For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 12:45:10 PM
Group Stage
RB Leipzig RB Leipzig 2:1 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Group Stage
Ajax Ajax Amsterdam 0:1 Chelsea FC Chelsea
Group Stage
RB Salzburg Red Bull Salzburg 2:3 SSC Napoli SSC Napoli
Group Stage KRC Genk KRC Genk 1:4 Liverpool FC Liverpool
Group Stage
Inter Inter Milan 2:0 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Group Stage Slavia Prague SK Slavia Prague 1:2 FC Barcelona FC Barcelona
Group Stage Benfica SL Benfica 2:1 Olympique Lyon Olympique Lyon
Group Stage LOSC Lille LOSC Lille 1:1 Valencia CF Valencia
Group Stage Ajax Ajax Amsterdam UEFA U19 0:1 Chelsea FC UEFA U19 Chelsea
Group Stage Genk UEFA U19 KRC Genk UEFA U19 0:2 Liverpool FC UEFA U19 Liverpool
Group Stage LOSC Lille LOSC Lille UEFA U19 1:0 Valencia CF UEFA U19 Valencia CF
Group Stage RB Leipzig U19 RasenBallsport Leipzig UEFA U19 1:1 Zenit St. Petersburg UEFA U19 Zenit S-Pb
Group Stage Slavia Prag SK Slavia Prag UEFA U19 0:4 FC Barcelona UEFA U19 FC Barcelona
First Round Shkendija U19 Shkendija Tetovo UEFA U19 2:2 Dynamo Kyiv UEFA U19 Dynamo Kyiv
Group Stage RB Salzburg YL Red Bull Salzburg UEFA U19 7:2 SSC Napoli UEFA U19 SSC Napoli
Group Stage Benfica SL Benfica UEFA U19 1:2 Olympique Lyon UEFA U19 Olympique Lyon
Group Stage Inter Inter Mailand UEFA U19 4:1 Borussia Dortmund UEFA U19 Bor. Dortmund
First Round Mostar HSK Zrinjski Mostar UEFA U19 2:0 MTK Budapest UEFA U19 MTK UEFA U19
First Round Korona UEFA U19 Korona Kielce UEFA U19 1:4 Real Zaragoza UEFA U19 Real UEFA U19
First Round Levadia Tallinn Levadia Tallinn UEFA U19 1:12 ÍA Akranes UEFA U19 ÍA UEFA U19
First Round Sheriff Sheriff Tiraspol UEFA U19 1:0 Shkëndija Tiranë UEFA U19 Shkën UEFA U19
First Round FK Brodarac U19 FK Brodarac Belgrad UEFA U19 0:0 FC Stade Rennes UEFA U19 Rennes UEFA U19
First Round FK Liepaja U19 FK Liepaja UEFA U19 0:3 FC Porto UEFA U19 FC Porto
First Round Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad UEFA U19 3:4 on pens Slovan Bratislava UEFA U19 Slovan UEFA U19
First Round PAOK PAOK Thessaloniki UEFA U19 1:0 Bohemian Football Club Dublin UEFA U19 Bohemians
First Round M. P. Tikva U19 Maccabi Petah Tikva UEFA U19 4:0 FC Astana UEFA U19 FC Astana
First Round FC Midtjylland FC Midtjylland UEFA U19 1:0 IF Elfsborg UEFA U19 IF Elfsborg
First Round Rangers UYL Glasgow Rangers UEFA U19 2:2 BSC Young Boys UEFA U19 Young Boys
Matchday 11 Akademia Rubin Akademia Rubin Kazan 5:1 DYuSSh Strogino Moskau DYuSSh Strogino
Matchday 11 DYuSSh CSKA DYuSSh CSKA Moskau 1:2 Akademia FK Krasnodar Akad. Krasnodar
Matchday 11 Akad Chertanovo Akademia Chertanovo Moscow 2:0 Akademia Zenit St. Petersburg Akademia Zenit
Matchday 11 Ak. Y. Konoplev Y. Konoplev Football Akademia 0:1 Akademia Spartak Moscow Akademia FCSM
Matchday 11 Akademia Dinamo Akademia Dinamo Moscow 3:2 SShOR Zenit St. Petersburg SShOR Zenit
Matchday 11 Saturn-Master Saturn-Master Egorjevsk 1:2 Akademia Lokomotiv Moskau Akademia Loko
Semi-Finals Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 1:0 Club Atlético River Plate River Plate
First Round HJK Helsinki HJK Helsinki 6:3 on pens FC Lahti FC Lahti
First Round IFK Mariehamn IFK Mariehamn 4:2 on pens Helsinki IFK Helsinki IFK
Round of 16 NK Zadar NK Zadar 0:3 NK Osijek NK Osijek
First Round Erftst.-Lechen. SC Germania Erftstadt-Lechenich 1:3 SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
Round of 16 Velbert 02 SSVg Velbert 02 2:0 VfB 03 Hilden VfB Hilden
group stage Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 1:0 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
group stage Correcaminos Correcaminos de la UAT 0:4 Santos Laguna Santos Laguna
group stage Club Tijuana Club Tijuana 2:0 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
group stage Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 2:1 Club Necaxa Necaxa
Matchday 23 FC Osaka FC Osaka 3:1 Honda Lock Honda Lock
Final Melbourne City Melbourne City FC 0:4 Adelaide United Adelaide United
Matchday 9 FK Kukësi FK Kukësi 4:1 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 9 KF Laçi KF Laçi 3:0 KF Teuta KF Teuta
Matchday 9 FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh 3:1 KF Tirana KF Tirana
Matchday 9 Flamurtari FC Flamurtari FC 1:3 KF Vllaznia KF Vllaznia
Matchday 10 Banja Luka U17 FK Borac Banja Luka U17 1:2 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
Matchday 5 CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 1:2 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Matchday 5 JS Kairouan JS Kairouanaise 0:1 Stade Tunisien Stade Tunisien
Matchday 8 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila 3:0 US Biskra US Biskra
Matchday 8 MC Algiers MC Algiers 3:0 NA Hussein Dey NA Hussein Dey
Matchday 8 USM Alger USM Alger 3:0 CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
Matchday 8 MC Oran MC Oran 0:1 Paradou AC Paradou AC
Matchday 8 ES Sétif ES Sétif 0:1 ASO Chlef ASO Chlef
Matchday 8 USM Bel Abbès USM Bel Abbès 0:1 CR Belouizdad CR Belouizdad
Matchday 8 CS Constantine CS Constantine 3:1 JS Kabylie JS Kabylie
Matchday 8 JS Saoura JS Saoura 3:0 NC Magra NC Magra
Matchday 5 El Gouna El Gouna FC 12:30 AM El Ahly Cairo Ahly
Matchday 4 Mouloudia Mouloudia d'Oujda 1:1 Wydad Casablanca Wydad AC
Third Round FC Maardu Maardu Linnameeskond 0:7 FC Flora Tallinn FC Flora
Round of 16 Kalev Kalev Tallinn 7:0 Pohja-Tallinna JK Volta II JK Volta II
Round of 16 FCI Levadia FCI Levadia 1:2 Nomme Kalju FC Kalju Nömme
Matchday 27 Gyeongju KHNP Gyeongju KHNP FC 4:1 Changwon City FC Changwon City
Matchday 27 Gangneung City Gangneung City FC 2:3 Busan Transportation Corporation FC Busan TC FC
Matchday 27 Mokpo City Mokpo City FC 2:2 Daejeon Korail FC Daejeon Korail
Matchday 27 Gimhae City Gimhae City FC 0:1 Cheonan City FC Cheonan City
semi-finals Saburtalo FC Saburtalo 2:0 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
semi-finals FC Gareji FC Gareji 2:3 FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
Matchday 13 Derby Derby County 1:0 Wigan Athletic Wigan
Matchday 13 Fulham Fulham FC 3:2 Luton Town Luton
Matchday 13 Nottm Forest Nottingham Forest 1:2 Hull City Hull City
Matchday 13 Bristol City Bristol City 2:1 Charlton Athletic Charlton
Matchday 13 Huddersfield Huddersfield Town 0:0 Middlesbrough FC Middlesbrough
Group Stage Tampines Rovers Tampines Rovers FC 3:0 Home United FC Home Utd.
Group Stage Balestier FC Balestier Khalsa FC 0:0 Warriors FC Warriors FC
Group Stage Hougang Utd. Hougang United FC 0:2 Geylang International FC Geylang
Group Stage Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 0:1 Brunei DPMM FC DPMM FC
Semi-Finals GZ Evergrande Guangzhou Evergrande Taobao 0:1 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Fourth Round Eolikos Eolikos Mytilinis 1:0 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
Matchday 15 Coventry Coventry City 2:1 Fleetwood Town Fleetwood
Matchday 15 Peterborough Peterborough United 4:0 Accrington Stanley Accrington
Matchday 15 Ipswich Ipswich Town 0:2 Rotherham United Rotherham
Quarter-Finals Vissel Kobe Vissel Kobe 1:0 Oita Trinita Oita Trinita
Quarter-Finals Sagan Tosu Sagan Tosu 0:1 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Quarter-Finals V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 2:1 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Quarter-Finals Kashima Antlers Kashima Antlers 1:0 Honda FC Honda FC
Matchday 11 Olbia Olbia Calcio 1905 1:1 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
Matchday 11 Carrarese Carrarese Calcio 1908 2:0 Como 1907 Como
Matchday 11 Giana Erminio AS Giana Erminio 1:1 US Pergolettese 1932 Pergolettese
Matchday 11 Lecco Calcio Lecco 1912 1:1 Juventus U23 Juventus U23
Matchday 11 Pontedera US Città di Pontedera 2:1 Aurora Pro Patria Pro Patria
Matchday 11 Renate AC Renate 1:1 Novara Calcio 1908 Novara
Matchday 11 Alessandria US Alessandria Calcio 1912 1:1 US Pistoiese 1921 Pistoiese
Matchday 11 Monza AC Monza 1:0 AC Gozzano Gozzano
Matchday 11 Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 1:1 SS Arezzo Arezzo
Matchday 11 Siena Robur Siena 2:0 US Pianese Pianese
Matchday 11 Cesena Cesena FC 0:1 FC Südtirol Südtirol
Matchday 11 AS Gubbio AS Gubbio 1910 1:1 Imolese Calcio 1919 Imolese
Matchday 11 Virtus Verona Virtusvecomp Verona 3:0 Ravenna FC Ravenna
Matchday 11 Arzignano FC Arzignano Valchiampo 0:1 LR Vicenza Virtus LR Vicenza
Matchday 11 Feralpisalò Feralpisalò 0:0 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
Matchday 11 Padova Calcio Padova 2:0 US Sambenedettese Sambenedettese
Matchday 11 Reggio Audace Reggio Audace FC 2:2 Rimini FC Rimini
Matchday 11 V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 0:2 Teramo Calcio 1913 Teramo
Matchday 11 Paganese Paganese Calcio 1926 2:2 US Vibonese Vibonese
Matchday 11 Potenza Potenza Calcio 0:0 Cavese 1919 Cavese
Matchday 11 Rende Rende Calcio 1968 2:0 Sicula Leonzio Sicula Leonzio
Matchday 11 Ternana Ternana Calcio 0:1 US Avellino 1912 Avellino
Matchday 11 Bari SSC Bari 2:0 US Catanzaro Catanzaro
Matchday 11 Casertana Casertana FC 2:1 SS Monopoli 1966 Monopoli
Matchday 11 Catania Calcio Catania 1:1 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
Matchday 11 Reggina Reggina 1914 4:1 AZ Picerno Picerno
Matchday 11 Rieti FC Rieti 4:2 AS Viterbese Castrense Viterbese
Matchday 19 Tom Tomsk Tom Tomsk 2:0 Mordovia Saransk Mordovia
Matchday 19 Enisey Enisey Krasnoyarsk 1:1 Avangard Kursk Avangard Kursk
Matchday 19 Spartak 2 Spartak 2 Moscow 7:2 Fakel Voronezh Fakel Voronezh
Matchday 19 Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 2:2 FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Matchday 19 Rotor Volgograd Rotor Volgograd 2:0 Luch Vladivostok Luch
Matchday 19 Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 2:2 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Matchday 19 Khimki FK Khimki 1:0 FK Armavir Armavir
Matchday 19 Shinnik Shinnik Yaroslavl 0:2 Baltika Kaliningrad Baltika
Matchday 19 Chertanovo Chertanovo Moscow 1:0 Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
Matchday 19 Torpedo Moscow Torpedo Moscow 2:1 Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
Matchday 6 FK Kaluga FK Kaluga 2:3 FK Ryazan FK Ryazan
Matchday 10 Hr. Králové U19 FC Hradec Králové U19 1:2 FC Banik Ostrava U19 Ostrava U19
Matchday 13 Graficar Graficar Belgrad 0:2 FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
Matchday 13 Trayal FK Trayal Kruševac 1:2 FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
Matchday 7 Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki 0:1 Legia Warsaw II Legia II
Matchday 13 Chrobry Glogow Chrobry Glogow 3:0 Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
Matchday 4
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 0:3 Alemannia Aachen Alem. Aachen
Matchday 13 Skovshoved Skovshoved IF 1:2 Hellerup IK Hellerup IK
Matchday 11 Meyrin FC Meyrin FC 2:5 Team Vaud U21 Team Vaud U21
Matchday 10 FC Balzers FC Balzers 0:1 FC Wettswil-Bonstetten FC Wettswil
Matchday 4 FSV Fernwald FSV Fernwald 5:2 Türkgücü Friedberg Türk. Friedbg.
Round of 16 Pars N-Isenburg SV Pars Neu-Isenburg 1:2 Eintracht Stadtallendorf Stadtallendorf
Matchday 3 Hertha BSC U19 Hertha BSC U19 1:1 1.FC Union Berlin U19 U. Berlin U19
Matchday 11 SC Zofingen SC Zofingen 6:0 FC Einsiedeln FC Einsiedeln
Matchday 10 Lech U19 Lech Poznan U19 1:1 Legia Warsaw U19 Legia U19
Matchday 26 CD Olmedo CD Olmedo 1:0 Independiente del Valle Independiente
Matchday 28 Jelgava FK Jelgava 0:0 Riga FC Riga
Matchday 11 SC Gjilani SC Gjilani 3:0 FC Llapi FC Llapi
Matchday 11 KF Trepca 89 KF Trepca 89 1:0 KF Ferizaj KF Ferizaj
Matchday 11 KF Drenica KF Drenica 3:0 KF Dukagjini KF Dukagjini
Matchday 6 FC Hound Dogs FC Hound Dogs 1:0 Lynx FC Reserve Lynx Reserve
Second Round SV Bubach SV Bubach-Calmesweiler 1:5 SF Köllerbach SF Köllerbach
Second Round SV Schwarzenb. SV Schwarzenbach 5:3 AET 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach
Second Round FSV Jägersburg FSV Jägersburg 0:3 FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
Second Round SV Rohrbach SV Rohrbach (Saar) 2:1 VfL Primstal VfL Primstal
Second Round SSV Pachten SSV Pachten 0:5 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
Second Round SV Losheim SV Losheim 0:1 SpVgg Quierschied Quierschied
Second Round FV Siersburg FV Siersburg 0:4 FC 08 Homburg FC 08 Homburg
Second Round FV Bischmisheim FV Bischmisheim 0:4 SV 07 Elversberg SV Elversberg
Second Round SG Erbach SG Erbach 1:2 SV Preußen Merchweiler Merchweiler
Second Round FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 2:5 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
Second Round TuS Nohfelden TuS Nohfelden 0:6 SV Bliesmengen-Bolchen SV Bliesmengen
Second Round Ballweiler-We. SG Ballweiler-Wecklingen 2:3 SV Röchling Völklingen SV Röchling
Second Round SC Altenkessel SC Altenkessel 1:4 Hellas Bildstock Hellas Bildst.
Second Round 1.FC Lautenbach 1.FC Lautenbach 1:3 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
Round of 16 SG Alfbachtal SG Alfbachtal 0:2 SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
Round of 16 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 2:0 OFK Backa Backa
Round of 16 Teleoptik FK Teleoptik Zemun 0:1 FK Cukaricki Cukaricki
Round of 16 Indjija FK Indjija 2:1 FK Proleter Novi Sad Proleter
Round of 16 OFK Beograd OFK Beograd 1:2 FK Radnik Surdulica Radnik
Round of 16 Mladost FK Mladost Lucani 6:5 on pens FK TSC Backa Topola FK TSC
Round of 16 Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 4:0 FK Sindjelic Belgrad Sindjelic Bg
Matchday 6 Fiorentina U19 Fiorentina Primavera 3:3 Pescara Primavera Pescara U19
Matchday 24 Persela Persela Lamongan 1:0 Persebaya Surabaya Persebaya
Matchday 24 Bhayangkara FC Bhayangkara FC 0:0 Persib Bandung Persib Bandung
Matchday 11 Shkendija Shkendija Tetovo 3:0 Sileks Kratovo Sileks
Matchday 11 Akad. Pandev Akademija Pandev 4:0 Makedonija Gjorce Petrov Makedonija
Matchday 11 Vardar Vardar Skopje 2:0 Borec Veles Borec Veles
Matchday 11 FC Shkupi FC Shkupi 2:0 Rabotnicki Skopje Rabotnicki
Matchday 11 Struga Struga Trim & Lum 1:0 Renova Dzepciste Renova
Group Stage Norway U17 Norway U17 0:1 Austria U17 Austria U17
Group Stage Malta U17 Malta U17 0:4 Bulgaria U17 Bulgaria U17
Matchday 5 Sundowns Mamelodi Sundowns FC 1:0 Highlands Park FC Highlands Park
Iceland U15 Iceland U15 0:3 Russia U15 Russia U15
Poland U15 Poland U15 9:8 on pens United States U15 USA U15
Matchday 1 FC Goa FC Goa 3:0 Chennaiyin FC Chennaiyin FC
Quarter-Finals FC Triesenberg FC Triesenberg 0:5 FC Ruggell FC Ruggell