For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:18:14 PM
First Round Real UEFA U19 Real Zaragoza UEFA U19 1:0 Korona Kielce UEFA U19 Korona UEFA U19
Matchday 9 Akademia Rubin Akademia Rubin Kazan 1:0 Akademia Lokomotiv Moskau Akademia Loko
Matchday 9 Akademia Dynamo Akademia Dynamo Moscow 3:0 Akademia FK Krasnodar Akad. Krasnodar
Matchday 9 DYuSSh CSKA DYuSSh CSKA Moskau 0:1 Akademia Spartak Moscow Akademia FCSM
Matchday 9 SShOR Zenit SShOR Zenit St. Petersburg 4:5 DYuSSh Strogino Moskau DYuSSh Strogino
Matchday 9 Saturn-Master Saturn-Master Egorjevsk 1:0 Akademia Zenit St. Petersburg Akademia Zenit
Fourth Round Olymp. Volou Olympiakos Volou 1:0 Apollon Pontou Apollon Pontou
Matchday 7 SC Brühl SC Brühl 1:2 Union Schafhausen U. Schafhausen
Round of 16 TuS Haltern TuS Haltern 5:6 on pens SV Rödinghausen SV Rödinghausen
Fourth Round TuRa Harksheide TuRa Harksheide 0:6 TuS Osdorf TuS Osdorf
Matchday 27 Botafogo FC Botafogo Futebol Clube (SP) 0:0 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 27 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 1:0 Guarani Futebol Clube (SP) Guarani
Matchday 27 Operário-PR Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) 0:1 Paraná Clube Paraná
Matchday 27 Atlético-GO AC Goianiense (GO) 1:1 Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
Matchday 27 Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 2:2 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Matchday 27 EC Vitória Esporte Clube Vitória 3:1 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Matchday 27 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 3:1 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
Matchday 27 América-MG América Futebol Clube (MG) 2:0 Red Bull Bragantino RB Bragantino
Matchday 10 Detroit City Detroit City FC 2:0 Michigan Stars FC Michigan Stars
Matchday 16 Envigado Envigado FC 2:0 Jaguares de Córdoba Jaguares FC
Semi-Finals Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 3:1 Kashima Antlers Kashima Antlers
Semi-Finals Gamba Osaka Gamba Osaka 2:1 Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
Matchday 11 Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 3:1 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 FK MDK U17
Matchday 11 Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 2:0 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
Matchday 32 Nashville SC Nashville SC 2:1 Louisville City FC Louisville City
Matchday 32 Kansas City II Sporting Kansas City II 1:2 Ottawa Fury FC Ottawa Fury
Matchday 11 Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 3:1 NK Roltek Dob NK Dob
First Round Carpi Carpi FC 1909 2:0 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
First Round Monza AC Monza 4:1 AC Renate Renate
Matchday 17 JK Tarvas U19 Rakvere JK Tarvas U19 0:1 Levadia Tallinn U19 Levadia U19
Matchday 15 Maardu U17 Maardu Linnameeskond U17 5:4 Harju JK Laagri U17 Harju JK U17
Matchday 15 Ida-Virumaa U17 Ida-Virumaa U17 0:2 Levadia Tallinn U17 Levadia U17
group stage Rotherham Rotherham United 3:2 Doncaster Rovers Doncaster
group stage Forest Green Forest Green Rovers 8:7 on pens Coventry City Coventry
group stage Shrewsbury Shrewsbury Town 3:0 Newcastle United U23 Newcastle U23
group stage Colchester Utd. Colchester United 6:7 on pens Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
group stage AFC Wimbledon AFC Wimbledon 3:0 Leyton Orient Leyton Orient
group stage Cambridge Utd. Cambridge United 0:1 Northampton Town Northampton
group stage Sunderland Sunderland AFC 3:2 Grimsby Town Grimsby Town
group stage Oldham Athletic Oldham Athletic 0:3 Accrington Stanley Accrington
group stage Tranmere Rovers Tranmere Rovers 2:1 Aston Villa U23 Aston Villa U23
group stage Mansfield Town Mansfield Town 4:5 on pens Crewe Alexandra Crewe Alexandra
group stage Ipswich Ipswich Town 4:0 Gillingham FC Gillingham FC
group stage Oxford United Oxford United 6:7 on pens Portsmouth FC Portsmouth
group stage Cheltenham Cheltenham Town 4:3 West Ham United U23 West Ham U23
group stage Newport County Newport County 0:2 Exeter City Exeter City
group stage Swindon Town Swindon Town 0:3 Plymouth Argyle Plymouth
group stage Wycombe Wycombe Wanderers 0:1 Stevenage FC Stevenage
Matchday 34 Waterford FC Waterford FC 2:0 Sligo Rovers Sligo Rovers
Matchday 16 Yeovil Town Yeovil Town 3:1 Woking FC Woking FC
Matchday 16 Wrexham Wrexham AFC 1:1 Harrogate Town Harrogate Town
Matchday 16 Aldershot Town Aldershot Town 4:0 Dover Athletic Dover Athletic
Matchday 16 Barrow Barrow AFC 3:1 Boreham Wood FC Boreham Wood
Matchday 16 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 2:4 Torquay United FC Torquay United
Matchday 16 Eastleigh FC Eastleigh FC 2:1 Maidenhead United Maidenhead Utd.
Matchday 16 Solihull Moors Solihull Moors 2:0 Sutton United Sutton Utd
Matchday 16 Notts County Notts County 2:0 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 16 Halifax Town FC Halifax Town 0:0 Chorley FC Chorley FC
Matchday 16 Fylde AFC Fylde 1:3 Chesterfield FC Chesterfield FC
Matchday 16 Barnet Barnet FC 1:2 Bromley FC Bromley
Matchday 2 Teramo Teramo Calcio 1913 2:0 Sicula Leonzio Sicula Leonzio
Matchday 7 Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 0:0 Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
Matchday 7 Van Spor FK Van Spor FK 1:2 Usak Spor AS Usak Spor AS
Matchday 7
Elazigspor Elazigspor 2:3 Kardemir Karabükspor Karabükspor
Matchday 7 Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 2:2 Bandirmaspor Bandirmaspor
Matchday 7 GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 1:0 Kahramanmarasspor Kahramanmaras
Matchday 7 Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 1:2 Ankara Demirspor Ankara Demir
Matchday 7 Eyüpspor Eyüpspor 0:0 Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
Matchday 7 Tuzlaspor Tuzlaspor 2:0 Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
Matchday 7 Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 0:0 Hacettepe Spor Hacettepe
Matchday 7 Kirklarelispor Kirklarelispor 0:0 Sariyer Sariyer
Matchday 7 Manisa FK Manisa FK 6:2 1922 Konyaspor 1922 Konya
Matchday 7 Sancaktepe FK Sancaktepe FK 4:1 Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
Matchday 7 Inegölspor Inegölspor 4:0 Sanliurfaspor Sanliurfaspor
Matchday 7 Corum FK Corum FK 3:2 Baskent Akademi FK BAK FK
Matchday 7 Amed SK Amed SK 0:0 Samsunspor Samsunspor
Matchday 7 Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 1:0 Pendikspor Pendikspor
Matchday 13 Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 0:1 FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
Matchday 13 FK Zemun FK Zemun 0:0 FK Dinamo Vranje Dinamo Vranje
Matchday 13 Radnicki Pirot FK Radnicki Pirot 0:1 FK Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
Matchday 13 Zarkovo OFK Zarkovo 1:2 FK Smederevo Smederevo
Matchday 13 Novi Pazar FK Novi Pazar 0:1 OFK Backa Backa
Second Round Lip. Stiavnica Druzstevnik Liptovska Stiavnica 0:4 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Fourth Round Slavia Kosice Slavia TU Kosice 0:3 FK Pohronie Pohronie
Matchday 7 Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 3:0 Kizilcabölükspor Kizilcabölük
Matchday 7 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 0:0 Tokatspor Tokatspor
Matchday 7 Serik Belediye Serik Belediyespor 2:2 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
Matchday 7 Erzin Spor Erzin Spor 0:0 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
Matchday 7 Cankaya FK Cankaya FK 2:1 Manisaspor Manisaspor
Matchday 7 Düzce Spor Düzce Spor 1:0 Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
Matchday 7 Sile Yildizspor Sile Yildizspor 0:0 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
Matchday 7 Silivrispor Silivrispor 3:1 Yomra Spor Yomra Spor
Matchday 7 Cizre Spor Cizre Spor 0:0 Fethiyespor Fethiyespor
Matchday 7 Ofspor Ofspor 1:0 Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
Matchday 7 Kozan Spor FK Kozan Spor FK 1:4 Esenler Erokspor Erokspor
Matchday 7 Erbaaspor Erbaaspor 2:1 Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
Matchday 7 Turgutluspor Turgutluspor 1:0 Payasspor Payasspor
Matchday 7 Bld Derince Belediye Derince Spor 0:0 Elazig Belediye Spor FK Elazig Bld FK
Matchday 7 Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 2:1 Kocaelispor Kocaelispor
Matchday 7 Karsiyaka Karsiyaka 2:0 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
Matchday 7 Batman Petrol Batman Petrolspor 0:1 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
Matchday 7 M.Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 3:1 Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
Matchday 7 1954 Kelkit Bld 1954 Kelkit Belediyespor 2:3 Darica Genclerbirligi Darica GB
Matchday 7 Altindag Bld Altindag Belediye Spor 0:2 Bayrampasa Spor Bayrampasa
Matchday 7 Yozgatspor 1959 Yozgatspor 1959 FK 1:1 Modafen Modafen
Matchday 7 Muglaspor Muglaspor 2:3 Pazarspor Pazarspor
Matchday 7 Gölcükspor Gölcükspor 1:1 Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
Matchday 7 Adivar SK Halide Edip Adivarspor 0:1 Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Bld
Matchday 7 Nazilli Bld. Nazilli Belediyespor 1:1 Somaspor Somaspor
Matchday 2 Stmk.-Sturm U18 AKA Steiermark - Sturm Graz U18 1:1 AKA Wolfsberger AC U18 AKA WAC U18
Matchday 3 AKA OÖ U18 AKA LASK Juniors OÖ U18 3:4 AKA SV Ried U18 AKA SV Ried U18
Matchday 9 FC Klingnau FC Klingnau 1:3 FC Blue Stars Zürich Blue Stars ZH
Matchday 3 AKA OÖ U16 AKA LASK Juniors OÖ U16 6:1 AKA SV Ried U16 AKA SV Ried U16
Matchday 34 Kaya FC-Iloilo Kaya FC-Iloilo 5:1 Mendiola FC 1991 Mendiola FC
Matchday 34 Stallion FC Stallion Laguna FC 0:1 Green Archers United FC G. Archers Utd.
Qualifying Round Mauritius Mauritius 1:3 São Tomé and Príncipe São Tomé and P.
Qualifying Round South Sudan South Sudan 2:1 Seychelles Seychelles
Matchday 8 Seitenstetten USC Seitenstetten 1:1 SC Rabenstein Rabenstein
Matchday 25 Víkingur Göta Víkingur Göta 1:3 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
First Round Vodojaza FK Vodojaza Grosnica 0:6 FK Partizan Belgrade Partizan
First Round Proleter FK Proleter Novi Sad 2:1 FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
First Round Vozdovac FK Vozdovac 9:10 on pens FK Teleoptik Zemun Teleoptik
Matchday 4 Ligorna SC Ligorna 1922 4:3 USD Lavagnese 1919 Lavagnese
Second Round Taranto Taranto FC 1927 2:0 Audace Cerignola Cerignola
Second Round Marsala Marsala 1912 FC 0:2 Città di Acireale 1946 Acireale
Third Round Campodarsego ACD Campodarsego 2:1 US Adriese 1906 Adriese 1906
Third Round Ciliverghe Ciliverghe Calcio 1:2 US Folgore Caratese Caratese
Third Round Crema AC Crema 1908 1:2 USD 1913 Seregno Calcio Seregno
Third Round Grassina ASD Grassina 1:3 San Donato - Tavarnelle San Donato
Third Round Inveruno US Inveruno 3:2 A.S.D. Brusaporto Brusaporto
Third Round Mezzolara Mezzolara Calcio 2:1 ASD Savignanese Savignanese
Third Round Montegiorgio Montegiorgio Calcio 0:2 Tolentino Calcio Tolentino
Third Round Ponsacco FC Ponsacco 1920 0:2 Seravezza Pozzi Calcio Seravezza Pozzi
Third Round Chieri ASD Chieri Calcio 0:3 Sanremese Calcio Sanremese
Third Round Pineto Pineto Calcio 1:0 AS Ostiamare Lido Calcio Ostiamare
Group Stage Romania U19 Romania U19 1:1 Serbia U19 Serbia U19
Group Stage Germany U19 Germany U19 3:0 Andorra U19 Andorra U19
Group Stage Croatia U19 Croatia U19 3:0 Kazakhstan U19 Kazakhstan U19
group stage Azerbaijan U19 Azerbaijan U19 0:1 Norway U19 Norway U19
Group Stage Belgium U17 Belgium U17 12:0 Liechtenstein U17 Liechtenst. U17
Group Stage Macedonia U17 North Macedonia U17 2:3 Poland U17 Poland U17
Group Stage Wales U17 Wales U17 1:0 Slovenia U17 Slovenia U17
Switzerland U18 Switzerland U18 2:2 Denmark U18 Denmark U18
Luxembourg U19 Luxembourg U19 0:2 Montenegro U19 Montenegro U19
China U22 China U22 2:0 Jordan U22 Jordan U22
Singapore U22 Singapore U22 0:3 United Arab Emirates U23 U. A. E. U23
Finland U16 Finland U16 1:2 Germany U16 Germany U16
France U19 France U19 3:1 England U19 England U19
Finland U19 Finland U19 0:1 Iceland U19 Iceland U19