For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 12:54:05 AM
Matchday 21 SV Rugenbergen SV Rugenbergen 1:4 TSV Sasel TSV Sasel
Matchday 21 Meiendorfer SV Meiendorfer SV 1:1 Bramfelder SV Bramfelder SV
Matchday 21 Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 6:2 Hamm United FC Hamm Utd.
Matchday 21 Niendorfer TSV Niendorfer TSV 6:3 Hamburger SV III HSV III
Matchday 21 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 2:2 SC Victoria Hamburg SC Victoria
Matchday 21 Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 4:0 FC Süderelbe FC Süderelbe
Matchday 21 Concordia Concordia Hamburg 1:0 USC Paloma Hamburg USC Paloma
Fourth Round Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 1:2 Bursaspor Bursaspor
Fourth Round BAK FK Baskent Akademi FK 0:6 Sivasspor Sivasspor
Fourth Round Kirklarelispor Kirklarelispor 1:0 MKE Ankaragücü Ankaragücü
Fourth Round
Kayserispor Kayserispor 2:0 AET Bayrampasa Spor Bayrampasa
Fourth Round Gaziantep FK Gaziantep FK 3:0 Turgutluspor Turgutluspor
Fourth Round Denizlispor Denizlispor 4:1 Icel Idmanyurdu Spor Icel Idmanyurdu
Matchday 11 SD Eibar SD Eibar 2:1 Villarreal CF Villarreal
Matchday 11 RCD Mallorca RCD Mallorca 2:2 CA Osasuna CA Osasuna
Matchday 11 Getafe Getafe CF 3:1 Granada CF Granada CF
Matchday 10
AC Milan AC Milan 1:0 SPAL SPAL
Matchday 9 Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 1:2 Sporting CP Sporting CP
Matchday 9 Santa Clara CD Santa Clara 1:1 Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
Matchday 9 Boavista Boavista Porto FC 2:0 SC Braga Braga
Matchday 13 RSC Anderlecht RSC Anderlecht 3:3 KAA Gent KAA Gent
Matchday 11 RCS Verlaine RCS Verlaine 1:4 RRC Stockay-Warfusée Stockay
Matchday 14 Vitosha FK Vitosha Bistritsa 0:1 Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 14 Levski Sofia Levski Sofia 2:0 FK Dunav Ruse FK Dunav
Matchday 20 TSV Kareth TSV Kareth-Lappersdorf 2:1 ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
Matchday 10 Heikendorfer SV Heikendorfer SV 2:2 SVT Neumünster SVT Neumünster
Matchday 12 TuS Hartenholm TuS Hartenholm 5:4 TSV Klausdorf TSV Klausdorf
Third Round VfB Weißwasser VfB Weißwasser 1909 2:1 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Round of 16 VfB Zwenkau VfB Zwenkau 02 0:4 FC International Leipzig Inter Leipzig
Round of 16 SG Taucha 99 SG Taucha 99 0:1 AET VFC Plauen VFC Plauen
Round of 16 Bischofswerda Bischofswerdaer FV 08 0:1 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
Round of 16 Dresd.-Stries. SG Dresden-Striesen 1:3 LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
Matchday 14 Germania Leer Germania Leer 0:2 Blau-Weiß Lohne BW Lohne
Matchday 14 BW Papenburg Blau-Weiß Papenburg 1:2 VfL Oythe VfL Oythe
Matchday 14 SV Bevern SV Bevern 2:1 SV Union Lohne SV Union Lohne
Matchday 14 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 2:1 BV Cloppenburg BV Cloppenburg
Matchday 14 GW Mühlen GW Mühlen 1:0 SV Falke Steinfeld Falke Steinfeld
Matchday 14 Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 2:2 VfR Voxtrup VfR Voxtrup
Matchday 14 Wildeshausen VfL Wildeshausen 1:2 SC Melle 03 SC Melle 03
Matchday 14 GW Firrel GW Firrel 1:1 BV Essen BV Essen
Matchday 2 Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 1:3 SV Lengede SV Lengede
Matchday 10 MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel 1:3 Braunschweiger SC Acosta BSC Acosta
Matchday 10 SC Hainberg SC Hainberg 0:4 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
Matchday 12 SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 4:2 Eintracht Braunschweig II Braunschweig II
Matchday 8 E. Lüneburg SV Eintracht Lüneburg 0:2 TuS Harsefeld TuS Harsefeld
Matchday 15 OSV Hannover OSV Hannover 4:1 SC Hemmingen/Westerfeld SC Hemmingen/W.
Matchday 15 TSV Burgdorf TSV Burgdorf 1:2 TSV Godshorn TSV Godshorn
Matchday 15 Ramlingen-E. SV Ramlingen-Ehlershausen 5:1 Heeßeler SV Heeßeler SV
Matchday 15 STK Eilvese STK Eilvese 1:4 TSV Pattensen TSV Pattensen
Matchday 15 VfL Bückeburg VfL Bückeburg 3:3 FC Eldagsen FC Eldagsen
Matchday 10 SV Türkspor SV Türkspor Bremen-Nord 4:4 TuRa Bremen TuRa Bremen
Matchday 18 TSV Ampfing TSV Ampfing 5:4 FC Töging FC Töging
First Round Rasensp. Brand DJK Rasensport Brand 04 0:5 Alemannia Aachen Alem. Aachen
Matchday 15 SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 0:2 Ahrweiler BC Ahrweiler BC
Matchday 15 SG Schneifel SG Schneifel/Stadtkyll 4:3 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
Fourth Round SC Poppenbüttel SC Poppenbüttel 0:4 HEBC Hamburg HEBC Hamburg
Quarter-Finals Schwachhausen TuS Schwachhausen 1:5 FC Oberneuland FC Oberneuland
Quarter-Finals FC Huchting FC Huchting 5:2 ESC 02 Geestemünde ESC Geestemünde
Quarter-Finals Haldensleber SC Haldensleber SC 1:0 1.FC Merseburg 1.FC Merseburg
Quarter-Finals U. Schönebeck Union 1861 Schönebeck 1:2 SV Eintracht Lüttchendorf Lüttchendorf
Quarter-Finals BSV Rehden BSV Schwarz-Weiß Rehden 4:3 on pens SV Meppen SV Meppen
Quarter-Finals SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück 0:2 RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen
Matchday 29 Ceará SC Ceará Sporting Club 2:0 Fluminense Football Club Fluminense
Matchday 29 Alagoano Centro Sportivo Alagoano (AL) 2:1 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Matchday 29 Vasco da Gama Club de Regatas Vasco da Gama 1:3 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
Matchday 29 Santos FC Santos FC 1:0 Esporte Clube Bahia EC Bahia
Matchday 11 Racing Club Racing Club 0:0 Club Atlético Banfield CA Banfield
Matchday 11 Arsenal FC Arsenal Fútbol Club 2:2 Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
Matchday 11 Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 0:0 Club Atlético Huracán Huracán
Matchday 16 CF Pachuca CF Pachuca 2:3 CF Monterrey Monterrey
Matchday 16 Chivas Deportivo Guadalajara 0:1 Club Tijuana Club Tijuana
Matchday 16 Tigres UANL Tigres UANL 1:0 Deportivo Toluca Toluca
Matchday 26 Nagano Parceiro Nagano Parceiro 3:0 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
Matchday 9 Al-Feiha Al-Feiha FC 1:1 Al-Ettifaq Al-Ettifaq
Matchday 9 Al-Fateh Al-Fateh 3:3 Al-Hilal Riyadh Hilal
Matchday 9 Ahli Al-Ahli Jeddah 2:1 Al-Ittihad Jeddah Ittihad
Matchday 6 Ittihad Kalba Al Ittihad Kalba Sports Club 2:1 FC Baniyas FC Baniyas
Matchday 6 Shabab Dubai FC Shabab Al-Ahli Dubai 3:1 Ajman Club Ajman Club
Matchday 6 Sharjah FC Sharjah Cultural Sports Club 2:1 Al-Fujairah SC Fujairah SC
Matchday 6 Al-Wasl Al-Wasl Sports Club 3:1 Hatta Club Hatta Club
Matchday 1 Riteriai FK Riteriai 0:1 FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
Round of 16 Metalul B. Metalul Buzau 0:3 FC Politehnica Iasi FC Poli Iasi
Round of 16 Sepsi Sf. Gh. Sepsi Sf. Gheorghe 4:2 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
Round of 16 FC Voluntari FC Voluntari 1:4 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Second Round Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 4:1 on pens Wisla Plock Wisla Plock
Matchday 32 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 1:0 Sport Club do Recife Sport Recife
Round of 16 FC Bulle FC Bulle 2:3 FC Rapperswil-Jona Rapperswil-Jona
Round of 16
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 6:0 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Round of 16 FC Copenhagen FC Copenhagen 4:1 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
Round of 16 Aarhus GF Aarhus GF 1:0 Odense Boldklub Odense BK
First Round Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 1:4 FC Utrecht FC Utrecht
First Round Fortuna Sittard Fortuna Sittard 3:0 ADO Den Haag ADO Den Haag
5th round Platanias AO Platanias 0:1 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
5th round GAS Ialysos GAS Ialysos 1948 0:4 Panetolikos GFS Panetolikos
5th round Eolikos Eolikos Mytilinis 0:3 PAS Lamia 1964 PAS Lamia
5th round AO Trikala AO Trikala 3:2 GS Ergotelis Ergotelis
Round of 16 Orenburg FK Orenburg 1:2 FK Khimki Khimki
Round of 16 Torpedo Moscow Torpedo Moscow 1:0 Baltika Kaliningrad Baltika
Round of 16 Spartak Moscow Spartak Moscow 2:1 FK Rostov Rostov
Matchday 15 FC Nomme U17 FC Nomme United U17 8:1 JK Tabasalu U17 Tabasalu U17
Matchday 35 JK Welco Tartu JK Welco 0:2 Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
Semi-Finals Odds BK Odds BK 0:3 FK Haugesund Haugesund
Matchday 12 Medjimurje NK Medjimurje Cakovec 4:2 NK Dugopolje NK Dugopolje
Matchday 14 Sl. Wroclaw II Slask Wroclaw II 4:0 Gornik Zabrze II Gornik II
Matchday 23 AGMG Olmaliq FK AGMK Olmaliq 1:1 Lokomotiv Tashkent Loko Tashkent
Matchday 23 Navbahor Navbahor Namangan 1:1 Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi
Matchday 23 Pakhtakor Pakhtakor Tashkent 3:1 Surkhon Termiz Surkhon
First Round Maccabi Ashdod Maccabi Ironi Ashdod 0:2 Ihud Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
Matchday 15 Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 6:2 SC Kalsdorf SC Kalsdorf
Matchday 15 Allerheiligen SV Allerheiligen 5:0 ATSV Stadl-Paura Stadl-Paura
Matchday 15 Sturm Graz II SK Sturm Graz II 5:0 SV Ried II SV Ried II
Matchday 18 FC Memmingen FC Memmingen 1:1 FV Illertissen FV Illertissen
Matchday 14 Draßburg ASV Draßburg 2:2 Team Wiener Linien Wiener Linien
Matchday 17 Bischofshofen SK Bischofshofen 0:4 FC Pinzgau Saalfelden Saalfelden
Matchday 16 FV Engers 07 FV Engers 07 2:0 TuS Koblenz TuS Koblenz
Matchday 8 FCO Neugersdorf FC Oberlausitz Neugersdorf 3:2 VfB 1921 Krieschow VfB Krieschow
Matchday 11 FSV Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde 1:1 Union Sandersdorf Sandersdorf
Matchday 14 Wolfenbüttel MTV Wolfenbüttel 0:3 Kickers Emden Kickers Emden
Matchday 14 TB Uphusen TB Uphusen 1:2 SC Spelle-Venhaus Spelle-Venhaus
Matchday 14 Lupo-Martini USI Lupo-Martini Wolfsburg 2:2 FC Eintracht Northeim Eintr. Northeim
Matchday 14 Arm. Hannover Arminia Hannover 1:1 Heeslinger SC Heeslinger SC
Matchday 14 G. Egestorf/L. 1.FC Germania Egestorf/Langreder 1:0 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern
Matchday 14 FC Hagen/Uthl. FC Hagen/Uthlede 1:4 VfV Borussia 06 Hildesheim VfV Hildesheim
Matchday 14 MTVE Celle MTV Eintracht Celle 2:3 MTV Gifhorn MTV Gifhorn
Matchday 14 TuS Bersenbrück TuS Bersenbrück 0:0 SV Atlas Delmenhorst SV Atlas
Matchday 14 VfL Oldenburg VfL Oldenburg 3:3 FT Braunschweig FT Braunschweig
Matchday 12 Gerasdorf SV Gerasdorf/Stammersdorf 1:1 Union Mauer Union Mauer
Matchday 14 Kottingbrunn ASK Kottingbrunn 3:0 SV Waidhofen/Thaya Waidhofen/T.
Matchday 14 Ardagger SC Union Ardagger 1:1 Kremser SC Kremser SC
Matchday 14 Schallerbach SV Bad Schallerbach 4:2 ASK St. Valentin St. Valentin
Matchday 14 St. Florian Union St. Florian 0:0 SV Grieskirchen Grieskirchen
Matchday 14 Weißkirchen Union Weißkirchen 1:0 ASKÖ Donau Linz Donau Linz
Matchday 15 Völkermarkt VST Völkermarkt 4:3 ASKÖ St. Michael/Bleiburg St. Michael/Bl.
Matchday 15 KAC 1909 Klagenfurter AC 1909 1:2 SV St. Jakob im Rosental St. Jakob
Matchday 13 Pogon U19 Pogon Szczecin U19 1:1 Wisla Cracow U19 Wisla U19
Matchday 13 Lubin U19 Zaglebie Lubin U19 3:1 Lech Poznan U19 Lech U19
Semi-Finals CS Emelec CS Emelec 6:5 on pens LDU Quito LDU Quito
Matchday 8 Manchester 62 Manchester 62 FC 0:3 Lions Gibraltar FC Lions Gibraltar
Matchday 12 Wieselburg SC Wieselburg 4:4 USC Seitenstetten Seitenstetten
Matchday 12 Korneuburg SC Korneuburg 1:6 ASK Bad Vöslau Bad Vöslau
Matchday 26 Barito Putera PS Barito Putera 1:0 Borneo FC Borneo FC
Matchday 26 Bali United Bali United FC 1:1 Persela Lamongan Persela
Matchday 9 Qatar SC Qatar Sports Club 1:0 Al Shahania Sports Club Al Shahania
Matchday 9 Al Sailiya Al Sailiya Sport Club 0:2 Al Rayyan Sports Club Al Rayyan
Matchday 9 Saipa FC Saipa FC 0:0 Shahr Khodrou FC Sh Khodrou
Matchday 9 FC Nassaji M. FC Nassaji Mazandaran 0:0 Sanat Naft FC Sanat Naft
Matchday 9 Persepolis Persepolis FC 0:0 Machine Sazi Tabriz Machine Sazi
Matchday 9 Naft M.I.S F.C. Naft Masjed Soleyman FC 0:0 Foolad FC Foolad
Matchday 9 Pars Jam Pars Jonoubi Jam 1:1 Sepahan FC Sepahan
Semi-Finals Atlanta United Atlanta United FC 1:2 Toronto FC Toronto FC
Group Stage Chile U17 Chile U17 4:2 Haiti U17 Haiti U17
Group Stage USA U17 United States U17 0:0 Japan U17 Japan U17
Group Stage Spain U17 Spain U17 5:1 Tajikistan U17 Tajikistan U17
Group Stage Solomon U17 Solomon Islands U17 0:7 Paraguay U17 Paraguay U17
Italy U16 Italy U16 4:2 Belgium U16 Belgium U16
France U16 France U16 1:2 Russia U16 Russia U16
Semi-Finals TSB Flensburg TSB Flensburg 1:3 VfB Lübeck VfB Lübeck
Semi-Finals SV Todesfelde SV Todesfelde 1:0 SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche 08
Matchday 3 Mumbai City Mumbai City FC 2:4 Odisha FC Odisha