For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:37:40 PM
Matchday 10 Achilles '29 Achilles '29 1:4 FC Rijnvogels Rijnvogels
Matchday 10 VOC VOC Rotterdam 4:1 MSC Meppel MSC Meppel
Matchday 10 Alphense Boys Alphense Boys 2:1 RKSV Leonidas Leonidas
Matchday 10 Alcides MVV Alcides 0:0 VV Emmen VV Emmen
Matchday 10 Be Quick 1887 Be Quick 1887 1:1 KVV Quick '20 Quick '20
Matchday 10 Hollandia HVV Hollandia 4:2 SJC Noordwijk SJC Noordwijk
Matchday 10 VV Hoogeveen VV Hoogeveen 2:0 HBS Craeyenhout HBS
Matchday 10 Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer 4:1 RKVV Velsen RKVV Velsen
Matchday 10 RKAVV RKAVV Leidschendam 4:0 SDO Bussum SDO Bussum
Matchday 10 OJC Rosmalen OJC Rosmalen 2:1 LONGA '30 LONGA '30
Matchday 10 UDI '19 UDI'19/Beter Bed 0:0 Sportclub Silvolde SP Silvolde
Matchday 10 Juliana '31 Juliana '31 4:1 EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek
Matchday 10 RKZVC RKZVC Zieuwent 1:1 VV Baronie Baronie
Matchday 10 Unitas GVV Unitas 0:0 RKSV Halsteren RKSV Halsteren
Matchday 10 RKSV Nuenen RKSV Nuenen 1:0 IFC Ambacht IFC Ambacht
Matchday 10 VV Moerse Boys VV Moerse Boys 2:2 SV Meerssen SV Meerssen
Matchday 10 RKSV Minor RKSV Minor 2:0 AWC Wijchen AWC
Matchday 11
Bayern Munich Bayern Munich 4:0 Borussia Dortmund Bor. Dortmund
Matchday 11
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 3:1 SV Werder Bremen Werder Bremen
Matchday 11
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 0:2 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
Matchday 13
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 1:5 Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
Matchday 13
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 4:0 Hannover 96 Hannover 96
Matchday 13
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 2:2 SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 15
FC Bayern II FC Bayern Munich II 2:1 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
Matchday 15
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 0:0 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
Matchday 12
Leicester Leicester City 2:0 Arsenal FC Arsenal
Matchday 12
Wolves Wolverhampton Wanderers 2:1 Aston Villa Aston Villa
Matchday 12
Man Utd Manchester United 3:1 Brighton & Hove Albion Brighton
Matchday 8 CE Carroi Club Esportiu Carroi 1:2 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
Matchday 8 Sant Julia UE Sant Julia 0:3 UE Engordany UE Engordany
Matchday 13 SD Eibar SD Eibar 0:4 Real Madrid Real Madrid
Matchday 13
FC Barcelona FC Barcelona 4:1 Celta de Vigo Celta de Vigo
Matchday 13 RCD Mallorca RCD Mallorca 3:1 Villarreal CF Villarreal
Matchday 13 Athletic Athletic Bilbao 2:1 Levante UD Levante
Matchday 13
Atlético Madrid Atlético Madrid 3:1 RCD Espanyol Barcelona Espanyol
Matchday 12
Inter Inter Milan 2:1 Hellas Verona Hellas Verona
Matchday 12
SSC Napoli SSC Napoli 0:0 Genoa CFC Genoa
Matchday 12 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 5:2 ACF Fiorentina Fiorentina
Matchday 12
Lazio SS Lazio 4:2 US Lecce Lecce
Matchday 12 Sampdoria UC Sampdoria 0:0 Atalanta BC Atalanta
Matchday 12 Udinese Calcio Udinese Calcio 0:0 SPAL SPAL
Matchday 13 Stade Brest 29 Stade Brest 29 1:2 Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 13 Monaco AS Monaco 1:0 Dijon FCO Dijon
Matchday 13 LOSC Lille LOSC Lille 0:0 FC Metz FC Metz
Matchday 13 Reims Stade Reims 0:0 SCO Angers SCO Angers
Matchday 13 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 4:1 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Matchday 13 Stade Rennais Stade Rennais FC 3:1 Amiens SC Amiens SC
Matchday 14
Sturm Graz SK Sturm Graz 3:1 TSV Hartberg TSV Hartberg
Matchday 14
SCR Altach SC Rheindorf Altach 0:3 Rapid Vienna Rapid Vienna
Matchday 14
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 5:1 WSG Tirol WSG Tirol
Matchday 14
Austria Vienna Austria Vienna 2:1 SV Mattersburg SV Mattersburg
Matchday 14
LASK LASK 1:0 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
Matchday 16 Spartak Moscow Spartak Moscow 2:0 Krylya Sovetov Samara KS Samara
Matchday 16 Orenburg FK Orenburg 0:0 FK Ufa Ufa
Matchday 16 Arsenal Tula Arsenal Tula 0:1 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Matchday 16 Sochi FC Sochi 2:3 CSKA Moscow CSKA Moscow
Matchday 16 Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 1:2 FK Krasnodar II Krasnodar II
Matchday 16 FC Botosani FC Botosani 0:2 FCSB FCSB
Matchday 16 Sepsi OSK Sepsi OSK Sf. Gheorghe 0:1 Gaz Metan Medias Gaz Metan
Matchday 11 Gaziantep FK Gaziantep FK 0:2 Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 11 Göztepe Göztepe 1:1 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 11
Trabzonspor Trabzonspor 1:0 Alanyaspor Alanyaspor
Matchday 13 Heerenveen SC Heerenveen 2:1 Sparta Rotterdam Sparta R.
Matchday 13 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 1:0 ADO Den Haag ADO Den Haag
Matchday 13 Heracles Almelo Heracles Almelo 6:1 VVV-Venlo VVV-Venlo
Matchday 13
Ajax Ajax Amsterdam 4:0 FC Utrecht FC Utrecht
Matchday 13 Willem II Willem II Tilburg 2:1 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 13 Twente FC Twente Enschede FC 2:1 PEC Zwolle PEC Zwolle
Matchday 13
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 3:2 RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Matchday 14
FC Luzern FC Luzern 1:2 Servette FC Servette FC
Matchday 14
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 2:3 FC Thun FC Thun
Matchday 14
FC Lugano FC Lugano 0:3 FC Basel 1893 FC Basel
Matchday 14
BSC Young Boys BSC Young Boys 4:3 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Matchday 14
FC Zürich FC Zürich 4:2 FC Sion FC Sion
Matchday 11 Bursaspor U19 Bursaspor U19 2:2 Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
Matchday 13 Celtic Celtic FC 2:0 Motherwell FC Motherwell FC
Matchday 13 Livingston FC Livingston FC 0:2 Rangers FC Rangers
Matchday 14 Zorya Lugansk Zorya Lugansk 2:0 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Matchday 14 Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 1:0 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Matchday 10 OFI Crete OFI Crete 0:1 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
Matchday 10 Aris Saloniki Aris Thessaloniki 2:1 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
Matchday 10 AO Xanthi AO Xanthi 1:2 Panionios Athens Panionios
Matchday 10 Olympiacos Olympiacos Piraeus 2:0 Atromitos Athen Atromitos Athen
Matchday 4 Apollon Pontou Apollon Pontou 0:2 AO Platanias Platanias
Matchday 4 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 1:1 Doxa Dramas Doxa Dramas
Matchday 4 Ap. Larisas Apollon Larisas 1:1 Panachaiki GE Panachaiki
Matchday 4 AE Karaiskakis AE Karaiskakis Artas 1:1 APO Levadiakos APO Levadiakos
Matchday 7 AO Egaleo AO Egaleo 1:2 Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas
Matchday 7 Diagoras Diagoras Rodou 1:1 Niki Volou Niki Volou
Matchday 7 Thesprotos Thesprotos Igoumenitsas 1:0 Enosi Aspropyrgou Aspropyrgos
Matchday 7 Olymp. Volou Olympiakos Volou 2:0 GAS Ialysos 1948 GAS Ialysos
Matchday 7 OF Ierapetras OF Ierapetras 3:2 AO Kavala AO Kavala
Matchday 7 PO Triglias PO Triglias 1:0 PS Kalamata PS Kalamata
Matchday 15 RSC Charleroi RSC Charleroi 1:0 KAS Eupen KAS Eupen
Matchday 15 KV Kortrijk KV Kortrijk 1:3 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
Matchday 15 Cercle Brugge Cercle Brugge 2:1 Sint-Truidense VV Sint-Truiden
Matchday 15 KV Oostende KV Oostende 2:2 Royal Excel Mouscron Mouscron
Matchday 15 Royal Antwerp Royal Antwerp FC 2:1 Club Brugge KV Club Brugge
Matchday 11 Dessel Sport KFC Dessel Sport 1:1 KSK Heist KSK Heist
Matchday 11 RFC Seraing RFC Seraing 1:1 KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
Matchday 11 Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen 3:1 URSL Visé URSL Visé
Matchday 11 SK Deinze KMSK Deinze 2:0 KVV Thes Sport Thes Sport
Matchday 11 FCV Dender EH FCV Dender EH 2:2 FC Rupel Boom Rupel Boom
Matchday 11 KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 2:0 AFC Tubize AFC Tubize
Matchday 11 UR La Louvière UR La Louvière Centre 3:2 RFC Lüttich RFC Lüttich
Matchday 11 RWDM RWD Molenbeek (2015) 2:1 Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
Matchday 11 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde 3:2 SKV Zwevezele Zwevezele
Matchday 11 KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 2:2 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
Matchday 11 Lokeren-Temse KSC Lokeren-Temse 0:2 Racing Harelbeke KRC Harelbeke
Matchday 11 Merelbeke KFC Merelbeke 0:1 SK Sint-Niklaas Sint-Niklaas
Matchday 11 KSCT Menen KSCT Menen 2:2 KVK Westhoek KVK Westhoek
Matchday 11 Dikkelvenne SC Dikkelvenne 1:3 KFC VW Hamme VW Hamme
Matchday 11 FC Knokke FC Knokke 2:1 KRC Gent KRC Gent
Matchday 11 FC Gullegem FC Gullegem 0:4 KSK Ronse KSK Ronse
Matchday 11 ASV Geel AS Verbroedering Geel 2:2 Berchem Sport Berchem Sport
Matchday 11 Hoogstraten VV Hoogstraten VV 1:0 RC Hades RC Hades
Matchday 11 KS Hasselt Koninklijke Sporting Hasselt 2:0 Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
Matchday 11 KFC Duffel KFC Duffel 0:5 KVK Tienen KVK Tienen
Matchday 11 Pepingen-Halle SK Pepingen-Halle 2:0 Bocholt VV Bocholt VV
Matchday 11 Spouwen-Moper Spouwen Mopertingen 1:2 Diegem Sport Diegem Sport
Matchday 11 Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 0:3 KVV Vosselaar KVV Vosselaar
Matchday 11 Royal Cappellen Royal Cappellen FC 0:2 SK Londerzeel SK Londerzeel
Matchday 12 RE Durbuy Royale Entente Durbuy 4:0 Union Namur Fosses-la-Ville UR Namur FLV
Matchday 12 Stockay RRC Stockay-Warfusée 3:1 RFC Tilleur RFC Tilleur
Matchday 12 RUS Givry RUS Givry 1:0 CS Onhaye CS Onhaye
Matchday 12 Waremme RS Waremmien FC 1:3 RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
Matchday 12 Solières Solières Sport 1:3 RE Acren-Lessines RE Acren
Matchday 12 RUS Rebecq RUS Rebecq 1:1 RRC Hamoir RRC Hamoir
Matchday 12 Francs Borains Royal Francs Borains 1:1 RAAL La Louvière La Louvière
Matchday 16 FK Jablonec FK Jablonec 2:2 AC Sparta Praha Sparta Praha
Matchday 16 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 4:1 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
Matchday 16 C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 2:0 1.FC Slovácko Slovácko
Matchday 16 Hobro IK Hobro IK 2:2 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
Matchday 16 Aarhus GF Aarhus GF 4:2 SönderjyskE SönderjyskE
Matchday 16 Lyngby BK Lyngby BK 4:3 Odense Boldklub Odense BK
Matchday 16 Bröndby IF Bröndby IF 2:1 Esbjerg fB Esbjerg fB
Matchday 16 Macva FK Macva Sabac 0:1 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Matchday 16 Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 1:1 Red Star Belgrade Red Star
Matchday 16 FK TSC FK TSC Backa Topola 2:2 FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 16 Partizan FK Partizan Belgrade 3:0 FK Indjija FK Indjija
Matchday 15 NK Varazdin NK Varazdin 0:0 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Matchday 15 Hajduk Split HNK Hajduk Split 3:2 NK Osijek NK Osijek
Matchday 15 Legia Warszawa Legia Warszawa 5:1 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Matchday 15 Wisla Kraków Wisla Kraków 0:1 Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 15 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 2:2 Rakow Czestochowa Rakow
Matchday 15 Lech Poznan Lech Poznan 0:0 Korona Kielce Korona Kielce
Matchday 16 CSKA Sofia CSKA Sofia 1:0 Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 16 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora 0:1 FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
Matchday 16 Botev Plovdiv Botev Plovdiv 1:0 Levski Sofia Levski Sofia
Matchday 15 Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 2:0 Kariana Erden Kariana Erden
Matchday 15 Spartak Varna Spartak Varna 0:4 FC Litex Lovetch Litex Lovetch
Matchday 17 NK Triglav NK Triglav Kranj 1:0 NK Bravo NK Bravo
Matchday 17 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 2:0 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
Matchday 12 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 1:1 Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
Matchday 12 Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 0:2 MOL Fehérvár FC Fehérvár
Matchday 12 Puskás AFC Puskás Akadémia FC 1:3 Újpest FC Újpest FC
Matchday 12 Paksi FC Paksi FC 1:1 Kisvárda FC Kisvárda
Matchday 12 Honvéd Budapest Honvéd FC 1:0 Diósgyőri VTK Diósgyőr
Matchday 15 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 3:1 AS Trencin AS Trencin
Matchday 15 Spartak Trnava Spartak Trnava 3:2 FK Pohronie Pohronie
Matchday 15 FK Senica FK Senica 4:0 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
Matchday 15 SKF Sered SKF Sered 0:1 FC Nitra FC Nitra
Matchday 15 Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 0:1 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 14 SC Herford SC Herford 1:1 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
Matchday 14 SpVgg Vreden SpVgg Vreden 4:0 VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
Matchday 14 SV Spexard SV Spexard 1:1 Victoria Clarholz Vict. Clarholz
Matchday 14 Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 2:4 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
Matchday 14 Delbrücker SC Delbrücker SC 1:1 SV Rödinghausen II Rödinghausen II
Matchday 14 TuS Tengern TuS Tengern 1:4 VfL Theesen VfL Theesen
Matchday 15 1.FC M'gladbach 1.FC Mönchengladbach 0:0 SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau
Matchday 15 BW Dingden SV Blau-Weiß Dingden 1:3 TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
Matchday 15 SV Sonsbeck SV Sonsbeck 3:0 Holzheimer SG Holzheimer SG
Matchday 15 ASV Süchteln ASV Süchteln 1:2 VfL Rhede VfL Rhede
Matchday 15 Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 3:1 TSV Meerbusch II Meerbusch II
Matchday 15 SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 0:1 DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
Matchday 15 VSF Amern VSF Amern 2:4 VfR Fischeln VfR Fischeln
Matchday 15 Scherpenberg SV Scherpenberg 0:0 PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
Matchday 15 Giesenkirchen DJK/VfL Giesenkirchen 0:4 SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
Matchday 16 FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 3:2 TuS Mayen TuS Mayen
Matchday 16 SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 5:1 SG Schneifel/Stadtkyll SG Schneifel
Matchday 16 Ahrweiler BC Ahrweiler BC 4:1 SG Alfbachtal SG Alfbachtal
Matchday 16 SV Morbach SV Morbach 1:1 TuS Kirchberg TuS Kirchberg
Matchday 16 SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 3:1 SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
Matchday 16 SG 99 Andernach SG 99 Andernach 1:1 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 21 F. Regensburg SV Fortuna Regensburg 2:4 BSC Woffenbach BSC Woffenbach
Matchday 21 TV Aiglsbach TV Aiglsbach 2:3 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach
Matchday 13 Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 1:0 Hilalspor Berlin Hilalspor
Matchday 13 FC Brandenburg FC Brandenburg 03 0:3 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888
Matchday 13 Croatia Berlin SD Croatia Berlin 1:4 Berliner SC Berliner SC
Matchday 13 Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 0:3 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
Matchday 13 E. Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf 2:0 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
Matchday 13 SV Sparta SV Sparta Lichtenberg 1:0 Frohnauer SC Frohnauer SC
Matchday 13 Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 1:1 Berlin United Berlin United
Matchday 16 Lübecker SC Lübecker SC 99 1:4 TSV Pansdorf TSV Pansdorf
Matchday 16 Büchen-Sieben. Büchen-Siebeneichener SV 1:2 TSV Travemünde TSV Travemünde
Matchday 16 TuS Hartenholm TuS Hartenholm 2:7 SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
Matchday 16 Heikendorfer SV Heikendorfer SV 1:4 SSC Phoenix Kisdorf Phoenix Kisdorf
Matchday 12 Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 0:1 Rostocker FC 1895 Rostocker FC
Matchday 16 VfR Voxtrup VfR Voxtrup 3:3 TV Dinklage TV Dinklage
Matchday 16 BW Lohne Blau-Weiß Lohne 0:0 SC Melle 03 SC Melle 03
Matchday 16 BW Papenburg Blau-Weiß Papenburg 2:0 BV Essen BV Essen
Matchday 16 Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 4:0 SV Falke Steinfeld Falke Steinfeld
Matchday 15 BSC Acosta Braunschweiger SC Acosta 0:4 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
Matchday 15 TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 1:0 SVG Göttingen SVG Göttingen
Matchday 15 SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 1:1 SV Lengede SV Lengede
Matchday 14 BW Bornreihe SV Blau-Weiß Bornreihe 2:6 TSV Ottersberg Ottersberg
Matchday 14 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 1:4 VfL Güldenstern Stade VfL Güldens.
Matchday 14 VfL Lüneburg VfL Lüneburg 3:1 FC Verden 04 FC Verden 04
Matchday 14 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 3:1 VSV Hedendorf/Neukloster VSV Hedendorf
Matchday 14 VfL Westercelle VfL Westercelle 2:3 SV Eintracht Lüneburg E. Lüneburg
Matchday 14 Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 6:1 SV Emmendorf SV Emmendorf
Matchday 19 1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 0:5 1.SC Feucht 1.SC Feucht
Matchday 19 ASV Rimpar ASV Rimpar 0:1 TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
Matchday 19 SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 1:2 VfL Frohnlach VfL Frohnlach
Matchday 19 TG Höchberg TG Höchberg 1:1 SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
Matchday 19 TuS Röllbach TuS Röllbach 3:1 TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
Matchday 11 Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 0:3 SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
Matchday 11 FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 4:0 FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
Matchday 11 SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 4:2 LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
Matchday 17 SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 0:5 VfL Bückeburg VfL Bückeburg
Matchday 17 Krähenwinkel TSV Krähenwinkel/Kaltenweide 2:0 TSV Burgdorf TSV Burgdorf
Matchday 17 Barsinghausen TSV Barsinghausen 2:1 STK Eilvese STK Eilvese
Matchday 13 SV BW Zorbau SV Blau-Weiß Zorbau 0:0 SV Edelweiß Arnstedt Edelw. Arnstedt
Matchday 19 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 8:0 Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
Matchday 12 Melchiorshausen TSV Melchiorshausen 1:3 SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
Matchday 12 SV Türkspor SV Türkspor Bremen-Nord 4:1 SV Lemwerder SV Lemwerder
Matchday 12 SV Grohn SV Grohn 2:1 DJK Germania Blumenthal DJK Blumenthal
Matchday 12 FC Huchting FC Huchting 3:5 TuRa Bremen TuRa Bremen
Matchday 12 Komet Arsten TuS Komet Arsten 1:0 TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren
Matchday 12 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport 7:2 SG Findorff SG Findorff
Matchday 17 G. Schwanheim Germania Schwanheim 6:2 SV Bauerbach SV Bauerbach
Matchday 17 FC Gießen II FC Gießen II 3:0 RSV Weyer RSV Weyer
Matchday 17 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 2:2 SG Kinzenbach SG Kinzenbach
Matchday 17 TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim 2:1 SV Zeilsheim SV Zeilsheim
Matchday 17 FC Ederbergland FC Ederbergland 4:0 SC Waldgirmes II Waldgirmes II
Matchday 17 FC Cleeberg FC Cleeberg 2:2 SF/BG Marburg SF/BG Marburg
Matchday 16 FC Reher/Puls FC Reher/Puls 2:5 Osterrönfelder TSV Osterrönfeld
Matchday 16 TSV Rantrum TSV Rantrum 2:2 IF Stjernen Flensborg IF Stjernen
Matchday 16 TuS Jevenstedt TuS Jevenstedt 3:2 SpVg Eidertal Molfsee SpVg Eidertal
Matchday 15 Heimerdingen TSV Heimerdingen 2:0 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
Matchday 15 L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 3:2 VfB Neckarrems VfB Neckarrems
Matchday 17 Sandershausen TSG Sandershausen 3:1 Türkgücü Kassel Türkgücü KS
Matchday 17 Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 1:5 Hünfelder SV Hünfelder SV
Matchday 17 Ober-Roden Germania Ober-Roden 4:2 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
Matchday 17 TS Ober-Roden TS Ober-Roden 4:2 Germania Großkrotzenburg Großkrotzenburg
Matchday 17 Neu-Isenburg SpVgg Neu-Isenburg 4:0 SG Unter-Abtsteinach Unterabsteinach
Matchday 17 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 2:3 FC Viktoria 09 Urberach Vikt. Urberach
Matchday 17 JSK Rodgau JSK Rodgau 7:1 FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
Matchday 17 SV der Bosnier SV der Bosnier Frankfurt 3:1 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II
Matchday 17 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 4:1 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
Matchday 15 Basara Mainz FC Basara Mainz 0:0 TuS Marienborn TuS Marienborn
Matchday 15 Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 1:1 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
Matchday 15 SV Steinwenden SV Steinwenden 0:2 SV Rülzheim SV Rülzheim
Matchday 15 FC Speyer 09 FC Speyer 09 2:0 FK Pirmasens II FK Pirmasens II
Matchday 15 SG Rieschweiler SG Rieschweiler 0:0 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
Matchday 12 Arm. Eilendorf DJK Arminia Eilendorf 8:1 Kohlscheider BC Kohlscheider BC
Matchday 12 Germ. Teveren FC Germania Teveren 1:0 SV Grün-Weiß Brauweiler GW Brauweiler
Matchday 12 FC Düren II 1.FC Düren II 2:2 SV Rott SV Rott
Matchday 12 Erftst.-Lechen. SC Germania Erftstadt-Lechenich 2:1 GKSC Hürth GKSC Hürth
Matchday 12 Glesch-Paffend. BCV Glesch-Paffendorf 4:1 TSC Euskirchen 1848/1913 TSC Euskirchen
Matchday 12 SF Düren Sportfreunde Düren 2:5 Union Schafhausen U. Schafhausen
Matchday 12 SW Düren Schwarz-Weiß Düren 1:2 TSV Hertha Walheim Hertha Walheim
Matchday 16 VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf 4:0 TSG 62/09 Weinheim TSG Weinheim
Matchday 16 W. Mannheim II SV Waldhof Mannheim II 2:3 SpVgg Durlach-Aue Durlach-Aue
Matchday 16 TSV Wieblingen TSV Wieblingen 0:0 FC Germania Friedrichstal Friedrichstal
Matchday 13 FC Auggen FC Auggen 5:1 SC Pfullendorf SC Pfullendorf
Matchday 13 1.SV Mörsch 1.SV Mörsch 0:3 FC Waldkirch FC Waldkirch
Matchday 14 YEG Hassel YEG Hassel 1:4 SC Neheim SC Neheim
Matchday 14 FSV Gerlingen FSV Gerlingen 2:2 BSV Schüren BSV Schüren
Matchday 14 Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl 3:2 DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
Matchday 14 Lüner SV Lüner SV 3:0 SV Sodingen SV Sodingen
Matchday 14 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 6:2 FC Lennestadt Lennestadt
Matchday 14 FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 2:1 Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
Matchday 14 Westfalia Wickede Westfalia Wickede 2:3 FC Brünninghausen Brünninghausen
Matchday 14 SV Hohenlimburg SV Hohenlimburg 10 0:0 SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
Matchday 15 FC Remscheid FC Remscheid 0:1 TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
Matchday 15 VfB Speldorf VfB Speldorf 3:2 SpVgg Steele 03/09 SpVgg Steele
Matchday 15 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 0:4 FSV Duisburg FSV Duisburg
Matchday 15 Burgaltendorf SV Burgaltendorf 0:2 DJK Blau-Weiß Mintard BW Mintard
Matchday 15 Rather SV Rather SV 4:1 Sportfreunde Hamborn 07 Hamborn 07
Matchday 15 MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 1:1 ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
Matchday 15 VfB Solingen VfB Solingen 1:2 Schwarz-Weiß 06 Düsseldorf Schwarz-Weiß 06
Matchday 15 Düsseldorf-West SC Düsseldorf-West 3:0 SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen
Matchday 17 FC Homburg II FC 08 Homburg II 1:0 SpVgg Quierschied Quierschied
Matchday 17 VfL Primstal VfL Primstal 1:1 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
Matchday 34 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 0:0 Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
Matchday 34 Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 2:2 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Matchday 34 Sport Recife Sport Club do Recife 1:0 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Matchday 34 Londrina-PR Londrina Esporte Clube (PR) 0:1 América Futebol Clube (MG) América-MG
Matchday 34 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 2:1 Atlético Clube Goianiense Atlético-GO
Matchday 32 Internacional Sport Club Internacional 2:1 Fluminense Football Club Fluminense
Matchday 32 Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 0:0 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Matchday 32 São Paulo São Paulo Futebol Clube 0:1 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 32 Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 3:1 Esporte Clube Bahia EC Bahia
Matchday 32 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 0:1 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
Matchday 32 Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 1:0 Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 32 CSA Centro Sportivo Alagoano (AL) 0:3 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 12 Nueva Chicago Nueva Chicago 2:1 CA Estudiantes (Buenos Aires) CA Estudiantes
Matchday 12 Villa Dálmine Club Villa Dálmine 0:0 Atlético de Rafaela Rafaela
Matchday 12 Almagro Club Almagro 1:0 CA All Boys Buenos Aires All Boys
Matchday 12 Ferro Club Ferro Carril Oeste 0:1 Argentino Agropecuario Agropecuario
Matchday 12 Instituto AC Instituto AC Córdoba 2:0 Deportivo Santamarina Dep. Santamarin
Matchday 12 Platense Club Atlético Platense 0:1 Club Atlético Temperley CA Temperley
Matchday 12 CA Alvarado CA Alvarado 2:0 Club Atlético Mitre CA Mitre
Matchday 13 San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 3:0 Asociación Atlética Argentinos Juniors Argentinos Jrs.
Matchday 13 Lanús Club Atlético Lanús 0:1 Club Atlético Banfield CA Banfield
Matchday 13 Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 1:2 Club Atlético Independiente Independiente
Matchday 13 Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 3:2 Club Atlético Patronato CA Patronato
Matchday 18 San Luis Atlético de San Luis 0:2 Club Necaxa Necaxa
Matchday 18 Tigres UANL Tigres UANL 0:0 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 18 Chivas Deportivo Guadalajara 3:2 Querétaro FC Querétaro FC
Matchday 18 León Club León FC 4:0 Deportivo Toluca Toluca
Matchday 31 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 2:0 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Matchday 31 Oita Trinita Oita Trinita 2:1 Gamba Osaka Gamba Osaka
Matchday 31 Sagan Tosu Sagan Tosu 1:0 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
Matchday 40 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 1:3 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Matchday 40 Mito HollyHock Mito HollyHock 2:0 Ehime FC Ehime FC
Matchday 40 Tochigi SC Tochigi SC 0:0 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 40 Machida Zelvia Machida Zelvia 1:0 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 40 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 2:0 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Matchday 40 Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 1:1 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Matchday 40 Tokushima Vort. Tokushima Vortis 0:1 Yokohama FC Yokohama FC
Matchday 40 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 0:0 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Matchday 40 FC Ryukyu FC Ryukyu 0:3 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
Matchday 30 Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 1:1 Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
Matchday 30 Fukushima Utd. Fukushima United 1:0 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
Matchday 30 SC Sagamihara SC Sagamihara 1:2 Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
Matchday 30 a. cl. Numazu azul claro Numazu 0:1 Fujieda MYFC Fujieda MYFC
Matchday 30 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 1:1 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
Matchday 30 C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 2:3 Gainare Tottori Gainare Tottori
Matchday 30 Kataller Toyama Kataller Toyama 1:2 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
Matchday 27 Matsue City Matsue City 0:5 Verspah Oita Verspah Oita
Matchday 27 FC Imabari FC Imabari 1:0 Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
Matchday 27 Musashino City Tokyo Musashino City 0:1 Tegevajaro Miyazaki Teg. Miyazaki
Matchday 27 Nara Club Nara Club 1:1 FC Osaka FC Osaka
Matchday 27 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori 1:1 Sony Sendai Sony Sendai
Matchday 27 Veertien Mie Veertien Mie 0:0 Suzuka Point Getters Suzuka PntGttrs
Matchday 27 Honda Lock Honda Lock 1:1 MIO Biwako Shiga MIO Biwako
Matchday 27 RKD Ryugasaki Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki 1:2 Honda FC Honda FC
Group Stage FC Kariya FC Kariya 0:1 Okinawa SV Okinawa SV
Group Stage Vonds Ichihara Vonds Ichihara 2:0 Hokkaido Tokachi Sky Earth H. Tokachi SE
Group Stage SRC Hiroshima SRC Hiroshima 1:3 Blancdieu Hirosaki Blanc. Hirosaki
Group Stage Fukui Utd. Fukui United 5:0 FC Tokushima FC Tokushima
Group Stage TIAMO Hirakata TIAMO Hirakata 2:4 Iwaki FC Iwaki FC
Group Stage Ococias Kyoto Ococias Kyoto 2:0 Kochi United Kochi Utd.
Matchday 13 Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 2:0 Celaya FC Celaya
Matchday 13 Cafetaleros Cafetaleros de Chiapas 2:1 Club Atlético Zacatepec Zacatepec
Matchday 5 Melbourne Melbourne Victory 1:1 Wellington Phoenix Wellington P.
Matchday 5 Adelaide United Adelaide United 1:0 Brisbane Roar Brisbane Roar
Matchday 18 Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 0:3 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
Matchday 18 FK MDK U17 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 0:4 HSK Zrinjski Mostar U17 Zr. Mostar U17
Matchday 16 Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 1:1 FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
Matchday 16 Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 1:0 FK Velez Mostar Velez Mostar
Matchday 12 KF Laçi KF Laçi 1:0 FK Kukësi FK Kukësi
Matchday 12 Flamurtari FC Flamurtari FC 1:1 FK Partizani FK Partizani
Semi-Finals Sud America IA Sud America Montevideo 0:0 CA Rentistas Rentistas
Matchday 28 Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 2:1 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
Matchday 28 Vitebsk FK Vitebsk 1:2 BATE Borisov BATE Borisov
Matchday 28 Isloch Isloch Minskiy Rayon 1:1 Dynamo Brest Dynamo Brest
Matchday 14 Radnik Hadzici FK Radnik Hadzici 3:0 NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
Matchday 14 HNK Capljina HNK Capljina 1:2 NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
Matchday 10 MC Oran MC Oran 1:0 NC Magra NC Magra
Matchday 10 CS Constantine CS Constantine 1:0 CR Belouizdad CR Belouizdad
Matchday 10 USM Alger USM Alger 0:0 NA Hussein Dey NA Hussein Dey
Matchday 10 JS Saoura JS Saoura 2:1 US Biskra US Biskra
Matchday 10 CABB Arreridj CA Bordj Bou Arreridj 2:0 Paradou AC Paradou AC
Matchday 10 ES Sétif ES Sétif 2:1 USM Bel Abbès USM Bel Abbès
Matchday 8 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif 0:0 Etoile Sportive Metlaoui ES Metlaoui
Matchday 8 Club Africain Club Africain Tunis 2:0 Club Athlétique Bizertin CA Bizertin
Matchday 8 CS Chebba CS Chebba 0:0 US Tataouine US Tataouine
Matchday 8 ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 1:0 AS Soliman AS Soliman
Matchday 3 OC Safi Olympique Safi 1:0 Raja de Beni Mellal Beni Mellal
Semi-Finals Hassania Hassania d'Agadir 3:0 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
Matchday 34 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 1:1 FC Dila Gori FC Dila
Matchday 17 NK Brda NK Brda 0:7 FC Koper FC Koper
final Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 4:0 Daejeon Korea Railroad Daejeon KoRail
Semi-Finals Real Monarchs Real Monarchs SLC 2:1 AET El Paso Locomotive FC El Paso
Semi-Finals Indy Eleven Indy Eleven 1:3 AET Louisville City FC Louisville City
Matchday 11 VV Goes VV Goes 1:2 FC Lisse FC Lisse
Matchday 11 VVSB VVSB Noordwijkerhout 1:3 DVS '33 Ermelo DVS '33
Matchday 14 Barry Town Barry Town United FC 0:4 Connah's Quay Nomads FC Connah's Quay
Matchday 11 VV Gemert VV Gemert 3:1 RKSV Groene Ster Groene Ster
Matchday 11 Quick DH HV & CV Quick 3:1 RKVV Westlandia Westlandia
Matchday 11 RKVV DEM RKVV DEM 1:4 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
Matchday 11 EVV Echt EVV Echt 2:3 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
Matchday 11 VV UNA VV UNA Veldhoven 0:2 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
Matchday 11 SV Oss '20 SV Oss '20 1:1 ADO '20 Heemskerk ADO '20
Matchday 11 USV Hercules USV Hercules 0:1 VV Dongen Dongen
Matchday 14 SV Lafnitz SV Lafnitz 1:1 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
Matchday 16 Cardiff Cardiff City 0:1 Bristol City Bristol City
Final CA Colón Club Atlético Colón 1:3 Independiente del Valle Independiente
final Hilal Al-Hilal Riyadh 1:0 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Second Round Junglinster FC Jeunesse Junglinster 1:2 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
Second Round Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 1:2 Swift Hesperange Hesperange
Second Round FC Stengefort FC Stengefort 0:2 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
Second Round SC Bettembourg SC Bettembourg 6:0 FC Blo-Wäiss Medernach Medernach
Second Round US Rumelange US Rumelange 0:4 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
Second Round Kehlen FC Kehlen 1:0 AET FC Mamer 32 FC Mamer 32
Second Round US Esch Union Sportive Esch-Alzette 4:0 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97
Second Round Mondercange FC Mondercange 4:0  FC Alisontia Steinsel Steinsel
Second Round Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 2:0 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
Second Round Lorentzweiler FC Lorentzweiler 0:5 FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
Second Round FC Izeg FC Blo-Wäiss Izeg 2:4 FC Differdange 03 Differdange 03
Second Round FC Rodange 91 FC Rodange 91 1:3 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
Second Round Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 0:2 F91 Dudelange F91 Dudelange
Second Round FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 2:0 FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
Second Round RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 5:1 US Hostert US Hostert
Second Round Titus Petange Union Titus Petange 1:2 CS Fola Esch CS Fola Esch
Matchday 11 Rampla Jrs Rampla Juniors FC 0:1 Club Plaza Colonia Plaza Colonia