 Indep. Santa Fe Independiente Santa Fe 2:0 Atlético Bucaramanga A. Bucaramanga
Matchday 28 Gamba Osaka Gamba Osaka 5:0 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 6 Damac FC Damac FC 0:1 Al-Wahda Mekka Al-Wahda
Matchday 6 Al-Fateh Al-Fateh 2:2 Al-Raed Al-Raed
Matchday 3 Sharjah FC Sharjah Cultural Sports Club 3:2 Al-Ain FC Al-Ain FC
Matchday 3 Hatta Club Hatta Club 1:0 Al Ittihad Kalba Sports Club Ittihad Kalba
Matchday 3 Fujairah SC Al-Fujairah SC 2:1 Khor Fakkan Khor Fakkan
Matchday 3 Ajman Club Ajman Club 1:0 Al-Wasl Sports Club Al-Wasl
Matchday 14 Táchira Deportivo Táchira 4:1 Llaneros de Guanare EF Llaneros EF
Matchday 24 Torpedo Minsk Torpedo Minsk 0:3 Slavia Mozyr Slavia
Matchday 2 El Makasa Masr El Makasa 0:1 Zamalek SC Zamalek
Third Round Thisted FC Thisted FC 1:2 AC Horsens AC Horsens
Matchday 32 Pärnu Vaprus Pärnu JK Vaprus 3:3 FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
Matchday 9 Sporting Gijón Sporting Gijón 4:2 UD Almería UD Almería
Matchday 9 Real Zaragoza Real Zaragoza 2:2 Málaga CF Málaga CF
Matchday 9 Girona Girona FC 3:1 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
Matchday 12 Krasnodar 3 FK Krasnodar 3 3:2 Inter Cherkessk I. Cherkessk
Matchday 9 SFC Opava U19 Slezsky FC Opava U19 0:2 1.FK Pribram U19 Pribram U19
Matchday 12 Kolding IF Kolding IF 1:2 FC Fredericia FC Fredericia
Matchday 23 Sola FK Sola FK 0:2 FK Vidar Vidar
Matchday 12 Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 0:0 FK Novi Pazar Novi Pazar
Matchday 12 Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 1:0 FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
Matchday 7 West Brom U18 West Bromwich Albion U18 2:1 Sunderland AFC U18 Sunderland U18
Matchday 7 Hapoel Katamon Hapoel Katamon Jerusalem 2:1 Hapoel Afula Hapoel Afula
Matchday 7 M. Petah Tikva Maccabi Petah Tikva 3:1 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod
Matchday 7 SC Kfar Qasem SC Kfar Qasem 2:2 Hapoel Petah Tikva H. Petah Tikva
Matchday 7 Hapoel Acre Hapoel Acre 1:1 Beitar Tel Aviv Bat Yam B TLV Bat Yam
Matchday 7 H. Nof HaGalil Hapoel Nof HaGalil 2:1 Hapoel Ramat Gan H. Ramat Gan
Matchday 12 Podbrezova FK Zeleziarne Podbrezova 1:0 FC STK 1914 Samorin STK Samorin
Matchday 10 SV Wallern SV Wallern 2:2 ASKÖ Oedt ASKÖ Oedt
Matchday 10 Donau Linz ASKÖ Donau Linz 0:0 SV Grieskirchen Grieskirchen
Matchday 10 St. Florian Union St. Florian 2:2 SV Bad Schallerbach Schallerbach
Matchday 32 Stallion FC Stallion Laguna FC 4:1 Philippine Air Force FC Phil. Air Force
Matchday 24 Dordoi Bishkek FK Dordoi Bishkek 1:0 FK Ilbirs Bishkek Ilbirs Bishkek
Matchday 4 Europa Reserve Europa FC Reserve 10:0 Mons Calpe SC Reserve Mons Calpe Res
Matchday 10 FC Yerevan FC Yerevan 1:3 FC Ararat Yerevan Ararat Yerevan
Matchday 10 Shirak II FC Shirak Gyumri II 2:3 FC Ararat-Armenia II Ararat-Arm. II
Matchday 10 Masis FC Masis 3:7 FC Aragats Ashtarak Aragats
Matchday 10 Alashkert II FC Alashkert II 5:1 Torpedo Erewan Torpedo
Matchday 8 Bröndby IF U19 Bröndby IF U19 0:0 FC Copenhagen U19 Copenhagen U19
Matchday 14 VfB Durach VfB Durach 1:2 1.FC Sonthofen 1.FC Sonthofen
Matchday 4 Sampdoria U19 Sampdoria Primavera 2:1 Lazio Primavera Lazio U19
Matchday 22 Bhayangkara FC Bhayangkara FC 0:2 PSS Sleman PSS Sleman
Matchday 9 Rabotnicki Rabotnicki Skopje 1:0 Renova Dzepciste Renova
Matchday 6 Valletta Valletta FC 1:3 Gzira United FC Gzira Utd
Matchday 6 Al Wakrah Al Wakrah Sports Club 3:3 Al Gharafa Sports Club Al Gharafa
Matchday 6 Al Shahania Al Shahania Sports Club 1:1 Umm Salal Sport Club Umm Salal
Matchday 6 Esteghlal FC Esteghlal FC 2:1 Gol Gohar Sirjan FC Gol Gohar
Matchday 6 Paykan FC Paykan FC 2:3 Naft Masjed Soleyman FC Naft M.I.S F.C.
Matchday 6 FC Nassaji M. FC Nassaji Mazandaran 0:0 Machine Sazi Tabriz Machine Sazi
Matchday 6 Sepahan Sepahan FC 2:0 Zob Ahan Esfahan Zob Ahan
Matchday 6 Sanat Naft Sanat Naft FC 1:0 Saipa FC Saipa FC
Matchday 6 Shahin Bushehr Shahin Bushehr FC 0:1 Foolad FC Foolad
Matchday 6 Sh Khodrou Shahr Khodrou FC 1:0 Persepolis FC Persepolis
Matchday 6 Tractor Tractor FC 1:0 Pars Jonoubi Jam Pars Jam