Watford | 1:1 | Southampton |
|
||||||||
Tottenham | 1:0 | Brighton |
|
||||||||
SD Huesca | 2:0 | SD Eibar | |||||||||
Real Valladolid | 1:0 | Girona | |||||||||
Alavés | 0:2 | Barcelona |
|
||||||||
Albania U18 | 2:2 | Macedonia U18 | |||||||||
Hamburger SV | 1:3 | RB Leipzig |
|
||||||||
Rubin Kazan II | 0:0 | Ufa II | |||||||||
Rostov II | 0:2 | Loko Moscow II | |||||||||
Zenit II | 3:0 | Dynamo M II | |||||||||
CSKA Moscow II | 2:0 | Anzhi II | |||||||||
Akhmat II | 1:2 | Krasnodar II | |||||||||
FC Wacker | 0:4 | SCR Altach |
|
||||||||
Admira Wacker | 0:2 | SV Mattersburg | |||||||||
TSV Hartberg | 2:4 | Rapid Vienna |
|
||||||||
De Graafschap | 1:0 | FC Emmen | |||||||||
AZ Alkmaar | 2:1 | Heracles Almelo | |||||||||
Heerenveen | 2:2 | VVV-Venlo | |||||||||
Ajax | 4:2 | Vitesse | |||||||||
Deportivo Lara | 0:2 | Cruzeiro |
|
||||||||
Olimpik Donetsk | 2:0 | Arsenal Kyiv | |||||||||
Karpaty | 0:0 | Chornomorets | |||||||||
Vorskla Poltava | 3:3 | Desna | |||||||||
FCK Reserves | 0:6 | FCH Reserves | |||||||||
Vejle BK Res | 0:5 | FCM Reserves | |||||||||
Esbjerg fB | 0:0 | Odense BK | |||||||||
HJK Helsinki | 1:1 | Helsinki IFK | |||||||||
Ruisku | 0:4 | Töölön Taisto | |||||||||
Dinamo Zagreb | 2:0 | NK Osijek | |||||||||
Piast Gliwice | 1:0 | Zaglebie Lubin | |||||||||
Cracovia | 0:1 | Jagiellonia | |||||||||
NK Olimpija | 4:0 | NK Aluminij | |||||||||
Wegberg-Beeck | 0:2 AET | Fortuna Köln | |||||||||
Santamarina | 0:0 | Villa Dálmine | |||||||||
Quindío | 2:2 | Barranquilla FC | |||||||||
A. Bucaramanga | 2:4 | Atlético Huila | |||||||||
Pyramids FC | 1:0 | Zamalek | |||||||||
Tskhinvali | 5:0 | Guria | |||||||||
FC Telavi | 4:1 | Shukura | |||||||||
FC Samtredia | 1:1 | Merani Tbilisi | |||||||||
Persija | 2:3 | United City | |||||||||
FC Luzern | 0:1 | FC Thun | |||||||||
CD Capiatá | 2:2 | General Diaz | |||||||||
Guaraní | 2:2 | Luqueño | |||||||||
Debrecen | 0:3 | Fehérvár | |||||||||
Levadia U19 | 0:4 | FC Flora U19 | |||||||||
JK Tarvas U19 | 2:0 | FCI Tallinn U19 | |||||||||
Trans Narva U19 | 3:1 | FC Nomme U19 | |||||||||
JK Tabasalu | 1:5 | FC Elva | |||||||||
Kalju FC | 2:1 AET | JK Tammeka | |||||||||
UTC | 4:1 | César Vallejo | |||||||||
Kuala Lumpur | 3:3 | Perak | |||||||||
Shamrock Rovers | 0:1 | Bohemians | |||||||||
Doncaster | 1:2 | Accrington | |||||||||
Luton | 2:2 | AFC Wimbledon | |||||||||
Portstewart FC | 0:2 | Belfast Celtic | |||||||||
Banbridge | 0:0 | Annagh United | |||||||||
Queen's Uni | 2:1 | Tobermore | |||||||||
Ballymena Utd | 4:3 | Glenavon | |||||||||
Coleraine | 4:2 | Crusaders | |||||||||
Linfield | 5:1 | Cliftonville | |||||||||
Ards FC | 1:0 | Dungannon | |||||||||
Glentoran | 2:2 | Warrenpoint | |||||||||
Institute FC | 2:1 | Newry City | |||||||||
Piacenza | 1:0 | Virtus Entella | |||||||||
CS Mioveni | 1:2 | Petrolul | |||||||||
FC Porto B | 0:1 | Varzim | |||||||||
Ayr United | 0:1 | Partick Thistle | |||||||||
Slovacko B | 0:5 | Olomouc B | |||||||||
Trinec B | 1:2 | Karvina B | |||||||||
Dukla Prag U19 | 0:2 | Pardubice U19 | |||||||||
Usti nad Orlici | 1:3 | Olympia | |||||||||
Odd | 1:0 | Viking | |||||||||
Din. Zagreb II | 1:1 | NK Solin | |||||||||
Hajduk Split II | 2:1 | Medjimurje | |||||||||
NK Lucko | 0:1 | HNK Sibenik | |||||||||
NK Dugopolje | 2:1 | Hrv Dragovoljac | |||||||||
Maccabi Netanya | 3:2 | Hapoel Hadera | |||||||||
Bnei Yehuda | 0:2 | M. Tel Aviv | |||||||||
W. Nordhausen | 2:1 | BFC Dynamo | |||||||||
Arvand Kh | 1:0 | Qashqai Shiraz | |||||||||
Baadraan | 1:0 | Aluminium Arak | |||||||||
Fajr Sepasi | 1:1 | Mes Kerman | |||||||||
Gol Gohar | 1:0 | Sh. Mahshahr | |||||||||
Mes Rafsanjan | 1:0 | Khooneh | |||||||||
Sh Tabriz | 1:0 | Golreyhan FC | |||||||||
Havadar SC | 0:1 | Shahin Bushehr | |||||||||
Inter Bratislava | 0:0 | FK Poprad | |||||||||
Técnico U. | 0:2 | CD El Nacional | |||||||||
Valmiera | 0:0 | Jelgava | |||||||||
Daugavpils | 4:1 | Spartaks | |||||||||
FK Qabala | 1:0 | Qarabag FK | |||||||||
Sumgayit | 0:0 | Zira FC | |||||||||
Europa Point FC | 1:3 | Bruno's Magpies | |||||||||
Gandzasar II | 1:0 | Shirak II | |||||||||
FC Sevan | 3:0 | Erebuni Erewan | |||||||||
FC Yerevan | 2:5 | Ararat-Arm. II | |||||||||
Septemvri Sofia | 0:0 | Loko Plovdiv | |||||||||
Sundowns | 3:2 | Chippa United | |||||||||
Cape Town City | 1:1 | Highlands Park | |||||||||
Kaizer Chiefs | 1:1 | Golden Arrows | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match