For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 3:18:55 AM
Matchday 14 Bramfelder SV Bramfelder SV 1:4 Niendorfer TSV Niendorfer TSV
Matchday 14 SC Victoria SC Victoria Hamburg 3:0 Hamm United FC Hamm Utd.
Matchday 9
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 3:1 1. FC Köln 1. FC Köln
Matchday 11
Holstein Kiel Holstein Kiel 2:1 VfL Bochum VfL Bochum
Matchday 11
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 1:0 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Matchday 13
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 1:1 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Semi-Finals Olimpia CD Olimpia 2:0 Deportivo Saprissa Saprissa
Semi-Finals Alianza FC Alianza Fútbol Club 1:1 CD Motagua Tegucigalpa CD Motagua
Matchday 10
Southampton Southampton FC 0:9 Leicester City Leicester
Matchday 10 Villarreal Villarreal CF 4:1 Deportivo Alavés Alavés
Matchday 9 Hellas Verona Hellas Verona 0:1 US Sassuolo Sassuolo
Matchday 11 FC Nantes FC Nantes 0:1 AS Monaco Monaco
Matchday 14 Rubin Kazan II Rubin Kazan II 3:2 Ural Ekaterinburg II Ural II
Matchday 14 Rostov II FK Rostov II 2:3 FK Sochi II FK Sochi II
Matchday 14 FK Tambov II FK Tambov II 7:1 FK Ufa II Ufa II
Matchday 14 Rubin Kazan Rubin Kazan 0:0 Ural Yekaterinburg Ural
Matchday 14 Sepsi Sf. Gh. Sepsi Sf. Gheorghe 0:0 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 9 C. Rizespor Caykur Rizespor 2:0 MKE Ankaragücü Ankaragücü
Matchday 11 FC Twente FC Twente Enschede 4:1 FC Emmen FC Emmen
Matchday 8 Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 0:0 Rio Ave FC Rio Ave FC
Matchday 2 APO Levadiakos APO Levadiakos 1:2 PAS Giannina PAS Giannina
Matchday 6 Brugge Res. Club Brugge Reserve 3:2 KAA Gent II KAA Gent II
Matchday 9 KSK Hasselt KSK Hasselt 1:1 Bocholt VV Bocholt VV
Matchday 12 OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 2:1 KVC Westerlo KVC Westerlo
Matchday 12 KAS Eupen KAS Eupen 0:0 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Matchday 14 FK Jablonec FK Jablonec 4:1 FK Teplice FK Teplice
Matchday 14 Esbjerg fB Esbjerg fB 1:2 FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 13 Napredak FK Napredak Krusevac 1:1 FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 13 NK Varazdin NK Varazdin 0:1 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
Matchday 13 Cracovia Cracovia 2:0 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
Matchday 13 Lech Poznan Lech Poznan 1:2 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
Matchday 19 SpVgg Weiden SpVgg SV Weiden 2:0 SV Grafenwöhr SV Grafenwöhr
Matchday 17 SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein 3:0 1.FC Passau 1.FC Passau
Matchday 17 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 0:1 VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
Matchday 17 TSV Grünwald TSV Grünwald 0:2 Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
Matchday 13 BW Lohne Blau-Weiß Lohne 0:1 GW Firrel GW Firrel
Matchday 13 TV Dinklage TV Dinklage 2:0 BV Cloppenburg BV Cloppenburg
Matchday 11 RW Thalheim SG Rot-Weiß Thalheim 0:2 SV Eintracht Elster Eintr. Elster
Matchday 14 Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 2:0 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
Matchday 10 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen 5:0 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
Matchday 13 TuS Rüssingen TuS Rüssingen 3:0 SV Rülzheim SV Rülzheim
Matchday 19 Alianza Petrol. Alianza Petrolera 0:0 Junior FC Junior FC
Matchday 19 Deportivo Cali Deportivo Cali 2:1 Once Caldas Once Caldas
Matchday 19 Deportes Tolima Deportes Tolima 2:1 Boyacá Patriotas FC Patriotas
Matchday 8 Al-Feiha Al-Feiha FC 3:1 Al-Fateh Al-Fateh
Matchday 8 Damac FC Damac FC 0:1 Al-Raed Al-Raed
Matchday 11 Atlante CF Atlante 2:1 Celaya FC Celaya
Matchday 3 Brisbane Roar Brisbane Roar 0:1 Melbourne Victory Melbourne
Matchday 14 Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 1:0 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
Matchday 14 Celik Zenica NK Celik Zenica 0:2 FK Velez Mostar Velez Mostar
Matchday 5 Fujairah SC Al-Fujairah SC 1:7 Al-Ain FC Al-Ain FC
Matchday 5 FC Baniyas FC Baniyas 1:1 Khor Fakkan Khor Fakkan
Matchday 5 Al-Nasr Al-Nasr (Dubai) 1:0 FC Shabab Al-Ahli Dubai Shabab Dubai
Matchday 26 Torpedo Minsk Torpedo Minsk 0:3 FK Gorodeya Gorodeya
Matchday 26 Neman Grodno Neman Grodno 1:0 FK Minsk FK Minsk
Matchday 32 Dinamo Batumi Dinamo Batumi 1:1 WIT Georgia Tbilisi WIT Georgia
Matchday 15 FC Koper FC Koper 4:0 NK Dekani NK Dekani
Matchday 31 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 1:0 Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo FC
Matchday 31 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 0:0 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
Matchday 12 Aberystwyth Aberystwyth Town FC 1:1 Connah's Quay Nomads FC Connah's Quay
Matchday 12 Newtown Newtown AFC 1:0 Cardiff Metropolitan University FC Cardiff Metro
Matchday 12 The New Saints The New Saints FC 1:0 Bala Town FC Bala Town
Matchday 12 SKU Amstetten SKU Amstetten 2:2 FC Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz
Matchday 12 A. Lustenau SC Austria Lustenau 3:2 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
Matchday 12 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902 1:1 FC Liefering FC Liefering
Matchday 12
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 2:3 SV Ried SV Ried
Matchday 12 SV Lafnitz SV Lafnitz 1:1 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
Matchday 34 FC Flora U21 FC Flora Tallinn U21 5:1 Jalgpallikool Tammeka U21 JK Tammeka U21
Matchday 1 Almagro Club Almagro 0:1 Club Atlético San Martín (Tucumán) San Martín (T)
Matchday 9 FC Mamer 32 FC Mamer 32 1:1 FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
Matchday 8 Racing Club Racing Club de Montevideo 3:1 Rampla Juniors FC Rampla Jrs
Matchday 8 Boston River Club Atlético Boston River 1:4 Defensor Sporting Club Defensor
Matchday 8 Danubio FC Danubio FC 0:2 CA Peñarol Peñarol
Matchday 1 Drogheda United Drogheda United FC 5:1 Cabinteely FC Cabinteely
Matchday 36 Bohemians Bohemian Football Club Dublin 2:1 Sligo Rovers Sligo Rovers
Matchday 36 Shamrock Rovers Shamrock Rovers 3:0 Cork City FC Cork City
Matchday 36 Derry City Derry City 4:0 Finn Harps Finn Harps
Matchday 36 Dundalk FC Dundalk FC 4:0 St. Patricks Athletic St. Patricks
Matchday 36 Waterford FC Waterford FC 4:2 University College Dublin UCD
Matchday 13 Glentoran Glentoran FC 3:1 Ballymena United Ballymena
Matchday 9 Ascoli Ascoli Calcio 2:1 Virtus Entella Virtus Entella
Matchday 10 Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 2:0 Eyüpspor Eyüpspor
Matchday 13 Albacete Albacete Balompié 1:0 Cádiz CF Cádiz CF
Matchday 12 AJ Auxerre AJ Auxerre 0:1 Grenoble Foot 38 Grenoble
Matchday 12 Guingamp EA Guingamp 1:2 Clermont Foot Auvergne 63 Clermont Foot
Matchday 12 FC Le Mans FC Le Mans 1:0 FC Chamois Niort FC Niort
Matchday 12 AS Nancy AS Nancy-Lorraine 0:0 RC Lens Lens
Matchday 12 US Orléans US Orléans 1:1 LB Châteauroux LB Châteauroux
Matchday 12 Paris FC Paris FC 2:4 SM Caen SM Caen
Matchday 12 FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 0:2 AC Ajaccio AC Ajaccio
Matchday 12 Rodez AF Rodez AF 2:0 FC Chambly FC Chambly
Matchday 14 Pandurii T.-Jiu Pandurii Targu Jiu 0:1 Universitatea Cluj U Cluj
Matchday 12 Utrecht U21 FC Utrecht U21 1:1 SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
Matchday 12 FC Volendam FC Volendam 3:2 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
Matchday 12
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 0:0 FC Den Bosch FC Den Bosch
Matchday 12 Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 1:3 Ajax Amsterdam U21 Ajax U21
Matchday 12 De Graafschap De Graafschap Doetinchem 5:0 FC Dordrecht FC Dordrecht
Matchday 12
NEC Nijmegen NEC Nijmegen 2:0 MVV Maastricht MVV Maastricht
Matchday 12
Roda JC Roda JC Kerkrade 4:2 NAC Breda NAC Breda
Matchday 12 TOP Oss TOP Oss 1:0 PSV Eindhoven U21 PSV U21
Matchday 12 Almere City Almere City FC 3:1 FC Eindhoven FC Eindhoven
Matchday 12 Helmond Sport Helmond Sport 1:4 SC Telstar Telstar
Matchday 12 Vitória FC U23 Vitória de Setúbal FC U23 1:1 Vitória de Guimarães SC U23 Vitória SC U23
Matchday 12 Marítimo U23 CS Marítimo U23 0:0 SL Benfica U23 Benfica U23
Matchday 10 Ayr United Ayr United FC 1:2 Dundee FC Dundee FC
Matchday 9 Boluspor Boluspor 3:1 Keciörengücü Keciörengücü
Matchday 12
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 3:3 FC Vaduz FC Vaduz
Matchday 12 Pribram U19 1.FK Pribram U19 2:5 SK Sigma Olomouc U19 Olomouc U19
Matchday 13 FC Vysocina FC Vysocina Jihlava 3:2 FK Pardubice FK Pardubice
Matchday 14 HS Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz 0:0 SK Sigma Olomouc B Olomouc B
Matchday 15 Fremad Amager BK Fremad Amager 0:2 Hvidovre IF Hvidovre IF
Matchday 15 Kolding IF Kolding IF 1:2 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Matchday 15 Skive IK Skive IK 0:0 Vejle Boldklub Vejle BK
Matchday 16 Zemun FK Zemun 2:2 FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
Matchday 11 NK Dubrava ZG NK Dubrava Tim kabel 1:2 NK Medjimurje Cakovec Medjimurje
Matchday 14 Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia 0:0 Baltyk Koszalin B. Koszalin
Matchday 15 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 0:0 Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
Matchday 15 Sandecja Sandecja Nowy Sacz 1:0 Wigry Suwalki Wigry Suwalki
Matchday 15 GKS Belchatow GKS Belchatow 1:1 Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 29 Frej IK Frej 1:0 Norrby IF Norrby
Matchday 31 Kaysar Kaysar Kyzylorda 0:1 FK Atyrau Atyrau
Matchday 9 Fulham U23 Fulham FC U23 4:0 Sunderland AFC U23 Sunderland U23
Matchday 9 Leicester U23 Leicester City U23 3:0 Southampton FC U23 Southampton U23
Matchday 9 Man Utd U23 Manchester United U23 3:1 Stoke City U23 Stoke U23
Matchday 9 Norwich U23 Norwich City U23 1:4 West Ham United U23 West Ham U23
Matchday 10 M. Ahi Nazareth Maccabi Ahi Nazareth 1:1 Hapoel Ramat Gan H. Ramat Gan
Matchday 10 B TLV Bat Yam Beitar Tel Aviv Bat Yam 1:1 Ihud Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
Matchday 10 H. Petah Tikva Hapoel Petah Tikva 1:2 Hapoel Rishon leZion H Rishon leZion
Matchday 10 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod 1:4 Hapoel Nof HaGalil H. Nof HaGalil
Matchday 10 Hapoel Afula Hapoel Afula 0:0 Hapoel Acre Hapoel Acre
Matchday 10 Ramat haSharon Hapoel Ramat haSharon 1:1 SC Kfar Qasem SC Kfar Qasem
Matchday 10 H. Ashkelon Hapoel Ashkelon 0:3 Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
Matchday 15 Bytovia Bytow Bytovia Bytow 2:1 Garbarnia Krakow Garbarnia
Matchday 15 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow 2:4 Gornik Polkowice Gornik Polk.
Matchday 13 Bischofswerda Bischofswerdaer FV 08 0:3 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
Matchday 13 Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 4:2 Berliner AK 07 Berliner AK
Matchday 13 W. Nordhausen FSV Wacker Nordhausen 4:0 FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
Matchday 16 Hamburger SV II Hamburger SV II 3:0 Altona 93 Altona 93
Matchday 16 TSV Havelse TSV Havelse 3:4 VfL Wolfsburg II Wolfsburg II
Matchday 15 FSV Frankfurt FSV Frankfurt 2:1 TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
Matchday 15 SC Verl SC Verl 2:0 TuS Haltern TuS Haltern
Matchday 17 FC Augsburg II FC Augsburg II 3:0 FC Memmingen FC Memmingen
Matchday 17 TSV Buchbach TSV Buchbach 2:0 TSV 1860 Rosenheim 1860 Rosenheim
Matchday 14 ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg 1:1 USV St. Anna/Aigen St. Anna/Aigen
Matchday 14 SC Kalsdorf SC Kalsdorf 1:1 Deutschlandsberger SC Deutschlandsbg.
Matchday 14 SC Weiz SC Weiz 2:3 SK Sturm Graz II Sturm Graz II
Matchday 14 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 2:4 Wolfsberger AC II Wolfsberg II
Matchday 13 Bruck/L. ASK-BSC Bruck/Leitha 0:0 ASV Draßburg Draßburg
Matchday 13 Mattersburg II SV Mattersburg II 3:0 SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See
Matchday 13 Wiener SC Wiener Sport-Club 0:4 SK Rapid Wien II Rapid Wien II
Matchday 13 Wiener Neustadt 1. Wiener Neustädter Sportclub 6:1 SV Leobendorf Leobendorf
Matchday 13 Ebreichsdorf ASK Ebreichsdorf 1:1 FC Mauerwerk Mauerwerk
Matchday 16 Hall SV Hall 2:2 SVG Reichenau Reichenau
Matchday 16 Schwaz SC Schwaz 5:1 FC Wacker Innsbruck II FC Wacker II
Matchday 16 Zirl FC Zirl 3:4 SV Telfs Telfs
Matchday 16 Bregenz Schwarz-Weiß Bregenz 1:2 SC Rheindorf Altach Juniors Altach Juniors
Matchday 16 Wals-Grünau SV Wals-Grünau 4:0 USK Anif USK Anif
Matchday 16 Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden 0:1 Salzburger AK 1914 SAK 1914
Matchday 16 Grödig SV Grödig 3:4 TSV St. Johann St. Johann
Matchday 14 FC Helsingör FC Helsingör 4:0 FA 2000 FA 2000
Matchday 13 FC Nöttingen FC Nöttingen 2:3 SV Oberachern SV Oberachern
Matchday 15 Hassia Bingen Hassia Bingen 0:2 FV Engers 07 FV Engers 07
Matchday 17 TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 1:0 SpVgg Hankofen-Hailing SpVgg Hankofen
Matchday 12 SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück 0:0 FC Eintracht Rheine Eintr. Rheine
Matchday 12 Westf. Rhynern SV Westfalia Rhynern 4:0 SC Paderborn 07 II SC Paderborn II
Matchday 12 TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel 0:3 SC Westfalia Herne Westfalia Herne
Matchday 10 TeBe Berlin Tennis Borussia Berlin 5:0 CFC Hertha 06 CFC Hertha 06
Matchday 10 Victoria Seelow SV Victoria Seelow 1:3 Torgelower FC Greif Torgelower FC
Matchday 10 FC Eilenburg FC Eilenburg 1:1 FC International Leipzig Inter Leipzig
Matchday 12 FC Oberneuland FC Oberneuland 7:2 FC Union 60 Bremen Union 60 Bremen
Quarter-Finals Independiente Club Atlético Independiente 0:2 Club Atlético Lanús Lanús
Matchday 11 Mannswörth SC Mannswörth 0:3 ASK Elektra ASK Elektra
Matchday 13 St. Pölten Jun. SKN St. Pölten Juniors 1:1 USC Rohrbach/Gölsen Rohrbach/G.
Matchday 13 Langenrohr SV Langenrohr 2:3 ASV Spratzern Spratzern
Matchday 13 Zwettl SC Zwettl 0:2 SV Waidhofen/Thaya Waidhofen/T.
Matchday 13 Kremser SC Kremser SC 1:0 SV Gaflenz Gaflenz
Matchday 13 Kilb SCU Kilb 3:3 SC Ortmann SC Ortmann
Matchday 13
SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf 5:3 SC Ritzing SC Ritzing
Matchday 13 Siegendorf ASV Siegendorf 2:0 SV Oberwart Oberwart
Matchday 13 Deutschkreutz FC Deutschkreutz 3:1 UFC Markt Allhau Markt Allhau
Matchday 13 Leithaprodersd. SV Leithaprodersdorf 4:0 FSG Oberpetersdorf/Schwarzenbach Oberp./Schwarz.
Matchday 13 SV Wallern SV Wallern 4:3 ASKÖ Donau Linz Donau Linz
Matchday 13 Edelweiß Union Edelweiß Linz 3:1 Union Perg Union Perg
Matchday 13 Gnas USV Gnas 1:2 SV Rottenmann SV Rottenmann
Matchday 13 FC Gamlitz FC GamlitzFC Weinland Gamlitz 1:2 TUS Heiligenkreuz am Waasen Heiligenkreuz
Matchday 13 Ilz Ilzer SV 0:0 SC Liezen Liezen
Matchday 13 Bruck/Mur SC Bruck/Mur 5:1 Donawitzer SV Leoben DSV Leoben
Matchday 13 Kirchbichl SV Kirchbichl 3:3 SC Mils Mils
Matchday 13 Kundl SC Kundl 3:2 SK Ebbs Ebbs
Matchday 13 Fügen SV Fügen 4:0 FC Volders FC Volders
Matchday 13 Puch FC Puch 1:1 SV Hallwang 1968 Hallwang
Matchday 12 FC Collex-Bossy FC Collex-Bossy 3:0 FC Genolier-Begnins FC Genolier
Matchday 7 Omonia Nikosia Omonia Nicosia 1:1 Olympiakos Nicosia Olympiakos N.
Matchday 7 Europa Point FC Europa Point FC 2:3 FC Bruno's Magpies Bruno's Magpies
Matchday 12 FC Yerevan FC Yerevan 1:4 FC Shirak Gyumri Shirak Gyumri
Matchday 12 Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia Yerevan 3:1 FC Noah Erewan FC Noah
Matchday 12 Alashkert Alashkert Yerevan 4:2 FC Urartu Yerevan FC Urartu
Matchday 11 Ostbahn XI SC Ostbahn XI 1:0 Nußdorfer AC NAC
Matchday 11 Red Star SC Red Star Penzing 5:2 DSV Fortuna 05 Wien Fortuna 05
Matchday 11 Helfort SV Dinamo Helfort 15 Young Stars 4:2 Floridsdorfer AC II FAC II
Matchday 11 Simmering 1. Simmeringer SC 2:1 FC Austria 11 - Rapid Oberlaa A11 - R.Oberlaa
Matchday 11 Wieselburg SC Wieselburg 3:0 UFC St. Peter/Au St. Peter/Au
Matchday 11 Seitenstetten USC Seitenstetten 4:0 SC Herzogenburg Herzogenburg
Matchday 11 Melk SC Melk 0:1 SC Rabenstein Rabenstein
Matchday 11 Eggenburg SK Eggenburg 2:1 ASK Ybbs Ybbs
Matchday 11 Stockerau SV Stockerau 1:0 SC Leopoldsdorf/Mfd. Leopoldsdorf
Matchday 11 Vösendorf ASV Vösendorf 2:3 SC Wolkersdorf Wolkersdorf
Matchday 11 Eggendorf ASK Eggendorf 3:3 FC Mistelbach FC Mistelbach
Matchday 11 Bisamberg 1. FC Bisamberg 2:0 SC Brunn/Gebirge Brunn/Geb.
Matchday 27 CQ Dangdai Lif. Chongqing Dangdai Lifan 1:0 Shanghai Greenland Shenhua SH Shenhua
Matchday 8 Floriana Floriana FC 5:0 Senglea Athletic FC Senglea Ath.
Matchday 8 Sliema Wander. Sliema Wanderers 0:1 Mosta FC Mosta FC
Second Round San Gwann FC San Gwann FC 2:0 Marsa FC Marsa FC
Second Round Qrendi FC Qrendi FC 0:5 Lija Athletic FC Lija Athletic
Matchday 8 Al Shahania Al Shahania Sports Club 0:0 Al Sailiya Sport Club Al Sailiya
Matchday 8 Al Arabi Al Arabi Sports Club 1:2 Al Rayyan Sports Club Al Rayyan
Matchday 26 CSF Speranta CSF Speranta Nisporeni 1:1 Dinamo-Auto Tiraspol Dinamo-Auto
Matchday 26 Petrocub FC Petrocub Hîncești 1:0 Codru Lozova Codru Lozova
Matchday 8 Machine Sazi Machine Sazi Tabriz 0:0 Naft Masjed Soleyman FC Naft M.I.S F.C.
Matchday 8 Paykan FC Paykan FC 2:1 Zob Ahan Esfahan Zob Ahan
Matchday 8 Sepahan Sepahan FC 0:0 Saipa FC Saipa FC
Matchday 8 Shahin Bushehr Shahin Bushehr FC 0:5 Persepolis FC Persepolis
Matchday 8 Foolad Foolad FC 1:0 FC Nassaji Mazandaran FC Nassaji M.
Matchday 8 Sanat Naft Sanat Naft FC 2:1 Tractor FC Tractor
Matchday 8 Esteghlal FC Esteghlal FC 2:0 Pars Jonoubi Jam Pars Jam
Quarter-Finals Atlanta United Atlanta United FC 2:0 Philadelphia Union Philadelphia
Quarter-Finals Los Angeles FC Los Angeles FC 5:3 Los Angeles Galaxy LA Galaxy
group stage Croatia U17 Croatia U17 4:0 Armenia U17 Armenia U17
group stage Slovakia U17 Slovakia U17 9:1 Gibraltar U17 Gibraltar U17
group stage France U17 France U17 2:0 Cyprus U17 Cyprus U17
group stage Scotland U17 Scotland U17 2:1 Iceland U17 Iceland U17
Matchday 14 Klub Kosova Klub Kosova 1:2 SV Altengamme Altengamme
Matchday 9 SuperSport Utd. SuperSport United 2:2 Black Leopards FC Black Leopards
Matchday 9 Cape Town City Cape Town City FC 0:1 Maritzburg United FC Maritzburg Utd.
Russia U15 Russia U15 5:3 on pens United States U15 USA U15
Turkey U15 Turkey U15 0:0 Austria U15 Austria U15
Matchday 2 ATK ATK 5:0 Hyderabad FC Hyderabad
Matchday 14 SC Hansa 11 SC Hansa 11 Hamburg 5:1 Blau-Weiß 96 Schenefeld BW Schenefeld