Record Second League Division B Gruppe 4 (-2023) 21/22
|
Matches |
Wins |
Draws |
Losses |
ø pts |
Goals |
ø spectators |
Home record |
14 |
7 |
1 |
6 |
1.57 |
26:29 |
237 |
Away record |
14 |
4 |
1 |
9 |
0.93 |
19:38 |
233 |
Overall balance |
28 |
11 |
2 |
15 |
1.25 |
45:67 |
235 |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
First Round |
Wed Jul 14, 2021 |
3:00 PM |
A |
|
|
Lada Togliatti |
4-2-3-1 |
235 |
0:4 |
Second Round |
Wed Jul 28, 2021 |
3:30 PM |
H |
|
|
Volga Uljanovsk |
4-2-3-1 |
500 |
3:5 on pens |
Matchday |
Date |
Time |
Venue |
Ranking |
Opponent |
System of play |
Attendance |
Result |
1 |
Sun Jul 18, 2021 |
3:00 PM |
A |
(10.)
|
|
Nosta (13.) |
4-2-3-1 |
300 |
1:2 |
2 |
Sat Jul 24, 2021 |
3:00 PM |
H |
(8.)
|
|
Torpedo Miass (13.) |
? |
|
0:3 |
3 |
Sun Aug 1, 2021 |
3:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Lada Togliatti (15.) |
4-2-3-1 |
380 |
7:2 |
4 |
Sat Aug 7, 2021 |
3:00 PM |
A |
(11.)
|
|
Tyumen (12.) |
4-2-3-1 |
x |
4:3 |
5 |
Wed Aug 18, 2021 |
3:30 PM |
H |
(12.)
|
|
Novosibirsk (8.) |
4-2-3-1 |
410 |
0:1 |
7 |
Mon Aug 30, 2021 |
1:00 PM |
A |
(12.)
|
|
Orenburg-2 (9.) |
4-5-1 flat |
x |
1:2 |
8 |
Sun Sep 5, 2021 |
1:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Zvezda Perm (8.) |
4-5-1 flat |
250 |
3:2 |
9 |
Tue Sep 14, 2021 |
3:00 PM |
A |
(10.)
|
|
Irtysh Omsk (8.) |
4-5-1 flat |
x |
3:1 |
10 |
Fri Sep 17, 2021 |
11:30 AM |
A |
(10.)
|
|
Dinamo Barnaul (8.) |
4-5-1 flat |
275 |
3:0 |
11 |
Sun Sep 26, 2021 |
1:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Chelyabinsk (1.) |
4-2-3-1 |
240 |
2:2 |
12 |
Thu Sep 30, 2021 |
1:00 PM |
H |
(10.)
|
|
Amkar Perm (2.) |
4-2-3-1 |
240 |
4:1 |
13 |
Tue Oct 5, 2021 |
11:30 AM |
A |
(10.)
|
|
Ural 2 (7.) |
4-5-1 flat |
40 |
1:1 |
14 |
Sun Oct 10, 2021 |
1:00 PM |
A |
(12.)
|
|
Zenit Izhevsk (15.) |
4-2-3-1 |
50 |
0:1 |
15 |
Sun Oct 17, 2021 |
4:00 PM |
A |
(10.)
|
|
Volga Uljanovsk (1.) |
4-2-3-1 |
740 |
1:0 |
16 |
Sat Oct 23, 2021 |
1:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Volga Uljanovsk (1.) |
4-2-3-1 |
x |
0:5 |
17 |
Sun Oct 31, 2021 |
12:00 PM |
H |
(11.)
|
|
Zenit Izhevsk (15.) |
4-2-3-1 |
x |
4:0 |
18 |
Thu Nov 4, 2021 |
11:00 AM |
H |
(10.)
|
|
Ural 2 (8.) |
4-2-3-1 |
x |
1:0 |
19 |
Tue Nov 9, 2021 |
2:00 PM |
A |
(8.)
|
|
Amkar Perm (4.) |
4-1-4-1 |
400 |
4:1 |
20 |
Sun Nov 14, 2021 |
11:00 AM |
A |
(8.)
|
|
Chelyabinsk (2.) |
4-2-3-1 |
112 |
2:4 |
21 |
Wed Apr 13, 2022 |
2:00 PM |
H |
(8.)
|
|
Dinamo Barnaul (11.) |
4-2-3-1 |
322 |
2:1 |
22 |
Sun Apr 10, 2022 |
1:00 PM |
H |
(7.)
|
|
Irtysh Omsk (9.) |
4-2-3-1 |
454 |
0:6 |
23 |
Sun Apr 17, 2022 |
1:00 PM |
A |
(9.)
|
|
Zvezda Perm (6.) |
4-2-3-1 |
500 |
5:0 |
24 |
Sun Apr 24, 2022 |
3:00 PM |
H |
(9.)
|
|
Orenburg-2 (11.) |
4-2-3-1 |
390 |
1:2 |
26 |
Sun May 8, 2022 |
12:00 PM |
A |
(9.)
|
|
Novosibirsk (4.) |
4-2-3-1 |
550 |
5:1 |
27 |
Sun May 15, 2022 |
1:00 PM |
H |
(9.)
|
|
Tyumen (3.) |
4-2-3-1 |
455 |
1:4 |
28 |
Sat May 21, 2022 |
3:00 PM |
A |
(9.)
|
|
Lada Togliatti (15.) |
4-2-3-1 |
75 |
2:1 |
29 |
Sat May 28, 2022 |
2:00 PM |
A |
(10.)
|
|
Torpedo Miass (9.) |
4-2-3-1 |
223 |
6:2 |
30 |
Sat Jun 4, 2022 |
2:00 PM |
H |
(10.)
|
|
Nosta (13.) |
4-2-3-1 |
180 |
1:0 |