For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 4:33:35 AM
Matchday 5 SDO Bussum SDO Bussum 2:2 SJC Noordwijk SJC Noordwijk
Matchday 5 RKVV Velsen RKVV Velsen 1:1 Be Quick 1887 Be Quick 1887
Matchday 6 MSC Meppel MSC Meppel 0:3 VV Hoogeveen VV Hoogeveen
Matchday 13 TuS Dassendorf TuS Dassendorf 4:2 SC Victoria Hamburg SC Victoria
Matchday 13 Niendorfer TSV Niendorfer TSV 0:2 FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
Matchday 13 Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 5:1 Meiendorfer SV Meiendorfer SV
Matchday 13 Union Tornesch FC Union Tornesch 1:2 SV Rugenbergen SV Rugenbergen
Matchday 8
1. FC Köln 1. FC Köln 3:0 SC Paderborn 07 SC Paderborn
Matchday 8
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 2:0 FC Schalke 04 FC Schalke 04
Matchday 10
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 0:1 Holstein Kiel Holstein Kiel
Matchday 10
Hannover 96 Hannover 96 0:0 VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Matchday 10
VfL Bochum VfL Bochum 3:3 Karlsruher SC Karlsruher SC
Matchday 12
FSV Zwickau FSV Zwickau 3:0 FC Bayern Munich II FC Bayern II
Matchday 12
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 1:1 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Matchday 9
Man Utd Manchester United 1:1 Liverpool FC Liverpool
Matchday 9 Alavés Deportivo Alavés 2:0 Celta de Vigo Celta de Vigo
Matchday 9 Real Sociedad Real Sociedad 3:1 Real Betis Balompié Real Betis
Matchday 9 Espanyol RCD Espanyol Barcelona 0:1 Villarreal CF Villarreal
Matchday 9 Athletic Athletic Bilbao 1:1 Real Valladolid CF Real Valladolid
Matchday 9
Sevilla FC Sevilla FC 1:0 Levante UD Levante
Matchday 5 Sant Julia UE Sant Julia 1:0 Club Esportiu Carroi CE Carroi
Matchday 5 UE Engordany UE Engordany 3:1 FC Ordino FC Ordino
Matchday 5 IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 1:0 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Matchday 5 AC Escaldes Atlètic Club d'Escaldes 0:1 UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
Matchday 8 Sassuolo US Sassuolo 3:4 Inter Milan Inter
Matchday 8 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 2:0 SPAL SPAL
Matchday 8 Sampdoria UC Sampdoria 0:0 AS Roma AS Roma
Matchday 8 Udinese Calcio Udinese Calcio 1:0 Torino FC Torino
Matchday 8 Parma Parma Calcio 1913 5:1 Genoa CFC Genoa
Matchday 8
AC Milan AC Milan 2:2 US Lecce Lecce
Matchday 10 G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 0:1 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Matchday 10 Monaco AS Monaco 3:2 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 10 Marseille Olympique Marseille 2:0 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Matchday 13 Ufa II FK Ufa II 0:5 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
Matchday 13 Dinamo M II Dinamo Moscow II 5:1 FK Krasnodar II Krasnodar II
Matchday 13 Orenburg FK Orenburg 0:1 Krylya Sovetov Samara KS Samara
Matchday 13 Ufa FK Ufa 1:1 CSKA Moscow CSKA Moscow
Matchday 13 Arsenal Tula Arsenal Tula 1:1 FC Sochi Sochi
Matchday 13 Dinamo Moscow Dinamo Moscow 1:1 FK Krasnodar Krasnodar
Matchday 11
WSG Tirol WSG Tirol 0:1 TSV Hartberg TSV Hartberg
Matchday 11
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 2:2 Austria Vienna Austria Vienna
Matchday 11
Rapid Vienna Rapid Vienna 1:1 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Matchday 13 Ac. Clinceni Academica Clinceni 0:0 FC Viitorul FC Viitorul
Matchday 13 Sepsi Sf. Gh. Sepsi Sf. Gheorghe 2:3 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
Matchday 13 Chindia CF Chindia Targoviste 1:2 FCSB FCSB
Matchday 8 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 2:1 Altinordu FK U19 Altinordu U19
Matchday 10 PEC Zwolle PEC Zwolle 3:1 ADO Den Haag ADO Den Haag
Matchday 10 FC Emmen FC Emmen 2:1 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Matchday 10 FC Groningen FC Groningen 2:0 Sparta Rotterdam Sparta R.
Matchday 10
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 1:1 Heracles Almelo Heracles Almelo
Matchday 8 Kayserispor Kayserispor 1:1 Kasimpasa Kasimpasa
Matchday 8 Alanyaspor Alanyaspor 5:2 Caykur Rizespor C. Rizespor
Matchday 8 Denizlispor Denizlispor 1:2 Fenerbahce SK Fenerbahce
Matchday 11
FC Lugano FC Lugano 0:0 FC Zürich FC Zürich
Matchday 11
FC Luzern FC Luzern 3:1 FC Sion FC Sion
Matchday 11
Servette FC Servette FC 1:2 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Matchday 9 Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 1:1 Rangers FC Rangers
Matchday 11 FK Mariupol FK Mariupol 1:0 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
Matchday 11 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 1:0 FK Oleksandria FK Oleksandria
Matchday 11 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 2:0 Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 7 Panionios Panionios Athens 0:1 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
Matchday 7 AO Xanthi AO Xanthi 0:1 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Matchday 7 PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 3:0 PAS Lamia 1964 PAS Lamia
Matchday 7 AEK Athens AEK Athens 3:2 Volos NPS Volos NPS
Matchday 7 Atromitos Athen Atromitos Athen 0:1 Panathinaikos Athens Panathinaikos
Matchday 11 KV Mechelen KV Mechelen 3:1 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
Matchday 11 RSC Anderlecht RSC Anderlecht 4:1 Sint-Truidense VV Sint-Truiden
Matchday 11 Cercle Brugge Cercle Brugge 0:3 RSC Charleroi RSC Charleroi
Matchday 8 SK Londerzeel SK Londerzeel 1:1 Bocholt VV Bocholt VV
Matchday 8 Mopertingen Spouwen Mopertingen 1:0 SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
Matchday 8 KVV Vosselaar KVV Vosselaar 1:3 Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC
Matchday 8 Berchem Sport Berchem Sport 1:0 SK Pepingen-Halle Pepingen-Halle
Matchday 8 Tienen KVK Tienen 4:1 Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
Matchday 8 Diegem Sport Diegem Sport 4:0 AS Verbroedering Geel ASV Geel
Matchday 8 KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 1:2 RWD Molenbeek (2015) RWDM
Matchday 8 Rupel Boom FC Rupel Boom 1:0 Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
Matchday 8 VW Hamme KFC VW Hamme 0:3 SKV Zwevezele Zwevezele
Matchday 8 FC Gullegem FC Gullegem 0:4 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
Matchday 8 KRC Harelbeke Racing Harelbeke 2:1 KFC Merelbeke Merelbeke
Matchday 8 KVK Westhoek KVK Westhoek 1:0 SK Sint-Niklaas Sint-Niklaas
Matchday 8 FC Knokke FC Knokke 2:1 KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
Matchday 9 Waremme RS Waremmien FC 2:2 RFC Meux RFC Meux
Matchday 9 RCS Verlaine RCS Verlaine 1:0 RUS Givry RUS Givry
Matchday 9 RE Acren RE Acren-Lessines 1:2 RUS Rebecq RUS Rebecq
Matchday 9 RFC Tilleur RFC Tilleur 2:2 CS Onhaye CS Onhaye
Matchday 9 RRC Hamoir RRC Hamoir 3:0 Solières Sport Solières
Matchday 11 Lommel SK Lommel SK 0:2 Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
Matchday 13 MFK Karvina MFK Karvina 0:2 1.FC Slovácko Slovácko
Matchday 13 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 3:0 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
Matchday 13 Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 1:0 Slezsky FC Opava SFC Opava
Matchday 13 FK Teplice FK Teplice 1:1 AC Sparta Praha Sparta Praha
Matchday 13 AC Horsens AC Horsens 1:0 Hobro IK Hobro IK
Matchday 13 SönderjyskE SönderjyskE 1:4 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
Matchday 13 Aarhus GF Aarhus GF 3:4 Silkeborg IF Silkeborg IF
Matchday 13 FC Copenhagen FC Copenhagen 3:1 Esbjerg fB Esbjerg fB
Matchday 13 Lyngby BK Lyngby BK 0:3 Bröndby IF Bröndby IF
Matchday 12 Inter Zapresic NK Inter Zapresic 3:3 NK Osijek NK Osijek
Matchday 12 NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 0:0 HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 12 Arka Gdynia Arka Gdynia 2:2 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Matchday 12 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 1:1 LKS Lodz LKS Lodz
Matchday 13 Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 1:0 CSKA Sofia CSKA Sofia
Matchday 14 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 4:1 NK Maribor NK Maribor
Matchday 14 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 5:1 NK Bravo NK Bravo
Matchday 9 E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 1:2 Union Titus Petange Titus Petange
Matchday 9 US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 0:4 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
Matchday 9 CS Fola Esch CS Fola Esch 2:1 F91 Dudelange F91 Dudelange
Matchday 12 AS Trencin AS Trencin 2:3 FK Senica FK Senica
Matchday 12 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 2:1 FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
Matchday 18 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach 1:2 FC Tegernheim FC Tegernheim
Matchday 18 SV Fortuna Regensburg SV Fortuna Regensburg 2:2 SpVgg Lam SpVgg Lam
Matchday 18 SV Neukirchen SV Neukirchen b. Hl. Blut 2:1 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd
Matchday 16 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 4:0 SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
Matchday 16 1.SC Feucht 1.SC Feucht 1:1 SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
Matchday 10 TuS Makkabi TuS Makkabi Berlin 5:1 VfB Fortuna Biesdorf Fort. Biesdorf
Matchday 10 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900 0:0 Eintracht Mahlsdorf E. Mahlsdorf
Matchday 10 Frohnauer SC Frohnauer SC 0:1 SD Croatia Berlin Croatia Berlin
Matchday 10 Berliner SC Berliner SC 2:1 Türkiyemspor Berlin Türkiyemspor
Matchday 10 Hilalspor Hilalspor Berlin 3:3 Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
Matchday 10 Al-Dersimspor BSV Al-Dersimspor 1:4 FSV Spandauer Kickers Spand. Kickers
Matchday 10 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888 2:4 SV Sparta Lichtenberg SV Sparta
Matchday 11 VfL Theesen VfL Theesen 4:0 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
Matchday 11 SpVgg Vreden SpVgg Vreden 3:1 SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
Matchday 11 SC Roland SC Roland Beckum 1:1 Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
Matchday 11 Rödinghausen II SV Rödinghausen II 4:1 SC Herford SC Herford
Matchday 11 TuS Hiltrup TuS Hiltrup 2:1 TuS Tengern TuS Tengern
Matchday 11 Vict. Clarholz Victoria Clarholz 3:0 Grün-Weiß Nottuln GW Nottuln
Matchday 11 VfB Fichte VfB Fichte Bielefeld 2:3 Delbrücker SC Delbrücker SC
Matchday 13 Büchen-Sieben. Büchen-Siebeneichener SV 4:1 TuS Hartenholm TuS Hartenholm
Matchday 13 SV Eichede II SV Eichede II 3:1 TSV Travemünde TSV Travemünde
Matchday 13 Breitenfelde Breitenfelder SV 1:3 TSV Pansdorf TSV Pansdorf
Matchday 10 SV Kelbra SV Kelbra 3:1 VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
Matchday 9 OT Bremen TSV Osterholz-Tenever 6:0 SV Lemwerder SV Lemwerder
Matchday 9 DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 3:2 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport
Matchday 12 SV Lengede SV Lengede 0:2 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
Matchday 12 SVG Göttingen SVG Göttingen 3:1 SC Gitter SC Gitter
Matchday 12 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel 0:3 Vahdet Braunschweig TSC Vahdet
Matchday 12 SC Hainberg SC Hainberg 1:4 Braunschweiger SC Acosta BSC Acosta
Matchday 9 Teistungen FC Wacker Teistungen 1:2 FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
Matchday 9 SV Ehrenhain SV Ehrenhain 7:1 SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen Frankenhausen
Matchday 13 SV Mehring SV Mehring (Rhld.) 0:0 TuS Kirchberg TuS Kirchberg
Matchday 13 SG Alfbachtal SG Alfbachtal 2:5 SV Morbach SV Morbach
Matchday 13 SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 4:1 SG 99 Andernach SG 99 Andernach
Matchday 13 SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 0:2 SG Malberg/Rosenheim SG Malberg/R.
Matchday 8 Oranienburg Oranienburger FC Eintracht 1:1 TuS Sachsenhausen Sachsenhausen
Matchday 12 Wildeshausen VfL Wildeshausen 2:1 SV Bevern SV Bevern
Matchday 12 VfL Oythe VfL Oythe 2:2 SV Holthausen/Biene Holthausen/B.
Matchday 12 SC Melle 03 SC Melle 03 2:1 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09
Matchday 11 BW Bornreihe SV Blau-Weiß Bornreihe 2:1 VfL Lüneburg VfL Lüneburg
Matchday 11 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 2:3 MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
Matchday 11 E. Lüneburg SV Eintracht Lüneburg 4:1 SV Emmendorf SV Emmendorf
Matchday 11 TSV Gellersen TSV Gellersen 2:3 TSV Ottersberg Ottersberg
Matchday 11 TuS Harsefeld TuS Harsefeld 4:1 SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
Matchday 11 VSV Hedendorf VSV Hedendorf/Neukloster 0:3 VfL Westercelle VfL Westercelle
Matchday 11 FC Verden 04 FC Verden 04 1:4 Rotenburger SV Rotenburger SV
Matchday 11 VfL Güldens. VfL Güldenstern Stade 5:3 SV Ahlerstedt/Ottendorf Ahlerstedt/Ott.
Matchday 16 FC Coburg FC Coburg 2:3 Alemannia Haibach Alem. Haibach
Matchday 16 SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 1:1 FT Schweinfurt FT Schweinfurt
Matchday 16 ASV Rimpar ASV Rimpar 3:1 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
Matchday 16 Schwebenried DJK Schwebenried 2:2 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
Matchday 16 TuS Röllbach TuS Röllbach 0:1 VfL Frohnlach Frohnlach
Matchday 16 Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 1:0 TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
Matchday 13 TSV Pattensen TSV Pattensen 3:2 Heeßeler SV Heeßeler SV
Matchday 13 Barsinghausen TSV Barsinghausen 2:1 TSV Godshorn TSV Godshorn
Matchday 13 STK Eilvese STK Eilvese 1:1 TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
Matchday 12 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam 2:1 SV Morlautern SV Morlautern
Matchday 12 SV Rülzheim SV Rülzheim 2:0 FC Basara Mainz Basara Mainz
Matchday 12 SV Steinwenden SV Steinwenden 0:1 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
Matchday 12 FK Pirmasens II FK Pirmasens II 1:2 TuS Rüssingen TuS Rüssingen
Matchday 12 FC Speyer 09 FC Speyer 09 14:0 SG Rieschweiler SG Rieschweiler
Matchday 12 TuS Marienborn TuS Marienborn 5:1 Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
Matchday 14 SG Hombressen SG Hombressen/​Udenhausen 2:1 TSG Sandershausen Sandershausen
Matchday 14 SG Johannesberg SG Johannesberg 5:3 SG Bad Soden SG Bad Soden
Matchday 14 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 2:1 SG Ehrenberg SG Ehrenberg
Matchday 14 Melsunger FV Melsunger FV 1:1 OSC Vellmar OSC Vellmar
Matchday 14 TuS Herrensohr TuS Herrensohr 0:1 FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
Matchday 14 FV Schwalbach FV Schwalbach 1:6 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
Matchday 14 FV Bischmisheim FV Bischmisheim 2:4 VfL Primstal VfL Primstal
Matchday 14 Ober-Roden Germania Ober-Roden 0:2 Rot-Weiß Darmstadt RW Darmstadt
Matchday 14 TS Ober-Roden TS Ober-Roden 2:0 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II
Matchday 14 Vikt. Urberach FC Viktoria 09 Urberach 2:2 FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
Matchday 14 Unter-Flockenb. SV Unter-Flockenbach 13:2 SV der Bosnier Frankfurt SV der Bosnier
Matchday 14 Unterabsteinach SG Unter-Abtsteinach 4:3 JSK Rodgau JSK Rodgau
Matchday 14 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee 5:1 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
First Round SV Altenberg SV Altenberg 1948 6:2 VfL Rheingold Köln-Poll VfL Köln-Poll
First Round Glesch-Paffend. BCV Glesch-Paffendorf 2:0 Jugendsport Wenau 1957 JS Wenau 1957
First Round TuS Zülpich TuS Chlodwig Zülpich 4:0 Blau-Weiß Kerpen BW Kerpen
First Round SV Schlebusch SV Schlebusch 4:1 SG Union 94 Würm-Lindern SG Union 94
First Round SSV Merten SSV Merten 1925 4:0 SSV Homburg-Nümbrecht Homburg-Nü.
First Round SV Breinig SV Breinig 1:2 Viktoria 08 Arnoldsweiler Arnoldsweiler
First Round G. Windeck TSV Germania Windeck 1:0 Spvg Wesseling-Urfeld Spvg Wesseling
First Round SV Rott SV Rott 1:2 Eintracht Hohkeppel E. Hohkeppel
First Round U. Schafhausen Union Schafhausen 2:0 Wahlscheider SV Wahlscheider SV
Matchday 12 Meerbusch II TSV Meerbusch II 4:0 SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
Matchday 12 SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau 1:1 SV Blau-Weiß Dingden BW Dingden
Matchday 12 1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 5:1 SV Scherpenberg Scherpenberg
Matchday 12 DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 4:0 VfR Fischeln VfR Fischeln
Matchday 12 Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 0:0 PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
Matchday 12 Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 0:5 VSF Amern VSF Amern
Matchday 12 Holzheimer SG Holzheimer SG 1:4 SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
Matchday 9 Hertha Walheim TSV Hertha Walheim 1:3 DJK Arminia Eilendorf Arm. Eilendorf
Matchday 9 SC Brühl SC Brühl 3:2 Sportfreunde Düren SF Düren
Matchday 9 Kohlscheider BC Kohlscheider BC 2:2 1.FC Düren II FC Düren II
Matchday 9 GW Brauweiler SV Grün-Weiß Brauweiler 1:3 SV Eintracht Verlautenheide Verlautenheide
Matchday 9 TSC Euskirchen TSC Euskirchen 1848/1913 0:1 SC Germania Erftstadt-Lechenich Erftst.-Lechen.
Matchday 27 Corinthians Sport Club Corinthians Paulista 1:2 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
Matchday 27 Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 2:0 Santos FC Santos FC
Matchday 27 Internacional Sport Club Internacional 0:1 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 27 São Paulo São Paulo Futebol Clube 1:0 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
Matchday 27 Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 2:0 Fluminense Football Club Fluminense
Matchday 14 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 2:3 Monarcas Morelia Morelia
Matchday 14 CF Pachuca CF Pachuca 0:1 FC Juárez FC Juárez
Matchday 14 Necaxa Club Necaxa 2:2 CF América América
Matchday 14 UNAM Pumas UNAM Pumas 1:2 Club León FC León
Matchday 11 Detroit City Detroit City FC 0:1 Milwaukee Torrent Milwaukee
Matchday 11 Napa Valley Napa Valley 1839 FC 0:7 New York Cosmos NY Cosmos
Matchday 18 CD América CD América de Cali 2:1 Atlético Nacional Atl. Nacional
Matchday 18 Deportes Tolima Deportes Tolima 2:1 Cúcuta Deportivo Cúcuta Dep.
Matchday 18 Junior FC Junior FC 1:0 Millonarios FC Millonarios
Matchday 18 Rionegro Águila Rionegro Águilas 1:4 Deportivo Cali Deportivo Cali
Matchday 27 Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 1:0 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
Matchday 27 Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 3:0 Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
Matchday 27 a. cl. Numazu azul claro Numazu 0:1 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
Matchday 27 Gainare Tottori Gainare Tottori 1:0 Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
Matchday 27 Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 1:1 Gamba Osaka U23 G. Osaka U23
Matchday 27 Kataller Toyama Kataller Toyama 3:0 Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
Matchday 27 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23 1:1 SC Sagamihara SC Sagamihara
Matchday 27 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 0:0 Fujieda MYFC Fujieda MYFC
Matchday 37 Kagoshima Utd. Kagoshima United 0:0 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 37 Mito HollyHock Mito HollyHock 1:1 Machida Zelvia Machida Zelvia
Matchday 37 Tochigi SC Tochigi SC 0:2 FC Ryukyu FC Ryukyu
Matchday 37 Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 1:0 Montedio Yamagata Monte. Yamagata
Matchday 37 FC Gifu FC Gifu 2:0 Ehime FC Ehime FC
Matchday 37 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 0:3 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 37 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 2:1 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Matchday 24 FC Osaka FC Osaka 0:1 Tokyo Musashino City Musashino City
Matchday 24 FC Imabari FC Imabari 1:1 Sony Sendai Sony Sendai
Matchday 24 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori 4:0 Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki RKD Ryugasaki
Matchday 24 Veertien Mie Veertien Mie 2:2 Honda FC Honda FC
Matchday 24 Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 1:1 Tegevajaro Miyazaki Teg. Miyazaki
Matchday 24 Matsue City Matsue City 0:0 MIO Biwako Shiga MIO Biwako
Matchday 7 Abha Abha Club 1:1 Al-Feiha FC Al-Feiha
Matchday 7 Faisaly Al-Faisaly Harmah 1:0 Al-Hazm Al-Hazm
Matchday 10 Correcaminos Correcaminos de la UAT 2:3 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
Matchday 10 Zacatepec Club Atlético Zacatepec 0:0 Cimarrones de Sonora Cimarrones
Matchday 10 Celaya Celaya FC 4:0 Loros de la Universidad de Colima Loros
Matchday 2 Melbourne City Melbourne City FC 2:1 Adelaide United Adelaide United
Matchday 2 Sydney FC Sydney FC 2:1 Wellington Phoenix Wellington P.
Matchday 15 Doboj U17 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 0:1 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
Matchday 15 Sloboda T U17 FK Sloboda Tuzla U17 4:0 FK Velez Mostar U17 Velez U17
Matchday 15 Zrinjski U17 HSK Zrinjski Mostar U17 2:0 FK Zvijezda 09 U17 Zvijezda 09 U17
Matchday 12 Travnik U19 NK Travnik U19 2:1 FK Velez Mostar U19 V. Mostar U19
Matchday 12 Zeljeznicar U19 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 2:2 FK Sloboda Tuzla U19 Tuzla U19
Matchday 12 Banja Luka U19 FK Borac Banja Luka U19 1:0 FK Krupa na Vrbasu U19 FK Krupa U19
Matchday 12 FK Olimpik U19 FK Olimpik Sarajevo U19 0:2 FK Zvijezda 09 U19 Zvijezda 09 U19
Matchday 12 Sarajevo U19 FK Sarajevo Academy U19 1:0 FK Rudar Prijedor U19 Prijedor U19
Matchday 16 Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 4:0 Llaneros de Guanare EF Llaneros EF
Matchday 16 Estudiantes Estudiantes de Mérida 2:1 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 16 Zulia FC Zulia FC 0:1 AC LALA FC LALA FC
Matchday 16 Trujillanos Trujillanos FC 1:1 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Matchday 16 Táchira Deportivo Táchira 1:1 Zamora FC Zamora
Matchday 16 Mineros Mineros de Guayana 1:0 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
Matchday 16 Caracas FC Caracas FC 3:1 Portuguesa FC Portuguesa FC
Matchday 13 Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 2:0 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
Matchday 25 Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 1:3 Isloch Minskiy Rayon Isloch
Matchday 25 Dynamo Brest Dynamo Brest 3:2 FK Slutsk FK Slutsk
Matchday 11 TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj 4:1 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
Matchday 21 Zalgiris Zalgiris Vilnius 1:3 Suduva Marijampole Suduva
Matchday 4 FAR Rabat FAR Rabat 2:0 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
Matchday 4 Khemis Zemamra Renaissance Zemamra 1:1 Olympique Safi OC Safi
Matchday 4 O. Khouribga Olympique Khouribga 1:1 FUS Rabat FUS Rabat
Matchday 33 Charlotte Ind. Charlotte Independence 3:1 Ottawa Fury FC Ottawa Fury
Matchday 33 Hartford Hartford Athletic 2:1 Tampa Bay Rowdies TB Rowdies
Matchday 33 North Carolina North Carolina FC 1:0 Saint Louis FC St. Louis FC
Matchday 33 Loudoun United Loudoun United FC 7:3 New York Red Bulls II NY Red Bulls II
Matchday 33 Memphis 901 FC Memphis 901 FC 1:2 Louisville City FC Louisville City
Matchday 33 Nashville SC Nashville SC 3:0 Atlanta United 2 ATL UTD 2
Matchday 33 San Antonio FC San Antonio FC 2:2 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
Matchday 33 New Mexico Utd. New Mexico United 2:0 Las Vegas Lights FC Las Vegas
Matchday 33 LA Galaxy II Los Angeles Galaxy II 2:0 El Paso Locomotive FC El Paso
Matchday 33 Orange County Orange County SC 2:0 Fresno FC Fresno
Matchday 33 Tacoma Defiance Tacoma Defiance 3:1 Austin Bold FC Bold FC
Matchday 33 Legion FC Birmingham Legion FC 0:1 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
Matchday 31 Chikhura Chikhura Sachkhere 3:2 FC Rustavi Rustavi
Matchday 31 WIT Georgia WIT Georgia Tbilisi 0:0 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi
Matchday 31 FC Dila FC Dila Gori 0:0 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
Matchday 14 NK Brda NK Brda 0:1 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
Final North Texas SC North Texas Soccer Club 1:0 Greenville Triumph SC Greenville
Matchday 33 Busan IPark Busan IPark FC 0:2 Ansan Greeners FC Ansan Greeners
Matchday 33 Suwon FC Suwon FC 1:1 Seoul E-Land FC Seoul E-Land
Matchday 1 Gangwon FC Gangwon FC 3:2 FC Seoul FC Seoul
Matchday 1 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors FC 3:0 FC Pohang Steelers Pohang Steelers
Matchday 1 Daegu FC Daegu FC 1:2 Ulsan Hyundai Ulsan
Matchday 30 Operário-PR Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) 2:1 Esporte Clube São Bento (SP) São Bento (SP)
Matchday 30 Paraná Paraná Clube 0:1 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 30 Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 0:0 Sport Club do Recife Sport Recife
Matchday 11 SV Kapfenberg SV Kapfenberg 2:0 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
Matchday 12 Wigan Wigan Athletic 1:0 Nottingham Forest Nottm Forest
Second Round Stirling Uni University of Stirling FC 0:2 Linlithgow Rose FC Linlithgow Rose
Matchday 33 JK Järve Kohtla-Järve JK Järve 0:2 FCI Levadia U21 FCI Levadia U21
Matchday 7 Nacional Club Nacional 2:0 Club Atlético Cerro CA Cerro
Matchday 7 River Plate Atletico River Plate Montevideo 3:2 Cerro Largo FC Cerro Largo
Matchday 7 Defensor Defensor Sporting Club 4:0 Racing Club de Montevideo Racing Club
Matchday 7 Rampla Jrs Rampla Juniors FC 1:1 Montevideo Wanderers Wanderers
Matchday 7 Juventud Juventud de Las Piedras 0:0 Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
Matchday 7 Peñarol CA Peñarol 1:0 Club Atlético Boston River Boston River
Matchday 8 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97 1:5 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
Matchday 8 Weiler FC Yellow Boys Weiler-La-Tour 1:0 FC Blo-Wäiss Medernach Medernach
Matchday 8 Junglinster FC Jeunesse Junglinster 0:0  FC Alisontia Steinsel Steinsel
Matchday 8 Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 1:3 FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
Matchday 8 US Esch Union Sportive Esch-Alzette 5:1 FC Mamer 32 FC Mamer 32
Third Round Águias Moradal GD Águias Moradal 0:5 Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
Third Round Mafra CD Mafra 1:0 AET AD Fafe Fafe
Third Round Varzim Varzim SC 1:0 Estoril Praia Estoril
Third Round Lus. Lourosa Lusitânia FC Lourosa 5:6 on pens FC Famalicão Famalicão
Third Round Oliveirense AD Oliveirense 0:3 CD Santa Clara Santa Clara
Third Round Sernache GD Vitória Sernache 4:5 on pens Sertanense FC Sertanense
Third Round Marinhense AC Marinhense 1:0 CD Fátima Fátima
Third Round Loures GS Loures 4:2 AET SB Castelo Branco Castelo Branco
Third Round CO Montijo Clube Olímpico Montijo 0:1 Anadia FC Anadia
Third Round Casa Pia Casa Pia AC 1:3 FC Vizela Vizela
Third Round Arouca FC Arouca 1:0 Merelinense FC Merelinense
Third Round Pedras Salgadas Juventude de Pedras Salgadas 1:0 RD Águeda Águeda
Third Round Chaves GD Chaves 2:1 AET Boavista Porto FC Boavista
Third Round Beira-Mar SC Beira-Mar 5:4 AET CS Marítimo Marítimo
Third Round Leixões Leixões SC 4:2 SC Praiense Praiense
Matchday 10 Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 0:1 Club Atlético Mitre CA Mitre
Matchday 10 Atlanta Club Atlético Atlanta 3:1 Club Atlético San Martín (SJ) San Martín
Matchday 10 San Martín (T) Club Atlético San Martín (Tucumán) 3:0 Atlético de Rafaela Rafaela
Matchday 10 Almagro Club Almagro 2:1 Quilmes Atlético Club Quilmes
Matchday 10 Instituto AC Instituto AC Córdoba 1:1 CA All Boys Buenos Aires All Boys
Matchday 10 Ind. Rivadavia Independiente Rivadavia 1:1 Argentino Agropecuario Agropecuario
Matchday 33 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 1:3 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
Matchday 33 Kalju Nömme Nomme Kalju FC 2:1 FC Flora Tallinn FC Flora
Matchday 29 Buriram Utd. Buriram United 3:1 Port FC Port FC
Matchday 29 Muangthong Utd. SCG Muangthong United 0:2 Chonburi FC Chonburi FC
Matchday 29 Chiangrai Utd. Singha Chiangrai United 4:1 PT Prachuap FC PT Prachuap FC
Matchday 29 Samut Prakan C. Samut Prakan City 2:3 Suphanburi FC Suphanburi FC
Matchday 29 Sukhothai FC Sukhothai FC 2:1 Trat FC Trat FC
Matchday 29 Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 2:2 True Bangkok United Bangkok Utd.
Matchday 29 Chainat FC Chainat Hornbill FC 1:3 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
Matchday 29 PTT Rayong PTT Rayong 2:3 Chiangmai FC Chiangmai FC
Matchday 14 Accrington Accrington Stanley 2:0 Ipswich Town Ipswich
Matchday 8 Chievo Verona Chievo Verona 2:0 Ascoli Calcio Ascoli
Matchday 8 AC Pisa AC Pisa 1909 1:1 FC Crotone Crotone
Matchday 8 FC Empoli FC Empoli 1:1 US Cremonese Cremonese
Matchday 10 Como Como 1907 2:0 US Città di Pontedera Pontedera
Matchday 10 Gozzano AC Gozzano 0:0 Olbia Calcio 1905 Olbia
Matchday 10 Novara Novara Calcio 1908 2:1 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
Matchday 10 Pergolettese US Pergolettese 1932 0:1 Robur Siena Siena
Matchday 10 Pistoiese US Pistoiese 1921 1:1 AS Giana Erminio Giana Erminio
Matchday 10 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 2:0 Calcio Lecco 1912 Lecco
Matchday 10 Juventus U23 Juventus U23 2:1 AC Renate Renate
Matchday 10 Imolese Imolese Calcio 1919 0:1 Feralpisalò Feralpisalò
Matchday 10 Rimini Rimini FC 1:1 Cesena FC Cesena
Matchday 10 Triestina US Triestina 2:0 Calcio Padova Padova
Matchday 10 Carpi Carpi FC 1909 2:0 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
Matchday 10 LR Vicenza LR Vicenza Virtus 1:0 Reggio Audace FC Reggio Audace
Matchday 10 Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 1:0 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
Matchday 10 Avellino US Avellino 1912 2:2 SSC Bari Bari
Matchday 10 Bisceglie AS Bisceglie 1913 0:1 Ternana Calcio Ternana
Matchday 10 Monopoli SS Monopoli 1966 1:2 Reggina 1914 Reggina
Matchday 10 Sicula Leonzio Sicula Leonzio 1:2 FC Rieti Rieti
Matchday 10 Vibonese US Vibonese 5:0 Calcio Catania Catania
Matchday 10 Catanzaro US Catanzaro 0:2 Potenza Calcio Potenza
Matchday 10 Cavese Cavese 1919 0:0 Casertana FC Casertana
Matchday 10 Teramo Teramo Calcio 1913 2:1 Paganese Calcio 1926 Paganese
Matchday 9
Elazigspor Elazigspor 1:2 Kahramanmarasspor Kahramanmaras
Matchday 9 Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 2:1 Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
Matchday 9 GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 4:1 Usak Spor AS Usak Spor AS
Matchday 9 Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 3:0 Kardemir Karabükspor Karabükspor
Matchday 9 Bandirmaspor Bandirmaspor 4:1 Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
Matchday 9 Sakaryaspor Sakaryaspor 0:0 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
Matchday 9 Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 2:0 Sanliurfaspor Sanliurfaspor
Matchday 9 Y. Corumspor Yeni Corumspor 0:0 Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
Matchday 9 Inegölspor Inegölspor 0:1 Samsunspor Samsunspor
Matchday 9 Kirklarelispor Kirklarelispor 0:3 1922 Konyaspor 1922 Konya
Matchday 9 Amed SK Amed SK 1:1 Gümüshanespor Gümüshanespor
Matchday 9 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 2:0 Baskent Akademi FK BAK FK
Matchday 12 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 0:1 Albacete Balompié Albacete
Matchday 12 Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 0:2 Málaga CF Málaga CF
Matchday 12 Real Oviedo Real Oviedo 4:2 Girona FC Girona
Matchday 12 CD Tenerife CD Tenerife 3:3 Racing Santander Racing
Matchday 12 Real Zaragoza Real Zaragoza 1:2 CD Mirandés CD Mirandés
Matchday 13 UTA Arad UTA Arad 1:0 ASU Poli ASU Poli
Matchday 13 U Cluj Universitatea Cluj 2:2 CS Mioveni CS Mioveni
Matchday 15 Ural 2 Ural 2 Ekaterinburg 4:0 Lada Togliatti Lada Togliatti
Matchday 15 Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad 2:2 FK Ufa 2 FK Ufa 2
Matchday 15 Chelyabinsk FK Chelyabinsk 4:2 KamAZ Naberezhnye Chelny KamAZ
Matchday 15 Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk 0:2 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
Matchday 15 Nosta Nosta Novotroitsk 0:1 Zvezda Perm Zvezda Perm
Matchday 15 Akron Togliatti Akron Togliatti 3:0 FK Tyumen Tyumen
Matchday 14 Khimki 2 FK Khimki 2 1:1 Saturn Ramenskoe Saturn
Matchday 14 Makhachkala FK Makhachkala 2:0 Dinamo Stavropol Stavropol
Matchday 14 Volgar Volgar Astrakhan 3:1 Spartak Vladikavkaz Spartak V.
Matchday 8 Keciörengücü Keciörengücü 1:0 Balikesirspor Balikesirspor
Matchday 8 Boluspor Boluspor 2:0 Giresunspor Giresunspor
Matchday 8 Adanaspor Adanaspor 2:2 Istanbulspor Istanbulspor
Matchday 8 Altinordu Altinordu FK 0:3 Altay SK Altay SK
Matchday 14 MFK Metalurh MFK Metalurh Zaporizhyaa 1:1 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv
Matchday 14 Rukh Lviv Rukh Lviv 1:0 FK Inhulets Petrove FK Inhulets
Matchday 7 AO Xanthi U19 AO Xanthi U19 3:1 Aris Thessaloniki U19 Aris U19
Matchday 4 GAS Ialysos GAS Ialysos 1948 1:0 Niki Volou Niki Volou
Matchday 4 Aspropyrgos Enosi Aspropyrgou 1:1 AO Egaleo AO Egaleo
Matchday 4 AO Kavala AO Kavala 1:0 Veria NPS Veria NPS
Matchday 4 PO Triglias PO Triglias 0:1 AO Trikala AO Trikala
Matchday 4 OF Ierapetras OF Ierapetras 0:0 Diagoras Rodou Diagoras
Matchday 13 Slovacko B 1.FC Slovacko B 1:3 FK Blansko Blansko
Matchday 13 Olomouc B SK Sigma Olomouc B 0:1 FC Velke Mezirici Velke Mezirici
Matchday 13 Otrokovice FC Viktoria Otrokovice 2:3