For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:12:00 PM
Matchday 1 LBK Reserves Lyngby BK Reserves 1:2 Bröndby IF Reserves BIF Reserves
Matchday 6 SE Reserves SönderjyskE Reserves 1:1 Odense Boldklub Reserves OB Reserves
Matchday 10
FC Augsburg FC Augsburg 2:3 FC Schalke 04 FC Schalke 04
Second Round FC Midtjylland FC Midtjylland UEFA U19 3:1 HSK Zrinjski Mostar UEFA U19 Mostar
Second Round FC San Pedro FC San Pedro 2:0 Asante Kotoko SC Asante Kotoko
Second Round Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC 6:0 UD Songo UD Songo
Second Round Djoliba AC Djoliba AC Bamako 4:0 Elect-Sport FC Elect-Sport FC
Second Round Pyramids FC Pyramids FC 3:0 Young Africans SC Young Africans
Second Round Hassania Hassania d'Agadir 2:1 Green Eagles FC Green Eagles FC
Second Round RS Berkane Renaissance de Berkane 5:0 Fosa Juniors FC Fosa Juniors
Second Round Paradou AC Paradou AC 4:1 Kampala City Council Kampala CC
Matchday 11
Everton Everton FC 1:1 Tottenham Hotspur Spurs
Matchday 7 Sant Julia UE Sant Julia 0:3 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Matchday 12 Celta de Vigo Celta de Vigo 0:1 Getafe CF Getafe
Matchday 12 CD Leganés CD Leganés 1:2 SD Eibar SD Eibar
Matchday 12 Granada CF Granada CF 1:2 Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 11 Fiorentina ACF Fiorentina 1:1 Parma Calcio 1913 Parma
Matchday 11
AC Milan AC Milan 1:2 SS Lazio Lazio
Matchday 12 OGC Nice OGC Nice 2:0 Stade Reims Reims
Matchday 12 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 1:0 AS Monaco Monaco
Matchday 13
LASK LASK 2:0 Austria Vienna Austria Vienna
Matchday 15 Ural Ural Yekaterinburg 1:2 FK Orenburg Orenburg
Matchday 15 KS Samara Krylya Sovetov Samara 0:0 Rubin Kazan Rubin Kazan
Matchday 15 FCSB FCSB 2:1 Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi OSK
Matchday 10
Kayserispor Kayserispor 1:0 Fenerbahce SK Fenerbahce
Matchday 8 FC Twente U21 FC Twente Enschede U21 0:2 Heracles Almelo U21 Heracles U21
Matchday 8 Vitesse U21 Vitesse Arnhem U21 0:2 Feyenoord U21 Feyenoord U21
Matchday 13 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1:2 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
Matchday 9 AEK Athens AEK Athens 3:2 Atromitos Athen Atromitos Athen
Matchday 9 PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 2:2 Panathinaikos Athens Panathinaikos
Matchday 3 PAS Giannina PAS Giannina 2:2 GS Ergotelis Ergotelis
Matchday 14 KAA Gent KAA Gent 3:1 Standard Liège Standard Liège
Matchday 14 KV Mechelen KV Mechelen 2:2 RSC Charleroi RSC Charleroi
Matchday 15 SFC Opava Slezsky FC Opava 0:1 AC Sparta Praha Sparta Praha
Matchday 15 FC Copenhagen FC Copenhagen 3:0 SönderjyskE SönderjyskE
Matchday 14 NK Osijek NK Osijek 3:2 HNK Rijeka HNK Rijeka
Matchday 14 Arka Gdynia Arka Gdynia 0:1 Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 16 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 4:2 NK Domzale NK Domzale
Matchday 30 Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 4:1 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Matchday 30 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 2:0 Sport Club Internacional Internacional
Matchday 30 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 1:0 Centro Sportivo Alagoano (AL) CSA
Matchday 30 Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 1:1 Esporte Clube Bahia EC Bahia
Matchday 30 Santos FC Santos FC 4:1 Botafogo Rio de Janeiro Botafogo
Matchday 30 Goiás EC Goiás Esporte Clube 2:0 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
Matchday 12 CA Banfield Club Atlético Banfield 3:3 Club Atlético Unión CA Unión
Matchday 12 CA Talleres Club Atlético Talleres 1:0 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
Matchday 12 CA Patronato Club Atlético Patronato 1:1 Racing Club Racing Club
Matchday 12 Independiente Club Atlético Independiente 2:1 Club Atlético San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
Matchday 21 Santos FC Santos FC Nazca 2:1 Unión Huaral Unión Huaral
Matchday 21 Atlético Grau Club Atlético Grau 4:1 Sport Loreto Sport Loreto
Matchday 21 Santa Rosa PNP Cultural Santa Rosa 1:1 Club Alianza Atletico Sullana Alianza Atl.
Matchday 11 Defensores Defensores de Belgrano 3:0 Club Atlético Sarmiento (Junin) CA Sarmiento
Matchday 11 Barracas C. Club Atlético Barracas Central 1:0 Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
Matchday 11 Gimnasia (J) Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) 3:0 Instituto AC Córdoba Instituto AC
Matchday 11 CA Alvarado CA Alvarado 0:0 Club Social y Atlético Guillermo Brown Guillermo Brown
Matchday 11 CA Mitre Club Atlético Mitre 0:1 Club Atlético Temperley CA Temperley
Matchday 17 Toluca Deportivo Toluca 1:3 Deportivo Guadalajara Chivas
Matchday 17 FC Juárez FC Juárez 3:0 Club Tijuana Club Tijuana
Matchday 17 León Club León FC 1:1 Club Atlético Morelia Morelia
Matchday 39 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 0:1 Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 29 Fukushima Utd. Fukushima United 1:2 Kataller Toyama Kataller Toyama
Matchday 29 Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 4:2 azul claro Numazu a. cl. Numazu
Matchday 29 Gainare Tottori Gainare Tottori 1:1 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
Matchday 29 G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 3:2 SC Sagamihara SC Sagamihara
Matchday 29 Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 3:1 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
Matchday 12 Zacatepec Club Atlético Zacatepec 1:3 Potros UAEM Potros UAEM
Matchday 11 FK Partizani FK Partizani 2:0 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 18 Mineros Mineros de Guayana 1:0 Carabobo FC Carabobo FC
Matchday 18 Monagas SC Monagas SC 0:2 Portuguesa FC Portuguesa FC
Matchday 18 Estudiantes Estudiantes de Mérida 2:0 AC LALA FC LALA FC
Matchday 18 Caracas FC Caracas FC 1:2 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
Matchday 18 Zulia FC Zulia FC 2:4 Llaneros de Guanare EF Llaneros EF
Matchday 18 Trujillanos Trujillanos FC 1:0 Deportivo Lara Deportivo Lara
Matchday 18 Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 2:2 Zamora FC Zamora
Matchday 27 BATE Borisov BATE Borisov 2:4 Isloch Minskiy Rayon Isloch
Matchday 27 Slavia Slavia Mozyr 3:2 FK Gomel Gomel
Final April 25 SC April 25 Sports Club 0:1 Al-Ahed Al-Ahed
Matchday 9 CA Fénix CA Fénix 1:0 Atletico River Plate Montevideo River Plate
Matchday 9 Progreso Club Atlético Progreso 1:1 Club Atlético Cerro CA Cerro
Matchday 9 Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 2:2 Montevideo Wanderers Wanderers
Matchday 9 Nacional Club Nacional 0:1 Cerro Largo FC Cerro Largo
Matchday 35 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 3:2 Paide Linnameeskond Paide
Matchday 35 JK Volta Pohja-Tallinna JK Volta 0:14 FC Nomme United Nomme United
Matchday 14 Sport. Cristal Sporting Cristal Lima 1:2  Carlos A. Mannucci Mannucci
Matchday 14 Municipal Deportivo Municipal 3:0 Universitario de Deportes Universitario
Matchday 14 César Vallejo Universidad César Vallejo 0:1 Universidad San Martín de Porres USM Porres
First Round Jeddah FC Jeddah FC 2:1 Hetten FC Hetten FC
First Round Hilal Al-Hilal Riyadh 4:1 Arar FC Arar FC
First Round Al-Ansar Al-Ansar 0:1 AET Al-Bukiryah FC Al-Bukiryah FC
Matchday 11 Benevento Benevento Calcio 2:0 FC Empoli FC Empoli
Matchday 13 Carrarese Carrarese Calcio 1908 0:2 Calcio Lecco 1912 Lecco
Matchday 13 Como Como 1907 0:0 Aurora Pro Patria Pro Patria
Matchday 13 Giana Erminio AS Giana Erminio 1:1 Juventus U23 Juventus U23
Matchday 13 Pergolettese US Pergolettese 1932 0:2 AC Monza Monza
Matchday 13 Pistoiese US Pistoiese 1921 1:0 US Pianese Pianese
Matchday 13 Pontedera US Città di Pontedera 2:1 SS Arezzo Arezzo
Matchday 13 Carpi Carpi FC 1909 4:1 Ravenna FC Ravenna
Matchday 13 Fermana Fermana FC 3:3 Cesena FC Cesena
Matchday 13 Reggio Audace Reggio Audace FC 2:1 US Sambenedettese Sambenedettese
Matchday 13 Virtus Verona Virtusvecomp Verona 0:0 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
Matchday 13 Casertana Casertana FC 2:2 US Viterbese 1908 Viterbese
Matchday 13 Potenza Potenza Calcio 0:3 Reggina 1914 Reggina
Matchday 13 Teramo Teramo Calcio 1913 1:0 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
Matchday 14 Real Zaragoza Real Zaragoza 3:0 UD Las Palmas UD Las Palmas
Matchday 14 Elche CF Elche CF 4:2 CD Mirandés CD Mirandés
Matchday 21 Torpedo Moscow Torpedo Moscow 2:1 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Matchday 21 Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 1:0 Avangard Kursk Avangard Kursk
Matchday 9 Varzim Varzim SC 2:1 Académica Coimbra Coimbra
Matchday 10 Tondela CD Tondela 1:0 Sporting CP Sporting CP
Matchday 10 FC Porto FC Porto 1:0 Desportivo Aves Desportivo Aves
Matchday 10 Braga SC Braga 2:2 FC Famalicão Famalicão
Matchday 14 Famalicão U23 FC Famalicão U23 1:1 Estoril Praia U23 Estoril U23
Matchday 14 Leixões Sub-23 Leixões SC Sub-23 1:1 CD Feirense Sub-23 Feirense Sub-23
Matchday 10 Altinordu Altinordu FK 1:1 Istanbulspor Istanbulspor
Matchday 27 Ranheim IL Ranheim IL 0:2 Stabæk Fotball Stabæk Fotball
Matchday 27 Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 2:2 FK Haugesund Haugesund
Matchday 27 Viking FK Viking Stavanger 3:0 Lillestrøm SK Lillestrøm SK
Matchday 27 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 FF 3:2 Tromsø IL Tromsø IL
Matchday 27 Vålerenga Vålerenga Fotball 1:0 SK Brann SK Brann
Matchday 17 Zarkovo OFK Zarkovo 0:3 Graficar Belgrad Graficar
Matchday 16 Stal Mielec Stal Mielec 1:1 Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
Matchday 9 FC Ashdod FC Ashdod 2:2 Sektzia Ness Ziona Ness Ziona
Matchday 9 H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 2:0 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
Matchday 15 FC Ajka FC Ajka 0:2 Aqvital FC Csákvár Csákvár
Matchday 15 MTK Budapest MTK Budapest 3:0 Szombathelyi Haladás Haladás
Matchday 15 Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 0:1 Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
Matchday 15 Tiszakécske Duna Aszfalt Tiszakécskei LC 1:1 Szolnoki MÁV FC Szolnok
Matchday 15 ETO FC Győr ETO FC Győr 1:3 Budafoki MTE Budafoki MTE
Matchday 16 Lech Poznan II Lech Poznan II 3:0 Bytovia Bytow Bytovia Bytow
Matchday 11 Orihuela CF Orihuela CF 1:2 UE Cornellà UE Cornellà
Matchday 11 CE Sabadell CE Sabadell 1:0 CF Badalona CF Badalona
Matchday 11 FC Barcelona B FC Barcelona B 0:0 FC Andorra FC Andorra
Matchday 11 Hércules CF Hércules CF 1:1 Lleida Esportiu Lleida Esportiu
Matchday 11 Racing Ferrol Racing Ferrol 3:1 Getafe CF B Getafe CF B
Matchday 11 UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 0:4 Las Rozas CF Las Rozas CF
Matchday 11 Calahorra CD Calahorra 1:1 Deportivo Alavés B Depor. Alavés B
Matchday 11 Real Unión Real Unión Club 0:1 Burgos CF Burgos CF
Matchday 11 CyD Leonesa Cultural Leonesa 3:0 Real Sociedad B Real Sociedad B
Matchday 11 CF Talavera CF Talavera de la Reina 2:1 Córdoba CF Córdoba CF
Matchday 11 CD Don Benito CD Don Benito 1:4 CD Badajoz CD Badajoz
Matchday 11 Recr. Huelva Recreativo Huelva 1:2 Recreativo Granada Recre Granada
Matchday 11 R. B. Linense Real Balompédica Linense 1:1 Real Murcia CF Real Murcia
Matchday 11 Marbella FC Marbella FC 2:1 Villarrubia CF Villarrubia CF
Matchday 11 Mérida AD Mérida AD 0:0 Sevilla Atlético Sevilla Atl.
Matchday 11 FC Cartagena FC Cartagena 0:0 San Fernando CD San Fernando CD
Matchday 16 Comunicaciones Comunicaciones FC 3:2 Deportivo Siquinalá Siquinalá
Matchday 16 Sanarate FC Sanarate FC 1:0 CSD Xelajú MC Xelajú
Matchday 16 Santa Lucía C. Santa Lucía Cotzumalguapa FC 0:2 Deportivo Guastatoya Guastatoya
Matchday 16 Deportivo Mixco Deportivo Mixco 1:0 CSD Municipal CSD Municipal
Matchday 21 Cartaginés CS Cartaginés 2:1 Guadalupe FC Guadalupe FC
Matchday 21 Grecia Municipal Grecia 0:0 Municipal Pérez Zeledón Pérez Zeledón
Matchday 21 ADR Jicaral ADR Jicaral 0:2 Limón FC Limón FC
Matchday 21 La U La U Universitarios 0:0 Deportivo Saprissa Saprissa
Matchday 8 Anorthosis Anorthosis Famagusta 4:0 Olympiakos Nicosia Olympiakos N.
Matchday 22 Rentistas CA Rentistas 2:1 Club Atlético Villa Teresa Villa Teresa
Matchday 22 Cerrito CS Cerrito 0:1 IA Sud America Montevideo Sud America
Matchday 22 Villa Española Deportivo Villa Española 1:2 Club Atlético Atenas de San Carlos CA Atenas
Matchday 22 Mvd City Torque Montevideo City Torque 1:1 Club Deportivo Maldonado Maldonado
Matchday 30 CD Olmedo CD Olmedo 1:2 Barcelona SC Guayaquil Barcelona SC
Matchday 30 Guayaquil City Guayaquil City FC 1:2 Deportivo Cuenca Dep. Cuenca
Matchday 30 CS Emelec CS Emelec 6:1 Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC
Matchday 30 CD Macará CD Macará 0:1 CD El Nacional CD El Nacional
Matchday 6 Pegasus Hong Kong Pegasus FC 2:2 Southern District Southern
Matchday 8 St Joseph's FC St Joseph's FC 1:1 Lynx FC Lynx FC
Matchday 8 FC College 1975 FC College 1975 0:12 Europa FC Europa FC
Matchday 4 Lokomotiv U18 FC Lokomotiv Yerevan U18 5:0 FC Ararat Erewan Youth Ararat Youth
Matchday 4 Shirak U18 FC Shirak Gyumri U18 1:1 Avan Academy U18 Avan Academy
Matchday 8 Urartu U18 FC Urartu Yerevan U18 5:3 FC Lokomotiv Yerevan U18 Lokomotiv U18
Matchday 8 FC Pyunik U18 FC Pyunik Erewan U18 2:0 FC Pyunik-2 U18 FC Pyunik-2 U18
Matchday 8 Alashkert U18 Alashkert U18 0:0 FC Ararat Erewan Youth Ararat Youth
Matchday 8 Ararat-Arm. U18 FC Ararat-Armenia U18 3:0 Avan Academy U18 Avan Academy
Matchday 7 Torino U19 Torino Primavera 5:1 Bologna Primavera Bologna U19
Matchday 27 Persela Persela Lamongan 0:0 PS Barito Putera Barito Putera
Matchday 10 Foolad Foolad FC 0:1 Persepolis FC Persepolis
Group Stage Cameroon U17 Cameroon U17 0:2 Spain U17 Spain U17
Group Stage Argentina U17 Argentina U17 3:1 Tajikistan U17 Tajikistan U17
Group Stage Mexico U17 Mexico U17 8:0 Solomon Islands U17 Solomon U17
Group Stage Italy U17 Italy U17 1:2 Paraguay U17 Paraguay U17