For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:07:46 AM
Matchday 1 CD Better City Chengdu Better City 2:00 PM Taizhou Yuanda TZ Yuanda
Matchday 1 SX Chang'an At. Shaanxi Chang'an Athletic 5:00 PM Jiangxi Liansheng JX Liansheng
Matchday 1 BJ BSU Beijing BSU 6:35 PM Beijing Renhe BJ Renhe
Matchday 5
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 3:0 FC Schalke 04 FC Schalke 04
Matchday 5
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 9:30 PM Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
Matchday 5
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 7:30 PM VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Matchday 5
VfL Bochum VfL Bochum 7:30 PM FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Matchday 5
SV Sandhausen SV Sandhausen 7:30 PM SC Paderborn 07 SC Paderborn
Matchday 7
Saarbrücken 1.FC Saarbrücken 7:00 PM SC Verl SC Verl
Matchday 7
FC Bayern II FC Bayern Munich II 8:00 PM SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
Matchday 18 RB Bragantino Red Bull Bragantino 2:0 Goiás Esporte Clube Goiás EC
49' Ceará SC Ceará Sporting Club 1:1 Coritiba Foot Ball Club Coritiba FC
Matchday 18 Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 8:00 AM Sport Club do Recife Sport Recife
Matchday 6
Man Utd Manchester United 0:0 Chelsea FC Chelsea
Matchday 6
Liverpool Liverpool FC 2:1 Sheffield United Sheff Utd
Matchday 6
Southampton Southampton FC 9:00 PM Everton FC Everton
Matchday 7 CA Osasuna CA Osasuna 1:0 Athletic Bilbao Athletic
Matchday 7
Sevilla FC Sevilla FC 0:1 SD Eibar SD Eibar
Matchday 7
Atlético Madrid Atlético Madrid 2:0 Real Betis Balompié Real Betis
Matchday 7 Real Valladolid Real Valladolid CF 8:00 PM Deportivo Alavés Alavés
Matchday 7 Cádiz CF Cádiz CF 10:00 PM Villarreal CF Villarreal
Matchday 5 Genoa Genoa CFC 0:2 Inter Milan Inter
Matchday 5
Lazio SS Lazio 2:1 Bologna FC 1909 Bologna
Matchday 5 Cagliari Calcio Cagliari Calcio 6:30 PM FC Crotone Crotone
Matchday 5 Benevento Benevento Calcio 9:00 PM SSC Napoli SSC Napoli
Matchday 5 Parma Parma Calcio 1913 9:00 PM Spezia Calcio Spezia Calcio
Matchday 8 Paris SG Paris Saint-Germain 4:0 Dijon FCO Dijon
Matchday 8 Lens RC Lens moved FC Nantes FC Nantes
Matchday 8 FC Metz FC Metz 9:00 PM AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Matchday 8 Stade Brest 29 Stade Brest 29 9:00 PM RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
Matchday 8 Montpellier Montpellier HSC 9:00 PM Stade Reims Stade Reims
Matchday 8 G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 9:00 PM Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Matchday 12 Krasnodar FK Krasnodar 1:3 Spartak Moscow Spartak Moscow
Matchday 12 Loko Moscow Lokomotiv Moscow 1:2 Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Matchday 12 Ural Ural Yekaterinburg 6:00 PM PFK  Tambov Tambov
Matchday 12 Rostov FK Rostov 8:30 PM FK Khimki Khimki
Matchday 5
LASK LASK 8:30 PM SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Matchday 5
WSG Tirol WSG Tirol 8:30 PM TSV Hartberg TSV Hartberg
Matchday 6 BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 1:2 Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 6
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 5:1 Antalyaspor Antalyaspor
Matchday 6 Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 5:30 PM Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
Matchday 6 Alanyaspor Alanyaspor 8:00 PM Fatih Karagümrük Karagümrük
Matchday 6 FC Utrecht FC Utrecht 2:1 Twente Enschede FC Twente FC
Matchday 6 PEC Zwolle PEC Zwolle 0:0 Willem II Tilburg Willem II
Matchday 6 Heerenveen SC Heerenveen 4:0 FC Emmen FC Emmen
Matchday 6 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 6:15 PM FC Groningen FC Groningen
Matchday 6 Vitesse Vitesse Arnhem 8:30 PM PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 6 Sparta R. Sparta Rotterdam 8:30 PM Heracles Almelo Heracles Almelo
Matchday 6 RKC Waalwijk RKC Waalwijk 10:45 PM Feyenoord Rotterdam Feyenoord
Matchday 5
FC Vaduz FC Vaduz 1:4 FC Zürich FC Zürich
Matchday 5
FC Lugano FC Lugano 1:0 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
Matchday 5
FC Sion FC Sion moved Servette FC Servette FC
Matchday 5
BSC Young Boys BSC Young Boys 10:00 PM FC Luzern FC Luzern
Matchday 12 Aberdeen FC Aberdeen FC 7:00 PM Celtic FC Celtic
Matchday 12 Rangers Rangers FC 10:00 PM Livingston FC Livingston FC
Matchday 18 CRB Clube de Regatas Brasil (AL) 1:0 Associação Atlética Ponte Preta Ponte Preta
79' Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) 2:0 Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
Matchday 18 América-MG América Futebol Clube (MG) 8:00 AM Associação Desportiva Confiança (SE) Confiança-SE
Matchday 7 PFK Lviv PFK Lviv 1:3 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
Matchday 7 Ingulets Ingulets Petrove 7:00 PM FK Mariupol FK Mariupol
Matchday 7 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 10:00 PM FK Minaj FK Minaj
Matchday 6 Panathinaikos Panathinaikos Athens 1:1 Volos NPS Volos NPS
Matchday 6 Asteras Tripoli Asteras Tripolis 9:00 PM OFI Crete OFI Crete
Matchday 10 OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 2:1 Club Brugge KV Club Brugge
Matchday 10 Royal Antwerp Royal Antwerp FC 7:30 PM K. Beerschot V.A. Beerschot V.A.
Matchday 10 KV Oostende KV Oostende 10:00 PM SV Zulte Waregem Zulte Waregem
Matchday 8 Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno moved 1.FK Pribram 1.FK Pribram
Matchday 8 SFC Opava Slezsky FC Opava moved SK Slavia Prague Slavia Prague
Matchday 8 Slovan Liberec FC Slovan Liberec moved FK Jablonec FK Jablonec
Matchday 6 Bröndby IF Bröndby IF 2:3 FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 6 AC Horsens AC Horsens 8:00 PM FC Nordsjaelland Nordsjaelland
Matchday 6 Randers FC Randers FC 10:00 PM SönderjyskE SönderjyskE
Matchday 12 Novi Pazar FK Novi Pazar 8:00 PM FK Rad Rad
Matchday 12 Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 8:00 PM FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Matchday 12 Backa OFK Backa 8:00 PM FK Indjija FK Indjija
Matchday 12 Macva FK Macva Sabac 10:00 PM FK Napredak Krusevac Napredak
Matchday 12 Proleter FK Proleter Novi Sad 10:00 PM FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 9 HNK Sibenik HNK Sibenik 9:00 PM GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 21 VPS Vaasan Palloseura 9:00 PM IF Gnistan IF Gnistan
Matchday 8 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 0:0 Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 8 Rakow Rakow Czestochowa 9:00 PM Stal Mielec Stal Mielec
Matchday 10 Levski Sofia Levski Sofia 1:2 Cherno More Varna Cherno More
Matchday 10 CSKA 1948 CSKA 1948 5:30 PM Slavia Sofia Slavia Sofia
Matchday 10 Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 10:45 PM CSKA Sofia CSKA Sofia
Matchday 8 NK Maribor NK Maribor 1:1 FC Koper FC Koper
Matchday 8 NK Bravo NK Bravo 6:00 PM NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
Matchday 8 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 8:00 PM NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Group Stage Treze FC Treze Futebol Clube (PB) 0:1 Paysandu Sport Club Paysandu
Group Stage Manaus FC Manaus Futebol Clube 2:1 Esporte Clube Jacuipense (BA) Jacuipense-BA
48' Remo Clube do Remo (PA) 4:0 Sociedade Imperatriz de Desportos (MA) Imperatriz-MA
Matchday 8 Ferencváros Ferencvárosi TC 2:0 Újpest FC Újpest FC
Matchday 8 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 8:30 PM Budafoki MTE Budafoki MTE
Matchday 11 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 10:00 PM Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Second Round SVG Wüstheut. SV Germania Wüstheuterode 0:2 SpVgg Geratal SpVgg Geratal
Second Round FSG '99 Salza FSG '99 Salza-Nordhausen 0:2 SG Glücksbrunn Schweina SGG Schweina
45' Querétaro FC Querétaro FC 0:1 HT Club Necaxa Necaxa
Matchday 15 Tigres UANL Tigres UANL 8:00 AM FC Juárez FC Juárez
Matchday 15 Mazatlán FC Mazatlán FC 9:00 AM CF Monterrey Monterrey
Matchday 15 América CF América 9:00 AM Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 13 Inter Miami CF Inter Miami CF 2:1 Orlando City SC Orlando City SC
Matchday 13 Atlanta United Atlanta United FC 1:2 D.C. United D.C. United
Line-ups NYCFC New York City FC 6:30 AM Montreal Impact Montreal Impact
Line-ups Chicago Fire Chicago Fire FC 6:30 AM New York Red Bulls NY Red Bulls
Line-ups Cincinnati FC Cincinnati 6:30 AM Minnesota United FC Minnesota Utd.
Line-ups Philadelphia Philadelphia Union 6:30 AM Toronto FC Toronto FC
Matchday 13 Houston Houston Dynamo 8:00 AM Columbus Crew SC Columbus Crew
Matchday 13 Kansas Sporting Kansas City 8:30 AM Colorado Rapids Colorado
Matchday 13 Salt Lake Real Salt Lake City 8:30 AM FC Dallas FC Dallas
Matchday 13 Vancouver Vancouver Whitecaps FC 9:00 AM San Jose Earthquakes Quakes
Matchday 16 Once Caldas Once Caldas 2:1 Jaguares de Córdoba Jaguares FC
300' Deportes Tolima Deportes Tolima 0:0 CD La Equidad Seguros SA CD La Equidad
Matchday 16 Junior FC Junior FC 8:10 AM Millonarios FC Millonarios
Matchday 24 Sagan Tosu Sagan Tosu 12:00 PM Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Matchday 29 Omiya Ardija Omiya Ardija 12:00 PM V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Matchday 29 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 12:00 PM Machida Zelvia Machida Zelvia
Matchday 29 Tokushima Vort. Tokushima Vortis 12:00 PM Albirex Niigata Albirex Niigata
Matchday 29 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 12:00 PM JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
Matchday 29 Júbilo Iwata Júbilo Iwata 1:00 PM Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
Matchday 29 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 1:00 PM Mito HollyHock Mito HollyHock
Matchday 29 Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 1:00 PM Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
Matchday 29 Ehime FC Ehime FC 2:00 PM Tochigi SC Tochigi SC
Matchday 29 FC Ryukyu FC Ryukyu 4:30 PM Kyoto Sanga Kyoto Sanga
Matchday 23 Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 11:00 AM Kagoshima United Kagoshima Utd.
Matchday 23 Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 11:00 AM FC Gifu FC Gifu
Matchday 23 Fukushima Utd. Fukushima United 11:00 AM Nagano Parceiro Nagano Parceiro
Matchday 23 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 11:00 AM Gainare Tottori Gainare Tottori
Matchday 23 a. cl. Numazu azul claro Numazu 11:00 AM Blaublitz Akita Blaublitz Akita
Matchday 23 FC Imabari FC Imabari 11:00 AM Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
Matchday 23 C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 12:00 PM Gamba Osaka U23 G. Osaka U23
Matchday 23 SC Sagamihara SC Sagamihara 1:00 PM Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
Matchday 2 Al-Fateh Al-Fateh 2:2 Al-Ittihad Jeddah Ittihad
Matchday 8 Tapatío CD Tapatío 2:0 Tlaxcala FC Tlaxcala
Matchday 27 Neman Grodno Neman Grodno 5:00 PM Slavia Mozyr Slavia
Matchday 27 Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 7:00 PM Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 27 Rukh Rukh Brest 9:00 PM Isloch Minskiy Rayon Isloch
Matchday 15 Orlando B Orlando City B 1:4 Greenville Triumph SC Greenville
30' Richmond Kicker Richmond Kickers 0:0 Chattanooga Red Wolves SC Red Wolves
Matchday 15 Forward Madison Forward Madison FC 8:00 AM New England Revolution II Revolution II
Matchday 15 Union Omaha Union Omaha 8:00 AM Fort Lauderdale CF Fort Lauderdale
Matchday 15 North Texas SC North Texas Soccer Club 8:30 AM South Georgia Tormenta FC Tormenta FC
Matchday 25 Bucheon FC Bucheon FC 1995 11:30 AM Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Matchday 25 Ansan Greeners Ansan Greeners 2:00 PM Seoul E-Land Seoul E-Land
Matchday 4 Daegu FC Daegu FC 12:00 PM Pohang Steelers Pohang Steelers
Matchday 4 Gwangju FC Gwangju FC 12:00 PM Sangju Sangmu Sangju Sangmu
Matchday 4 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 2:30 PM Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Motors
Line-ups Louisville City Louisville City FC 6:30 AM Tampa Bay Rowdies TB Rowdies
Semi-Finals Phoenix Rising Phoenix Rising FC 9:30 AM El Paso Locomotive FC El Paso
Matchday 10 The New Saints The New Saints FC 3:2 Haverfordwest County Haverfordwest
Matchday 2 Progreso Club Atlético Progreso 0:0 Club Plaza Colonia Plaza Colonia
Matchday 2 CA Fénix CA Fénix 2:0 Club Atlético Boston River Boston River
Matchday 4 Independiente Independiente FBC 1:0 Sportivo Luqueño Luqueño
Matchday 4 Rubio Ñú Club Rubio Ñú (Asunción) 0:0 Club Libertad Asunción Libertad
Matchday 2 Luqueño Sportivo Luqueño 2:0 River Plate Asunción River Plate
Line-ups Guaireña FC Guaireña FC 6:15 AM Olimpia Asunción Olimpia
Matchday 25 JK Trans Narva JK Trans Narva 6:00 PM FCI Levadia FCI Levadia
Matchday 25 Kuressaare FC Kuressaare 6:00 PM FC Flora Tallinn FC Flora
Matchday 25 Kalju FC Kalju FC 8:00 PM Paide Linnameeskond Paide
Matchday 1 Mannucci Carlos A. Mannucci 2:3 Universidad César Vallejo César Vallejo
Matchday 1 Universitario Universitario de Deportes 2:1 Club Atlético Grau Atlético Grau
Line-ups Cienciano Club Cienciano 6:30 AM Club Sporting Cristal Sport. Cristal
Matchday 17 Sligo Rovers Sligo Rovers 2:1 Cork City FC Cork City
Matchday 17 Bohemians Bohemian Football Club Dublin 0:2 Finn Harps Finn Harps
Matchday 17 Waterford FC Waterford FC 9:00 PM Dundalk FC Dundalk FC
Matchday 10 Sukhothai FC Sukhothai FC 6:00 PM BG Pathum United BG Pathum Utd.
Matchday 10 Trat FC Trat FC 6:00 PM Buriram United Buriram Utd.
Matchday 10 Police Tero FC Police Tero FC 7:00 PM SCG Muangthong United Muangthong Utd.
Matchday 10 Chonburi FC Chonburi FC 7:00 PM Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Matchday 5 Hougang Utd. Hougang United FC moved Brunei DPMM FC DPMM FC
Matchday 5 Young Lions Garena Young Lions 4:30 PM Tanjong Pagar United Tanjong Pagar
Matchday 2 Ballymena Ballymena United 2:3 Linfield FC Linfield
Matchday 5 Cosenza Cosenza Calcio 9:00 PM US Lecce Lecce
Matchday 7 Olbia Olbia Calcio 1905 6:30 PM FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
Matchday 7 Alessandria US Alessandria Calcio 1912 9:00 PM US Città di Pontedera Pontedera
Matchday 7 Grosseto US Grosseto 1912 9:00 PM UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
Matchday 7 Lucchese Lucchese 1905 9:00 PM Juventus U23 Juventus U23
Matchday 7 Pistoiese US Pistoiese 1921 9:00 PM SSD Pro Sesto Pro Sesto
Matchday 7 Renate AC Renate 9:00 PM AS Livorno AS Livorno
Matchday 7 Carpi Carpi FC 1909 2:0 Cesena FC Cesena
Matchday 7 AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 9:00 PM Mantova FC Mantova FC
Matchday 7 Feralpisalò Feralpisalò 9:00 PM Ravenna FC Ravenna
Matchday 7 AS Gubbio AS Gubbio 1910 9:00 PM FC Legnago Salus Legnago
Matchday 7 Sambenedettese US Sambenedettese 9:00 PM Modena FC 2018 Modena
Matchday 7 Triestina US Triestina 9:00 PM Virtusvecomp Verona Virtus Verona
Matchday 7 V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 2:1 Potenza Calcio Potenza
Matchday 7 Cavese Cavese 1919 9:00 PM SS Monopoli 1966 Monopoli
Matchday 7 Teramo Teramo Calcio 1913 9:00 PM SS Juve Stabia Juve Stabia
Matchday 7 Vibonese US Vibonese 9:00 PM US Viterbese 1908 Viterbese
Matchday 8 UD Logroñés UD Logroñés 2:3 CD Lugo CD Lugo
Matchday 8 FC Cartagena FC Cartagena 3:0 UD Las Palmas UD Las Palmas
Matchday 8 UD Almería UD Almería 3:0 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
Matchday 8 CD Castellón CD Castellón 0:1 Girona FC Girona
Matchday 8 Sporting Gijón Sporting Gijón 10:00 PM SD Ponferradina Ponferradina
Matchday 9 C'Chartres C'Chartres Football 1:1 FC Lorient B Lorient B
Matchday 9 US Saint-Malo US Saint-Malo 0:0 US Granville US Granville
Matchday 9 SM Caen B SM Caen B 3:1 Stade Plabennecois Plabennec
Matchday 9 AJ Auxerre B AJ Auxerre B 2:2 GFC Ajaccio G. Ajaccio
Matchday 9 Saint-Quentin Olympique Saint-Quentin 1:3 Entente SSG Entente SSG
Matchday 8 AJ Auxerre AJ Auxerre 4:0 FC Chambly FC Chambly
Matchday 8 LB Châteauroux LB Châteauroux 1:2 Paris FC Paris FC
Matchday 8 Clermont Foot Clermont Foot 63 0:2 AC Ajaccio AC Ajaccio
Matchday 8 USL Dunkerque USL Dunkerque 0:1 AC Le Havre AC Le Havre
Matchday 8 Grenoble Grenoble Foot 38 moved AS Nancy-Lorraine AS Nancy
Matchday 8 Pau FC Pau FC 4:1 Chamois Niortais FC Chamois Niort
Matchday 8 Toulouse FC Toulouse 3:0 Rodez AF Rodez AF
Matchday 8 Troyes ES Troyes AC 1:1 Valenciennes FC Valenciennes FC
Matchday 17 Baltika Baltika Kaliningrad 3:2 Irtysh Omsk Irtysh Omsk
Matchday 13 Lada Togliatti Lada Togliatti 3:0 Ural 2 Ekaterinburg Ural 2
Matchday 7 Benfica B SL Benfica B 0:1 Académico Viseu FC Académico Viseu
Matchday 7 Varzim Varzim SC 6:15 PM GD Estoril Praia Estoril Praia
Matchday 7 Oliveirense UD Oliveirense 10:00 PM SC Covilhã Covilhã
Matchday 5 Santa Clara CD Santa Clara 1:2 Sporting CP Sporting CP
Matchday 5 FC Porto FC Porto 1:0 Gil Vicente FC Gil Vicente
Matchday 5 Moreirense Moreirense FC 10:00 PM CS Marítimo Marítimo
Matchday 5 Farense SC Farense 10:00 PM Rio Ave FC Rio Ave FC
Matchday 7 Samsunspor Samsunspor 4:2 Ankara Keciörengücü A. Keciörengücü
Matchday 7 Ankaraspor Ankaraspor 5:30 PM Balikesirspor Balikesirspor
Matchday 7 Bandirmaspor Bandirmaspor 5:30 PM Adana Demirspor Adana Demirspor
Matchday 7 Istanbulspor Istanbulspor 8:00 PM Eskisehirspor Eskisehirspor
Matchday 7 Adanaspor Adanaspor 8:00 PM Tuzlaspor Tuzlaspor
Matchday 6 FC Winterthur FC Winterthur moved FC Chiasso FC Chiasso
Matchday 6 FC Aarau FC Aarau 3:1 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Matchday 6
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 2:1 FC Schaffhausen FC Schaffhausen
Matchday 9 Fremad Amager BK Fremad Amager 7:00 PM Silkeborg IF Silkeborg IF
Matchday 9 Hvidovre IF Hvidovre IF 8:00 PM Viborg FF Viborg FF
Matchday 22 Start IK Start 0:1 Sandefjord Fotball Sandefjord
Matchday 22 Brann SK Brann 1:1 Stabæk Fotball Stabæk Fotball
Matchday 22 Lillestrøm SK Lillestrøm SK 9:00 PM Sandnes Ulf Sandnes Ulf
Matchday 3 Fredrikstad Fredrikstad FK 10:00 PM Brattvag IL Brattvag IL
Matchday 16 Wisla Pulawy Wisla Pulawy 4:1 Cracovia II Cracovia II
Matchday 10 Arka Gdynia Arka Gdynia moved Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
Matchday 10 P. Niepolomice Puszcza Niepolomice moved Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
Matchday 10 Gornik Leczna Gornik Leczna 9:00 PM Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 25 Kalmar FF Kalmar FF 8:30 PM Falkenbergs FF Falkenberg
Matchday 25 Östersund Östersunds FK 8:30 PM Hammarby IF Hammarby
Matchday 27 Sirius IK Sirius 10:00 PM Varbergs BoIS Varbergs BoIS
Matchday 27 Örebro SK Örebro SK 10:00 PM Helsingborgs IF Helsingborg
Matchday 27 Elfsborg IF Elfsborg 10:00 PM Östersunds FK Östersund
Matchday 27 Kalmar FF Kalmar FF 10:00 PM Falkenbergs FF Falkenberg
Matchday 27 Hammarby Hammarby IF 10:00 PM Djurgardens IF Djurgarden
Matchday 27 IFK Göteborg IFK Göteborg 10:00 PM AIK AIK
Matchday 27 Mjällby Mjällby AIF 10:00 PM IFK Norrköping Norrköping
Matchday 6 Leeds U23 Leeds United U23 7:00 PM Norwich City U23 Norwich U23
Matchday 10 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow 1:2 Pogon Siedlce Pogon Siedlce
Matchday 10 KKS Kalisz KKS 1925 Kalisz 0:2 Stal Rzeszow Stal Rzeszow
Matchday 2 FC Andorra FC Andorra 2:2 RCD Espanyol B RCD Espanyol B
Matchday 2 CE L’Hospitalet CE L’Hospitalet 3:2 Lleida Esportiu Lleida Esportiu
Matchday 2 Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor 6:00 PM Mardin Fosfat Spor Mardin Fosfat
Matchday 2 Catalcaspor Catalcaspor 6:00 PM Cizre Spor Cizre Spor
Matchday 11 Optik Rathenow FSV Optik Rathenow 7:30 PM FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
Matchday 11
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 7:30 PM FSV 63 Luckenwalde FSV Luckenwalde
Matchday 11 ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz 7:30 PM FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
Matchday 11 Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 7:30 PM 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
Matchday 10 FC St. Pauli II FC St. Pauli II 8:00 PM Eintracht Norderstedt E. Norderstedt
Matchday 10 TSV Havelse TSV Havelse 8:00 PM HSC Hannover HSC Hannover
Matchday 10 VfB Oldenburg VfB Oldenburg 8:00 PM BSV Schwarz-Weiß Rehden BSV Rehden
Matchday 10 FC Oberneuland FC Oberneuland 9:00 PM VfV Borussia 06 Hildesheim VfV Hildesheim
Matchday 11 FK Pirmasens FK Pirmasens 8:00 PM SC Freiburg II SC Freiburg II
Matchday 11 RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 8:00 PM FSV Frankfurt FSV Frankfurt
Matchday 9 Malacateco CD Malacateco 2:1 CSD Xelajú MC Xelajú
Matchday 9 Sanarate FC Sanarate FC 1:0 Cobán Imperial Cobán Imperial
Matchday 9 CSD Municipal CSD Municipal 3:1 Deportivo Achuapa Achuapa
Matchday 10 Grecia Municipal Grecia 2:2 CS Herediano Herediano
Matchday 10 Santos FC Santos de Guápiles FC 6:00 AM Guadalupe FC Guadalupe FC
Matchday 8 Anorthosis Anorthosis Famagusta 9:00 PM APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Matchday 3 CS Emelec CS Emelec 0:0 CD Macará CD Macará
306' Técnico U. Técnico Universitario 0:0 Delfín SC Delfín SC
Matchday 3 LDU Quito LDU Quito 8:30 AM CD El Nacional CD El Nacional
Matchday 23 Tukums FK Tukums 2000 6:00 PM FK Metta Metta
Matchday 23 Ventspils FK Ventspils 7:00 PM FK Liepaja Liepaja
Matchday 23 Valmiera Valmiera FC 9:00 PM Spartaks Jurmala Spartaks
Matchday 23 Riga Riga FC 9:00 PM BFC Daugavpils Daugavpils
Matchday 25 NSÍ Runavík NSÍ Runavík 3:2 Víkingur Göta Víkingur Göta
Matchday 8 TEC SV TEC Tiel moved Sparta Rotterdam U21 Sparta U21
Matchday 6 Gzira Utd Gzira United FC 2:1 Zejtun Corinthians FC Zejtun C.
Matchday 6 Santa Lucia FC Santa Lucia FC 9:00 PM Valletta FC Valletta
Matchday 6 Hibernians FC Hibernians FC 9:00 PM Lija Athletic FC Lija Athletic
Matchday 5 Qatar SC Qatar SC 0:1 Umm Salal SC Umm Salal SC
Matchday 5 Al-Ahli SC Al-Ahli SC 9:30 PM Al-Sadd SC Al-Sadd SC
Matchday 16 Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau 7:00 PM Dinamo-Auto Tiraspol Dinamo-Auto
Matchday 16 Sfintul Gheor. FC Sfintul Gheorghe 7:00 PM FC Petrocub Hîncești Petrocub
Matchday 1 Cape Town City Cape Town City FC 1:1 Chippa United Chippa United
Matchday 1 AmaZulu FC AmaZulu FC 1:1 Orlando Pirates Orlando Pirates
Matchday 1 SuperSport Utd. SuperSport United 2:0 Black Leopards FC Black Leopards
Matchday 1 Stellenbosch FC Stellenbosch FC 8:30 PM Swallows FC Swallows FC
Matchday 1 Tshakhuma Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC 8:30 PM TS Galaxy FC TS Galaxy FC
Latest Goal Scorers
Player/Club Match
Juan Klug Juan Klug Achuapa CSD Municipal 2:1 Deportivo Achuapa
Jorge Ortega Jorge Ortega Luqueño Sportivo Luqueño 2:0 River Plate Asunción
Ramiro Rocca Ramiro Rocca CSD Municipal CSD Municipal 3:1 Deportivo Achuapa
Juan Ojeda Juan Ojeda Luqueño Sportivo Luqueño 1:0 River Plate Asunción
Hélio Hélio Remo Clube do Remo (PA) 4:0 Sociedade Imperatriz de Desportos (MA)