For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:20:28 AM
Matchday 17 Bramfelder SV Bramfelder SV 2:1 USC Paloma Hamburg USC Paloma
Matchday 17 Hamm Utd. Hamm United FC 1:1 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
Matchday 17 TuS Osdorf TuS Osdorf 5:1 Meiendorfer SV Meiendorfer SV
Matchday 17 FC Süderelbe FC Süderelbe 3:2 Concordia Hamburg Concordia
Matchday 17 HSV III Hamburger SV III 2:3 FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
group stage Armenia Armenia 0:1 Greece Greece
group stage Finland Finland 3:0 Liechtenstein Liechtenstein
Group Stage Norway Norway 4:0 Faroe Islands Faroe Islands
group stage Bosnia Bosnia-Herzegovina 0:3 Italy Italy
Group Stage Denmark Denmark 6:0 Gibraltar Gibraltar
Group Stage Switzerland Switzerland 1:0 Georgia Georgia
Group Stage Romania Romania 0:2 Sweden Sweden
Group Stage Spain Spain 7:0 Malta Malta
Matchday 5 Doxa Dramas Doxa Dramas 1:1 Panachaiki GE Panachaiki
Matchday 15 OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 0:3 K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
Matchday 22 TSV Kareth TSV Kareth-Lappersdorf 0:4 ASV Neumarkt ASV Neumarkt
Matchday 22 SpVgg Weiden SpVgg SV Weiden 11:1 ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
Matchday 20 1.SC Feucht 1.SC Feucht 4:0 SG Quelle Fürth Quelle Fürth
Matchday 14 FSV Barleben FSV Barleben 1911 2:1 SV Dessau 05 SV Dessau 05
Matchday 14 Sangerhausen VfB 1906 Sangerhausen 2:3 Haldensleber SC Haldensleber SC
Matchday 17 SV Union Lohne SV Union Lohne 8:0 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09
Matchday 17 Germania Leer Germania Leer 4:1 Blau-Weiß Papenburg BW Papenburg
Matchday 16 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 3:0 SV Fellbach SV Fellbach
Round of 16 SV Hanse 01 SV Hanse Neubrandenburg 01 0:7 FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
Semi-Finals River Plate Club Atlético River Plate 2:0 CA Estudiantes (Buenos Aires) CA Estudiantes
Matchday 30 Gomel FK Gomel 3:0 Torpedo Minsk Torpedo Minsk
Matchday 15 Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 3:1 Newtown AFC Newtown
Matchday 15 The New Saints The New Saints FC 2:0 Aberystwyth Town FC Aberystwyth
Matchday 15 Bala Town Bala Town FC 1:0 Airbus UK Broughton FC Airbus UK BFC
Matchday 36 América-MG América Futebol Clube (MG) 2:1 Esporte Clube Vitória EC Vitória
Matchday 36 RB Bragantino Red Bull Bragantino 1:1 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Matchday 16 Ayacucho FC Ayacucho FC 2:1 Pirata FC Pirata
Matchday 15 FC Eindhoven FC Eindhoven 2:0 MVV Maastricht MVV Maastricht
Matchday 15 TOP Oss TOP Oss 1:2 FC Volendam FC Volendam
Matchday 15 FC Dordrecht FC Dordrecht 1:1 Roda JC Kerkrade Roda JC
Matchday 13 Belenenses U23 Belenenses SAD U23 2:1 Leixões SC Sub-23 Leixões Sub-23
Matchday 18 Rukh Lviv Rukh Lviv 1:0 Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925
Matchday 15 FK Teplice B FK Teplice B 2:3 on pens FK Chlumec nad Cidlinou Chlumec n/Cidl.
Matchday 18 Hvidovre IF Hvidovre IF 2:3 FC Fredericia FC Fredericia
Matchday 18 HB Köge HB Köge 0:2 Nyköbing FC Nyköbing FC
Matchday 17 Bron Radom Bron Radom 1:1 Polonia Warsaw Pol. Warsaw
relegation round Akzhayik Akzhayik Uralsk 0:0 FK Taraz Taraz
Group Stage Nigeria U23 Nigeria U23 0:0 South Africa U23 S. Africa U23
Group Stage Ivory Coast U23 Ivory Coast U23 1:0 Zambia U23 Zambia U23
Matchday 18 Widzew Lodz Widzew Lodz 4:0 Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
Matchday 18 SC Verl SC Verl 2:1 1.FC Köln II 1.FC Köln II
Matchday 19
W. Bremen II SV Werder Bremen II 5:0 Heider SV Heider SV
Matchday 16 Bruck/L. ASK-BSC Bruck/Leitha 1:0 ASK Ebreichsdorf Ebreichsdorf
Matchday 16 Mattersburg II SV Mattersburg II 3:1 FC Marchfeld Donauauen Marchfeld
Matchday 16 FC Admira II FC Admira Wacker Mödling II 1:1 SK Rapid Wien II Rapid Wien II
Matchday 16 Wiener SC Wiener Sport-Club 2:2 FC Mauerwerk Mauerwerk
Matchday 18 Hessen Dreieich SC Hessen Dreieich 3:0 VfB Ginsheim VfB Ginsheim
Matchday 18 FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel 0:0 FC Hanau 93 FC Hanau 93
Matchday 20 TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 2:0 SV Kirchanschöring Kirchansch.
Matchday 13 FC Hürth FC Hürth 1:1 SC Fortuna Köln II Fortuna Köln II
Matchday 16 Victoria Seelow SV Victoria Seelow 1:1 FC Strausberg FC Strausberg
Matchday 16 CZ Jena II FC Carl Zeiss Jena II 2:1 Union Sandersdorf Sandersdorf
Matchday 14 SV Schwechat SV Schwechat 2:2 WAF Brigittenau WAF Brigittenau
Matchday 16
SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf 6:0 SV St. Margarethen St. Margarethen
Round of 16 H. Zehlendorf FC Hertha 03 Zehlendorf 0:3 BFC Dynamo BFC Dynamo
Round of 16 Stern Marienf. Stern Marienfelde 3:1 Tennis Borussia Berlin TeBe Berlin
Group Stage Belize Belize 2:0 French Guiana French Guiana
Group Stage St. Vincent Saint Vincent and the Grenadines 1:0 Nicaragua Nicaragua
Group Stage Suriname Suriname 4:0 Dominica Dominica
Group Stage Curaçao Curaçao 1:2 Costa Rica Costa Rica
Group Stage Martinique Martinique 1:1 Honduras Honduras
Group Stage Bahamas Bahamas 3:0 British Virgin Islands B. Virgin
group stage Tanzania Tanzania 2:1 Equatorial Guinea Equat. Guinea
Group Stage Morocco Morocco 0:0 Mauritania Mauritania
group stage Tunisia Tunisia 4:1 Libya Libya
Quarter-Finals FV Engers 07 FV Engers 07 2:0 SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
Matchday 22 Persija Jakarta Persija Jakarta 4:3 Persela Lamongan Persela
Matchday 22 PSIS PSIS Semarang 1:0 Bali United FC Bali United
Matchday 8 Sh Khodrou Shahr Khodrou FC 1:0 Gol Gohar Sirjan FC Gol Gohar
Group Stage Cúcuta Dep. Cúcuta Deportivo 1:3 Junior FC Junior FC
Group Stage CD América CD América de Cali 3:1 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
Quarter-Finals Zacatepec Club Atlético Zacatepec 1:0 CD Leones Negros de la UdeG Leones Negros
Matchday 5 Netherlands U20 Netherlands U20 1:4 Czech Republic U20 Czech Rep. U20
Group Stage Ireland U17 Republic of Ireland U17 3:1 Montenegro U17 Montenegro U17
Group Stage Israel U17 Israel U17 0:1 Andorra U17 Andorra U17
group stage Cyprus U21 Cyprus U21 1:2 Norway U21 Norway U21
group stage Russia U21 Russia U21 2:0 Latvia U21 Latvia U21
group stage Bulgaria U21 Bulgaria U21 3:0 Poland U21 Poland U21
group stage Ukraine U21 Ukraine U21 2:3 Denmark U21 Denmark U21
Group Stage Austria U21 Austria U21 4:0 Kosovo U21 Kosovo U21
Group Stage Albania U21 Albania U21 0:3 England U21 England U21
group stage Serbia U21 Serbia U21 6:0 Estonia U21 Estonia U21
group stage Scotland U21 Scotland U21 0:1 Greece U21 Greece U21
Group Stage France U21 France U21 3:2 Georgia U21 Georgia U21
Matchday 17 Klub Kosova Klub Kosova 4:3 FC Türkiye Wilhelmsburg FC Türkiye
Matchday 17 Oststeinbek Oststeinbeker SV 2:2 FC Voran Ohe FC Voran Ohe
Semi-Finals France U17 France U17 2:3 Brazil U17 Brazil U17
Turkey U17 Turkey U17 0:1 United States U18 USA U18
Ecuador Ecuador 3:0 Trinidad and Tobago Trinidad
Austria U16 Austria U16 2:1 Cyprus U16 Cyprus U16
South Korea U22 South Korea U22 3:0 Bahrain U23 Bahrain U23
Germany U19 Germany U19 1:2 Norway U18 Norway U18
France U20 France U20 4:0 Turkey U20 Turkey U20
Germany U16 Germany U16 0:1 Czech Republic U16 Czech Rep. U16
Uzbekistan U23 Uzbekistan U23 1:1 Jordan U23 Jordan U23
Brazil Brazil 0:1 Argentina Argentina
Hungary Hungary 1:2 Uruguay Uruguay
England U17 England U17 1:3 Denmark U17 Denmark U17
Matchday 17 SC Hansa 11 SC Hansa 11 Hamburg 2:0 VfL Pinneberg VfL Pinneberg
Matchday 17 TuRa Harksheide TuRa Harksheide 5:1 Inter Eidelstedt Int. Eidelstedt