For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 8:41:34 PM
Group Stage
FC Barcelona FC Barcelona 0:0 SK Slavia Prague Slavia Prague
Group Stage Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 0:2 RB Leipzig RB Leipzig
Group Stage
Liverpool Liverpool FC 2:1 KRC Genk KRC Genk
Group Stage
SSC Napoli SSC Napoli 1:1 Red Bull Salzburg RB Salzburg
Group Stage
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 3:2 Inter Milan Inter
Group Stage Olympique Lyon Olympique Lyon 3:1 SL Benfica Benfica
Group Stage
Chelsea Chelsea FC 4:4 Ajax Amsterdam Ajax
Group Stage
Valencia Valencia CF 4:1 LOSC Lille LOSC Lille
Group Stage Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg UEFA U19 0:2 RasenBallsport Leipzig UEFA U19 RB Leipzig U19
Group Stage Chelsea Chelsea FC UEFA U19 1:1 Ajax Amsterdam UEFA U19 Ajax
Group Stage Valencia CF Valencia CF UEFA U19 1:2 LOSC Lille UEFA U19 LOSC Lille
Group Stage FC Barcelona FC Barcelona UEFA U19 2:3 SK Slavia Prag UEFA U19 Slavia Prag
Group Stage Bor. Dortmund Borussia Dortmund UEFA U19 2:1 Inter Mailand UEFA U19 Inter
Group Stage Liverpool Liverpool FC UEFA U19 0:1 KRC Genk UEFA U19 Genk UEFA U19
Group Stage SSC Napoli SSC Napoli UEFA U19 1:5 Red Bull Salzburg UEFA U19 RB Salzburg YL
Group Stage Olympique Lyon Olympique Lyon UEFA U19 2:3 SL Benfica UEFA U19 Benfica
Second Round ESAE FC ESAE FC 4:4 on pens Génération Foot Génération Foot
Matchday 8 Roda JC U21 Roda JC Kerkrade U21 2:1 RKC Waalwijk U21 RKC U21
Matchday 15 Botev Vratsa POFK Botev Vratsa 1:1 FK Vitosha Bistritsa Vitosha
Matchday 15 Slavia Sofia Slavia Sofia 1:1 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
Matchday 15 Cherno More Cherno More Varna 0:2 CSKA Sofia CSKA Sofia
Matchday 13 SG Schneifel SG Schneifel/Stadtkyll 4:1 Ahrweiler BC Ahrweiler BC
Matchday 12 Huracán Club Atlético Huracán 0:1 Club Atlético Lanús Lanús
Matchday 12 Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 0:0 Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Matchday 11 CD Morón CD Morón 0:1 Club Atlético Platense Platense
Matchday 32 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 0:2 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 17 Siroki B. U17 NK Siroki Brijeg U17 2:3  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 Zeljeznicar U17
Matchday 2 Khemis Zemamra Renaissance Zemamra 1:2 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
Matchday 33 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 0:0 Sport Club do Recife Sport Recife
Matchday 33 Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 0:2 Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo FC
Matchday 33 Atlético-GO AC Goianiense (GO) 2:1 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
Matchday 33 EC Vitória Esporte Clube Vitória 3:0 Grêmio Esportivo Brasil (RS) Brasil-RS
Matchday 16 TJK Legion U17 Tallinn JK Legion U17 5:3 JK Tabasalu U17 Tabasalu U17
group stage Cambridge Utd. Cambridge United 4:5 on pens Arsenal FC U23 Arsenal U23
group stage Crewe Alexandra Crewe Alexandra 7:6 on pens Everton FC U23 Everton U23
group stage Sunderland Sunderland AFC 1:2 Leicester City U23 Leicester U23
group stage Blackpool Blackpool FC 1:0 Wolverhampton Wanderers U23 Wolves U23
group stage Coventry Coventry City 3:2 Southampton FC U23 Southampton U23
group stage Wycombe Wycombe Wanderers 1:2 Fulham FC U23 Fulham U23
First Round Al-Qaisumah FC Al-Qaisumah FC 1:2 Abha Club Abha
First Round Al-Jeel Al-Jeel Club 2:1 Al-Anwar Club Al-Anwar Club
Matchday 7 Portsmouth Portsmouth FC 4:1 Southend United Southend United
Matchday 7 Rochdale Rochdale AFC 0:1 Ipswich Town Ipswich
Matchday 7 Shrewsbury Shrewsbury Town 1:0 Peterborough United Peterborough
Matchday 19 Hartlepool Utd. Hartlepool United 0:1 Solihull Moors Solihull Moors
Matchday 11 Gloria Buzau Gloria Buzau 0:1 ASU Poli Timisoara ASU Poli
Matchday 5 Petr. Ploiesti Petrolul Ploiesti 1:0 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc Miercurea Ciuc
Matchday 10 Sparta Prag U19 AC Sparta Prag U19 3:0 FC Viktoria Plzen U19 Vikt. Plzen U19
Matchday 15 Olomouc U19 SK Sigma Olomouc U19 3:1 FC Banik Ostrava U19 Ostrava U19
Matchday 7 Mons Calpe Res Mons Calpe SC Reserve 1:6 Glacis United Reserve Glacis Utd Res
Matchday 14 Ararat-Arm. II FC Ararat-Armenia II 1:3 FC Lokomotiv Erewan Lokomotiv
Matchday 14 L. Artsakh Lernayin Artsakh Erewan 0:2 FC Ararat Yerevan II Ararat II
Matchday 14 Shirak II FC Shirak Gyumri II 0:3 ZSKA Erewan ZSKA Erewan
Matchday 14 FC Ani FC Ani 0:5 FC Alashkert II Alashkert II
Matchday 27 Borneo FC Borneo FC 1:1 Perseru Badak Lampung FC Badak Lampung
Matchday 10 Esteghlal FC Esteghlal FC 5:0 Sanat Naft FC Sanat Naft
Matchday 10 Sepahan Sepahan FC 2:0 Tractor FC Tractor
Matchday 10 Orlando Pirates Orlando Pirates 0:0 Maritzburg United FC Maritzburg Utd.
Matchday 10 SuperSport Utd. SuperSport United 0:0 Lamontville Golden Arrows Golden Arrows
Matchday 10 Bloemfontein Bloemfontein Celtic 3:1 Highlands Park FC Highlands Park
Turkey U15 Turkey U15 1:0 Russia U15 Russia U15
Netherlands U16 Netherlands U16 2:0 Hungary U16 Hungary U16
Round of 16 Angola U17 Angola U17 0:1 South Korea U17 South Korea U17