For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 12:44:51 PM
Matchday 7 ACV Assen ACV Assen 2:0 VPV Purmersteijn Purmersteijn
Matchday 7 Buitenpost VV Buitenpost 0:8 SV Urk SV Urk
Matchday 7 VV Eemdijk VV Eemdijk 3:0 HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen
Matchday 7 Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord 2:2 VV DETO Twenterand DETO
Matchday 7 Genemuiden SC Genemuiden 6:1 SDC Putten SDC Putten
Matchday 7 Staphorst VV Staphorst 6:0 NSC Nijkerk NSC Nijkerk
Matchday 7 Swift AVV Swift 1:0 RKAV Volendam RKAV Volendam
Matchday 7 De Dijk ASV De Dijk 2:1 VV Berkum Berkum
Matchday 7 AZSV Aalten AZSV Aalten 4:0 VV Rijsoord VV Rijsoord
Matchday 7 Rijnvogels FC Rijnvogels 2:1 VV Capelle VV Capelle
Matchday 7 SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam 5:1 FC 's-Gravenzande Gravenzande
Matchday 7 Zwaluwen VV Zwaluwen Vlaardingen 0:1 ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
Matchday 7 Smitshoek VV Smitshoek 0:5 DHSC Utrecht DHSC Utrecht
Matchday 7 Achilles Veen Achilles Veen 2:1 CVV de Jodan Boys Jodan Boys
Matchday 7 Sportlust '46 Sportlust '46 0:2 VV Duno Doorwerth VV Duno
Matchday 7 Achilles '29 Achilles '29 0:0 VV Spijkenisse Spijkenisse
Matchday 7 Quick '20 KVV Quick '20 3:2 Alphense Boys Alphense Boys
Matchday 12 Meiendorfer SV Meiendorfer SV 2:3 FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
Group Stage Georgia Georgia 0:0 Republic of Ireland Ireland
group stage Bosnia Bosnia-Herzegovina 4:1 Finland Finland
Group Stage Denmark Denmark 1:0 Switzerland Switzerland
Group Stage Faroe Islands Faroe Islands 0:3 Romania Romania
group stage Italy Italy 2:0 Greece Greece
group stage Liechtenstein Liechtenstein 1:1 Armenia Armenia
Group Stage Malta Malta 0:4 Sweden Sweden
Group Stage Norway Norway 1:1 Spain Spain
Matchday 10 KSV Roeselare KSV Roeselare 3:1 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
Matchday 10 RE Virton Royal Excelsior Virton 1:0 Lommel SK Lommel SK
Matchday 7 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde 3:2 KVK Westhoek KVK Westhoek
Matchday 7 Zwevezele SKV Zwevezele 0:1 Racing Harelbeke KRC Harelbeke
Matchday 7 Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 2:2 KFC VW Hamme VW Hamme
Matchday 7 KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 3:1 FC Gullegem FC Gullegem
Matchday 7 KSV Temse KSV Temse 2:1 FC Knokke FC Knokke
Matchday 7 Dikkelvenne SC Dikkelvenne 3:1 KRC Gent KRC Gent
Matchday 7 ASV Geel AS Verbroedering Geel 2:0 Spouwen Mopertingen Mopertingen
Matchday 7 KSK Hasselt KSK Hasselt 2:1 SK Londerzeel SK Londerzeel
Matchday 7 RFC Seraing RFC Seraing 1:2 Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
Matchday 7 Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen 3:0 AFC Tubize AFC Tubize
Matchday 7 SK Deinze KMSK Deinze 4:1 URSL Visé URSL Visé
Matchday 7 FCV Dender EH FCV Dender EH 2:2 KVV Thes Sport Thes Sport
Matchday 7 KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 0:1 KSK Heist KSK Heist
Matchday 7 UR La Louvière UR La Louvière Centre 3:3 FC Rupel Boom Rupel Boom
Matchday 7 RWDM RWD Molenbeek (2015) 1:0 KFC Dessel Sport Dessel Sport
Matchday 8 CS Onhaye CS Onhaye 1:1 RAAL La Louvière La Louvière
Matchday 8 RFC Meux RFC Meux 3:3 Royale Entente Durbuy RE Durbuy
Matchday 12 TSV Altenholz TSV Altenholz 2:1 MTSV Hohenwestedt Hohenwestedt
Matchday 12 Gettorfer SC Gettorfer SC 4:0 TSV Rantrum TSV Rantrum
Matchday 12 SpVg Eidertal SpVg Eidertal Molfsee 0:4 BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel
Matchday 12 IF Stjernen IF Stjernen Flensborg 1:3 MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt
Matchday 17 Bad Kötzting 1.FC Bad Kötzting 2:1 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd
Matchday 17 BSC Woffenbach BSC Woffenbach 0:3 ASV Neumarkt ASV Neumarkt
Matchday 17 SpVgg Lam SpVgg Lam 3:2 TV Aiglsbach TV Aiglsbach
Matchday 17 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf 2:2 ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
Matchday 17 VfB Straubing VfB Straubing 5:3 TSV Bogen TSV Bogen
Matchday 17 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach 4:4 TSV Seebach TSV Seebach
Matchday 15 ASV Dachau ASV Dachau 1:0 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
Matchday 15 St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 2:2 TSV Ampfing TSV Ampfing
Matchday 15 FC Unterföhring FC Unterföhring 1:2 TSV Kastl TSV Kastl
Matchday 15 FC Töging FC Töging 1:3 SpVgg Landshut SpVgg Landshut
Matchday 15 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 0:0 Kirchheimer SC Kirchheimer SC
Third Round Hohenstein-E. VfL Hohenstein-Ernstthal 0:3 FC International Leipzig Inter Leipzig
Third Round VfB Auerbach VfB Auerbach 1:4 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
Third Round FC Grimma FC Grimma 1:3 Chemnitzer FC Chemnitzer FC
Third Round Fort. Chemnitz VfB Fortuna Chemnitz 3:4 FC Eilenburg FC Eilenburg
Third Round VfB Zwenkau VfB Zwenkau 02 1:0 SC Borea Dresden Borea Dresden
Third Round Dresd.-Stries. SG Dresden-Striesen 2:0 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
Third Round Neustadt/Spree LSV Neustadt/Spree 7:6 on pens SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
Matchday 8 Melchiorshausen TSV Melchiorshausen 1:3 TuS Komet Arsten Komet Arsten
Matchday 8 Woltmershausen TS Woltmershausen 0:1 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
Matchday 8 FC Huchting FC Huchting 6:0 DJK Germania Blumenthal DJK Blumenthal
Matchday 8 OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven 2:0 TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren
Matchday 15 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 3:0 DJK Schwebenried Schwebenried
Matchday 15 Frohnlach VfL Frohnlach 1:4 TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
Matchday 15 TG Höchberg TG Höchberg 2:2 FC Coburg FC Coburg
Matchday 15 FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 1:0 TuS Röllbach TuS Röllbach
Matchday 15 FT Schweinfurt FT Schweinfurt 1:1 ASV Rimpar ASV Rimpar
Matchday 15 Alem. Haibach Alemannia Haibach 2:1 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
Matchday 12 TSV Travemünde TSV Travemünde 3:0 VfR Neumünster VfR Neumünster
Matchday 12 SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel 3:2 SG Neustrand SG Neustrand
Matchday 12 FC Dornbreite FC Dornbreite Lübeck 0:5 TSV Pansdorf TSV Pansdorf
Matchday 10 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 1:1 VfL Lüneburg VfL Lüneburg
Matchday 10 Rotenburger SV Rotenburger SV 2:3 VfL Güldenstern Stade VfL Güldens.
Matchday 15 Jahn Forchheim SpVgg Jahn Forchheim 1:1 FSV Stadeln FSV Stadeln
Matchday 15 FSV Erlangen-B. FSV Erlangen-Bruck 2:1 1.SC Feucht 1.SC Feucht
Matchday 15 Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 1:1 TuS Feuchtwangen Feuchtwangen
Matchday 15 SV Schwaig SV Schwaig 2:3 Kickers Selb Kickers Selb
Matchday 15 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 1:3 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
Matchday 15 TSV Kornburg TSV Kornburg 0:2 SG Quelle Fürth Quelle Fürth
Matchday 15 SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 3:0 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
Matchday 11 Normannia Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 3:2 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
Matchday 11 VfL Pfullingen VfL Pfullingen 1:3 TSV Essingen TSV Essingen
Matchday 11 FSV Hollenbach FSV Hollenbach 1:1 SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
Matchday 11 SKV Rutesheim SKV Rutesheim 3:4 FC Wangen 05 FC Wangen 05
Matchday 11 TSG Backnang TSG Backnang 1:0 VfB Neckarrems VfB Neckarrems
Matchday 13 SG Bad Soden SG Bad Soden 4:4 SV Adler Weidenhausen Adler Weidenh.
Matchday 13 SSV Sand SSV Sand 1:4 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
Matchday 13 Buch. Flieden SV Buchonia Flieden 1:4 Hünfelder SV Hünfelder SV
Matchday 13 Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 1:6 SC Willingen SC Willingen
Matchday 13 Vikt. Urberach FC Viktoria 09 Urberach 5:1 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II
Matchday 12 TuS Sulingen TuS Sulingen 2:0 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
Matchday 12 FC Eldagsen FC Eldagsen 0:6 TSV Burgdorf TSV Burgdorf
Matchday 11 Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 2:0 SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
Matchday 11 SV Morlautern SV Morlautern 4:0 SV Rülzheim SV Rülzheim
Matchday 11 Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 3:0 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
Matchday 11 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 1:3 SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach SG Meisenheim
Matchday 11 SV Steinwenden SV Steinwenden 1:2 SG Rieschweiler SG Rieschweiler
Round of 16 SC Stammheim SC Stammheim 1:6 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
Matchday 13 VfB Dillingen VfB Dillingen 2:1 SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
Matchday 13 Auersmacher SV Auersmacher 1:1 FSV Jägersburg FSV Jägersburg
Matchday 13 SF Köllerbach SF Köllerbach 0:1 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
Matchday 13 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach 0:1 FV Eppelborn FV Eppelborn
Matchday 13 FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 4:0 SV Mettlach SV Mettlach
Matchday 12 FSV Salmrohr FSV Salmrohr 1:1 SG Schneifel/Stadtkyll SG Schneifel
Matchday 12 SG 99 Andernach SG 99 Andernach 0:0 SG Hochwald/Zerf SG Hochwald
Matchday 12 SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 1:4 TuS Mayen TuS Mayen
Matchday 12 VfB Wissen VfB Wissen 0:4 TSV Emmelshausen TSV Emmelshsn.
Matchday 12 TuS Kirchberg TuS Kirchberg 2:1 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
Round of 16 SV Altengottern SV 90 Altengottern 1:3 AET FSV Wacker Nordhausen W. Nordhausen
Round of 16 Mot. Zeulenroda FC Motor Zeulenroda 1:0 SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
Round of 16 SpVgg Geratal SpVgg Geratal 0:2 FSV Martinroda FSV Martinroda
Round of 16 FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 3:1 FC Thüringen Weida Thüringen Weida
Round of 16 Bad Lobenstein VfR Bad Lobenstein 0:2 SV Ehrenhain SV Ehrenhain
Second Round Velbert 02 SSVg Velbert 02 2:0 MSV Duisburg MSV Duisburg
Third Round E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 4:2 Grimmener SV Grimmener SV
Third Round Güstrower SC Güstrower SC 09 0:6 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Third Round Groß Miltzow MSV Groß Miltzow 0:5 SV Hanse Neubrandenburg 01 SV Hanse 01
Third Round Pasewalker FV Pasewalker FV 0:5 FC Anker Wismar Anker Wismar
Third Round Jahn Neuenk. Jahn Neuenkirchen 0:9 Greifswalder FC Greifswalder FC
Third Round Traktor Pentz SV Traktor Pentz 0:4 SV Pastow SV Pastow
Third Round VFC Anklam VFC Anklam 1:5 SV Waren 09 SV Waren 09
Third Round Malchower SV Malchower SV 90 0:3 Torgelower FC Greif Torgelower FC
Third Round SFV Nossentin SFV Nossentiner Hütte 3:1 SV Motor Eggesin Motor Eggesin
Third Round SG Carlow SG Carlow 0:9 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
Third Round TSV Graal-Mür. TSV Graal-Müritz 2:5 FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
Round of 16 1.FC Frankfurt 1.FC Frankfurt (Oder) 0:8 FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
Round of 16 Oranienburg Oranienburger FC Eintracht 0:3 SV Babelsberg 03 Babelsberg 03
Round of 16 FSV Brieske/Se. FSV Glückauf Brieske/Senftenberg 3:0 SV Altlüdersdorf Altlüdersdorf
Round of 16 Miersdorf/Zeut. Eintracht Miersdorf/Zeuthen 3:2 FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
Round of 16 Chemie Premnitz Chemie Premnitz 0:3 FSV 63 Luckenwalde FSV Luckenwalde
Round of 16 Pr. Eberswalde Preussen Eberswalde 3:1 TuS Sachsenhausen Sachsenhausen
Round of 16 Eintr. Teltow RSV Eintracht 1949 1:2 FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Round of 16 FSV Bernau FSV Bernau 0:2 SV Grün-Weiß Lübben GW Lübben
Matchday 25 Goiás EC Goiás Esporte Clube 1:0 Centro Sportivo Alagoano (AL) Alagoano
Group Stage Cafetaleros Cafetaleros de Chiapas 1:2 CF Monterrey Monterrey
Matchday 17 Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 2:1 Junior FC Junior FC
Matchday 26 Blaublitz Akita Blaublitz Akita 2:2 Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
Matchday 23 Verspah Oita Verspah Oita 3:4 Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki RKD Ryugasaki
Matchday 36 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 1:0 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
Matchday 36 V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 0:2 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
Matchday 36 FC Ryukyu FC Ryukyu 1:5 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Matchday 15 Portuguesa FC Portuguesa FC 0:0 Zulia FC Zulia FC
Matchday 15 Est. Caracas Estudiantes de Caracas SC 0:6 Estudiantes de Mérida Estudiantes
Matchday 15 Carabobo FC Carabobo FC 0:2 Caracas FC Caracas FC
Matchday 15 LALA FC AC LALA FC 1:1 Trujillanos FC Trujillanos
Matchday 1 Western Sydney Western Sydney Wanderers 2:1 Central Coast Mariners Central Coast
Matchday 1 Melbourne Melbourne Victory 0:0 Melbourne City FC Melbourne City
Matchday 14 Zvijezda 09 U17 FK Zvijezda 09 U17 2:0 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 Doboj U17
Matchday 14 Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 1:2 HSK Zrinjski Mostar U17 Zrinjski U17
Matchday 14 Siroki B. U17 NK Siroki Brijeg U17 0:1 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
Matchday 14 Tuzla City U17 FK Tuzla City U17 4:0 FK Borac Banja Luka U17 Banja Luka U17
Matchday 11 Prijedor U19 FK Rudar Prijedor U19 0:0 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 Zeljeznicar U19
Matchday 11 Tuzla U19 FK Sloboda Tuzla U19 2:1 NK Travnik U19 Travnik U19
Matchday 11 Sarajevo U19 FK Sarajevo Academy U19 3:1 NK Siroki Brijeg U19 S. Brijeg U19
Matchday 11 V. Mostar U19 FK Velez Mostar U19 0:1 FK Olimpik Sarajevo U19 FK Olimpik U19
Matchday 27 FK Palanga FK Palanga 0:4 Suduva Marijampole Suduva
Matchday 10 Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 2:1 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča
Matchday 10 Slavija S. FK Slavija Sarajevo 0:0 FK Po­dri­nje Janja Po­dri­nje
Matchday 10 Jedinstvo Brcko FK Jedinstvo Brcko 0:0 FK Rudar Prijedor Rudar Prijedor
Matchday 10 Zeljeznicar BL FK Zeljeznicar Banja Luka 1:3 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
Matchday 4 CR Belouizdad CR Belouizdad 3:2 US Biskra US Biskra
Matchday 4 MC Algiers MC Algiers 3:0 USM Alger USM Alger
Matchday 4 ASO Chlef ASO Chlef 1:0 JS Kabylie JS Kabylie
Matchday 4 JS Saoura JS Saoura 1:0 Paradou AC Paradou AC
Matchday 32 Timbers 2 Portland Timbers 2 3:4 San Antonio FC San Antonio FC
Matchday 32 Ottawa Fury Ottawa Fury FC 1:1 Bethlehem Steel FC Bethlehem Steel
Third Round Paide III Paide Linnameeskond III 0:3 AET Nomme Kalju FC Kalju Nömme
Matchday 13 ND Gorica ND Gorica 2:1 NK Radomlje NK Radomlje
Matchday 13 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 2:2 NK Brda NK Brda
Matchday 13 NK Krka NK Krka 0:0 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
Matchday 13 NK Dravograd NK Dravograd 0:2 NK Fuzinar NK Fuzinar
Matchday 13 FC Koper FC Koper 3:0 NK Rogaska NK Rogaska
Matchday 13 NK Dob NK Roltek Dob 1:2 Vitanest Bilje NK Bilje
Matchday 28 Sport Recife Sport Club do Recife 2:0 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 28 Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 1:1 AC Goianiense (GO) Atlético-GO
Matchday 28 Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 1:0 Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo FC
Matchday 28 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 1:0 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 28 Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 1:1 Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
Matchday 28 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 1:3 Esporte Clube Vitória EC Vitória
Matchday 28 Bragantino Clube Atlético Bragantino (SP) 2:0 Paraná Clube Paraná
Matchday 28 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 1:0 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Matchday 28 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 1:2 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
Matchday 8 DOVO VV DOVO Veenendaal 1:1 VV Ter Leede Ter Leede
Matchday 8 Barendrecht BVV Barendrecht 0:4 HSV Hoek Hoek
Matchday 8 FC Lisse FC Lisse 4:1 ONS Sneek ONS Sneek
Matchday 8 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 4:2 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
Matchday 8 Almere City U21 Almere City FC U21 5:1 VV SteDoCo SteDoCo
Matchday 8 Harkemase Boys Harkemase Boys 0:6 Odin '59 Heemskerk Odin '59
Matchday 8 VV Goes VV Goes 0:4 Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
Matchday 8 VVSB VVSB Noordwijkerhout 2:2 VVOG Harderwijk VVOG
Matchday 10 Aberystwyth Aberystwyth Town FC 2:2 Cardiff Metropolitan University FC Cardiff Metro
Matchday 10 Bala Town Bala Town FC 2:1 Carmarthen Town AFC Carmarthen
Matchday 10 The New Saints The New Saints FC 6:2 Airbus UK Broughton FC Airbus UK BFC
Matchday 8 ADO U21 ADO Den Haag U21 2:1 HV & CV Quick Quick DH
Round of 16 Raith Rovers Raith Rovers FC 3:1 Glenavon FC Glenavon
Round of 16 Wrexham Wrexham AFC 4:1 St. Mirren FC Reserves St. Mirren FC Reserves
Round of 16 Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 3:0 Alloa Athletic FC Alloa Athletic
Round of 16 Arbroath Arbroath FC 0:2 Clyde FC Clyde FC
Round of 16 Airdrieonians Airdrieonians FC 0:2 Elgin City FC Elgin City
Round of 16 Partick Thistle Partick Thistle FC 2:0 Connah's Quay Nomads FC Connah's Quay
First Round Udinese U19 Udinese Primavera 0:2 Frosinone Primavera Frosinone U19
First Round Pescara U19 Pescara Primavera 0:1 Pordenone Primavera Pordenone U19
Matchday 9 Belgrano Club Atlético Belgrano 2:2 Club Ferro Carril Oeste Ferro
Matchday 13 Oxford United Oxford United 3:0 Doncaster Rovers Doncaster
Matchday 13 Sunderland Sunderland AFC 11:00 PM Fleetwood Town Fleetwood
Matchday 13 Southend United Southend United 1:4 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
Matchday 13 Rochdale Rochdale AFC 2:1 Accrington Stanley Accrington
Matchday 13 Burton Albion Burton Albion 11:00 PM Bolton Wanderers Bolton
Matchday 13 Portsmouth Portsmouth FC 0:0 Gillingham FC Gillingham FC
Matchday 13 Peterborough Peterborough United 2:0 Lincoln City Lincoln City
Matchday 13 Blackpool Blackpool FC 1:2 Rotherham United Rotherham
Matchday 13 Bristol Rovers Bristol Rovers 1:0 Milton Keynes Dons MK Dons
Matchday 13 Carlisle United Carlisle United 2:4 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
Matchday 13 Crawley Town Crawley Town 2:1 Colchester United Colchester Utd.
Matchday 13 Exeter City Exeter City 1:0 Forest Green Rovers Forest Green
Matchday 13 Leyton Orient Leyton Orient 3:1 Walsall FC Walsall
Matchday 13 Macclesfield Macclesfield Town 2:1 Port Vale FC Port Vale
Matchday 13 Mansfield Town Mansfield Town 6:1 Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 13 Morecambe FC Morecambe FC 1:2 Bradford City Bradford
Matchday 13 Salford Salford City 1:0 Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 13 Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 3:0 Northampton Town Northampt. Town
Matchday 13 Stevenage Stevenage FC 2:1 Grimsby Town Grimsby Town
Matchday 13 Swindon Town Swindon Town 1:1 Plymouth Argyle Plymouth
Matchday 17 Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 1:2 Maidenhead United Maidenhead Utd.
Matchday 17 Barnet Barnet FC 2:2 Woking FC Woking FC
Matchday 17 Halifax Town FC Halifax Town 0:2 Boreham Wood FC Boreham Wood
Matchday 17 Eastleigh FC Eastleigh FC 0:0 Chorley FC Chorley FC
Matchday 17 Yeovil Town Yeovil Town 1:2 Harrogate Town Harrogate Town
Matchday 17 Aldershot Town Aldershot Town 0:3 Hartlepool United Hartlepool Utd.
Matchday 17 Notts County Notts County 2:0 Torquay United FC Torquay United
Matchday 17 Solihull Moors Solihull Moors 2:1 Bromley FC Bromley
Matchday 11 Ballymena Ballymena United 1:1 Crusaders FC Crusaders
Matchday 11 Cliftonville Cliftonville FC 1:0 Larne FC Larne FC
Matchday 11 Coleraine Coleraine FC 3:0 Warrenpoint Town FC Warrenpoint
Matchday 11 Dungannon Dungannon Swifts 1:4 Linfield FC Linfield
Matchday 11 Glenavon Glenavon FC 3:1 Institute FC Institute FC
Matchday 11 Glentoran Glentoran FC 3:1 Carrick Rangers Carrick Rangers
Matchday 12 Ballyclare Ballyclare Comrades FC 2:0 Ballinamallard United Ballinamallard
Matchday 12 HW Welders Harland & Wolff Welders 2:1 Portadown FC Portadown
Matchday 12 Newry City Newry City AFC 5:1 Ards FC Ards FC
Matchday 23 JDFS Alberts JDFS Alberts Riga 2:1 FK Smiltene/BJSS Smiltene
Matchday 23 Balvu SC Balvu Sporta Centrs 1:2 FC New Project New Project
Matchday 23 Tukums FK Tukums 2000 5:0 Dinamo Riga/Staicele Dinamo Riga
Matchday 23 Grobinas Grobinas SC 3:2 Rezeknes FA Rezeknes FA
Matchday 9 Padova Calcio Padova 1:2 Ravenna FC Ravenna
Matchday 9 Reggina Reggina 1914 1:0 US Catanzaro Catanzaro
Matchday 11 Girona Girona FC 0:2 Elche CF Elche CF
Matchday 11 UD Almería UD Almería 0:0 CD Lugo CD Lugo
Matchday 11 Sporting Gijón Sporting Gijón 1:3 AD Alcorcón Alcorcón
Matchday 11 Extremadura Extremadura UD 1:1 SD Ponferradina Ponferradina
Matchday 11 Málaga CF Málaga CF 1:2 Cádiz CF Cádiz CF
Matchday 17 Tom Tomsk Tom Tomsk 0:0 Baltika Kaliningrad Baltika
Matchday 17 Spartak 2 Spartak 2 Moscow 2:3 Torpedo Moscow Torpedo Moscow
Matchday 17 Enisey Enisey Krasnoyarsk 1:1 FK Armavir Armavir
Matchday 17 Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 4:3 Luch Vladivostok Luch
Matchday 17 Rotor Volgograd Rotor Volgograd 2:1 FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Matchday 17 Khimki FK Khimki 4:0 Mordovia Saransk Mordovia
Matchday 17 Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 2:2 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Matchday 17 Shinnik Shinnik Yaroslavl 2:3 Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
Matchday 17 Avangard Kursk Avangard Kursk 0:1 Chertanovo Moscow Chertanovo
Matchday 17 Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 1:0 Fakel Voronezh Fakel Voronezh
Matchday 11 Viitorul Tg.Jiu ACS Viitorul Tg. Jiu 2:1 SSC Farul Constanta SSC Farul
Matchday 11 Ripensia Ripensia Timisoara 0:5 CS Mioveni CS Mioveni
Matchday 11 Metaloglobus FC Metaloglobus Bukarest 1:0 Turris Turnu Măgurele Turnu Magurele
Matchday 13 FK Kaluga FK Kaluga 1:1 Sokol Saratov Sokol Saratov
Matchday 13 FK Ryazan FK Ryazan 2:2 Kvant Obninsk Kvant Obninsk
Matchday 13 M. Lipetsk Metallurg Lipetsk 2:1 Rotor 2 Volgograd Rotor 2
Matchday 13 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk 2:1 Zorkiy Krasnogorsk Zorkiy
Matchday 13 Salyut Belgorod Salyut Belgorod 3:0 Ararat Moskau Ararat Moskau
Matchday 13 Saturn Saturn Ramenskoe 2:2 Khimik-Arsenal Tula Khimik-Arsenal
Matchday 13 Stavropol Dinamo Stavropol 0:0 Mashuk-KMV Pyatigorsk Mashuk-KMV
Matchday 13 I. Cherkessk Inter Cherkessk 0:3 Volgar Astrakhan Volgar
Matchday 13 Spartak V. Spartak Vladikavkaz 1:2 FK Krasnodar 3 Krasnodar 3
Matchday 13 Biolog Biolog Novokubansk 2:0 Spartak Nalchik Spartak Nalchik
Matchday 13 Makhachkala FK Makhachkala 1:0 Anzhi Makhachkala Anzhi
Matchday 13 SKA Rostov SKA Rostov-na-Donu 1:1 Legion-Dinamo Makhachkala Legion-Dinamo
Matchday 13 Druzhba Maikop Druzhba Maikop 4:2 Chernomorets Novorossijsk Chernomorets N.
Matchday 13 Urozhay Urozhay Krasnodar 1:4 Alania Vladikavkaz Alania Vl.
Matchday 13 Kolomna FK Kolomna 3:2 FK Leningradets Leningradets
Matchday 13 Zenit 2 S-Pb Zenit 2 St. Petersburg 3:0 Znamya Truda Orekhovo-Zuevo Znamya Truda
Matchday 13 Zvezda S-Pb Zvezda St. Petersburg 1:4 FK Murom Murom
Matchday 13 Veles Moskau Veles Moskau 3:1 FK Dolgoprudnyi Dolgoprudnyi
Matchday 13 Pskov-747 Pskov-747 2:3 Torpedo Vladimir Torpedo Vl.
Matchday 13 Rodina Rodina Moscow 2:2 Olimp Khimki Olimp Khimki
Matchday 13 Energia V. Luki Luki-Energia Velikie Luki 1:2 Lokomotiv-Kazanka Moskow Kazanka
Matchday 10 TOP Oss TOP Oss 2:2 SC Telstar Telstar
Matchday 10
Roda JC Roda JC Kerkrade 4:0 Helmond Sport Helmond Sport
Matchday 8 Chaves GD Chaves 2:0 Estoril Praia Estoril
Matchday 8 Leixões Leixões SC 1:0 Casa Pia AC Casa Pia
Matchday 13 FK Minaj FK Minaj 1:1 Rukh Lviv Rukh Lviv
Matchday 13 Avanhard K. Avanhard Kramatorsk 1:1 Hirnyk-Sport Horishni Plavni Hirnyk-Sport
Matchday 13 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 0:2 Ahrobiznes Volochysk Ahrobiznes V.
Matchday 13 Chornomorets Chornomorets Odessa 0:0 Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925
Matchday 13 Volyn Lutsk Volyn Lutsk 3:0 Cherkashchyna Cherkashchyna
Matchday 3 Aspropyrgos Enosi Aspropyrgou 1:0 AO Kavala AO Kavala
Matchday 12 Blansko FK Blansko 1:0 MFK Frydek-Mistek Frydek-Mistek
Matchday 12 MFK Vyskov MFK Vyskov 2:2 FC Odra Petrkovice Petrkovice
Matchday 12 Uhersky Brod ČSK Uherský Brod 5:0 FC Viktoria Otrokovice Otrokovice
Matchday 12 SFK Vrchovina SFK Vrchovina 2:0 1.FC Slovacko B Slovacko B
Matchday 12 Dolni Benesov FC MSA Dolni Benesov 3:4 SK Sigma Olomouc B Olomouc B
Matchday 10 Loko Vltavin Loko Vltavin 3:0 FC Slavia Karlovy Vary Karlovy Vary
Matchday 10 FK Zbuzany FK Zbuzany 1953 3:4 on pens FC Bohemians Prague 1905 B Bohemians B
Matchday 10 Pardubice B FK Pardubice B 3:1 Slovan Velvary Slovan Velvary
Matchday 10 Kraluv Dvur FK Kraluv Dvur 4:1 SK Benesov SK Benesov
Matchday 10 FK Prepere FK Prepere 3:1 FK Mlada Boleslav B Ml. Boleslav B
Matchday 10 SK Rakovnik SK Rakovnik 0:4 FK Motorlet Prague Motorlet Prague
Matchday 10 Domazlice TJ Jiskra Domazlice 3:2 Sokol Hostoun Sokol Hostoun
Matchday 10 Zivanice TJ Sokol Zivanice 1:2 on pens FK Teplice B FK Teplice B
Matchday 10 FC Zlin U19 FC Zlin U19 2:3 Slezsky FC Opava U19 SFC Opava U19
Matchday 10 FK Meteor U19 FK Meteor Praha U19 3:2 SK Dynamo Ceske Budejovice U19 Budejovice U19
Matchday 10 Z. Brno U19 FC Zbrojovka Brno U19 2:1 FK Mlada Boleslav U19 M. Boleslav U19
Matchday 10 Pardubice U19 FK Pardubice U19 0:5 SK Sigma Olomouc U19 Olomouc U19
Matchday 10 Pribram U19 1.FK Pribram U19 4:2 MFK Karvina U19 Karvina U19
Matchday 13 Skive IK Skive IK 2:1 Hvidovre IF Hvidovre IF
Matchday 24 Kvik Halden Kvik Halden 3:1 Byasen Trondheim Byasen
Matchday 24 Moss FK Moss FK 1:1 Arendal Fotball Arendal Fotball
Matchday 24 Florö SK Florö SK 1:0 Asane Fotball Asane Fotball
Matchday 24 Grorud IL Grorud IL 1:2 Asker Fotball Asker
Matchday 24 Kjelsas IL Kjelsas IL 3:0 Oppsal IF Fotball Oppsal Fotball
Matchday 12 Jutrzenka Jutrzenka Giebultow 0:0 Podhale Nowy Targ NKP Podhale
Matchday 12 Chelmianka Chelmianka Chelm 2:2 Podlasie Biala Podlaska Podlasie B.P.
Matchday 12 Wisla Sand. Wisla Sandomierz 0:0 Wólczanka Wólka Pelkinska Wólczanka
Matchday 12 Wisla Pulawy Wisla Pulawy 0:0 Orleta Radzyn Podlaski Orleta R.P.
Matchday 12 Siarka T. Siarka Tarnobrzeg 1:2 Motor Lublin Motor Lublin
Matchday 12 Hutnik Krakow Hutnik Krakow 2:0 Hetman Zamosc Hetman Zamosc
Matchday 12 Wisloka Debica Wisloka Debica 2:0 KSZO Ostrowiec Swietokrzyski KSZO Ostrowiec
Matchday 12 Unia Janikowo Unia Janikowo 0:3 KP Starogard Gdanski KP Starogard
Matchday 12 B. Koszalin Baltyk Koszalin 1:4 Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
Matchday 12 Swit Szczecin Swit Szczecin 1:0 Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
Matchday 12 Sokol Kleczew Sokol Kleczew 1:2 Jarota Jarocin Jarota Jarocin
Matchday 12 Polonia Sroda Polonia Sroda Wielkopolska 4:1 Grom Nowy Staw Grom N.S.
Matchday 12 Chemik Police Chemik Police 0:3 KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
Matchday 12 Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia 3:4 Górnik Konin Górnik Konin
Matchday 12 Huragan Morag Huragan Morag 1:3 Znicz Biala Piska Znicz Biala P.
Matchday 12 Unia Skierniewice Unia Skierniewice 0:6 Sokol Ostroda Sokol Ostroda
Matchday 12 RKS Radomsko RKS Radomsko 2:1 Concordia Elblag C. Elblag
Matchday 12 Ursus Warszawa Ursus Warszawa 0:2 Sokol Aleksandrow Lodzki Aleksandrow L.
Matchday 12 KS Wasilków KS Wasilków 1:2 Olimpia Zambrow O. Zambrow
Matchday 12 Pol. Warsaw Polonia Warsaw 0:1 Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit N.D.M.
Matchday 11 Lubin II Zaglebie Lubin II 4:0 Gwarek Tarnowskie Góry Gwarek T.G.
Matchday 11 Pniowek P.S. Pniowek Pawlowice Slaskie 5:2 Miedz Legnica II M. Legnica II
Matchday 11 Foto-Higiena Foto-Higiena Gac 3:3 Gornik Zabrze II Gornik II
Matchday 11 LZS Starowice LZS Starowice Dolne 1:1 Stal Brzeg Stal Brzeg
Matchday 11 Ruch Chorzow Ruch Chorzow 2:2 Ruch Zdzieszowice Ruch Zd.
Matchday 11 Bielsko-Biala Rekord Bielsko-Biala 1:0 Piast Zmigrod Piast Zmigrod
Matchday 11 Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw 2:3 MKS Kluczbork MKS Kluczbork
Matchday 13 Radomiak Radomiak Radom 1:3 Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
Matchday 13 GKS Belchatow GKS Belchatow 1:0 Olimpia Grudziadz Olimpia Grudz.
Quarter-Finals VfR Mannheim VfR Mannheim 0:3 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
Third Round Oravska Poruba Druzstevnik Oravska Poruba 0:7 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 13 GKS Katowice GKS Katowice 2:0 Elana Torun Elana Torun
Matchday 13 Resovia Resovia Rzeszów 3:2 Lech Poznan II Lech Poznan II
Matchday 13 Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 1:2 Legionovia Legionowo Legionovia
Matchday 13 Bytovia Bytow Bytovia Bytow 3:2 Stal Rzeszow Stal Rzeszow
Matchday 13 Gornik Polk. Gornik Polkowice 3:0 Stal Stalowa Wola Stalowa Wola
Matchday 13 Widzew Lodz Widzew Lodz 7:3 Pogon Siedlce Pogon Siedlce
Matchday 8 RM Castilla Real Madrid Castilla 2:1 Pontevedra CF Pontevedra
Matchday 8 Bilbao Athletic Bilbao Athletic 3:3 SD Amorebieta SD Amorebieta
Matchday 8 Real Unión Real Unión Club 2:1 Real Valladolid B Valladolid B
Matchday 8 Unionistas CF Unionistas CF 1:1 CD Tudelano CD Tudelano
Matchday 8 SD Leioa SD Leioa 3:3 CD Calahorra Calahorra
Matchday 8 UD Logroñés UD Logroñés 4:0 Arenas Club Arenas Club
Matchday 8 UE Llagostera UE Llagostera 0:1 CE Sabadell CE Sabadell
Matchday 8 FC Barcelona B FC Barcelona B 3:0 Orihuela CF Orihuela CF
Matchday 8 Valencia B Valencia Mestalla 1:1 Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
Matchday 15 York9 FC York9 FC 4:0 Forge FC Forge FC
Matchday 14 Wolfsburg II VfL Wolfsburg II 5:1 FC St. Pauli II FC St. Pauli II
Matchday 14 Hamburger SV II Hamburger SV II 1:0 SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen
Matchday 14 SC Weiche 08 SC Weiche Flensburg 08 5:1 Lüneburger SK Hansa LSK Hansa
Matchday 14 BSV Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden 2:0 Altona 93 Altona 93
Matchday 13 F. Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 3:0 SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
Matchday 13 SF Lotte Sportfreunde Lotte 4:2 Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
Matchday 13 SV Rödinghausen SV Rödinghausen 2:2 SG Wattenscheid 09 Wattenscheid 09
Matchday 13
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 1:2 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
Matchday 13 TuS Haltern TuS Haltern 1:2 Bonner SC Bonner SC
Matchday 13
Alem. Aachen Alemannia Aachen 0:1 FC Schalke 04 II Schalke 04 II
Matchday 13 Wuppertaler SV Wuppertaler SV 2:5 SC Verl SC Verl
Matchday 13 RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 1:3 FK Pirmasens FK Pirmasens
Matchday 13 Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 2:0 VfR Aalen VfR Aalen
Matchday 13 FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 1:0 Bahlinger SC Bahlinger SC
Matchday 13 TSG Balingen TSG Balingen 2:4 SV 07 Elversberg SV Elversberg
Matchday 15 Aubstadt TSV Aubstadt 2:0 SpVgg Greuther Fürth II Gr. Fürth II
Matchday 15 VfB Eichstätt VfB Eichstätt 2:1 SV Wacker Burghausen W. Burghausen
Matchday 15 Türkgücü Münch. Türkgücü München 2:0 TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
Matchday 15 SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth 3:1 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
Matchday 15 Nuremberg II 1.FC Nuremberg II 3:1 SV Heimstetten SV Heimstetten
Matchday 15 FV Illertissen FV Illertissen 2:1 SV Schalding-Heining SV Schalding
Matchday 15 FC Augsburg II FC Augsburg II 2:3 SV Viktoria Aschaffenburg Aschaffenburg
Matchday 12 Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura 1:0 FC Wels FC Wels
Matchday 12 SV Ried II SV Ried II 4:0 Union Vöcklamarkt Vöcklamarkt
Matchday 8 Recre Granada Recreativo Granada 1:0 Atlético Sanluqueño Sanluqueño
Matchday 8 Sevilla Atl. Sevilla Atlético 1:1 CF Talavera de la Reina CF Talavera
Matchday 12 FC Black Stars FC Black Stars Basel 1:3 Etoile Carouge FC Etoile Carouge
Matchday 12 FC Sion U21 FC Sion U21 2:0 SC Cham SC Cham
Matchday 12 FC Köniz FC Köniz 2:1 FC Münsingen FC Münsingen
Matchday 12 SC YF Juventus SC YF Juventus Zürich 1:1 FC Breitenrain FC Breitenrain
Matchday 12 FC Zürich U21 FC Zürich U21 1:2 FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
Matchday 12 AC Bellinzona AC Bellinzona 1:3 FC Basel 1893 U21 FC Basel U21
Matchday 12 Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais 5:1 SC Brühl SG SC Brühl SG
Matchday 12 Yverdon-Sport Yverdon-Sport FC 2:2 FC Bavois FC Bavois
Matchday 11 Stripfing SV Stripfing 2:1 FCM Traiskirchen Traiskirchen
Matchday 11 Wiener Linien Team Wiener Linien 0:0 SC Wiener Viktoria Wiener Viktoria
Matchday 14 Wals-Grünau SV Wals-Grünau 1:1 SV Austria Salzburg A. Salzburg
Matchday 14 Grödig SV Grödig 1:3 Salzburger AK 1914 SAK 1914
Matchday 14 Hall SV Hall 2:1