For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:30:06 PM
Matchday 11
SV Sandhausen SV Sandhausen 0:0 SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
Matchday 13
FC Bayern II FC Bayern Munich II 2:2 SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
Fourth Round Altinordu Altinordu FK 3:1 Amed SK Amed SK
Fourth Round Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 3:0 Menemen Spor Menemen Spor
Fourth Round 1074 Cankiri 1074 Cankiri Spor 1:3 Caykur Rizespor C. Rizespor
Fourth Round Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 2:3 on pens Antalyaspor Antalyaspor
Fourth Round Eyüpspor Eyüpspor 1:0 AET Konyaspor Konyaspor
Fourth Round Altay SK Altay SK 1:0 Görelespor Görelespor
Fourth Round Adanaspor Adanaspor 3:0 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
Matchday 14 CSM Poli Iași CSM Politehnica Iași 2:1 CFR Cluj CFR Cluj
Matchday 9
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 2:2 Trabzonspor Trabzonspor
Matchday 8 Asteras Tripoli Asteras Tripolis 4:1 PAS Lamia 1964 PAS Lamia
5th round Ap. Larisas Apollon Larisas 2:1 AO Xanthi AO Xanthi
5th round Panserraikos Panserraikos 1:1 Volos NPS Volos NPS
Matchday 7 Standard Res. Standard Liège Reserves 1:3 RSC Anderlecht Reserve Anderlecht Res.
Matchday 7 KAA Gent II KAA Gent II 2:0 KRC Genk II KRC Genk II
Matchday 7 St.Truiden Res. VV St. Truiden Reserve 1:6 Oud-Heverlee Leuven Reserve OH Leuven Res.
Matchday 7 KV Mechelen II KV Mechelen II 2:2 Club Brugge Reserve Brugge Res.
Matchday 14 Aarhus GF Aarhus GF 1:2 FC Copenhagen FC Copenhagen
Matchday 14 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora 4:0 POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
Matchday 14 Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 1:0 Cherno More Varna Cherno More
Quarter-Finals NK Radomlje NK Radomlje 0:0 NK Celje NK Celje
Quarter-Finals FC Koper FC Koper 3:2 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
Matchday 32 Paraná Paraná Clube 1:0 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
Matchday 10 CA Temperley Club Atlético Temperley 3:0 CD Morón CD Morón
Matchday 9 CA Estudiantes CA Estudiantes (Buenos Aires) 1:2 Club Atlético Atlanta Atlanta
Matchday 31 Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 1:1 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Matchday 10 Flamurtari FC Flamurtari FC 1:1 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
Matchday 10 FK Partizani FK Partizani 0:0 FK Kukësi FK Kukësi
Matchday 16 Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 2:0 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
Matchday 16 Banja Luka U17 FK Borac Banja Luka U17 2:0 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 FK MDK U17
Matchday 5 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida 1:0 Olympique Khouribga O. Khouribga
Second Round Stilon Stilon Gorzow Wielkopolski 1:5 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
Second Round Rekord B-B Rekord Bielsko-Biala 0:2 Gornik Leczna Gornik Leczna
Second Round Blekitni Blekitni Stargard 3:0 Sandecja Nowy Sacz Sandecja
Second Round Radomiak Radomiak Radom 1:2 GKS Tychy GKS Tychy
Second Round Resovia Resovia Rzeszów 0:4 Lech Poznan Lech Poznan
Round of 16 SFC Opava Slezsky FC Opava 0:2 AET FK Jablonec FK Jablonec
Matchday 14
QPR Queens Park Rangers 1:3 Brentford FC Brentford
Matchday 13 Club UTC UTC Cajamarca 2:0 Ayacucho FC Ayacucho FC
Matchday 12 Imolese Imolese Calcio 1919 2:1 Carpi FC 1909 Carpi
Matchday 12 Triestina US Triestina 1:0 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
Matchday 12 Valenciennes FC Valenciennes FC 0:0 AC Le Havre AC Le Havre
Matchday 8 Braga SC Braga 2:0 CD Santa Clara Santa Clara
Matchday 13 Estoril U23 Estoril Praia U23 2:2 CS Marítimo U23 Marítimo U23
Matchday 13 Cova Piedade 23 CD Cova da Piedade U23 0:0 Sporting CP U23 Sporting CP U23
Matchday 13 Feirense Sub-23 CD Feirense Sub-23 2:2 Portimonense SC U23 Portimonense 23
Matchday 13 Académica S23 Académica de Coimbra OAF Sub-23 1:1 CD Aves U23 Aves U23
Matchday 13 Benfica U23 SL Benfica U23 2:0 FC Famalicão U23 Famalicão U23
Matchday 9 Osmanlispor Osmanlispor FK 2:1 Akhisarspor Akhisarspor
Matchday 5 Ostrava U19 FC Banik Ostrava U19 1:3 SK Slavia Prag U19 SK Slavia Prag U19
Matchday 26 SK Brann SK Brann 1:1 FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
Matchday 29 Elfsborg IF Elfsborg 2:0 IFK Göteborg IFK Göteborg
Matchday 29 Malmö FF Malmö FF 2:0 AIK AIK
Matchday 29 Djurgarden Djurgardens IF 3:0 Örebro SK Örebro SK
Matchday 29 Örgryte Örgryte IS 0:0 Dalkurd FF Dalkurd
Matchday 29 Mjällby Mjällby AIF 2:0 Syrianska FC Syrianska FC
Matchday 23 Qizilqum Qizilqum Zarafshan 1:1 Metallurg Bekabad Metallurg Bk.
Matchday 23 Sogdiana Sogdiana Jizzakh 3:0 Dinamo Samarqand Dinamo
Matchday 9 Newcastle U23 Newcastle United U23 2:2 Middlesbrough FC U23 Boro U23
Matchday 9 Reading U23 Reading FC U23 3:3 Aston Villa U23 Aston Villa U23
Matchday 9 West Brom U23 West Bromwich Albion U23 2:0 Swansea City U23 Swansea U23
Matchday 8 M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 2:0 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
First Round M. Kiryat Ata Maccabi Kiryat Ata 0:1 Hapoel Ramat haSharon Ramat haSharon
Matchday 1 Schalke 04 II FC Schalke 04 II 1:1 Rot-Weiß Oberhausen RW Oberhausen
Matchday 15 FV Dudenhofen FV Dudenhofen 6:0 Arminia Ludwigshafen A. Ludwigshafen
Matchday 7 Heerenveen U19 SC Heerenveen U19 4:2 NAC Breda U19 NAC Breda U19
Matchday 7 Nea Salamis Nea Salamina Famagusta 0:3 APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Matchday 12 FC Prishtina FC Prishtina 2:0 KF Flamurtari Prishtinë KF Flamurtari
Matchday 6 Lions Gib Res Lions Gibraltar FC Reserve 3:0 FC College 1975 Reserve College Reserve
Matchday 1 Alashkert Alashkert Yerevan 2:1 FC Ararat-Armenia Yerevan Ararat-Armenia
Matchday 13 Ararat-Arm. II FC Ararat-Armenia II 7:1 FC Dilijan FC Dilijan
Matchday 13 Ararat II FC Ararat Yerevan II 1:0 FC Pyunik Yerevan II Pyunik II
Matchday 13 Aragats FC Aragats Ashtarak 6:1 FC Shirak Gyumri II Shirak II
Matchday 13 FC Van FC Van 2:0 FC Urartu Erewan II Urartu II
Matchday 29 Sylvia IF Sylvia 2:1 FC Linköping City Linköping City
Matchday 29 Kristianstad Kristianstad FC 0:6 Landskrona BoIS Landskrona
Final Atalanta U19 Atalanta Primavera 2:1 Fiorentina Primavera Fiorentina U19
Matchday 25 Bhayangkara FC Bhayangkara FC 3:2 PSM Makassar PSM Makassar
Matchday 25 Persebaya Persebaya Surabaya 2:3 PSS Sleman PSS Sleman
Matchday 8 Santa Lucia FC Santa Lucia FC 0:2 Hibernians FC Hibernians FC
Second Round Dingli Swallows Dingli Swallows FC 1:3 Mqabba FC Mqabba FC
Second Round Pembroke Pembroke Athleta FC 3:0 Xghajra Tornadoes FC Xghajra T.
group stage Croatia U17 Croatia U17 2:1 Scotland U17 Scotland U17
group stage Armenia U17 Armenia U17 1:0 Iceland U17 Iceland U17
Group Stage Spain U17 Spain U17 0:0 Argentina U17 Argentina U17
Group Stage Solomon U17 Solomon Islands U17 0:5 Italy U17 Italy U17
Group Stage Tajikistan U17 Tajikistan U17 1:0 Cameroon U17 Cameroon U17
Group Stage Paraguay U17 Paraguay U17 0:0 Mexico U17 Mexico U17
Matchday 2 Jamshedpur FC Jamshedpur FC 3:1 Hyderabad FC Hyderabad
Russia U16 Russia U16 1:2 Italy U16 Italy U16
France U16 France U16 0:4 Belgium U16 Belgium U16