For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:27:32 PM
Matchday 10
Man City Manchester City 3:0 Aston Villa Aston Villa
Matchday 10
Southampton Southampton FC 0:9 Leicester City Leicester
Matchday 10 Brighton Brighton & Hove Albion 3:2 Everton FC Everton
Matchday 10 Watford Watford FC 0:0 AFC Bournemouth Bournemouth
Matchday 10 West Ham West Ham United 1:1 Sheffield United Sheffield Utd.
Matchday 9
Bayern Munich Bayern Munich 2:1 1.FC Union Berlin Union Berlin
Matchday 9
FC Schalke 04 FC Schalke 04 0:0 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Matchday 9
SC Freiburg SC Freiburg 2:1 RB Leipzig RB Leipzig
Matchday 9
Hertha BSC Hertha BSC 2:3 TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
Matchday 9
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 3:1 1. FC Köln 1. FC Köln
Matchday 9
SC Paderborn SC Paderborn 07 2:0 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
Matchday 9 Lecce US Lecce 1:1 Juventus FC Juventus
Matchday 9 Hellas Verona Hellas Verona 0:1 US Sassuolo Sassuolo
Matchday 11 FC Nantes FC Nantes 0:1 AS Monaco Monaco
Matchday 11 LOSC Lille LOSC Lille 3:0 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Matchday 10 Villarreal Villarreal CF 4:1 Deportivo Alavés Alavés
Matchday 10 CD Leganés CD Leganés 1:0 RCD Mallorca RCD Mallorca
Matchday 14 Middlesbrough Middlesbrough FC 0:0 Fulham FC Fulham
Matchday 14 Sheff Wed Sheffield Wednesday 0:0 Leeds United Leeds
Matchday 14
West Brom West Bromwich Albion 2:2 Charlton Athletic Charlton
Matchday 14 Millwall Millwall FC 2:0 Stoke City Stoke City
Matchday 14 Huddersfield Huddersfield Town 2:1 Barnsley FC Barnsley FC
Matchday 14 Hull City Hull City 2:0 Derby County Derby
Matchday 14 Preston NE Preston North End 3:2 Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 14 Birmingham Birmingham City 2:1 Luton Town Luton
Matchday 12 KAS Eupen KAS Eupen 0:0 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Matchday 11
Hamburger SV Hamburger SV 6:2 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
Matchday 11
Karlsruher SC Karlsruher SC 3:3 Hannover 96 Hannover 96
Matchday 11
Holstein Kiel Holstein Kiel 2:1 VfL Bochum VfL Bochum
Matchday 11
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 0:1 Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
Matchday 11
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 1:0 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Quarter-Finals Independiente Club Atlético Independiente 0:2 Club Atlético Lanús Lanús
Matchday 14 Rubin Kazan Rubin Kazan 0:0 Ural Yekaterinburg Ural
Matchday 14 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 1:1 Arsenal Tula Arsenal Tula
Matchday 14 Tambov FK Tambov 3:0 FK Ufa Ufa
Matchday 8 Al-Hazm Al-Hazm 2:1 Al-Ahli Jeddah Ahli
Matchday 8 Taawon Al-Taawon 2:1 Al-Faisaly Harmah Faisaly
Matchday 8 Damac FC Damac FC 0:1 Al-Raed Al-Raed
Matchday 13 Radnik FK Radnik Surdulica 0:5 Red Star Belgrade Red Star
Matchday 13 Napredak FK Napredak Krusevac 1:1 FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 15 Morelia Club Atlético Morelia 2:2 Santos Laguna Santos Laguna
Matchday 15 Atlas Atlas Guadalajara 0:2 Club Necaxa Necaxa
Matchday 15 Club Tijuana Club Tijuana 2:0 Tiburones Rojos de Veracruz Tiburones Rojos
Matchday 12 Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 1:3 Ajax Amsterdam U21 Ajax U21
Matchday 12 FC Volendam FC Volendam 3:2 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
Matchday 12 Roda JC Roda JC Kerkrade 4:2 NAC Breda NAC Breda
Matchday 12 De Graafschap De Graafschap Doetinchem 5:0 FC Dordrecht FC Dordrecht
Matchday 12 Utrecht U21 FC Utrecht U21 1:1 SC Cambuur-Leeuwarden SC Cambuur
Matchday 12 Almere City Almere City FC 3:1 FC Eindhoven FC Eindhoven
Matchday 12 TOP Oss TOP Oss 1:0 PSV Eindhoven U21 PSV U21
Matchday 12 NEC Nijmegen NEC Nijmegen 2:0 MVV Maastricht MVV Maastricht
Matchday 12 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 0:0 FC Den Bosch FC Den Bosch
Matchday 12 Helmond Sport Helmond Sport 1:4 SC Telstar Telstar
Matchday 27 BJ Sinobo Guoan Beijing Sinobo Guoan 3:1 Tianjin Teda TJ Teda
Matchday 27 SZ FC Shenzhen FC 4:4 Wuhan Zall WH Zall
Matchday 27 HB CFFC Hebei China Fortune 2:1 Guangzhou R&F GZ R&F
Matchday 14 Sparta Praha AC Sparta Praha 4:0 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 14 FK Jablonec FK Jablonec 4:1 FK Teplice FK Teplice
Matchday 14 Banik Ostrava FC Banik Ostrava 2:2 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Matchday 14 Slovácko 1.FC Slovácko 4:0 Slezsky FC Opava SFC Opava
Matchday 14 1.FK Pribram 1.FK Pribram 0:0 FC FASTAV Zlin FC Zlin
Matchday 12 AS Nancy AS Nancy-Lorraine 0:0 RC Lens Lens
Matchday 12 FC Lorient FC Lorient 0:1 ES Troyes AC Troyes
Matchday 12 Guingamp EA Guingamp 1:2 Clermont Foot 63 Clermont Foot
Matchday 12 Paris FC Paris FC 2:4 SM Caen SM Caen
Matchday 12 AJ Auxerre AJ Auxerre 0:1 Grenoble Foot 38 Grenoble
Matchday 12 FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 0:2 AC Ajaccio AC Ajaccio
Matchday 12 US Orléans US Orléans 1:1 LB Châteauroux LB Châteauroux
Matchday 12 Rodez AF Rodez AF 2:0 FC Chambly FC Chambly
Matchday 12 FC Le Mans FC Le Mans 1:0 FC Chamois Niortais Chamois Niort
Matchday 9
Sivasspor Sivasspor 2:1 Antalyaspor Antalyaspor
Matchday 9 Gaziantep FK Gaziantep FK 1:1 Alanyaspor Alanyaspor
Matchday 9 C. Rizespor Caykur Rizespor 2:0 MKE Ankaragücü Ankaragücü
Matchday 9 Trapani Trapani Calcio 2:2 FC Empoli FC Empoli
Matchday 9 Salernitana US Salernitana 1919 1:1 AC Perugia Calcio Perugia
Matchday 9 Pescara Delfino Pescara 1936 4:0 Benevento Calcio Benevento
Matchday 9 Ascoli Ascoli Calcio 2:1 Virtus Entella Virtus Entella
Matchday 9 Crotone FC Crotone 3:2 Venezia FC Venezia
Matchday 9 Cosenza Cosenza Calcio 1:1 Chievo Verona Chievo Verona
Matchday 9 Spezia Calcio Spezia Calcio 2:0 SS Juve Stabia Juve Stabia
Matchday 9 Pordenone Pordenone Calcio 0:0 AS Cittadella Cittadella
Matchday 13 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:3 SD Ponferradina Ponferradina
Matchday 13 Albacete Albacete Balompié 1:0 Cádiz CF Cádiz CF
Matchday 14 Esbjerg fB Esbjerg fB 1:2 FC Midtjylland FC Midtjylland
Final H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 7:8 on pens Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 31 Kairat Almaty Kairat Almaty 2:0 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
Matchday 31 Ordabasy Ordabasy Shymkent 2:0 Irtysh Pavlodar Irtysh
Matchday 31 Shakhter K. Shakhter Karaganda 2:2 Okzhetpes Kokshetau Okzhetpes
Matchday 8 Al Arabi Al Arabi Sports Club 1:2 Al Rayyan Sports Club Al Rayyan
Matchday 8 Al Sadd Al Sadd Sports Club 2:1 Al Ahli Sports Club Al Ahli
Matchday 8 Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 0:0 Rio Ave FC Rio Ave FC
Matchday 8 Gil Vicente Gil Vicente FC 1:1 Portimonense SC Portimonense
Matchday 8 Belenenses SAD Belenenses SAD 3:2 Desportivo Aves Desportivo Aves
Matchday 13 Lech Poznan Lech Poznan 1:2 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
Matchday 13 Cracovia Cracovia 2:0 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
Matchday 13 Piast Gliwice Piast Gliwice 1:0 Korona Kielce Korona Kielce
Matchday 13 LKS Lodz LKS Lodz 2:0 Rakow Czestochowa Rakow
Matchday 2 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 2:1 Gangwon FC Gangwon FC
Matchday 2 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors 1:1 FC Seoul FC Seoul
Matchday 2 Pohang Steelers Pohang Steelers 0:0 Daegu FC Daegu FC
Matchday 13 HNK Rijeka HNK Rijeka 1:2 HNK Gorica HNK Gorica
Matchday 13 Hajduk Split HNK Hajduk Split 2:0 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Matchday 13 NK Varazdin NK Varazdin 0:1 NK Inter Zapresic Inter Zapresic
Matchday 19 Cúcuta Dep. Cúcuta Deportivo 3:1 CD América de Cali CD América
Matchday 5 Al-Nasr Al-Nasr (Dubai) 1:0 FC Shabab Al-Ahli Dubai Shabab Dubai
Matchday 12
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 0:4 SK Sturm Graz Sturm Graz
Matchday 12
Austria Vienna Austria Vienna 2:3 WSG Tirol WSG Tirol
Matchday 12
TSV Hartberg TSV Hartberg 3:1 SV Mattersburg SV Mattersburg
Matchday 31 RB Bragantino Red Bull Bragantino 3:1 Vila Nova Futebol Clube (GO) Vila Nova FC
Matchday 31 Atlético-GO Atlético Clube Goianiense 2:2 América Futebol Clube (MG) América-MG
Matchday 31 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 0:2 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Matchday 12 Zorya Lugansk Zorya Lugansk 4:0 Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 12 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 3:2 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
Matchday 12 FK Mariupol FK Mariupol 2:0 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Matchday 10 Atl. Madrid B Atlético Madrid B 3:2 Sporting de Gijón B Sporting B
Matchday 10 Celta Vigo B Celta Vigo B 1:2 Pontevedra CF Pontevedra
Matchday 7 Benfica B SL Benfica B 1:0 CD Nacional Nacional
Matchday 7 FC Porto B FC Porto B 1:1 UD Vilafranquense Vilafranquense
Matchday 7 Penafiel FC Penafiel 0:0 Académica Coimbra Coimbra
Matchday 9 Liverpool U23 Liverpool FC U23 0:0 Blackburn Rovers U23 Blackburn U23
Matchday 9 Man City U23 Manchester City U23 1:1 Arsenal FC U23 Arsenal U23
Matchday 9 Man Utd U23 Manchester United U23 3:1 Stoke City U23 Stoke U23
Matchday 9 Norwich U23 Norwich City U23 1:4 West Ham United U23 West Ham U23
Matchday 9 Wolves U23 Wolverhampton Wanderers U23 1:2 Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
Matchday 9 Leicester U23 Leicester City U23 3:0 Southampton FC U23 Southampton U23
Matchday 9 Brighton U23 Brighton & Hove Albion U23 1:2 Derby County U23 Derby U23
Matchday 12 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902 1:1 FC Liefering FC Liefering
Matchday 12
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 2:3 SV Ried SV Ried
Matchday 12 SKU Amstetten SKU Amstetten 2:2 FC Blau-Weiss Linz Blau Weiss Linz
Matchday 12 Juniors OÖ FC Juniors OÖ 2:4 Young Violets Austria Wien Young Violets
Matchday 12 SV Lafnitz SV Lafnitz 1:1 SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
Matchday 12 SV Horn SV Horn 1:1 FC Dornbirn FC Dornbirn
Matchday 12 A. Lustenau SC Austria Lustenau 3:2 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
Matchday 29 SD Aucas SD Aucas 4:2 Guayaquil City FC Guayaquil City
Matchday 8 Danubio FC Danubio FC 0:2 CA Peñarol Peñarol
Matchday 8 Boston River Club Atlético Boston River 1:4 Defensor Sporting Club Defensor
Matchday 8 Cerro Largo Cerro Largo FC 1:1 Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
Matchday 8 Wanderers Montevideo Wanderers 3:0 Juventud de Las Piedras Juventud
Matchday 8 Racing Club Racing Club de Montevideo 3:1 Rampla Juniors FC Rampla Jrs
Matchday 12 OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 2:1 KVC Westerlo KVC Westerlo
Matchday 12 KSC Lokeren KSC Lokeren 2:1 K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
Matchday 8 OFI Crete OFI Crete 2:0 AO Xanthi AO Xanthi
Final Pakhtakor Pakhtakor Tashkent 3:0 FK AGMK Olmaliq AGMG Olmaliq
Matchday 15 NK Maribor NK Maribor 1:0 NK Celje NK Celje
Matchday 15 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 3:1 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
Matchday 15 NK Triglav NK Triglav Kranj 3:2 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
Matchday 10 Livingston FC Livingston FC 0:0 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Matchday 10 Hibernian FC Hibernian FC 2:2 Ross County FC Ross County
Matchday 10 St. Johnstone St. Johnstone FC 3:2 Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
Matchday 10 Kilmarnock FC Kilmarnock FC 1:0 St. Mirren FC St. Mirren
Matchday 34 Seoul E-Land Seoul E-Land 2:2 Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana C.
Matchday 34 FC Anyang FC Anyang 3:2 Ansan Greeners Ansan Greeners
Matchday 14 Sepsi OSK Sepsi OSK Sf. Gheorghe 0:0 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 14 Chindia AFC Chindia Targoviste 1:1 Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 9 Stellenbosch FC Stellenbosch FC 1:0 Orlando Pirates Orlando Pirates
Matchday 9 Cape Town City Cape Town City FC 0:1 Maritzburg United FC Maritzburg Utd.
Matchday 9 SuperSport Utd. SuperSport United 2:2 Black Leopards FC Black Leopards
Matchday 9 Golden Arrows Lamontville Golden Arrows 2:1 Polokwane City FC Polokwane City
Matchday 7 Omonia Nikosia Omonia Nicosia 1:1 Olympiakos Nicosia Olympiakos N.
Matchday 7 Pafos FC Pafos FC 1:1 Ethnikos Achnas Ethnikos
Matchday 11 Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 1:1 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
Matchday 11 Twente FC Twente Enschede FC 4:1 FC Emmen FC Emmen
Matchday 12
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 3:3 FC Vaduz FC Vaduz
Matchday 12 SC Kriens SC Kriens 2:2 FC Schaffhausen FC Schaffhausen
Matchday 3 Western Sydney Western Sydney Wanderers 1:0 Sydney FC Sydney FC
Matchday 3 Newcastle Newcastle United Jets 1:2 Adelaide United Adelaide United
Matchday 5 FUS Rabat FUS Rabat 2:4 FAR Rabat FAR Rabat
Matchday 8 Hapoel Haifa Hapoel Haifa 3:0 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
Matchday 8 Kiryat Shmona Ironi Kiryat Shmona 2:1 Hapoel Raanana Hapoel Raanana
Matchday 14 Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 2:1 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Matchday 14 Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 0:0 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Matchday 14 Celik Zenica NK Celik Zenica 0:2 FK Velez Mostar Velez Mostar
Matchday 29 GIF Sundsvall GIF Sundsvall 1:2 Helsingborgs IF Helsingborg
Matchday 29 Kalmar FF Kalmar FF 2:3 Falkenbergs FF Falkenberg
Matchday 10 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 3:1 Debreceni VSC Debrecen
Matchday 10 Paksi FC Paksi FC 1:2 Diósgyőri VTK Diósgyőr
Matchday 10 Kisvárda Kisvárda FC 0:1 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
Matchday 10 Honvéd Budapest Honvéd FC 2:0 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
Matchday 10 Újpest FC Újpest FC 0:0 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
Matchday 26 Sfintul Gheor. FC Sfintul Gheorghe 0:1 Sheriff Tiraspol Sheriff
Matchday 26 Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau 1:2 FC Milsami Orhei Milsami Orhei
Matchday 16 Southend United Southend United 1:3 Ipswich Town Ipswich
Matchday 16 Shrewsbury Shrewsbury Town 1:0 Sunderland AFC Sunderland
Matchday 16 Burton Albion Burton Albion 0:0 Blackpool FC Blackpool
Matchday 16 Rotherham Rotherham United 0:1 Wycombe Wanderers Wycombe
Matchday 16 Peterborough Peterborough United 2:2 Coventry City Coventry
Matchday 16 Fleetwood Fleetwood Town 1:0 Milton Keynes Dons MK Dons
Matchday 16 Oxford United Oxford United 3:0 Rochdale AFC Rochdale
Matchday 16 Bristol Rovers Bristol Rovers 2:2 Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 16 Accrington Accrington Stanley 0:1 Gillingham FC Gillingham FC
Matchday 9 Ümraniyespor Ümraniyespor 4:0 Altinordu FK Altinordu
Matchday 9 Istanbulspor Istanbulspor 1:2 Bursaspor Bursaspor
Matchday 9 Balikesirspor Balikesirspor 3:0 Adanaspor Adanaspor
Matchday 9 Boluspor Boluspor 3:1 Keciörengücü Keciörengücü
Matchday 13 Ruzomberok MFK Ruzomberok 2:2 AS Trencin AS Trencin
Matchday 13 Pohronie FK Pohronie 0:2 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 13 Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 1:0 FC Nitra FC Nitra
Matchday 13 FK Senica FK Senica 0:1 SKF Sered SKF Sered
Matchday 13
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 3:2 Preußen Münster Preußen Münster
Matchday 13
Unterhaching SpVgg Unterhaching 0:0 FSV Zwickau FSV Zwickau
Matchday 13
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 0:2 MSV Duisburg MSV Duisburg
Matchday 13
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 2:1 TSV 1860 Munich 1860 Munich
Matchday 13
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 1:1 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Matchday 13
Hallescher FC Hallescher FC 3:3 SV Meppen SV Meppen
Matchday 13
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 2:0 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
Matchday 9 Sabah FK Sabah FK 2:2 Zira FC Zira FC
Matchday 9 Keshla Keshla FK 2:1 FK Qabala FK Qabala
Matchday 26 Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 3:3 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Matchday 26 Gomel FK Gomel 1:2 Dynamo Brest Dynamo Brest
Matchday 26 Neman Grodno Neman Grodno 1:0 FK Minsk FK Minsk
Matchday 26 FK Slutsk FK Slutsk 0:0 Slavia Mozyr Slavia
Matchday 26 Lillestrøm SK Lillestrøm SK 0:0 Vålerenga Fotball Vålerenga
Matchday 13 Cusco FC Cusco FC 1:0 Deportivo Municipal Municipal
Matchday 13 Pirata Pirata FC 0:2 Universidad César Vallejo César Vallejo
Matchday 13 Viktoria Zizkov FK Viktoria Zizkov 1:0 FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
Matchday 13 FC Vysocina FC Vysocina Jihlava 3:2 FK Pardubice FK Pardubice
Matchday 13 Chrudim MFK Chrudim 3:2 FK Dukla Prag Dukla Prague
Matchday 13 Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec 0:1 FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
Matchday 13 SK Lisen SK Lisen 5:1 MFK Vitkovice Vitkovice
Matchday 13 FK Slavoj FK Slavoj Vysehrad 2:1 FC Sellier & Bellot Vlašim Vlašim
Matchday 10 Recre Granada Recreativo Granada 0:3 Marbella FC Marbella FC
Matchday 29 CC Yatai Changchun Yatai 1:1 Zhejiang Greentown ZJ Greentown
Matchday 29 SH Shenxin Shanghai Shenxin (-2019) 0:2 Qingdao Huanghai QD Huanghai
Matchday 29 SC Longfor Sichuan Longfor (-2019) 2:3 Shijiazhuang Ever Bright SJZ Ever Bright
Matchday 29 GZ Hengfeng Guizhou Hengfeng 2:1 Inner Mongolia Zhongyou IM Zhongyou
Matchday 29 XJ T. Leopard Xinjiang Tianshan Leopard 1:1 Shaanxi Chang'an Athletic SX Chang'an At.
Matchday 29 NT Zhiyun Nantong Zhiyun 0:0 Beijing BSU BJ BSU
Matchday 29 Liaoning FC Liaoning FC (-2019) 2:3 Meizhou Hakka MZ Hakka
Matchday 29 GD Sou. Tigers Guangdong Southern Tigers 2:3 Heilongjiang Lava Spring HLJ Lava Spring
Matchday 17 LALA FC AC LALA FC 0:1 Caracas FC Caracas FC
Matchday 17 Carabobo FC Carabobo FC 5:1 Monagas SC Monagas SC
Matchday 17 Portuguesa FC Portuguesa FC 2:1 Estudiantes de Mérida Estudiantes
Matchday 17 Est. Caracas Estudiantes de Caracas SC 1:0 Mineros de Guayana Mineros
Matchday 15 Skive IK Skive IK 0:0 Vejle Boldklub Vejle BK
Matchday 15 Kolding IF Kolding IF 1:2 Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Matchday 15 Fremad Amager BK Fremad Amager 0:2 Hvidovre IF Hvidovre IF
Matchday 30 Port FC Port FC 2:2 Samut Prakan City Samut Prakan C.
Matchday 30 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 2:2 Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
Matchday 30 Suphanburi FC Suphanburi FC 2:5 Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Matchday 30 Trat FC Trat FC 3:4 SCG Muangthong United Muangthong Utd.
Matchday 30 Bangkok Utd. True Bangkok United 4:0 PTT Rayong PTT Rayong
Matchday 30 Chiangmai FC Chiangmai FC 1:1 Buriram United Buriram Utd.
Matchday 30 Swat Cat Nakhonratchasima Mazda FC 2:4 Sukhothai FC Sukhothai FC
Matchday 30 Chonburi FC Chonburi FC 1:2 Chainat Hornbill FC Chainat FC
Matchday 2 APO Levadiakos APO Levadiakos 1:2 PAS Giannina PAS Giannina
Matchday 2 AE Karaiskakis AE Karaiskakis Artas 2:0 Apollon Larisas Ap. Larisas
Matchday 28 Suduva Suduva Marijampole 1:0 Zalgiris Vilnius Zalgiris
Matchday 28 Riteriai FK Riteriai 4:0 FK Panevezys FK Panevezys
Matchday 28 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 3:0 FC Stumbras Kaunas FC Stumbras
Matchday 28 Atlantas Atlantas Klaipeda 0:1 FK Palanga FK Palanga
Matchday 6 Roma U19 Roma Primavera 4:1 Genoa Primavera Genoa U19
Matchday 6 Juventus U19 Juventus Primavera 2:1 Sassuolo Primavera Sassuolo U19
Matchday 15 Olimp Khimki Olimp Khimki 1:1 Lokomotiv-Kazanka Moskow Loko-Kazanka M.
Matchday 15 Zenit 2 S-Pb Zenit 2 St. Petersburg 1:1 Torpedo Vladimir Torpedo Vlad.
Matchday 15 Zvezda S-Pb Zvezda St. Petersburg 0:3 Veles Moskow Veles Moskow
Matchday 15 Energia V. Luki Luki-Energia Velikie Luki 0:2 FK Dolgoprudnyi Dolgoprudnyi
Matchday 15 Pskov-747 Pskov-747 0:2 FK Leningradets Leningradets
Matchday 15 Rodina Moscow Rodina Moscow 2:1 Znamya Truda Orekhovo-Zuevo Znamya Truda
Matchday 15 Kolomna FK Kolomna 3:4 FK Murom Murom
Matchday 16 Tyumen FK Tyumen 1:2 Ural 2 Ekaterinburg Ural 2
Matchday 16 KamAZ KamAZ Naberezhnye Chelny 1:2 Akron Togliatti Akron Togliatti
Matchday 16 Volga Uljanovsk Volga Uljanovsk 0:1 FK Chelyabinsk Chelyabinsk
Matchday 16 FK Ufa 2 FK Ufa 2 1:2 Zvezda Perm Zvezda Perm
Matchday 16 Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk 3:3 Nosta Novotroitsk Nosta
Matchday 16 Lada Togliatti Lada Togliatti 0:5 Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad
Matchday 2 NorthEast Utd. NorthEast United FC 2:1 Odisha FC Odisha
Matchday 14 Concordia Concordia Chiajna 1:0 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc Csikszereda
Matchday 14 Rapid 1923 FC Rapid 1923 0:0 Ripensia Timisoara Ripensia
Matchday 14 Viitorul Tg.Jiu ACS Viitorul Tg. Jiu 1:0 FC Metaloglobus Bucharest Metaloglobus
Matchday 14 Farul 1920 FC Farul Constanta 1920 2:0 CS Mioveni Mioveni
Matchday 14 ASU Poli ASU Politehnica Timisoara 1:1 Dunarea Calarasi D. Calarasi
Matchday 12 Rabotnicki Rabotnicki Skopje 0:2 Vardar Skopje Vardar
Matchday 15 SKA Rostov SKA Rostov-na-Donu 0:3 Alania Vladikavkaz Alania Vl.
Matchday 15 Legion-Dinamo Legion-Dinamo Makhachkala 1:0 Spartak Nalchik Spartak Nalchik
Matchday 15 Avangard K. Avangard Kramatorsk 0:1 Rukh Lviv Rukh Lviv
Matchday 15 Ingulets Ingulets Petrove 4:0 Balkany Zorya Balkany Zorya
Matchday 15 Chornomorets Chornomorets Odessa 1:0 MFK Metalurg Zaporizhya MFK Metalurg
Matchday 15 Kremin Kremin Kremenchuk 2:4 Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925
Matchday 15 Prykarpattya PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk 4:1 Girnyk-Sport Gorishni Plavni Girnyk-Sport
Matchday 15 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 3:0 OPFK Cherkashchyna Cherkashchyna
Matchday 10 Dundee United Dundee United FC 2:0 Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
Matchday 10 Ayr United Ayr United FC 1:2 Dundee FC Dundee FC
Matchday 10 Morton Greenock Morton FC 2:1 Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
Matchday 10 Partick Thistle Partick Thistle FC 1:3 Arbroath FC Arbroath
Matchday 10 Alloa Athletic Alloa Athletic FC 2:2 Queen of the South FC Queen o. t. S.
Matchday 15
B. Dortmund II Borussia Dortmund II 1:5 FC Schalke 04 II Schalke 04 II
Matchday 15 F. Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 0:1 Rot-Weiss Essen RW Essen
Matchday 15 Wuppertaler SV Wuppertaler SV 1:1 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
Matchday 15 SC Verl SC Verl 2:0 TuS Haltern TuS Haltern
Matchday 15 1.FC Köln II 1.FC Köln II 4:1 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08
Matchday 15 VfB Homberg VfB Homberg 2:0 Bonner SC Bonner SC
Matchday 15 SF Lotte Sportfreunde Lotte 4:0 SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
Matchday 13 B. Podgorica Buducnost Podgorica 3:0 OFK Petrovac OFK Petrovac
Matchday 13 Iskra D. FK Iskra Danilovgrad 3:1 FK Zeta Golubovac Zeta Golubovac
Matchday 13 OFK Titograd OFK Titograd 1:2 FK Podgorica FK Podgorica
Matchday 13 OFK Grbalj OFK Grbalj 1:1 Kom Podgorica Kom Podgorica
Matchday 14 Yverdon-Sport Yverdon-Sport FC 1:0 FC Basel 1893 U21 FC Basel U21
Matchday 14 FC Breitenrain FC Breitenrain 2:1 FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
Matchday 14 FC Sion U21 FC Sion U21 0:3 AC Bellinzona AC Bellinzona
Matchday 14 Stade Nyonnais FC Stade Nyonnais 0:1 SC Cham SC Cham
Matchday 14 SC YF Juventus SC YF Juventus Zürich 1:6 Etoile Carouge FC Etoile Carouge
Matchday 14 FC Köniz FC Köniz 0:3 SC Brühl SG SC Brühl SG
Matchday 14 FC Zürich U21 FC Zürich U21 3:0 FC Münsingen FC Münsingen
Matchday 14 FC Black Stars FC Black Stars Basel 1:1 FC Bavois FC Bavois
Matchday 12 Lori Vanadzor FC Lori Vanadzor 2:1 Gandzasar Kapan Gandzasar
Matchday 28 Daejeon KoRail Daejeon Korea Railroad 2:0 Gangneung City Gangneung City
Matchday 28 Cheonan City Cheonan City 0:2 Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power Gyeongju KHNP
Matchday 28 Mokpo City Mokpo City 3:1 Gimhae FC Gimhae FC
Matchday 28 Busan Trans.Co. Busan Transportation Corp. 1:2 Changwon FC Changwon FC
Matchday 15 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk 2:0 Kvant Obninsk Kvant Obninsk
Matchday 15 Saturn Saturn Ramenskoe 5:1 Zorkiy Krasnogorsk Zorkiy
Matchday 15 Salyut Belgorod Salyut Belgorod 1:0 Rotor 2 Volgograd Rotor 2
Matchday 15 Ararat Moskau Ararat Moskau 0:3 Sokol Saratov Sokol Saratov
Matchday 15 M. Lipetsk Metallurg Lipetsk 4:1 Khimik-Arsenal Tula Khimik-Arsenal
Matchday 29 Trelleborg Trelleborgs FF 2:3 Jönköpings Södra IF Jönköping
Matchday 29 Degerfors Degerfors IF 2:0 Östers IF Östers IF
Matchday 29 Västerås SK Västerås SK 4:1 GAIS Göteborg GAIS
Matchday 29 Frej IK Frej 1:0 Norrby IF Norrby
Matchday 10 FC Andorra FC Andorra 1:1 UE Llagostera UE Llagostera
Matchday 14 CSKA Moscow II CSKA Moscow II 1:1 Dynamo Moscow II Dynamo M II
Matchday 14 KS Samara II Krylya Sovetov Samara II 5:1 Zenit St. Petersburg II Zenit II
Matchday 14 Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 0:1 Spartak Moskow II Spartak II
Matchday 14 Akhmat II Akhmat Grozny II 1:3 Arsenal Tula II Arsenal Tula II
Matchday 25 PSIS PSIS Semarang 2:2 Borneo FC Borneo FC
Matchday 15 Nacional Club Nacional Asunción 1:1 River Plate Asunción River Plate
Matchday 15 General Diaz Club General Díaz de Luque 3:1 Deportivo Capiatá CD Capiatá
Final RFS FK RFS 3:2 AET FK Jelgava Jelgava
Matchday 13 G. Halberstadt Germania Halberstadt 2:2 Hertha BSC II Hertha BSC II
Matchday 13 Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 4:2 Berliner AK 07 Berliner AK
Matchday 13 Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 2:1 VSG Altglienicke Altglienicke
Matchday 13 W. Nordhausen FSV Wacker Nordhausen 4:0 FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
Matchday 13 U. Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde 3:0 Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
Matchday 8 Gzira Utd Gzira United FC 6:1 Gudja United FC Gudja United FC
Matchday 8 Floriana Floriana FC 5:0 Senglea Athletic FC Senglea Ath.
Matchday 8 Valletta Valletta FC 3:1 Tarxien Rainbows Tarxien
Matchday 8 Sliema Wander. Sliema Wanderers 0:1 Mosta FC Mosta FC
Matchday 15 Radomiak Radomiak Radom 1:0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
Matchday 15 GKS Belchatow GKS Belchatow 1:1 Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 15 GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 2:0 Olimpia Grudziadz Olimpia Grudz.
Matchday 15 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 0:0 Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
Matchday 15 Sandecja Sandecja Nowy Sacz 1:0 Wigry Suwalki Wigry Suwalki
Matchday 16 Crawley Town Crawley Town 0:4 Swindon Town Swindon Town
Matchday 16 Exeter City Exeter City 4:0 Plymouth Argyle Plymouth
Matchday 16 Colchester Utd. Colchester United 3:1 Newport County Newport County
Matchday 16 Salford Salford City 1:1 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
Matchday 16 Port Vale Port Vale FC 0:0 Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 16 Leyton Orient Leyton Orient 1:1 Carlisle United Carlisle United
Matchday 16 Walsall Walsall FC 1:2 Mansfield Town Mansfield Town
Matchday 16 Northampton Northampton Town 2:0 Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 16 Stevenage Stevenage FC 1:0 Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 15 Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 5:0 Kickers Offenbach K. Offenbach
Matchday 15 FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 1:2 SV 07 Elversberg SV Elversberg
Matchday 15 SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846 1:3 SC Freiburg II SC Freiburg II
Matchday 15 FSV Frankfurt FSV Frankfurt 2:1 TSV Steinbach Haiger TSV Steinbach
Matchday 15 FCA Walldorf FC-Astoria Walldorf 3:3 FC 08 Homburg FC 08 Homburg
Matchday 15 TSG Balingen TSG Balingen 1:1 FK Pirmasens FK Pirmasens
Matchday 15 FC Gießen FC Gießen 1:1 VfR Aalen VfR Aalen
Matchday 15 Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II 2:1 TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
Matchday 15 Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 1:1 Bahlinger SC Bahlinger SC
Second Round SZ Dongwu Suzhou Dongwu 1:1 Taizhou Yuanda TZ Yuanda
Second Round JX Liansheng Jiangxi Liansheng 1:3 Hebei Olle Elite HB Olle Elite
Matchday 5 Veria NPS Veria NPS 1:1 Enosi Aspropyrgou Aspropyrgos
Matchday 5 AO Trikala AO Trikala 0:0 AO Kavala AO Kavala
final Forge FC Forge FC 1:0 Cavalry FC Cavalry FC
Matchday 15 Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 1:2 Lech Poznan II Lech Poznan II
Matchday 15 Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 0:1 Widzew Lodz Widzew Lodz
Matchday 15 Bytovia Bytow Bytovia Bytow 2:1 Garbarnia Krakow Garbarnia
Matchday 15 Gornik Leczna Gornik Leczna 1:1 Skra Czestochowa Skra Czesto.
Matchday 15 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow 2:4 Gornik Polkowice Gornik Polk.
Matchday 15 Blekitni Blekitni Stargard 2:1 Legionovia Legionowo Legionovia
Matchday 15 Resovia Resovia Rzeszów 2:1 Elana Torun Elana Torun
Matchday 10 SD Leioa SD Leioa 2:1 Salamanca CF UDS Salamanca CF
Matchday 17 Türkgücü Münch. Türkgücü München 4:0 SV Heimstetten SV Heimstetten
Matchday 17 FC Augsburg II FC Augsburg II 3:0 FC Memmingen FC Memmingen
Matchday 17 VfB Eichstätt VfB Eichstätt 3:2 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
Matchday 17 SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth 6:1 SV Schalding-Heining SV Schalding
Matchday 17 Nuremberg II 1.FC Nuremberg II 3:3 SV Viktoria Aschaffenburg Aschaffenburg
Matchday 17 FV Illertissen FV Illertissen 3:1 VfR Garching VfR Garching
Matchday 17 Aubstadt TSV Aubstadt 2:1 TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
Matchday 17 TSV Buchbach TSV Buchbach 2:0 TSV 1860 Rosenheim 1860 Rosenheim
Matchday 17 Gr. Fürth II SpVgg Greuther Fürth II 2:2 SV Wacker Burghausen W. Burghausen
Matchday 10 BAK FK Baskent Akademi FK 0:1 Manisa FK Manisa FK
Matchday 10 Sariyer Sariyer 2:2 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
Matchday 10 Pendikspor Pendikspor 3:1 Amed SK Amed SK
Matchday 10 Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 2:1 Corum FK Corum FK
Matchday 10 Gümüshanespor Gümüshanespor 2:1 Kirklarelispor Kirklarelispor
Matchday 10 1922 Konya 1922 Konyaspor 1:2 Inegölspor Inegölspor
Matchday 10 Sanliurfaspor Sanliurfaspor 1:3 Hacettepe Spor Hacettepe
Matchday 16 TSV Havelse TSV Havelse 3:4 VfL Wolfsburg II Wolfsburg II
Matchday 16
W. Bremen II SV Werder Bremen II 2:2 SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II
Matchday 16 VfB Lübeck VfB Lübeck 4:0 Hannover 96 II Hannover 96 II
Matchday 16 SC Weiche 08 SC Weiche Flensburg 08 4:1 FC St. Pauli II FC St. Pauli II
Matchday 16 Hamburger SV II Hamburger SV II 3:0 Altona 93 Altona 93
Matchday 14 FC Helsingör FC Helsingör 4:0 FA 2000 FA 2000
Matchday 14 Middelfart Middelfart Boldklub 1:1 Jammerbugt FC Jammerbugt FC
Matchday 14 Dalum IF Dalum IF 2:2 Thisted FC Thisted FC
Matchday 14 VSK Aarhus VSK Aarhus 3:1 Ringköbing IF Ringköbing IF
Matchday 14 Brönshöj BK Brönshöj Boldklub 2:0 Vanlöse IF Vanlöse IF
Matchday 14 Hellerup IK Hellerup IK 3:1 Hilleröd Fodbold Hilleröd F
Matchday 14 FC Sydvest FC Sydvest 05 0:2 Aarhus Fremad Aarhus Fremad
Matchday 14 B93 Boldklubben af 1893 1:2 Holbaek B&I Holbaek B&I
Matchday 14 Vejgaard B Vejgaard B 0:2 Naesby Boldklub Naesby BK
Matchday 12 Sporting CP U23 Sporting CP U23 0:0 Estoril Praia U23 Estoril U23
Matchday 12 Portimonense 23 Portimonense SC U23 3:4 Belenenses SAD U23 Belenenses U23
Matchday 12 Famalicão U23 FC Famalicão U23 0:0 CD Feirense Sub-23 Feirense Sub-23
Matchday 16 Radnicki Pirot FK Radnicki Pirot 1:0 FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
Matchday 16 Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 0:1 OFK Zarkovo