For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:10:14 AM
Matchday 11 Leonidas RKSV Leonidas 6:1 MSC Meppel MSC Meppel
Matchday 11 Alcides MVV Alcides 1:5 Be Quick 1887 Be Quick 1887
Matchday 11 VV Emmen VV Emmen 1:1 JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
Matchday 11 SDO Bussum SDO Bussum 1:0 HVV Hollandia Hollandia
Matchday 11 RKVV Velsen RKVV Velsen 0:3 Alphense Boys Alphense Boys
Matchday 11 HBS HBS Craeyenhout 3:0 RKAVV Leidschendam RKAVV
Matchday 11 Quick '20 KVV Quick '20 5:2 VOC Rotterdam VOC
Matchday 11 SJC Noordwijk SJC Noordwijk 1:2 VV Hoogeveen VV Hoogeveen
Matchday 11 AWC AWC Wijchen 1:0 OJC Rosmalen OJC Rosmalen
Matchday 11 IFC Ambacht IFC Ambacht 3:2 UDI'19/Beter Bed UDI '19
Matchday 11 RKZVC RKZVC Zieuwent 6:0 RKSV Minor RKSV Minor
Matchday 11 Baronie VV Baronie 4:0 RKSV Nuenen RKSV Nuenen
Matchday 11 SV Meerssen SV Meerssen 1:1 GVV Unitas Unitas
Matchday 11 RKSV Halsteren RKSV Halsteren 3:0 Juliana '31 Juliana '31
Matchday 11 EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek 2:2 VV Moerse Boys VV Moerse Boys
Matchday 18 TuS Dassendorf TuS Dassendorf 3:0 Meiendorfer SV Meiendorfer SV
Matchday 18 TSV Sasel TSV Sasel 2:1 USC Paloma Hamburg USC Paloma
Matchday 12
FC Augsburg FC Augsburg 4:0 Hertha BSC Hertha BSC
Matchday 12
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 1:5 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
Matchday 14
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 3:0 Karlsruher SC Karlsruher SC
Matchday 14
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 3:1 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
Matchday 14
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 0:0 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
Matchday 16
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 2:0 FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Matchday 16
1860 Munich TSV 1860 Munich 1:1 FC Bayern Munich II FC Bayern II
Matchday 13 Sheffield Utd. Sheffield United 3:3 Manchester United Man Utd
Matchday 14 Espanyol RCD Espanyol Barcelona 1:1 Getafe CF Getafe
Matchday 14 CA Osasuna CA Osasuna 1:2 Athletic Bilbao Athletic
Matchday 14 SD Eibar SD Eibar 0:2 Deportivo Alavés Alavés
Matchday 14 Villarreal Villarreal CF 1:3 Celta de Vigo Celta de Vigo
Matchday 14 Real Valladolid Real Valladolid CF 0:1 Sevilla FC Sevilla FC
Matchday 9 FC Santa Coloma FC Santa Coloma 2:0 UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
Matchday 9 IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 1:0 UE Sant Julia Sant Julia
Matchday 9 UE Engordany UE Engordany 3:1 Atlètic Club d'Escaldes AC Escaldes
Matchday 9 FC Ordino FC Ordino 2:2 Club Esportiu Carroi CE Carroi
Matchday 13 Bologna Bologna FC 1909 2:2 Parma Calcio 1913 Parma
Matchday 13 Hellas Verona Hellas Verona 1:0 ACF Fiorentina Fiorentina
Matchday 13
AS Roma AS Roma 3:0 Brescia Calcio Brescia
Matchday 13 Sassuolo US Sassuolo 1:2 SS Lazio Lazio
Matchday 13 Sampdoria UC Sampdoria 2:1 Udinese Calcio Udinese Calcio
Matchday 14 G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 2:1 AS Monaco Monaco
Matchday 14 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 0:0 HSC Montpellier Montpellier
Matchday 14 Toulouse FC Toulouse 0:2 Olympique Marseille Marseille
Matchday 17 Arsenal Tula II Arsenal Tula II 1:1 FK Krasnodar II Krasnodar II
Matchday 17 Ufa FK Ufa 1:1 FC Sochi Sochi
Matchday 17 Ural Ural Yekaterinburg 0:0 Spartak Moscow Spartak Moscow
Matchday 17 Arsenal Tula Arsenal Tula 1:2 FK Krasnodar Krasnodar
Matchday 17 CSKA Moscow CSKA Moscow 1:0 Krylya Sovetov Samara KS Samara
Matchday 15
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 0:0 Austria Vienna Austria Vienna
Matchday 15
TSV Hartberg TSV Hartberg 2:1 SC Rheindorf Altach SCR Altach
Matchday 15
Rapid Vienna Rapid Vienna 1:1 SK Sturm Graz Sturm Graz
Matchday 17 Ac. Clinceni Academica Clinceni 2:2 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest
Matchday 17 Gaz Metan Gaz Metan Medias 0:0 FC Botosani FC Botosani
Matchday 17 CS U Craiova CS Universitatea Craiova 3:0 FC Hermannstadt FC Hermannstadt
Matchday 12 Kayserispor Kayserispor 1:4 Sivasspor Sivasspor
Matchday 12 Kasimpasa Kasimpasa 1:2 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
Matchday 12 Alanyaspor Alanyaspor 0:1 Göztepe Göztepe
Matchday 12 Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 0:0 Fenerbahce SK Fenerbahce
Matchday 14 FC Groningen FC Groningen 1:1 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Matchday 14
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 2:1 SC Heerenveen Heerenveen
Matchday 14
RKC Waalwijk RKC Waalwijk 1:1 FC Emmen FC Emmen
Matchday 14
VVV-Venlo VVV-Venlo 2:1 FC Twente Enschede FC Twente
Matchday 14 Sparta R. Sparta Rotterdam 2:0 Vitesse Arnhem Vitesse
Matchday 12 Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 0:1 Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
Matchday 15
FC Sion FC Sion 3:4 BSC Young Boys BSC Young Boys
Matchday 15
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 4:1 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Matchday 15
FC Thun FC Thun 0:3 FC Lugano FC Lugano
Matchday 14 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 1:3 Rangers FC Rangers
Matchday 14 St. Johnstone St. Johnstone FC 1:1 Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 15 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 2:0 Desna Chernihiv Desna
Matchday 15 Karpaty Karpaty Lviv 1:2 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
Matchday 15 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 3:0 FK Mariupol FK Mariupol
Matchday 6 Ap. Larisas Apollon Larisas 3:1 GS Ergotelis Ergotelis
Matchday 6 AE Karaiskakis AE Karaiskakis Artas 0:0 PAE Chania PAE Chania
Matchday 6 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis 0:0 PAS Giannina PAS Giannina
Matchday 6 Apollon Pontou Apollon Pontou 1:0 AOK Kerkyra AOK Kerkyra
Matchday 11 Atromitos Athen Atromitos Athen 2:1 OFI Crete OFI Crete
Matchday 11 Asteras Tripoli Asteras Tripolis 0:0 Volos NPS Volos NPS
Matchday 11 PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 1:0 AE Larisa AE Larisa
Matchday 11 AEK Athens AEK Athens 1:1 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Matchday 11 Panetolikos Panetolikos GFS 0:0 Panathinaikos Athens Panathinaikos
Matchday 13 KFC Duffel KFC Duffel 2:2 Bocholt VV Bocholt VV
Matchday 13 Diegem Sport Diegem Sport 3:1 RC Hades RC Hades
Matchday 13 Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 1:3 KVK Tienen Tienen
Matchday 13 Mopertingen Spouwen Mopertingen 0:4 KVV Vosselaar KVV Vosselaar
Matchday 16 KAA Gent KAA Gent 1:1 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
Matchday 16 RSC Anderlecht RSC Anderlecht 0:0 KV Kortrijk KV Kortrijk
Matchday 16 Sint-Truiden Sint-Truidense VV 1:3 RSC Charleroi RSC Charleroi
Matchday 13 KSCT Menen KSCT Menen 2:3 SKV Zwevezele Zwevezele
Matchday 13 Dikkelvenne SC Dikkelvenne 1:2 SK Sint-Niklaas Sint-Niklaas
Matchday 13 FC Knokke FC Knokke 4:2 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
Matchday 13 FC Gullegem FC Gullegem 3:1 Racing Harelbeke KRC Harelbeke
Matchday 14 Francs Borains Royal Francs Borains 3:0 CS Onhaye CS Onhaye
Matchday 14 Waremme RS Waremmien FC 1:1 RE Acren-Lessines RE Acren
Matchday 14 Solières Solières Sport 0:1 RUS Givry RUS Givry
Matchday 14 Stockay RRC Stockay-Warfusée 1:1 RUS Rebecq RUS Rebecq
Matchday 13 KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 1:1 URSL Visé URSL Visé
Matchday 16 RE Virton Royal Excelsior Virton 1:1 KSV Roeselare KSV Roeselare
Matchday 17 FK Teplice FK Teplice 1:1 FC Banik Ostrava Banik Ostrava
Matchday 17 MFK Karvina MFK Karvina 1:1 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Matchday 17 SönderjyskE SönderjyskE 2:2 Lyngby BK Lyngby BK
Matchday 17 Aalborg BK Aalborg BK 4:0 AC Horsens AC Horsens
Matchday 17 Silkeborg IF Silkeborg IF 1:2 Esbjerg fB Esbjerg fB
Matchday 17 FC Copenhagen FC Copenhagen 2:1 Hobro IK Hobro IK
Matchday 17 Aarhus GF Aarhus GF 2:1 Bröndby IF Bröndby IF
Matchday 17 Indjija FK Indjija 0:0 FK Macva Sabac Macva
Matchday 17 Spartak FK Spartak Subotica 3:1 FK Radnik Surdulica Radnik
Matchday 16 NK Osijek NK Osijek 1:0 NK Istra 1961 NK Istra
Matchday 16 Inter Zapresic NK Inter Zapresic 1:4 HNK Rijeka HNK Rijeka
Matchday 16 Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 2:0 Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 16 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 2:1 Wisla Kraków Wisla Kraków
Matchday 17 FK Dunav FK Dunav Ruse 0:3 PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
Matchday 17 Levski Sofia Levski Sofia 2:0 FC Tsarsko Selo Sofia FC Tsarsko Selo
Matchday 18 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 1:1 NS Mura NS Mura
Matchday 18 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 0:2 NK Maribor NK Maribor
Matchday 12 US Hostert US Hostert 1:1 CS Fola Esch CS Fola Esch
Matchday 12 FC Rodange 91 FC Rodange 91 1:1 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
Matchday 12 Vict. Rosport FC Victoria Rosport 2:3 FC Differdange 03 Differdange 03
Matchday 12 F91 Dudelange F91 Dudelange 2:2 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
Matchday 12 RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 0:3 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
Matchday 12 Jeunesse Esch Jeunesse Esch 1:4 Union Titus Petange Titus Petange
Matchday 13 Ferencváros Ferencvárosi TC 3:2 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
Matchday 23 SV Fortuna Regensburg SV Fortuna Regensburg 3:4 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
Matchday 23 Burglengenfeld ASV Burglengenfeld 2:0 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd
Matchday 14 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900 3:1 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
Matchday 14 Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 1:2 VfB Fortuna Biesdorf Fort. Biesdorf
Matchday 14 Croatia Berlin SD Croatia Berlin 0:2 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888
Matchday 14 Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 2:2 Frohnauer SC Frohnauer SC
Matchday 14 E. Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf 4:2 Berliner SC Berliner SC
Matchday 14 SV Sparta SV Sparta Lichtenberg 2:4 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
Matchday 19 VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II 0:6 Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960
Matchday 19 Vikt. Urberach FC Viktoria 09 Urberach 3:2 Rot-Weiß Darmstadt RW Darmstadt
Matchday 19 Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 3:0 SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
Matchday 19 SV der Bosnier SV der Bosnier Frankfurt 0:4 SpVgg Neu-Isenburg Neu-Isenburg
Matchday 19 JSK Rodgau JSK Rodgau 4:2 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
Matchday 19 RW Frankfurt SG Rot-Weiß Frankfurt 2:0 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
Matchday 19 Unterabsteinach SG Unter-Abtsteinach 5:1 Germania Ober-Roden Ober-Roden
Matchday 19 Unter-Flockenb. SV Unter-Flockenbach 4:2 TS Ober-Roden TS Ober-Roden
Matchday 18 Lübecker SC Lübecker SC 99 1:6 SV Eichede II SV Eichede II
Matchday 18 Büchen-Sieben. Büchen-Siebeneichener SV 2:0 TSV Pansdorf TSV Pansdorf
Matchday 18 TuS Hartenholm TuS Hartenholm 0:9 FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite
Matchday 18 GW Mühlen GW Mühlen 0:2 TV Dinklage TV Dinklage
Matchday 18 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 1:5 SV Falke Steinfeld Falke Steinfeld
Matchday 18 Wildeshausen VfL Wildeshausen 0:1 BV Essen BV Essen
Matchday 18 SC Melle 03 SC Melle 03 4:2 VfR Voxtrup VfR Voxtrup
Matchday 17 BSC Acosta Braunschweiger SC Acosta 3:2 TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
Matchday 17 Göttingen 05 1.SC Göttingen 05 2:0 SC Gitter SC Gitter
Matchday 17 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 2:0 TuSpo Petershütte Petershütte
Matchday 17 SV Lengede SV Lengede 8:1 SV Reislingen/Neuhaus Reislingen/N.
Matchday 17 SVG Göttingen SVG Göttingen 6:0 Vahdet Salzgitter KSV Vahdet
Matchday 17 TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 0:1 SSV Kästorf 1922 SSV Kästorf
Matchday 16 Drocht./A. II SV Drochtersen/Assel II 1:2 SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
Matchday 16 TSV Gellersen TSV Gellersen 1:0 MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
Matchday 16 E. Lüneburg SV Eintracht Lüneburg 0:2 SV Ahlerstedt/Ottendorf Ahlerstedt/Ott.
Matchday 16 SV Emmendorf SV Emmendorf 0:1 Rotenburger SV Rotenburger SV
Matchday 16 Ottersberg TSV Ottersberg 0:4 VfL Westercelle VfL Westercelle
Matchday 16 FC Verden 04 FC Verden 04 4:2 VfL Güldenstern Stade VfL Güldens.
Matchday 16 VSV Hedendorf VSV Hedendorf/Neukloster 3:5 Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen
Matchday 21 TSV Buch TSV Buch (Bay.) 3:0 TSV Kornburg TSV Kornburg
Matchday 13 Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 1:3 SG Taucha 99 SG Taucha 99
Matchday 13 FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 1:1 LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
Matchday 13 SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein 1:3 VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
Matchday 19 Krähenwinkel TSV Krähenwinkel/Kaltenweide 3:0 SpVgg Bad Pyrmont Bad Pyrmont
Matchday 19 TSV Pattensen TSV Pattensen 4:2 TSV Barsinghausen Barsinghausen
Matchday 19 SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 1:0 TuS Sulingen TuS Sulingen
Matchday 19 STK Eilvese STK Eilvese 3:2 TSV Burgdorf TSV Burgdorf
Matchday 14 DJK Blumenthal DJK Germania Blumenthal 1:2 TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren
Matchday 14 SV Grohn SV Grohn 4:2 SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
Matchday 14 Komet Arsten TuS Komet Arsten 1:0 SG Findorff SG Findorff
Matchday 14 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport 5:4 TSV Osterholz-Tenever OT Bremen
Matchday 19 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 4:0 SG Hombressen/​Udenhausen SG Hombressen
Matchday 17 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam 0:0 FC Speyer 09 FC Speyer 09
Matchday 17 Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 0:2 SV Morlautern SV Morlautern
Matchday 17 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 0:3 SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
Matchday 17 Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 0:2 FC Basara Mainz Basara Mainz
Matchday 17 TuS Marienborn TuS Marienborn 2:0 SG Rieschweiler SG Rieschweiler
Matchday 17 SV Rülzheim SV Rülzheim 4:2 FK Pirmasens II FK Pirmasens II
Matchday 18 VfB Wissen VfB Wissen 2:0 SG Malberg/Rosenheim SG Malberg/R.
Matchday 18 TuS Kirchberg TuS Kirchberg 0:2 FSV Salmrohr FSV Salmrohr
Matchday 18 SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 0:2 Ahrweiler BC Ahrweiler BC
Matchday 18 SG Alfbachtal SG Alfbachtal 0:0 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
Matchday 18 SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 0:0 SG Hochwald/Zerf SG Hochwald
Matchday 34 Santos FC Santos FC 4:1 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
Matchday 34 Goiás EC Goiás Esporte Clube 4:3 Esporte Clube Bahia EC Bahia
Matchday 34 Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 0:1 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
Matchday 34 Palmeiras Sociedade Esportiva Palmeiras 1:2 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
Matchday 34 Botafogo Botafogo Rio de Janeiro 1:0 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Matchday 34 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 0:1 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
Matchday 34 Internacional Sport Club Internacional 2:2 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
Matchday 34 Ceará SC Ceará Sporting Club 1:1 São Paulo Futebol Clube São Paulo
Matchday 19 Querétaro FC Querétaro FC 3:1 Monarcas Morelia Morelia
Matchday 19 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 3:1 Atlético de San Luis San Luis
Matchday 19 Monterrey CF Monterrey 2:0 Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 19 CF Pachuca CF Pachuca 2:0 UNAM Pumas UNAM Pumas
Matchday 19 Chivas Deportivo Guadalajara 3:1 Tiburones Rojos de Veracruz Tiburones Rojos
Matchday 19 Toluca Deportivo Toluca 2:2 Santos Laguna Santos Laguna
Matchday 32 Fukushima Utd. Fukushima United 1:2 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
Matchday 32 SC Sagamihara SC Sagamihara 1:0 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
Matchday 32 a. cl. Numazu azul claro Numazu 3:1 Gainare Tottori Gainare Tottori
Matchday 32 Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 1:2 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
Matchday 32 Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 4:0 Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
Matchday 32 G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 0:1 Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
Matchday 32 C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 2:0 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
Group Stage Iwaki FC Iwaki FC 1:1 Fukui United Fukui Utd.
Group Stage Kochi Utd. Kochi United 3:1 Ococias Kyoto Ococias Kyoto
Matchday 29 Matsue City Matsue City 2:2 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
Matchday 29 FC Imabari FC Imabari 2:2 Honda Lock Honda Lock
Matchday 29 Verspah Oita Verspah Oita 2:1 Sony Sendai Sony Sendai
Matchday 29 Veertien Mie Veertien Mie 0:1 Tokyo Musashino City Musashino City
Matchday 29 Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 1:2 FC Osaka FC Osaka
Matchday 29 Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 4:0 Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki RKD Ryugasaki
Matchday 29 Suzuka Unltd. Suzuka Unlimited 0:0 Nara Club Nara Club
Matchday 42 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 1:2 Machida Zelvia Machida Zelvia
Matchday 42 Mito HollyHock Mito HollyHock 1:0 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Matchday 42 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 0:1 Tochigi SC Tochigi SC
Matchday 42 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 13:1 Kyoto Sanga Kyoto Sanga
Matchday 42 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 5:1 FC Gifu FC Gifu
Matchday 42 Yokohama FC Yokohama FC 2:0 Ehime FC Ehime FC
Matchday 42 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 2:0 FC Ryukyu FC Ryukyu
Matchday 42 Albirex Niigata Albirex Niigata 2:1 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Matchday 42 Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 1:1 Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 42 Tokushima Vort. Tokushima Vortis 3:0 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
Matchday 42 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 2:1 Kagoshima United Kagoshima Utd.
Matchday 10 Al-Ettifaq Al-Ettifaq 1:2 Al-Ittihad Jeddah Ittihad
Matchday 10 Al-Wahda Al-Wahda Mekka 1:0 Al-Nassr FC Al-Nassr
Matchday 7 Central Coast Central Coast Mariners 1:0 Western United FC Western United
Matchday 17 Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 1:2 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Matchday 13 KF Vllaznia KF Vllaznia 0:0 KF Teuta KF Teuta
Matchday 18 Velez U17 FK Velez Mostar U17 2:2 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
Matchday 9 CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 2:0 CS Chebba CS Chebba
Matchday 9 AS Soliman AS Soliman 2:0 Stade Tunisien Stade Tunisien
Matchday 9 US Ben Guerdane Union Sportive de Ben Guerdane 1:1 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
Matchday 9 JS Kairouan JS Kairouanaise 1:0 Etoile Sportive Metlaoui ES Metlaoui
Matchday 11 NA Hussein Dey NA Hussein Dey 0:0 MC Oran MC Oran
Matchday 7 Mouloudia Mouloudia d'Oujda 0:1 Renaissance de Berkane RS Berkane
Matchday 7 FUS Rabat FUS Rabat 1:1 Renaissance Zemamra Khemis Zemamra
Matchday 35 Chikhura Chikhura Sachkhere 1:3 FC Saburtalo Saburtalo
Matchday 35 Dinamo Batumi Dinamo Batumi 2:1 FC Rustavi Rustavi
Matchday 35 FC Dila FC Dila Gori 1:2 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Matchday 35 WIT Georgia WIT Georgia Tbilisi 0:2 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Matchday 35 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi 1:2 FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
Matchday 19 NK Brda NK Brda 3:3 NK Roltek Dob NK Dob
Matchday 4 Seongnam FC Seongnam FC 1:2 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Matchday 4 Incheon Utd. Incheon United FC 2:0 Sangju Sangmu FC Sangju Sangmu
Matchday 4 Jeju Utd. Jeju United FC 2:4 Suwon Samsung Bluewings FC Suwon Bluewings
Matchday 37 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 1:0 Clube Atlético Bragantino (SP) Bragantino
Matchday 13 ADO '20 ADO '20 Heemskerk 1:3 RKVV Westlandia Westlandia
Matchday 13 VV Gemert VV Gemert 2:0 EVV Echt EVV Echt
Matchday 13 USV Hercules USV Hercules 1:2 OFC Oostzaan OFC Oostzaan
Matchday 13 SV Oss '20 SV Oss '20 2:1 VV Hoogland Hoogland
Matchday 13 Groene Ster RKSV Groene Ster 0:0 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
Matchday 13 VV UNA VV UNA Veldhoven 1:0 HV & CV Quick Quick DH
Matchday 13 Lienden FC Lienden 1:2 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
Matchday 13 ADO U21 ADO Den Haag U21 2:2 VV Dongen Dongen
Matchday 15
SV Ried SV Ried 4:0 FC Dornbirn FC Dornbirn
Matchday 17 Middlesbrough Middlesbrough FC 2:2 Hull City Hull City
final Urawa Reds Urawa Red Diamonds 0:2 Al-Hilal Riyadh Hilal
Matchday 14 CA Alvarado CA Alvarado 4:2 CA Estudiantes (Buenos Aires) CA Estudiantes
Matchday 14 Belgrano Club Atlético Belgrano 1:1 Club Atlético Mitre CA Mitre
Matchday 14 Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 0:0 Club Atlético San Martín (SJ) San Martín
Matchday 14 Villa Dálmine Club Villa Dálmine 0:1 Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
Matchday 14 San Martín (T) Club Atlético San Martín (Tucumán) 1:1 Instituto AC Córdoba Instituto AC
Matchday 14 Ferro Club Ferro Carril Oeste 1:0 CD Morón CD Morón
Matchday 12 Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 1:0 Union Sportive Esch-Alzette US Esch
Fourth Round Moreirense Moreirense FC 1:3 CD Mafra Mafra
Fourth Round Sintra Football Club Sintra Football 0:2 AC Marinhense Marinhense
Fourth Round Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 1:0 AD Sanjoanense Sanjoanense
Fourth Round Pedras Salgadas Juventude de Pedras Salgadas 5:6 on pens CF Canelas 2010 Canelas 2010
Fourth Round Anadia Anadia FC 2:1 SC Beira-Mar Beira-Mar
Fourth Round Rio Ave FC Rio Ave FC 1:0 FC Alverca Alverca
Fourth Round FC Porto FC Porto 4:0 Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
Fourth Round Chaves GD Chaves 1:0 Belenenses SAD Belenenses SAD
Matchday 4 Tasman United Tasman United 1:0 Team Wellington Team Wellington
Matchday 4 Canterbury Utd Canterbury United 2:2 Hawke’s Bay United Hawke’s Bay
Matchday 4 Eastern Sub. Eastern Suburbs AFC 1:1 Waitakere United Waitakere Utd.
Matchday 13 Ascoli Ascoli Calcio 3:2 Cosenza Calcio Cosenza
Matchday 13 Cittadella AS Cittadella 1:1 AC Pisa 1909 AC Pisa
Matchday 13 Spezia Calcio Spezia Calcio 2:0 Frosinone Calcio Frosinone
Matchday 16 Monza AC Monza 2:0 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
Matchday 16 Pergolettese US Pergolettese 1932 3:0 Olbia Calcio 1905 Olbia
Matchday 16 Pianese US Pianese 1:4 Como 1907 Como
Matchday 16 Pro Patria Aurora Pro Patria 1:1 US Pistoiese 1921 Pistoiese
Matchday 16 Siena Robur Siena 0:1 US Città di Pontedera Pontedera
Matchday 16 LR Vicenza LR Vicenza Virtus 2:1 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
Matchday 16 Padova Calcio Padova 1:0 Rimini FC Rimini
Matchday 16 Sambenedettese US Sambenedettese 2:0 Feralpisalò Feralpisalò
Matchday 16 Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 2:1 FC Arzignano Valchiampo Arzignano
Matchday 16 Cesena Cesena FC 1:0 Modena FC 2018 Modena
Matchday 16 Fermana Fermana FC 1:1 Reggio Audace FC Reggio Audace
Matchday 16 Piacenza Piacenza Calcio 1919 0:0 Imolese Calcio 1919 Imolese
Matchday 16 Ravenna Ravenna FC 3:3 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
Matchday 16 Triestina US Triestina 1:0 FC Südtirol Südtirol
Matchday 16 Bisceglie AS Bisceglie 1913 2:2 Paganese Calcio 1926 Paganese
Matchday 16 Catania Calcio Catania 1:1 Casertana FC Casertana
Matchday 16 Cavese Cavese 1919 1:0 SS Monopoli 1966 Monopoli
Matchday 16 Picerno AZ Picerno 1:1 Sicula Leonzio Sicula Leonzio
Matchday 16 V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 3:4 Potenza Calcio Potenza
Matchday 16 Avellino US Avellino 1912 3:1 FC Rieti Rieti
Matchday 16 Bari SSC Bari 1:1 Teramo Calcio 1913 Teramo
Matchday 14 Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 0:2 Tuzlaspor Tuzlaspor
Matchday 14 Van Spor FK Van Spor FK 2:0 Bayburt Özel Idare Spor Bayburt Idare
Matchday 14 Kahramanmaras Kahramanmarasspor 1:0 Kardemir Karabükspor Karabükspor
Matchday 14 Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 2:0 Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
Matchday 14 BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 1:1 Sakaryaspor Sakaryaspor
Matchday 14 Usak Spor AS Usak Spor AS 1:3 Bandirmaspor Bandirmaspor
Matchday 14 1922 Konya 1922 Konyaspor 1:3 Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
Matchday 14 Gümüshanespor Gümüshanespor 2:3 Hacettepe Spor Hacettepe
Matchday 14 Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 3:0 Amed SK Amed SK
Matchday 14 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 2:2 Kirklarelispor Kirklarelispor
Matchday 14 Samsunspor Samsunspor 5:0 Sanliurfaspor Sanliurfaspor
Matchday 14 Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 2:1 Inegölspor Inegölspor
Matchday 14 BAK FK Baskent Akademi FK 1:0 Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
Matchday 17 UD Almería UD Almería 2:0 CD Numancia CD Numancia
Matchday 17 Albacete Albacete Balompié 1:2 CD Mirandés CD Mirandés
Matchday 17 Málaga CF Málaga CF 3:3 Elche CF Elche CF
Matchday 17 Girona Girona FC 2:0 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
Matchday 17 UD Las Palmas UD Las Palmas 3:1 Real Oviedo Real Oviedo
Matchday 17 Cádiz CF Cádiz CF 2:1 CD Lugo CD Lugo
Matchday 19 UTA Arad UTA Arad 1:0 SSC Farul Constanta SSC Farul
Matchday 12 Hatayspor Hatayspor 1:0 Istanbulspor Istanbulspor
Matchday 12 Menemen Spor Menemen Spor 1:0 Balikesirspor Balikesirspor
Matchday 12 Osmanlispor Osmanlispor FK 2:3 Adana Demirspor Adana Demirspor
Matchday 12 Akhisarspor Akhisarspor 2:1 Altay SK Altay SK
Matchday 19 Hirnyk-Sport Hirnyk-Sport Horishni Plavni 0:2 Kremin Kremenchuk Kremin
Matchday 19 Prykarpattia PFK Prykarpattia Ivano-Frankivsk 0:1 Rukh Lviv Rukh Lviv
Matchday 15 FC Winterthur FC Winterthur 0:2 SC Kriens SC Kriens
Matchday 15
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 0:0 FC Aarau FC Aarau
Matchday 11 Panetolikos U19 Panetolikos GFS U19 0:3 Panathinaikos Athens U19 PAO U19
Matchday 11 Ast.Tripoli U19 Asteras Tripolis U19 3:1 Volos NPS U19 Volos NPS U19
Matchday 9 AO Egaleo AO Egaleo 0:2 Diagoras Rodou Diagoras
Matchday 9 Olymp. Volou Olympiakos Volou 1:1 Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas
Matchday 9 OF Ierapetras OF Ierapetras 0:1 Veria NPS Veria NPS
Matchday 9 PS Kalamata PS Kalamata 2:2 Enosi Aspropyrgou Aspropyrgos
Matchday 9 GAS Ialysos GAS Ialysos 1948 0:0 AO Kavala AO Kavala
Matchday 9 PO Triglias PO Triglias 0:0 Niki Volou Niki Volou
Matchday 16 Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim 2:0 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
final Asane Fotball Asane Fotball 2:2 Notodden FK Notodden
Matchday 29 Stabæk Stabæk Fotball 4:2 Mjøndalen IF Mjøndalen
Matchday 29 Ranheim IL Ranheim IL 2:1 Lillestrøm SK Lillestrøm SK
Matchday 29 Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 FF 1:1 FK Haugesund Haugesund
Matchday 29 Vålerenga Vålerenga Fotball 2:4 Molde FK Molde FK
Matchday 29 Viking FK Viking Stavanger 2:2 Rosenborg BK Rosenborg BK
Matchday 29 Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 3:0 Kristiansund BK Kristiansund BK
Matchday 29 Odds BK Odds BK 2:1 Tromsø IL Tromsø
Matchday 29 Strømsgodset Strømsgodset IF 6:0 SK Brann SK Brann
Matchday 21 Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 1:0 FK Novi Pazar Novi Pazar
Matchday 21 Graficar Graficar Belgrad 3:1 FK Smederevo Smederevo
Matchday 21 Zarkovo OFK Zarkovo 0:1 FK Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
Matchday 21 Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 0:0 FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
Matchday 14 NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo 1:0 NK Dugopolje NK Dugopolje
Matchday 12 Pogon II Pogon Szczecin II 1:1 Nielba Wagrowiec Nielba
Matchday 18 Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki 2:0 Concordia Elblag C. Elblag
Matchday 18 Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz 4:1 KS Wasilków KS Wasilków
Matchday 18 Legia II Legia Warsaw II 3:1 RKS Radomsko RKS Radomsko
Matchday 18 Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki 2:1 Olimpia Zambrow O. Zambrow
Matchday 19 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 0:0 Radomiak Radom Radomiak
Matchday 24 Bunyodkor Bunyodkor Tashkent 2:1 Navbahor Namangan Navbahor
Matchday 24 FK Andijon FK Andijon 0:4 Lokomotiv Tashkent Loko Tashkent
Matchday 24 Surkhon Surkhon Termiz 1:0 Sogdiana Jizzakh Sogdiana
Matchday 18 Soroksár Soroksár SC 1:0 FC Ajka FC Ajka
Matchday 18 Dorog Dorogi FC 1:2 Duna Aszfalt Tiszakécskei LC Tiszakécske
Matchday 18 Budaörs Budaörsi SC 3:1 Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
Matchday 18 Szolnok Szolnoki MÁV FC 0:1 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
Matchday 18 BFC Siófok BFC Siófok 2:0 Vác FC Vác
Matchday 18 Békéscsaba Békéscsaba 1912 Elöre SE 1:1 ETO FC Győr ETO FC Győr
Matchday 18 Csákvár Aqvital FC Csákvár 2:4 Vasas FC Vasas FC
Matchday 18 Szeged Szeged-Csanád - GA 1:1 MTK Budapest MTK Budapest
Matchday 18 Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 1:1 Budafoki MTE Budafoki MTE
Matchday 19 Widzew Lodz Widzew Lodz 4:0 Bytovia Bytow Bytovia Bytow
Matchday 14 Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 0:2 Silivrispor Silivrispor
Matchday 14 Yomra Spor Yomra Spor 3:0 Manisaspor Manisaspor
Matchday 14 Yeni Orduspor Yeni Orduspor 0:0 Cankaya FK Cankaya FK
Matchday 14 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 0:2 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
Matchday 14 Serik Belediye Serik Belediyespor 3:1 Ci Group Buca Ci Group Buca
Matchday 14 Kizilcabölük Kizilcabölükspor 1:2 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
Matchday 14 Catalcaspor Catalcaspor 2:0 Düzce Spor Düzce Spor
Matchday 14 Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 1:1 Erzin Spor Erzin Spor
Matchday 14 Tokatspor Tokatspor 1:3 Sile Yildizspor Sile Yildizspor
Matchday 14 Getafe CF B Getafe CF B 1:0 Atlético Baleares Atl. Baleares
Matchday 14 UD Melilla UD Melilla 2:0 Sporting de Gijón B Sporting B
Matchday 14 Atl. Madrid B Atlético Madrid B 2:0 Internacional de Madrid Inter de Madrid
Matchday 14 Celta Vigo B Celta Vigo B 1:0 UD Ibiza UD Ibiza
Matchday 14 Las Rozas CF Las Rozas CF 2:5 Racing Ferrol Racing Ferrol
Matchday 14 Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia 1:0 Pontevedra CF Pontevedra
Matchday 14 Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 0:0 CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
Matchday 14 Marino Luanco Marino Luanco 1:3 Coruxo FC Coruxo FC
Matchday 14 UP Langreo UP Langreo 3:0 UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
Matchday 14 Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor 3:3 Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
Matchday 14 Elazig Bld FK Elazig Belediye Spor FK 4:1 Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
Matchday 14 Cizre Spor Cizre Spor 0:2 Karsiyaka Karsiyaka
Matchday 14 Payasspor Payasspor 2:0 1877 Alemdag Spor 1877 Alemdag
Matchday 14 Bld Derince Belediye Derince Spor 0:0 Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
Matchday 14 Kocaelispor Kocaelispor 2:0 Esenler Erokspor Erokspor
Matchday 14 Depor. Alavés B Deportivo Alavés B 1:0 CD Tudelano CD Tudelano
Matchday 14 CD Izarra CD Izarra 0:1 Real Unión Club Real Unión
Matchday 14 Burgos CF Burgos CF 0:1 Real Valladolid B Valladolid B
Matchday 14 Calahorra CD Calahorra 1:0 Cultural Leonesa CyD Leonesa
Matchday 14 Barakaldo CF Barakaldo CF 1:3 Arenas Club Arenas Club
Matchday 14 CD Guijuelo CD Guijuelo 2:0 Bilbao Athletic Bilbao Athletic
Matchday 14 Haro Deportivo Haro Deportivo 1:2 Salamanca CF UDS Salamanca CF
Matchday 14 Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 4:2 Batman Petrolspor Batman Petrol
Matchday 14 Pazarspor Pazarspor 1:0 Darica Genclerbirligi Darica GB
Matchday 14 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor 3:1 Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959
Matchday 14 Gölcükspor Gölcükspor 0:3 Muglaspor Muglaspor
Matchday 14 Osmaniyespor FK Osmaniyespor Futbol Kulübü 2:2 Somaspor Somaspor
Matchday 14 Adivar SK Halide Edip Adivarspor 2:1 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
Matchday 14 Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 1:0 Altindag Belediye Spor Altindag Bld
Matchday 14 Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 0:0 Bayrampasa Bayrampasa
Matchday 14 CD Ebro CD Ebro 1:1 CE Sabadell CE Sabadell
Matchday 14 Valencia B Valencia Mestalla 4:1 Orihuela CF Orihuela CF
Matchday 14