Germany U16 | 3:0 | France U16 | |||||||||
Finland U15 | 2:1 | Poland U15 | |||||||||
Laos | 2:1 | Sri Lanka | |||||||||
Denmark U16 | 2:1 | Slovakia U16 | |||||||||
Panama U20 | 0:2 | France U20 | |||||||||
Portugal U20 | 0:2 | Argentina U20 | |||||||||
S. Arabia U20 | 3:4 | Mali U20 | |||||||||
S. Africa U20 | 0:1 | South Korea U20 | |||||||||
Avaí FC | 1:2 | Ceará SC |
|
||||||||
CSA | 1:0 | Goiás |
|
||||||||
FC Ingolstadt | 2:3 | Wehen Wiesbaden |
|
||||||||
Karvina | 2:1 | Jihlava | |||||||||
Ponnistajat | 1:1 | LPS | |||||||||
Leppävaaran | 1:3 | SexyPöxyt TN | |||||||||
Levski Sofia | 1:0 | Etar | |||||||||
FK Poprad | 2:0 | AS Trencin | |||||||||
TVD Velbert | 4:3 | SC St. Tönis | |||||||||
Pereira | 1:0 | Llaneros FC | |||||||||
Kaisiad.-Baltai | 4:5 AET | FKS Ukmerge | |||||||||
Jeju United | 1:2 | Incheon Utd. | |||||||||
FC Seoul | 3:1 | Seongnam FC | |||||||||
Torpedo Kutaisi | 3:3 | FC Dila | |||||||||
Rustavi | 0:1 | Dinamo Tbilisi | |||||||||
Iberia 1999 | 3:0 | WIT Georgia | |||||||||
Caracas FC | 2:0 | Liverpool FC | |||||||||
Víkingur | 6:5 on pens | KA Akureyri | |||||||||
Grindavík | 3:1 | Vestri | |||||||||
Keflavík | 0:1 AET | Njardvík | |||||||||
FC Nomme U19 | 7:1 | Hel./Jogeva U19 | |||||||||
Trans Narva U19 | 4:3 | Levadia U19 | |||||||||
JK Tarvas U19 | 0:9 | Tabasalu U19 | |||||||||
JK Tammeka U19 | 0:1 | FC Flora U19 | |||||||||
JK Viljandi | 1:1 | JK Trans Narva | |||||||||
Kalev | 3:0 | Kuressaare | |||||||||
Maardu LM | 2:1 | JK Tammeka | |||||||||
Paide | 0:2 | Kalju FC | |||||||||
Sport Huancayo | 3:1 | Unión Comercio | |||||||||
Le Mans FC | 1:2 | G. Ajaccio | |||||||||
Chita | 1:2 | Irtysh Omsk | |||||||||
Sibir-2 | 2:5 | Sakhalin | |||||||||
Irkutsk | 1:1 | Dinamo Barnaul | |||||||||
KP Starogard | 3:1 | Baltyk Gdynia | |||||||||
Czarni Polaniec | 1:3 | Avia Swidnik | |||||||||
Malmö FF | 2:1 | GIF Sundsvall | |||||||||
Dalkurd | 3:2 | Örgryte | |||||||||
Örebro SK U21 | 5:1 | Syrianska U21 | |||||||||
Rapid Vienna | 2:0 | SV Mattersburg | |||||||||
Antigua GFC | 1:0 | Malacateco | |||||||||
SV Spittal/Drau | 2:0 | Wölfnitz | |||||||||
TJ Tianhai | 1:0 | TZ Yuanda | |||||||||
Sakaryaspor | 0:2 | Karagümrük | |||||||||
CD El Nacional | 4:0 | Anaconda FC | |||||||||
Club Alianza | 3:1 | CD Olmedo | |||||||||
FC Yerevan | 2:2 | Pyunik II | |||||||||
Lokomotiv | 2:3 | Urartu II | |||||||||
Ararat-Arm. II | 3:1 | Shirak II | |||||||||
Erebuni Erewan | 0:3 | Banants III | |||||||||
Kalteng Putra | 0:1 | Badak Lampung | |||||||||
Bhayangkara FC | 4:2 | Barito Putera | |||||||||
Madura United | 3:0 | Borneo FC |
|
||||||||
Go Ahead Eagles | 4:5 | RKC Waalwijk | |||||||||
De Graafschap | 0:2 | Sparta R. | |||||||||
Vitesse | 0:2 | FC Utrecht | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match