For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 12:46:54 AM
Matchday 11 SP Silvolde Sportclub Silvolde 2:1 LONGA '30 LONGA '30
Matchday 11 ACV Assen ACV Assen 2:0 SV Urk SV Urk
Matchday 11 Berkum VV Berkum 2:3 RKAV Volendam RKAV Volendam
Matchday 11 VV Eemdijk VV Eemdijk 1:1 AVV Swift Swift
Matchday 11 Flevo Boys Flevo Boys Emmeloord 0:4 VV Staphorst Staphorst
Matchday 11 Genemuiden SC Genemuiden 1:0 ASV De Dijk De Dijk
Matchday 11 SDC Putten SDC Putten 1:1 NSC Nijkerk NSC Nijkerk
Matchday 11 HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen 3:0 VV Buitenpost Buitenpost
Matchday 11 Purmersteijn VPV Purmersteijn 4:0 VV DETO Twenterand DETO
Matchday 11 VV Duno VV Duno Doorwerth 1:3 FC Rijnvogels Rijnvogels
Matchday 11 Gravenzande FC 's-Gravenzande 1:1 VV Spijkenisse Spijkenisse
Matchday 11 Jodan Boys CVV de Jodan Boys 1:0 DHSC Utrecht DHSC Utrecht
Matchday 11 AZSV Aalten AZSV Aalten 1:2 VV Capelle VV Capelle
Matchday 11 VV Rijsoord VV Rijsoord 2:4 ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
Matchday 11 Zwaluwen VV Zwaluwen Vlaardingen 5:3 Achilles '29 Achilles '29
Matchday 11 Sportlust '46 Sportlust '46 4:1 VV Smitshoek Smitshoek
Matchday 11 SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam 2:1 Achilles Veen Achilles Veen
Matchday 18 SV Curslack-N. SV Curslack-Neuengamme 2:2 FC Union Tornesch Union Tornesch
Matchday 12
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 1:1 SC Freiburg SC Freiburg
Matchday 12
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 0:2 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
Matchday 12
Werder Bremen SV Werder Bremen 1:2 FC Schalke 04 FC Schalke 04
Matchday 12
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 0:4 Bayern Munich Bayern Munich
Matchday 12
Union Berlin 1.FC Union Berlin 2:0 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
Matchday 12
RB Leipzig RB Leipzig 4:1 1. FC Köln 1. FC Köln
Matchday 14
Hamburger SV Hamburger SV 2:1 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Matchday 14
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 1:1 SV Sandhausen SV Sandhausen
Matchday 14
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 3:6 Holstein Kiel Holstein Kiel
Matchday 16
FSV Zwickau FSV Zwickau 4:2 Preußen Münster Preußen Münster
Matchday 16
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 2:1 Chemnitzer FC Chemnitzer FC
Matchday 16
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 1:2 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Matchday 16
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 3:0 SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 16
SV Meppen SV Meppen 2:1 SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
Matchday 16
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 0:0 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 13 West Ham West Ham United 2:3 Tottenham Hotspur Spurs
Matchday 13 Watford Watford FC 0:3 Burnley FC Burnley
Matchday 13 Brighton Brighton & Hove Albion 0:2 Leicester City Leicester
Matchday 13
Crystal Palace Crystal Palace 1:2 Liverpool FC Liverpool
Matchday 13
Everton Everton FC 0:2 Norwich City Norwich
Matchday 13
Arsenal Arsenal FC 2:2 Southampton FC Southampton
Matchday 13 Bournemouth AFC Bournemouth 1:2 Wolverhampton Wanderers Wolves
Matchday 13
Man City Manchester City 2:1 Chelsea FC Chelsea
Matchday 14 CD Leganés CD Leganés 1:2 FC Barcelona FC Barcelona
Matchday 14 Real Betis Real Betis Balompié 2:1 Valencia CF Valencia
Matchday 14 Granada CF Granada CF 1:1 Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 14
Real Madrid Real Madrid 3:1 Real Sociedad Real Sociedad
Matchday 13 Atalanta Atalanta BC 1:3 Juventus FC Juventus
Matchday 13
AC Milan AC Milan 1:1 SSC Napoli SSC Napoli
Matchday 13 Torino Torino FC 0:3 Inter Milan Inter
Matchday 14 Olympique Lyon Olympique Lyon 2:1 OGC Nice OGC Nice
Matchday 14 Stade Brest 29 Stade Brest 29 1:1 FC Nantes FC Nantes
Matchday 14 FC Metz FC Metz 1:1 Stade Reims Reims
Matchday 14 SC Amiens SC Amiens 0:4 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Matchday 14 SCO Angers SCO Angers 1:0 Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Matchday 14 Dijon FCO Dijon 2:1 Stade Rennais FC Stade Rennais
Matchday 17 Orenburg FK Orenburg 1:2 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Matchday 17 Rubin Kazan Rubin Kazan 1:2 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
Matchday 17 Dinamo Moscow Dinamo Moscow 2:1 FK Rostov Rostov
Matchday 17 CSKA Moscow II CSKA Moscow II 2:1 Krylya Sovetov Samara II KS Samara II
Matchday 17 Ural II Ural Ekaterinburg II 0:0 Spartak Moskow II Spartak II
Matchday 17 Ufa II FK Ufa II 1:0 FK Sochi II FK Sochi II
Matchday 15
WSG Tirol WSG Tirol 0:2 LASK LASK
Matchday 15
SV Mattersburg SV Mattersburg 1:4 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Matchday 15
RB Salzburg Red Bull Salzburg 2:2 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Matchday 17 FC Poli Iasi FC Politehnica Iasi 2:2 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 17 FCSB FCSB 1:3 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
Matchday 12 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 2:4 Bursaspor U19 Bursaspor U19
Matchday 12 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 2:1 Altinordu FK U19 Altinordu U19
Matchday 12 Konyaspor U19 Konyaspor U19 2:2 Besiktas JK U19 Besiktas U19
Matchday 12 Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 1:3 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
Matchday 12 Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 2:4 Göztepe U19 Göztepe U19
Matchday 12 Kayserispor U19 Kayserispor U19 2:2 Sivasspor U19 Sivasspor U19
Matchday 12 Osmanlispor U19 Osmanlispor FK U19 0:3 Boluspor U19 Boluspor U19
Matchday 12 Denizlispor Denizlispor 2:0 Caykur Rizespor C. Rizespor
Matchday 12
Ankaragücü MKE Ankaragücü 0:3 Trabzonspor Trabzonspor
Matchday 12 Konyaspor Konyaspor 0:1 Besiktas JK Besiktas
Matchday 14 FC Utrecht FC Utrecht 0:3 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Matchday 14 PEC Zwolle PEC Zwolle 3:1 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Matchday 14
Ajax Ajax Amsterdam 4:1 Heracles Almelo Heracles Almelo
Matchday 14 ADO Den Haag ADO Den Haag 3:3 Willem II Tilburg Willem II
Matchday 15
Servette FC Servette FC 2:0 FC Basel 1893 FC Basel
Matchday 15
FC Zürich FC Zürich 3:0 FC Luzern FC Luzern
Final Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 2:1 Club Atlético River Plate River Plate
Matchday 14 Celtic Celtic FC 4:0 Livingston FC Livingston FC
Matchday 14 Hibernian FC Hibernian FC 3:1 Motherwell FC Motherwell FC
Matchday 14 Kilmarnock FC Kilmarnock FC 3:0 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
Matchday 14 St. Mirren St. Mirren FC 2:1 Ross County FC Ross County
Matchday 15 FK Oleksandria FK Oleksandria 1:0 Zorya Luhansk Zorya Luhansk
Matchday 15 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 1:0 Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 11 Panionios Panionios Athens 1:1 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Matchday 11 PAS Lamia PAS Lamia 1964 1:0 AO Xanthi AO Xanthi
Matchday 16 Lommel SK Lommel SK 0:0 Royale Union Saint Gilloise Saint Gilloise
Matchday 16 Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 1:1 KSC Lokeren KSC Lokeren
Matchday 16 KAS Eupen KAS Eupen 1:2 Standard Liège Standard Liège
Matchday 16 KV Mechelen KV Mechelen 0:2 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
Matchday 16 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 1:1 Cercle Brugge Cercle Brugge
Matchday 16 Mouscron Royal Excel Mouscron 2:2 KRC Genk KRC Genk
Matchday 13 Dessel Sport KFC Dessel Sport 4:0 FC Rupel Boom Rupel Boom
Matchday 13 AFC Tubize AFC Tubize 0:2 KSK Heist KSK Heist
Matchday 13 RFC Seraing RFC Seraing 1:3 KVV Thes Sport Thes Sport
Matchday 13 Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen 2:0 RWD Molenbeek (2015) RWDM
Matchday 13 FCV Dender EH FCV Dender EH 2:2 KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
Matchday 13 UR La Louvière UR La Louvière Centre 1:2 KMSK Deinze SK Deinze
Matchday 13 Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes 3:4 RFC Lüttich RFC Lüttich
Matchday 13 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde 4:3 KFC Merelbeke Merelbeke
Matchday 13 KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 4:0 KFC VW Hamme VW Hamme
Matchday 13 KSV Temse KSV Temse 0:1 KVK Westhoek KVK Westhoek
Matchday 13 KRC Gent KRC Gent 2:0 KSK Ronse KSK Ronse
Matchday 13 KS Hasselt Koninklijke Sporting Hasselt 0:0 SK Pepingen-Halle Pepingen-Halle
Matchday 13 Hoogstraten VV Hoogstraten VV 0:3 Berchem Sport Berchem Sport
Matchday 13 Royal Cappellen Royal Cappellen FC 2:1 Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
Matchday 13 ASV Geel AS Verbroedering Geel 1:3 SK Londerzeel SK Londerzeel
Matchday 14 UR Namur FLV Union Namur Fosses-la-Ville 0:1 RAAL La Louvière La Louvière
Matchday 14 Couvin-Mariemb. RES Couvin-Mariembourg-Fraire 2:4 RCS Verlaine RCS Verlaine
Matchday 14 RE Durbuy Royale Entente Durbuy 1:1 RFC Tilleur RFC Tilleur
Matchday 14 RFC Meux RFC Meux 2:0 RRC Hamoir RRC Hamoir
Matchday 17 Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 1:0 1.FK Pribram 1.FK Pribram
Matchday 17 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 5:0 FC FASTAV Zlin FC Zlin
Matchday 17 SFC Opava Slezsky FC Opava 1:0 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Matchday 17 Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 0:0 SK Slavia Prague Slavia Prague
Matchday 17 Cukaricki FK Cukaricki 2:0 FK Rad Rad
Matchday 17 Mladost FK Mladost Lucani 0:3 FK TSC Backa Topola FK TSC
Matchday 17 Vozdovac FK Vozdovac 2:0 FK Proleter Novi Sad Proleter
Matchday 17 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 0:2 Red Star Belgrade Red Star
Matchday 17 Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 2:1 FK Napredak Krusevac Napredak
Matchday 16 HNK Gorica HNK Gorica 1:0 NK Varazdin NK Varazdin
Matchday 16 Slaven Belupo Slaven Belupo Koprivnica 1:0 NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva
Matchday 16 Korona Kielce Korona Kielce 3:0 Rakow Czestochowa Rakow
Matchday 16 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 3:1 Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 16 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 3:1 LKS Lodz LKS Lodz
Matchday 17 Slavia Sofia Slavia Sofia 0:1 Cherno More Varna Cherno More
Matchday 17 Botev Vratsa POFK Botev Vratsa 0:3 CSKA Sofia CSKA Sofia
Matchday 17 Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 2:1 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
Matchday 18 NK Domzale NK Domzale 3:0 NK Triglav Kranj NK Triglav
Matchday 18 NK Bravo NK Bravo 2:1 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
Matchday 18 NK Celje NK Celje 1:3 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Matchday 12 Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 5:2 FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
Matchday 13 Honvéd Budapest Honvéd FC 2:1 Paksi FC Paksi FC
Matchday 13 Fehérvár MOL Fehérvár FC 1:3 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
Matchday 13 Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 2:0 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
Matchday 13 Kisvárda Kisvárda FC 1:0 Debreceni VSC Debrecen
Matchday 13 Újpest FC Újpest FC 0:2 Diósgyőri VTK Diósgyőr
Matchday 16 Ruzomberok MFK Ruzomberok 2:2 FK Senica FK Senica
Matchday 16 Pohronie FK Pohronie 1:1 FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
Matchday 16 Michalovce MFK Zemplin Michalovce 5:0 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 16 FC Nitra FC Nitra 0:0 MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 16 AS Trencin AS Trencin 1:0 Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 16 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 2:0 SKF Sered SKF Sered
Matchday 23 TSV Seebach TSV Seebach 1:3 TSV Kareth-Lappersdorf TSV Kareth
Matchday 23 FC Tegernheim FC Tegernheim 2:0 SV Neukirchen b. Hl. Blut SV Neukirchen
Matchday 23 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach 0:1 VfB Straubing VfB Straubing
Matchday 23 TSV Bogen TSV Bogen 2:1 SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
Matchday 23 ASV Neumarkt ASV Neumarkt 2:0 SV Grafenwöhr SV Grafenwöhr
Round of 16 E. Hohkeppel Eintracht Hohkeppel 0:4 1.FC Düren FC Düren
Round of 16 SV Altenberg SV Altenberg 1948 0:1 FC Hennef 05 FC Hennef 05
Round of 16 U. Schafhausen Union Schafhausen 0:1 FC Pesch FC Pesch
Round of 16 BW Friesdorf FC BW Friesdorf 4:1 FC Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
Round of 16
Alem. Aachen Alemannia Aachen 3:1 SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
Round of 16 G. Windeck TSV Germania Windeck 3:1 AET SV Schlebusch SV Schlebusch
Round of 16 SSV Merten SSV Merten 1925 2:5 Viktoria Arnoldsweiler Arnoldsweiler
Matchday 18 Phoenix Kisdorf SSC Phoenix Kisdorf 0:2 Breitenfelder SV Breitenfelde
Matchday 18 TSV Travemünde TSV Travemünde 4:2 Heikendorfer SV Heikendorfer SV
Matchday 18 SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel 2:0 SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
Matchday 18 SG Neustrand SG Neustrand 0:10 SVT Neumünster SVT Neumünster
Matchday 18 TSV Klausdorf TSV Klausdorf 2:5 VfR Neumünster VfR Neumünster
Matchday 21 ASV Dachau ASV Dachau 4:0 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
Matchday 21 FC Unterföhring FC Unterföhring 0:0 SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
Matchday 21 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 1:3 Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
Matchday 21 Kirchheimer SC Kirchheimer SC 3:0 TSV Ampfing TSV Ampfing
Matchday 21 1.FC Passau 1.FC Passau 3:0 Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
Matchday 21 FC Töging FC Töging 1:0 SV Erlbach SV Erlbach
Matchday 21 SpVgg Landshut SpVgg Landshut 0:3 SC Eintracht Freising SE Freising
Matchday 21 TSV Kastl TSV Kastl 0:2 FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
Matchday 13 Anker Wismar FC Anker Wismar 5:0 FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
Matchday 13 SV Pastow SV Pastow 2:2 FSV Kühlungsborn Kühlungsborn
Matchday 13 Rostocker FC Rostocker FC 1895 2:0 SV Warnemünde SV Warnemünde
Matchday 13 Grimmener SV Grimmener SV 4:0 SV 90 Görmin SV 90 Görmin
Matchday 13 Güstrower SC Güstrower SC 09 7:3 Penzliner SV Penzliner SV
Matchday 13 Neubrandenburg 1.FC Neubrandenburg 04 4:1 SG Aufbau Boizenburg SGA Boizenburg
Matchday 13 Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 2:1 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
Matchday 13 K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 3:1 Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
Matchday 13 Budissa Bautzen Budissa Bautzen 1:7 SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
Matchday 13 Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 0:0 FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
Matchday 13 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 4:0 SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
Matchday 14 Melchiorshausen TSV Melchiorshausen 2:2 TuRa Bremen TuRa Bremen
Matchday 14 Woltmershausen TS Woltmershausen 0:2 SV Türkspor Bremen-Nord SV Türkspor
Matchday 14 FC Huchting FC Huchting 4:1 SV Lemwerder SV Lemwerder
Matchday 14 OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven 1:1 VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen
Matchday 19 FV Breidenbach FV Breidenbach 4:0 SF/BG Marburg SF/BG Marburg
Matchday 19 SV Bauerbach SV Bauerbach 1:1 FC Cleeberg FC Cleeberg
Matchday 19 VfB Marburg VfB Marburg 5:1 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02
Matchday 16 TuS Harsefeld TuS Harsefeld 3:0 VfL Lüneburg VfL Lüneburg
Matchday 21 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 1:0 FSV Stadeln FSV Stadeln
Matchday 21 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 0:3 SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
Matchday 21 SV Mitterteich SV Mitterteich 0:0 FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
Matchday 21 Kickers Selb Kickers Selb 5:1 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
Matchday 21 Quelle Fürth SG Quelle Fürth 0:3 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
Matchday 21 ASV Vach ASV Vach 1:1 FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
Matchday 21 SV Friesen SV Friesen 2:2 TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
Matchday 21 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 1:1 VfL Frohnlach Frohnlach
Matchday 21 FC Coburg FC Coburg 1:4 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
Matchday 21 Alem. Haibach Alemannia Haibach 4:0 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
Matchday 21 TG Höchberg TG Höchberg 1:1 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
Matchday 21 Schwebenried DJK Schwebenried 2:0 TuS Röllbach TuS Röllbach
Matchday 19 Ramlingen-E. SV Ramlingen-Ehlershausen 3:1 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
Matchday 14 Thüringen Weida FC Thüringen Weida 1:4 FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
Matchday 14 SV Ehrenhain SV Ehrenhain 3:0 TSV Gera Westvororte G. Westvororte
Matchday 14 Sondershausen Eintracht Sondershausen 2:1 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
Matchday 14 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 5:0 FC Wacker Teistungen Teistungen
Matchday 14 E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg 1:1 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
Matchday 14 Frankenhausen SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen 3:1 SpVgg Geratal SpVgg Geratal
Matchday 14 SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt 4:1 SV Schott Jena Schott Jena
Matchday 14 1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg 4:2 FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
Matchday 15 SSC Weißenfels SSC Weißenfels 4:1 SV Dessau 05 SV Dessau 05
Matchday 15 Edelw. Arnstedt SV Edelweiß Arnstedt 1:1 SV Eintracht Elster Eintr. Elster
Matchday 15 SV BW Zorbau SV Blau-Weiß Zorbau 3:2 Einheit Wernigerode FCE Wernigerode
Matchday 15 Romonta Amsdorf 1.FC Romonta Amsdorf 1:0 1.FC Bitterfeld-Wolfen Bitterfeld-W.
Matchday 15 SV Westerhausen SV 1890 Westerhausen 3:0 SV Kelbra SV Kelbra
Matchday 15 Fort. Magdeburg Fortuna Magdeburg 5:2 VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
Matchday 15 Haldensleber SC Haldensleber SC 0:2 FSV Barleben 1911 FSV Barleben
Matchday 12 E'hüttenstadt FC Eisenhüttenstadt 1:0 Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf Petershagen-E.
Matchday 12 Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 2:0 1.FC Frankfurt (Oder) 1.FC Frankfurt
Matchday 12 Miersdorf/Zeut. Eintracht Miersdorf/Zeuthen 5:1 FSV Bernau FSV Bernau
Matchday 12 GW Lübben SV Grün-Weiß Lübben 0:2 TuS Sachsenhausen Sachsenhausen
Matchday 12 Eintr. Teltow RSV Eintracht 1949 4:1 Werderaner FC Viktoria 1920 Werderaner FC
Matchday 12 Pr. Eberswalde Preussen Eberswalde 4:2 SV Altlüdersdorf Altlüdersdorf
Matchday 12 Oranienburg Oranienburger FC Eintracht 4:0 SV Falkensee/Finkenkrug SV Falkensee/F.
Matchday 14 SV Empor Berlin SV Empor Berlin 5:2 Hilalspor Berlin Hilalspor
Matchday 17 Hofherrnweiler TSG Hofherrnweiler 3:3 TSG Tübingen TSG Tübingen
Matchday 17 Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 2:0 VfB Neckarrems VfB Neckarrems
Matchday 17 FSV Hollenbach FSV Hollenbach 3:0 TSV Essingen TSV Essingen
Matchday 17 SV Fellbach SV Fellbach 0:0 TSV Berg TSV Berg
Matchday 17 Heimerdingen TSV Heimerdingen 3:0 1.FC Normannia Gmünd Normannia Gmünd
Matchday 17 SKV Rutesheim SKV Rutesheim 4:3 VfL Pfullingen VfL Pfullingen
Matchday 17 Sindelfingen VfL Sindelfingen 1:1 FC Wangen 05 FC Wangen 05
Matchday 19 Hünfelder SV Hünfelder SV 4:0 SG Johannesberg SG Johannesberg
Matchday 19 Buch. Flieden SV Buchonia Flieden 5:0 FC Britannia Eichenzell Eichenzell
Matchday 19 SG Bad Soden SG Bad Soden 2:3 OSC Vellmar OSC Vellmar
Matchday 19 Türkgücü KS Türkgücü Kassel 2:3 SC Willingen SC Willingen
Matchday 19 B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 1:1 SpVgg Quierschied Quierschied
Matchday 19 FSV Jägersburg FSV Jägersburg 7:0 FV Bischmisheim FV Bischmisheim
Matchday 19 FC Homburg II FC 08 Homburg II 2:2 FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
Matchday 19 VfL Primstal VfL Primstal 2:1 SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
Matchday 19 FV Eppelborn FV Eppelborn 0:4 VfB Dillingen VfB Dillingen
Matchday 19 Halberg Brebach SC Halberg Brebach 0:1 SV Rot-Weiß Hasborn RW Hasborn
Matchday 19 Auersmacher SV Auersmacher 9:1 FV Schwalbach FV Schwalbach
Matchday 19 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach 2:3 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
Matchday 19 SF Köllerbach SF Köllerbach 2:2 SV Mettlach SV Mettlach
Matchday 17 Idar-Oberstein SC Idar-Oberstein 4:1 SV Steinwenden SV Steinwenden
Matchday 18 SV Spielberg SV Spielberg 2:0 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen
Matchday 18 SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz 0:3 Fortuna Heddesheim F. Heddesheim
Matchday 18 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal 1:2 FC Olympia 1919 Kirrlach FC Kirrlach
Matchday 18 TSV Wieblingen TSV Wieblingen 2:1 TSG 62/09 Weinheim TSG Weinheim
Matchday 18 ATSV Mutschelb. ATSV Mutschelbach 3:1 VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt
Matchday 15 SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 0:2 Offenburger FV Offenburger FV
Matchday 15 SV Bühlertal SV Bühlertal 1:1 FC Waldkirch FC Waldkirch
Matchday 15 Kehler FV Kehler FV 07 3:0 DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
Matchday 15 SC Pfullendorf SC Pfullendorf 1:1 FV Lörrach-Brombach FV Lörrach-Br.
Matchday 15 SV Endingen SV Endingen 1:1 SV Weil SV Weil
Matchday 18 TSV Emmelshsn. TSV Emmelshausen 0:1 SG 99 Andernach SG 99 Andernach
Matchday 18 BW Lohne Blau-Weiß Lohne 3:0 VfL Oythe VfL Oythe
Quarter-Finals RW Maaslingen SC Rot-Weiß Maaslingen 6:7 on pens SpVg Hagen 11 SpVg Hagen 11
Quarter-Finals SV Herbern SV Herbern 0:5 SV Rödinghausen SV Rödinghausen
Quarter-Finals TSV Meerbusch TSV Meerbusch 1:4 1.FC Kleve 1.FC Kleve
Matchday 14 CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 1:0 CA All Boys Buenos Aires All Boys
Matchday 14 Nueva Chicago Nueva Chicago 1:3 Argentino Agropecuario Agropecuario
Matchday 14 Brown Adrogue Brown de Adrogue 0:0 Defensores de Belgrano Defensores
Matchday 14 CD Riestra Club Deportivo Riestra 1:0 Atlético de Rafaela Rafaela
Matchday 14 Almagro Club Almagro 1:0 Deportivo Santamarina Dep. Santamarin
Matchday 19 Puebla FC Puebla FC 3:0 Club Necaxa Necaxa
Matchday 19 Club Tijuana Club Tijuana 1:2 Club León FC León
Matchday 32 Vissel Kobe Vissel Kobe 1:0 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Matchday 32 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 1:2 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
Matchday 32 FC Tokyo FC Tokyo 1:1 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Matchday 32 Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 0:1 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
Matchday 32 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 1:1 Oita Trinita Oita Trinita
Matchday 32 Nagoya Grampus Nagoya Grampus 0:0 Sagan Tosu Sagan Tosu
Matchday 32 Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 0:0 Kashima Antlers Kashima Antlers
Matchday 32 Gamba Osaka Gamba Osaka 2:0 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Matchday 32 Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 0:2 Kataller Toyama Kataller Toyama
Matchday 32 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 1:0 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
Matchday 29 MIO Biwako MIO Biwako Shiga 1:0 Honda FC Honda FC
Matchday 10 Damac FC Damac FC 1:2 Al-Taawon Taawon
Matchday 10 Ahli Al-Ahli Jeddah 3:1 Al-Faisaly Harmah Faisaly
Matchday 7 Wellington P. Wellington Phoenix 2:1 Brisbane Roar Brisbane Roar
Matchday 7 Adelaide United Adelaide United 3:1 Melbourne Victory Melbourne
Matchday 7 Perth Glory Perth Glory 1:3 Sydney FC Sydney FC
Matchday 17 Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 0:4 FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
Matchday 17 FK Tuzla City FK Tuzla City 1:0 NK Celik Zenica Celik Zenica
Matchday 17 Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 1:1 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
Matchday 17 Velez Mostar FK Velez Mostar 1:2 FK Sarajevo FK Sarajevo
Matchday 17 B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 0:0 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
Matchday 13 FK Kukësi FK Kukësi 2:1 FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh
Matchday 13 Flamurtari FC Flamurtari FC 1:1 FC Luftëtari FC Luftëtari
Matchday 13 KF Skënderbeu KF Skënderbeu 2:1 KF Tirana KF Tirana
Matchday 14 V. Mostar U19 FK Velez Mostar U19 0:0 FK Sarajevo Academy U19 Sarajevo U19
Matchday 29 Neman Grodno Neman Grodno 1:1 Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
Matchday 29 Gorodeya FK Gorodeya 2:3 FK Gomel Gomel
Matchday 29 FK Minsk FK Minsk 1:0 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 29 Slavia Slavia Mozyr 2:0 Isloch Minskiy Rayon Isloch
Matchday 29 Dynamo Brest Dynamo Brest 1:0 FK Vitebsk Vitebsk
Matchday 29 BATE Borisov BATE Borisov 3:0 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Matchday 29 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev 2:1 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
Matchday 29 Torpedo Minsk Torpedo Minsk 0:3 FK Slutsk FK Slutsk
Matchday 4 Tanta SC Tanta SC 0:0 Tala'ea El Gaish Gaish
Matchday 4 El Mokawloon El Mokawloon SC 2:1 Aswan SC Aswan SC
Matchday 4 Riteriai FK Riteriai 5:1 Suduva Marijampole Suduva
Matchday 4 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 1:0 FK Panevezys FK Panevezys
Matchday 9 CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 1:0 CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif
Matchday 9 US Tataouine US Tataouine 1:3 US Monastir US Monastir
Matchday 11 NC Magra NC Magra 1:1 CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
Matchday 11 CR Belouizdad CR Belouizdad 1:1 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila
Matchday 11 USM Bel Abbès USM Bel Abbès 2:1 CS Constantine CS Constantine
Matchday 11 Paradou AC Paradou AC 1:1 ES Sétif ES Sétif
Matchday 11 JS Kabylie JS Kabylie 0:0 JS Saoura JS Saoura
Matchday 11 ASO Chlef ASO Chlef 2:1 MC Algiers MC Algiers
Matchday 11 US Biskra US Biskra 1:0 USM Alger USM Alger
Matchday 4 Ittihad Tanger Ittihad Tanger 2:0 Club Athletic Youssoufia Berrechid Berrechid
First Round FC Anyang FC Anyang 1:1 Bucheon FC 1995 Bucheon FC
Matchday 19 Beltinci ND Beltinci 0:3 NK Radomlje NK Radomlje
Matchday 19 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 2:1 NK Dravograd NK Dravograd
Matchday 19 ND Gorica ND Gorica 2:0 NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
Matchday 19 NK Krka NK Krka 2:2 Vitanest Bilje NK Bilje
Matchday 19 NK Dekani NK Dekani 1:1 NK Krsko NK Krsko
Matchday 19 NK Fuzinar NK Fuzinar 3:2 NK Rogaska NK Rogaska
Matchday 19 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 0:3 FC Koper FC Koper
Matchday 4 FC Seoul FC Seoul 0:3 Pohang Steelers Pohang Steelers
Matchday 4 Gangwon FC Gangwon FC 2:4 Daegu FC Daegu FC
Matchday 4 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 1:1 Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Motors
Matchday 37 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 0:1 América Futebol Clube (MG) América-MG
Matchday 37 Botafogo FC Botafogo Futebol Clube (SP) 0:0 Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
Matchday 13 Harkemase Boys Harkemase Boys 2:3 VV Goes VV Goes
Matchday 13 Ter Leede VV Ter Leede 1:2 DVS '33 Ermelo DVS '33
Matchday 13 Odin '59 Odin '59 Heemskerk 0:3 FC Lisse FC Lisse
Matchday 13 SteDoCo VV SteDoCo 3:0 Ajax Amateurs Ajax Amateurs
Matchday 13 VVOG VVOG Harderwijk 0:3 Almere City FC U21 Almere City U21
Matchday 13 Barendrecht BVV Barendrecht 3:1 VVSB Noordwijkerhout VVSB
Matchday 13 Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 6:1 ONS Sneek ONS Sneek
Matchday 13 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 4:1 VV DOVO Veenendaal DOVO
Matchday 17 Charlton Charlton Athletic 2:2 Cardiff City Cardiff
Matchday 17 Derby Derby County 1:0 Preston North End Preston NE
Matchday 17 Blackburn Blackburn Rovers 3:2 Barnsley FC Barnsley FC
Matchday 17 Stoke City Stoke City 2:1 Wigan Athletic Wigan
Matchday 17
Swansea Swansea City 0:1 Millwall FC Millwall
Matchday 17 Luton Luton Town 1:2 Leeds United Leeds
Matchday 17 Huddersfield Huddersfield Town 1:1 Birmingham City Birmingham
Matchday 17 Bristol City Bristol City 0:0 Nottingham Forest Nottm Forest
Matchday 17
West Brom West Bromwich Albion 2:1 Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 17 Brentford Brentford FC 1:0 Reading FC Reading
Matchday 15 Juniors OÖ FC Juniors OÖ 2:2 Floridsdorfer AC FAC
Matchday 15 A. Lustenau SC Austria Lustenau 0:1 SV Lafnitz SV Lafnitz
Third Round Auchinleck Auchinleck Talbot FC 1:1 Arbroath FC Arbroath
Third Round Albion Rovers Albion Rovers FC 1:4 Airdrieonians FC Airdrieonians
Third Round Bonnyrigg Bonnyrigg Rose Athletic FC 2:1 Montrose FC Montrose
Third Round Dumbarton FC Dumbarton FC 3:1 Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Third Round East Fife East Fife FC 3:4 BSC Glasgow BSC Glasgow
Third Round Edinburgh City Edinburgh City FC 4:3 Annan Athletic FC Annan Athletic
Third Round Elgin City Elgin City FC 1:3 Alloa Athletic FC Alloa Athletic
Third Round Formartine Formartine United FC 0:4 East Kilbride FC East Kilbride
Third Round Inverurie Locos Inverurie Loco Works FC 0:1 Broxburn Athletic FC Broxburn FC
Third Round Morton Greenock Morton FC 1:1 Brora Rangers FC Brora Rangers
Third Round Partick Thistle Partick Thistle FC 1:0 Penicuik Athletic FC Penicuik
Third Round Queen o. t. S. Queen of the South FC 1:2 Queen's Park FC Queen's Park
Third Round Raith Rovers Raith Rovers FC 1:0 Peterhead FC Peterhead FC
Third Round Stirling Stirling Albion FC 0:2 Clyde FC Clyde FC
Third Round Stranraer Stranraer FC 1:0 Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
Matchday 13 Peñarol CA Peñarol 2:1 CA Fénix CA Fénix
relegation round Kuressaare FC Kuressaare 1:2 Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
relegation round Rakvere Tarvas Rakvere JK Tarvas 0:4 Pärnu Jalgpalliklubi Pärnu JK
Matchday 4 W. Phoenix Res. Wellington Phoenix Reserves 0:3 Auckland City FC Auckland City
Matchday 4 Southern United Southern United 4:0 Hamilton Wanderers Hamilton W.
Matchday 19 Southend United Southend United 0:4 Oxford United Oxford United
Matchday 19 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 1:0 Gillingham FC Gillingham FC
Matchday 19 Peterborough Peterborough United 1:0 Burton Albion Burton Albion
Matchday 19 Wycombe Wycombe Wanderers 1:0 Doncaster Rovers Doncaster
Matchday 19 Shrewsbury Shrewsbury Town 3:4 Bristol Rovers Bristol Rovers
Matchday 19 MK Dons Milton Keynes Dons 2:3 Rotherham United Rotherham
Matchday 19 Accrington Accrington Stanley 7:1 Bolton Wanderers Bolton
Matchday 19 Ipswich Ipswich Town 2:2 Blackpool FC Blackpool
Matchday 19 Rochdale Rochdale AFC 0:3 Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 19 Sunderland Sunderland AFC 1:1 Coventry City Coventry
Matchday 19 Fleetwood Fleetwood Town 2:1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
Matchday 19 Carlisle United Carlisle United 0:0 Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 19 Cheltenham Cheltenham Town 1:1 Colchester United Colchester Utd.
Matchday 19 Crawley Town Crawley Town 0:1 Exeter City Exeter City
Matchday 19 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 5:0 Morecambe FC Morecambe FC
Matchday 19 Leyton Orient Leyton Orient 2:4 Forest Green Rovers Forest Green
Matchday 19 Newport County Newport County 0:1 Oldham Athletic Oldham Athletic
Matchday 19 Northampt. Town Northampton Town 2:0 Grimsby Town Grimsby Town
Matchday 19 Plymouth Plymouth Argyle 2:1 Bradford City Bradford
Matchday 19 Salford Salford City 0:0 Macclesfield Town Macclesfield
Matchday 19 Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 2:1 Port Vale FC Port Vale
Matchday 19 Swindon Town Swindon Town 1:0 Mansfield Town Mansfield Town
Matchday 19 Walsall Walsall FC 0:0 Stevenage FC Stevenage
Matchday 22 Aldershot Town Aldershot Town 2:1 Notts County Notts County
Matchday 22 Hartlepool Utd. Hartlepool United 2:2 Boreham Wood FC Boreham Wood
Matchday 22 Dover Athletic Dover Athletic 1:1 Solihull Moors Solihull Moors
Matchday 22 Stockport Stockport County 1:1 Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
Matchday 22 Harrogate Town Harrogate Town 3:1 Chesterfield FC Chesterfield FC
Matchday 22 Fylde AFC Fylde 3:0 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 22 Sutton Utd Sutton United 0:2 Bromley FC Bromley
Matchday 22 Wrexham Wrexham AFC 3:3 Yeovil Town Yeovil Town
Matchday 22 Chorley FC Chorley FC 1:0 Torquay United FC Torquay United
Matchday 22 Halifax Town FC Halifax Town 1:1 Eastleigh FC Eastleigh FC
Matchday 22 Barrow Barrow AFC 2:1 Barnet FC Barnet
Matchday 22 Maidenhead Utd. Maidenhead United 2:3 Woking FC Woking FC
Matchday 17 Ballymena Ballymena United 1:1 Institute FC Institute FC
Matchday 17 Coleraine Coleraine FC 3:2 Carrick Rangers Carrick Rangers
Matchday 17 Warrenpoint Warrenpoint Town FC 0:1 Crusaders FC Crusaders
Matchday 17 Glenavon Glenavon FC 1:0 Linfield FC Linfield
Matchday 17 Glentoran Glentoran FC 6:1 Dungannon Swifts Dungannon